Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/544)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Plzeňský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 544 | Turnajů: 355

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 10 163 173 173 173
2. Schoř Petr CZE059756 ŠK Chřestýšovci Plzeň 10 135 145 145 145
3. Zvingrová Barbora CZE059755 ŠK Chřestýšovci Plzeň 10 124 134 134 134
4. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 11 108 119 119 119
5. Šmrha Jan 1969 CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 17 99 116 116 116
6. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 10 93 103 103 103
6. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 14 89 103 103 103
8. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 11 90 101 101 101
9. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 8 89 97 97 97
10. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 9 68 77 77 77
11. Bláhová Tereza CZE061576 ŠK Panteři Plzeň 3 67 70 70 70
12. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň 7 62 69 69 69
13. Pokorná Bronislava CZE056495 ŠK OKO Plzeň 16 51 67 67 67
13. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 9 58 67 67 67
13. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 65 67 67 67
16. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 14 52 66 66 66
17. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 2 62 64 64 64
18. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 11 42 53 53 53
18. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 53 53 53 53
20. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 13 37 50 50 50
21. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 16 32 48 48 48
21. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 14 34 48 48 48
23. Patera Patrik CZE000135 A ŠK Saint Tropez Plzeň 6 40 46 46 46
24. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 10 35 45 45 45
25. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 10 33 43 43 43
26. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 11 30 41 41 41
26. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 9 32 41 41 41
26. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 14 27 41 41 41
29. Masec Ventel ROM Plzeň O 40 40 40 40
29. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 4 36 40 40 40
31. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň 14 24 38 38 38
32. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 D ŠK OKO Plzeň 37 37 37 37
32. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 18 19 37 37 37
34. Kliment Ladislav CZE058869 A ŠK Horažďovice 4 30 34 34 34
34. Strouhal Oldřich CZE056205 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 30 34 34 34
36. Grunick Roland CZE054016 Chemnitz 33 33 33 33
37. Fuchs Rudolf CZE061579 ŠK BSOD 334 01 Přeštice 8 24 32 32 32
37. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 8 24 32 32 32
39. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 9 22 31 31 31
39. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 14 17 31 31 31
39. Hojda Petr CZE054203 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 4 27 31 31 31
39. Hiršl Alois CZE007137 B Úlet Křimice 8 23 31 31 31
43. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 30 30 30 30
43. Jůna Josef CZE000320 D ŠK Saint Tropez Plzeň 6 24 30 30 30
45. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 7 22 29 29 29
45. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 1 28 29 29 29
45. Šebesta Karel CZE025802 B ŠK Hegeš 01 Plzeň 29 29 29 29
45. Surdu Victor CZE057648 Plzeň H 29 29 29 29
49. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 10 18 28 28 28
49. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro 6 22 28 28 28
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 16:33

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 16:33:27