Profily klubů a družstev
UŠO > Plzeňský kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
B - Chodsko o postup 53760 Bunda Starý Klíčov "B" DC Bunda Starý Klíčov Starý Klíčov, rest. U Lip
B - Chodsko o postup 20536 Kramolínský Vlčáci ŠK Kramolínský vlčáci Nový Kramolín,Obecní hospoda
B - Chodsko o postup 24376 Krásná těla Klenčí p. Č. ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava
B - Chodsko o postup 95488 Old Birds Holýšov DC OLD BIRDS Holýšov Holýšov,Restaurace Kulturní dům
B - Chodsko o postup 7485 Snipers Klatovy ŠK Snipers Klatovy Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou
B - Chodsko o postup 824 Sport Bar Kdyně DC Sport Bar Kdyně Sport Bar Kdyně No. 14
B - Plzeňsko o postup 1853 BSOD 334 01 "Y" Přeštice ŠK BSOD 334 01 Přeštice Přeštice, Hostinec U zlaté husy
B - Plzeňsko o postup 28984 Chřestýšovci Plzeň ŠK Chřestýšovci Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše"
B - Plzeňsko o postup 6973 Darts Club Holoubkov Darts Club Holoubkov Holoubkov,Bar "U Jankováka"
B - Plzeňsko o postup 1798 Kameňák Plzeň DC Kameňák Plzeň Restaurace Kamenný rybník
B - Plzeňsko o postup 42296 Poster Guys OKO Plzeň "B" ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
B - Plzeňsko o postup 5894 Úlet Křimice Úlet Křimice Křimice, Sokolovna Křimice
B - Plzeňsko o postup 1597 VŠ Asfaltéři Plzeň ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, Restart 22
B - Plzeňsko o postup 2877 West Club Litice ŠK West Club Litice Litice, Klubovna v areálu hřiště
BC - Chodsko o postup/sestup 1080 Bistro Bar Všeruby ŠK Bistro bar Všeruby Všeruby, Kulturní dům
BC - Chodsko o postup/sestup 17976 Domažlický Andílci Domažlický Andílci Domažlice,Restaurace Kavkaz
BC - Chodsko o postup/sestup 254720 Gladiátor Bukovec ŠK Gladiátor Bukovec Bukovec, Hospůdka Bukovec
BC - Chodsko o postup/sestup 31800 Restaurace Sídliště Horšovský Týn ŠK Restaurace Sídliště Horšovský Týn Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti
BC - Chodsko o postup/sestup 4408 Skleník Domažlice DC Skleník Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník
BC - Chodsko o postup/sestup 19512 Sport Bar Kdyně "C" DC Sport Bar Kdyně Sport Bar Kdyně No. 14
BC - Chodsko o postup/sestup 40504 Štiky z Tunelu Domažlice ŠK Štiky z Tunelu Domažlice Domažlice , Bar Tunel
BC - Chodsko o postup/sestup 31032 URNA Domažlice ŠK URNA Domažlice Domažlice , Bar Tunel
BC - Plzeňsko jihovýchod postup/sestup 3901 BSOD 334 01 "Z" Přeštice ŠK BSOD 334 01 Přeštice Přeštice, Hostinec U zlaté husy
BC - Plzeňsko jihovýchod postup/sestup 18744 Darts club Holoubkov "B" Darts Club Holoubkov Holoubkov,Bar "U Jankováka"
BC - Plzeňsko jihovýchod postup/sestup 42808 Hrášci Klatovy ŠK Hrášci Klatovy Klatovy, U Hrášků
BC - Plzeňsko jihovýchod postup/sestup 38968 Ošklibar Plzeň ŠK Ošklibar Plzeň Plzeň, Ošklibar
BC - Plzeňsko jihovýchod postup/sestup 22790 Spartak Strašice "B" Sport Club Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice
BC - Plzeňsko jihovýchod postup/sestup 7741 Sušice ŠK Sušice Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák
BC - Plzeňsko jihovýchod postup/sestup 6150 Ševci Green Power Plzeň DC Ševci Green Power Plzeň Plzeň, U dvou Ševců
BC - Plzeňsko jihovýchod postup/sestup 16902 VSB Bolevec VSB Bolevec Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská
BC - Plzeňsko severozápad postup/sestup 2566 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice AŠKK FJ Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice
BC - Plzeňsko severozápad postup/sestup 6406 Běsnící komáři Lužany ŠK Běsnící komáři Lužany Lužany, Hostinec Lužany
BC - Plzeňsko severozápad postup/sestup 4358 F.J. Sokol Vejprnice AŠKK FJ Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice
BC - Plzeňsko severozápad postup/sestup 8966 HEGEŠ 01 Plzeň ŠK Hegeš 01 Plzeň Plzeň, Klub OKO
BC - Plzeňsko severozápad postup/sestup 17208 Kameňák Plzeň "B" DC Kameňák Plzeň Restaurace Kamenný rybník
BC - Plzeňsko severozápad postup/sestup 3078 Pardál Rokycany DC Pardál Rokycany Hospůdka "U Pardála" Rokycany
BC - Plzeňsko severozápad postup/sestup 41528 Red Barons Plzeň DC Red Barons Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská
BC - Plzeňsko severozápad postup/sestup 20742 Slavoj Nýřany "B" DC Slavoj Nýřany Nýřany, Restaurace Lazarka
CD - Chodsko o postup/sestup 38712 Hospůdka U Kalíška Mezholezy DC U Kalíška Mezholezy Mezholezy, Hospůdka U Kalíška
CD - Chodsko o postup/sestup 7997 Huberťák Domažlice ŠK Huberťák Domažlice Domažlice , Restaurace Hubertus
CD - Chodsko o postup/sestup 148224 Konec světa Hyršov B Konec světa Hyršov Hyršov,Restaurace U Džbánu
CD - Chodsko o postup/sestup 2360 Las Vegas team Otov ŠK Las Vegas team Otov Otov, Hostinec U Lípy
CD - Chodsko o postup/sestup 5432 Rafani Hluboká DC Rafani Hluboká Hluboká,Restaurace Hluboká
CD - Chodsko o postup/sestup 90880 Sport Bar Kobra Horšovský Týn DC Sport bar Kobra H. Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra
CD - Chodsko o postup/sestup 42040 Star aréna Holýšov "B" ŠK Star arena Holýšov Holýšov, Star aréna Větrník
CD - Chodsko o postup/sestup 5176 Šipky Holýšov ŠK Šipky Holýšov Holýšov,Restaurace Kulturní dům
CD - Plzeňsko jih o postup/sestup 39224 Chřestýšovci Plzeň "B" ŠK Chřestýšovci Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše"
CD - Plzeňsko jih o postup/sestup 6717 Drtič Sedliště ŠK Drtič Sedliště Sedliště, Hostinec Sedliště
CD - Plzeňsko jih o postup/sestup 21254 KD Soběkury ŠK KD Soběkury Soběkury, KD Soběkury
CD - Plzeňsko jih o postup/sestup 23302 Mistři vrhu Nepomuk ŠK Mistři vrhu Nepomuk Nepomuk, GOALISSIMO
CD - Plzeňsko jih o postup/sestup 6205 Podbrdští medvědi Vlčice ŠK Podbrdští medvědi Přešín Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda
CD - Plzeňsko jih o postup/sestup 32568 Rudolf Jelínek Chlumčany ŠK Rudolf Jelínek Chlumčany, Hostinec U Bílé Růže
CD - Plzeňsko jih o postup/sestup 37944 Saint Tropez 22 Plzeň "B" ŠK Saint Tropez Plzeň Plzeň, Saint Tropez
CD - Plzeňsko jih o postup/sestup 22278 Slováci Plzeň ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
CD - Plzeňsko sever o postup/sestup 5437 Argentum Plzeň ŠK Argentum Těchlovice Plzeň, U dvou Ševců
CD - Plzeňsko sever o postup/sestup 21510 Gladiátoři Stříbro ŠK Gladiátoři Stříbro Stříbro, Hotel U Branky
CD - Plzeňsko sever o postup/sestup 9277 Krkavci Vochov ŠK Krkavci Vochov Vochov, Charita
CD - Plzeňsko sever o postup/sestup 9533 Lítající Mrtvoly Plzeň ŠK Lítající mrtvoly Plzeň Plzeň, Kartago
CD - Plzeňsko sever o postup/sestup 42552 Poster Guys OKO Plzeň "C" ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
CD - Plzeňsko sever o postup/sestup 9789 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" ŠK Saint Tropez Plzeň Plzeň, Saint Tropez
CD - Plzeňsko sever o postup/sestup 19718 Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice
CD - Plzeňsko sever o postup/sestup 24632 Spartak Strašice "C" Sport Club Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice
D - Chodsko - O krále pralesa 40248 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" DC U Kalíška Mezholezy Mezholezy, Hospůdka U Kalíška
D - Chodsko - O krále pralesa 1592 Kamikadze Oprechtice ŠK Kamikadze Oprechtice Oprechtice,Hospoda Oprechtice
D - Chodsko - O krále pralesa 8509 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava
D - Chodsko - O krále pralesa 43064 Růžoví Panteři Horšovský Týn ŠK Růžoví panteři Horšovský Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra
D - Chodsko - O krále pralesa 39480 Skleník Domažlice "B" DC Skleník Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník
D - Chodsko - O krále pralesa 38200 Sršni Domažlice ŠK Sršni Domažlice Domažlice, Restaurace Štika
D - Plzeňsko - O krále pralesa 27448 Herberk 3D Plzeň Herberk 3D Plzeň Plzeň, Restart 22
D - Plzeňsko - O krále pralesa 9021 Hrášci Klatovy "B" ŠK Hrášci Klatovy Klatovy, U Hrášků
D - Plzeňsko - O krále pralesa 28472 Kameňák Plzeň "C" DC Kameňák Plzeň Restaurace Kamenný rybník
D - Plzeňsko - O krále pralesa 37432 Lupus clan Černošín "B" DC Lupus Clan Černošín Černošín, Coop Jednota
D - Plzeňsko - O krále pralesa 8710 Rozvědčíci Dobřany DC Rozvědčíci Dobřany Dobřany, Restaurace Scéna
D - Plzeňsko - O krále pralesa 37176 Slováci Plzeň "B" ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
D - Plzeňsko - O krále pralesa 41784 Slováci Plzeň "C" ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
D - Plzeňsko - O krále pralesa 36408 Team best Taxi Plzeň D.C.Team best Taxi Plzeň Plzeň, Klub OKO
A - Plzeňsko a Chodsko 13830 BON Nezvěstice - Plzeň ŠK BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Restart 22
A - Plzeňsko a Chodsko 53248 Bunda Starý Klíčov DC Bunda Starý Klíčov Starý Klíčov, rest. U Lip
A - Plzeňsko a Chodsko 1286 Býčí oko DC Plzeň DC Býčí oko Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
A - Plzeňsko a Chodsko 257280 Chodov ŠK Chodov Chodov, restaurace Kulturní dům
A - Plzeňsko a Chodsko 15622 Horažďovice ŠK Horažďovice Horažďovice, Restaurace Na Růžku
A - Plzeňsko a Chodsko 147968 Konec světa Hyršov Konec světa Hyršov Hyršov,Restaurace U Džbánu
A - Plzeňsko a Chodsko 34104 Kvíčovická hospůdka ŠK Kvíčovická hospůdka Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka
A - Plzeňsko a Chodsko 27704 Lupus Clan Černošín DC Lupus Clan Černošín Černošín, Coop Jednota
A - Plzeňsko a Chodsko 5126 Poster Guys OKO Plzeň ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
A - Plzeňsko a Chodsko 1336 RP Kavkaz Domažlice Rychlý Pípy Kavkaz Domažlice Domažlice,Restaurace Kavkaz
A - Plzeňsko a Chodsko 28216 Saint Tropez 22 Plzeň ŠK Saint Tropez Plzeň Plzeň, Saint Tropez
A - Plzeňsko a Chodsko 16390 Slavoj Nýřany DC Slavoj Nýřany Nýřany, Restaurace Lazarka
A - Plzeňsko a Chodsko 20280 Star aréna Holýšov ŠK Star arena Holýšov Holýšov, Star aréna Větrník
A - Plzeňsko a Chodsko 15878 Vagabond Rokycany DC Vagabond Rokycany Rokycany, Restaurace U Václava
B - Chodsko 1080 Bistro Bar Všeruby ŠK Bistro bar Všeruby Všeruby, Kulturní dům
B - Chodsko 53760 Bunda Starý Klíčov "B" DC Bunda Starý Klíčov Starý Klíčov, rest. U Lip
B - Chodsko 17976 Domažlický Andílci Domažlický Andílci Domažlice,Restaurace Kavkaz
B - Chodsko 20536 Kramolínský Vlčáci ŠK Kramolínský vlčáci Nový Kramolín,Obecní hospoda
B - Chodsko 24376 Krásná těla Klenčí p. Č. ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava
B - Chodsko 95488 Old Birds Holýšov DC OLD BIRDS Holýšov Holýšov,Restaurace Kulturní dům
B - Chodsko 31800 Restaurace Sídliště Horšovský Týn ŠK Restaurace Sídliště Horšovský Týn Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti
B - Chodsko 4408 Skleník Domažlice DC Skleník Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník
B - Chodsko 7485 Snipers Klatovy ŠK Snipers Klatovy Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou
B - Chodsko 824 Sport Bar Kdyně DC Sport Bar Kdyně Sport Bar Kdyně No. 14
B - Plzeňsko - východní divize 28984 Chřestýšovci Plzeň ŠK Chřestýšovci Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše"
B - Plzeňsko - východní divize 6973 Darts Club Holoubkov Darts Club Holoubkov Holoubkov,Bar "U Jankováka"
B - Plzeňsko - východní divize 18744 Darts club Holoubkov "B" Darts Club Holoubkov Holoubkov,Bar "U Jankováka"
B - Plzeňsko - východní divize 1798 Kameňák Plzeň DC Kameňák Plzeň Restaurace Kamenný rybník
B - Plzeňsko - východní divize 22790 Spartak Strašice "B" Sport Club Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice
B - Plzeňsko - východní divize 6150 Ševci Green Power Plzeň DC Ševci Green Power Plzeň Plzeň, U dvou Ševců
B - Plzeňsko - východní divize 16902 VSB Bolevec VSB Bolevec Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská
B - Plzeňsko - východní divize 1597 VŠ Asfaltéři Plzeň ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, Restart 22
B - Plzeňsko - západní divize 2566 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice AŠKK FJ Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice
B - Plzeňsko - západní divize 6406 Běsnící komáři Lužany ŠK Běsnící komáři Lužany Lužany, Hostinec Lužany
B - Plzeňsko - západní divize 1853 BSOD 334 01 "Y" Přeštice ŠK BSOD 334 01 Přeštice Přeštice, Hostinec U zlaté husy
B - Plzeňsko - západní divize 8966 HEGEŠ 01 Plzeň ŠK Hegeš 01 Plzeň Plzeň, Klub OKO
B - Plzeňsko - západní divize 42296 Poster Guys OKO Plzeň "B" ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
B - Plzeňsko - západní divize 20742 Slavoj Nýřany "B" DC Slavoj Nýřany Nýřany, Restaurace Lazarka
B - Plzeňsko - západní divize 5894 Úlet Křimice Úlet Křimice Křimice, Sokolovna Křimice
B - Plzeňsko - západní divize 2877 West Club Litice ŠK West Club Litice Litice, Klubovna v areálu hřiště
C - Chodsko 254720 Gladiátor Bukovec ŠK Gladiátor Bukovec Bukovec, Hospůdka Bukovec
C - Chodsko 148224 Konec světa Hyršov B Konec světa Hyršov Hyršov,Restaurace U Džbánu
C - Chodsko 2360 Las Vegas team Otov ŠK Las Vegas team Otov Otov, Hostinec U Lípy
C - Chodsko 19512 Sport Bar Kdyně "C" DC Sport Bar Kdyně Sport Bar Kdyně No. 14
C - Chodsko 42040 Star aréna Holýšov "B" ŠK Star arena Holýšov Holýšov, Star aréna Větrník
C - Chodsko 5176 Šipky Holýšov ŠK Šipky Holýšov Holýšov,Restaurace Kulturní dům
C - Chodsko 40504 Štiky z Tunelu Domažlice ŠK Štiky z Tunelu Domažlice Domažlice , Bar Tunel
C - Chodsko 31032 URNA Domažlice ŠK URNA Domažlice Domažlice , Bar Tunel
C - Plzeňsko - jižní divize 3901 BSOD 334 01 "Z" Přeštice ŠK BSOD 334 01 Přeštice Přeštice, Hostinec U zlaté husy
C - Plzeňsko - jižní divize 42808 Hrášci Klatovy ŠK Hrášci Klatovy Klatovy, U Hrášků
C - Plzeňsko - jižní divize 21254 KD Soběkury ŠK KD Soběkury Soběkury, KD Soběkury
C - Plzeňsko - jižní divize 23302 Mistři vrhu Nepomuk ŠK Mistři vrhu Nepomuk Nepomuk, GOALISSIMO
C - Plzeňsko - jižní divize 38968 Ošklibar Plzeň ŠK Ošklibar Plzeň Plzeň, Ošklibar
C - Plzeňsko - jižní divize 6205 Podbrdští medvědi Vlčice ŠK Podbrdští medvědi Přešín Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda
C - Plzeňsko - jižní divize 37944 Saint Tropez 22 Plzeň "B" ŠK Saint Tropez Plzeň Plzeň, Saint Tropez
C - Plzeňsko - jižní divize 7741 Sušice ŠK Sušice Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák
C - Plzeňsko - severní divize 5437 Argentum Plzeň ŠK Argentum Těchlovice Plzeň, U dvou Ševců
C - Plzeňsko - severní divize 4358 F.J. Sokol Vejprnice AŠKK FJ Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice
C - Plzeňsko - severní divize 21510 Gladiátoři Stříbro ŠK Gladiátoři Stříbro Stříbro, Hotel U Branky
C - Plzeňsko - severní divize 17208 Kameňák Plzeň "B" DC Kameňák Plzeň Restaurace Kamenný rybník
C - Plzeňsko - severní divize 3078 Pardál Rokycany DC Pardál Rokycany Hospůdka "U Pardála" Rokycany
C - Plzeňsko - severní divize 41528 Red Barons Plzeň DC Red Barons Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská
C - Plzeňsko - severní divize 19718 Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice
C - Plzeňsko - severní divize 24632 Spartak Strašice "C" Sport Club Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice
D - Chodsko 38712 Hospůdka U Kalíška Mezholezy DC U Kalíška Mezholezy Mezholezy, Hospůdka U Kalíška
D - Chodsko 40248 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" DC U Kalíška Mezholezy Mezholezy, Hospůdka U Kalíška
D - Chodsko 7997 Huberťák Domažlice ŠK Huberťák Domažlice Domažlice , Restaurace Hubertus
D - Chodsko 1592 Kamikadze Oprechtice ŠK Kamikadze Oprechtice Oprechtice,Hospoda Oprechtice
D - Chodsko 8509 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava
D - Chodsko 5432 Rafani Hluboká DC Rafani Hluboká Hluboká,Restaurace Hluboká
D - Chodsko 43064 Růžoví Panteři Horšovský Týn ŠK Růžoví panteři Horšovský Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra
D - Chodsko 39480 Skleník Domažlice "B" DC Skleník Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník
D - Chodsko 90880 Sport Bar Kobra Horšovský Týn DC Sport bar Kobra H. Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra
D - Chodsko 38200 Sršni Domažlice ŠK Sršni Domažlice Domažlice, Restaurace Štika
D - Plzeňsko - jižní divize 39224 Chřestýšovci Plzeň "B" ŠK Chřestýšovci Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše"
D - Plzeňsko - jižní divize 6717 Drtič Sedliště ŠK Drtič Sedliště Sedliště, Hostinec Sedliště
D - Plzeňsko - jižní divize 9021 Hrášci Klatovy "B" ŠK Hrášci Klatovy Klatovy, U Hrášků
D - Plzeňsko - jižní divize 8710 Rozvědčíci Dobřany DC Rozvědčíci Dobřany Dobřany, Restaurace Scéna
D - Plzeňsko - jižní divize 32568 Rudolf Jelínek Chlumčany ŠK Rudolf Jelínek Chlumčany, Hostinec U Bílé Růže
D - Plzeňsko - jižní divize 22278 Slováci Plzeň ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
D - Plzeňsko - jižní divize 37176 Slováci Plzeň "B" ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
D - Plzeňsko - jižní divize 41784 Slováci Plzeň "C" ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
D - Plzeňsko - severní divize 27448 Herberk 3D Plzeň Herberk 3D Plzeň Plzeň, Restart 22
D - Plzeňsko - severní divize 28472 Kameňák Plzeň "C" DC Kameňák Plzeň Restaurace Kamenný rybník
D - Plzeňsko - severní divize 9277 Krkavci Vochov ŠK Krkavci Vochov Vochov, Charita
D - Plzeňsko - severní divize 9533 Lítající Mrtvoly Plzeň ŠK Lítající mrtvoly Plzeň Plzeň, Kartago
D - Plzeňsko - severní divize 37432 Lupus clan Černošín "B" DC Lupus Clan Černošín Černošín, Coop Jednota
D - Plzeňsko - severní divize 42552 Poster Guys OKO Plzeň "C" ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
D - Plzeňsko - severní divize 9789 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" ŠK Saint Tropez Plzeň Plzeň, Saint Tropez
D - Plzeňsko - severní divize 36408 Team best Taxi Plzeň D.C.Team best Taxi Plzeň Plzeň, Klub OKO
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 10045 Dablérky Plzeň Plzeň, Klub OKO
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 43832 Ďáblice Plzeň ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 25400 Hvězdy z Chodova ŠK Chodov Chodov, restaurace Kulturní dům
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 43576 Pevná ručka Stod DC Pevná ruka Stod Stod, Hospůdka na zahrádce
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 41016 Skeletonky Plzeň - odstoupilo ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 32824 Škorpionky Plzeň ŠK Saint Tropez Plzeň Plzeň, Saint Tropez
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 21048 Úletky Křimice Úlet Křimice Křimice, Sokolovna Křimice
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 39736 ZomBee Soběkury ŠK KD Soběkury Soběkury, KD Soběkury
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.6.2018 01:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.6.2018 01:23:33