Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/86)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2017 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 86 | Turnajů: 134

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 4 2 19 25 26 20 050
2. Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň 4 2 18 24 25 18 000
3. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 14 19 20 16 400
4. Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň 3 2 22 27 30 16 200
5. Štruncová Michaela CZE037119 D ŠK OKO Plzeň 3 2 22 27 28 13 200
6. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 4 1 22 27 46 12 900
7. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň 3 2 22 27 27 12 100
8. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 4 2 21 27 28 11 350
9. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 4 14 18 18 10 000
10. Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň 3 2 7 12 12 9 850
11. Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 22 23 29 9 400
12. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň 3 1 17 21 21 9 050
13. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 4 10 14 14 8 800
14. Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice 3 2 11 16 17 8 750
15. Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy 2 1 12 15 15 7 100
16. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 3 9 12 12 6 650
16. Vítková Monika CZE055889 ŠK Hrášci Klatovy 3 11 14 14 6 650
18. Kohoutová Miroslava CZE006229 D DC Kameňák Plzeň 2 11 13 13 6 150
19. Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň 3 2 7 12 12 5 950
20. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Rudolf Jelínek 3 1 7 11 11 5 050
21. Koppová Soňa CZE051395 C ŠK Ošklibar Plzeň 11 11 11 4 450
21. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 2 7 9 9 4 450
23. Mádrová Veronika CZE039002 B ŠK OKO Plzeň 3 4 7 7 4 400
24. Reinišová Lucie CZE050867 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 1 3 7 7 4 250
25. Vránová Dana CZE027068 B ŠK Šipky Holýšov 1 2 4 7 7 3 800
26. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum Těchlovice 2 4 6 6 3 600
27. Jandíková Kateřina CZE055042 D ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 3 4 4 3 250
28. Sladká Jaroslava CZE031379 C ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 6 7 7 3 200
29. Kordijáková Lenka CZE040923 B DC Bunda Starý Klíčov 1 1 2 4 4 2 600
30. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 6 6 6 2 500
31. Moulisová Věra CZE049556 D ŠK OKO Plzeň 2 3 5 5 2 450
32. Kotyková Kateřina CZE059123 ŠK Hrášci Klatovy 1 3 4 4 2 350
32. Leváková Klára CZE054066 D ŠK Star arena Holýšov 1 5 6 6 2 350
34. Weberová Dana CZE031342 C ŠK Kamikadze Oprechtice 5 5 5 1 950
35. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 2 3 3 1 900
36. Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod 1 3 4 4 1 850
37. Weberová Jana CZE035461 C ŠK Kamikadze Oprechtice 4 4 4 1 700
38. Berková Veronika Přeštice 1 2 3 3 1 600
38. Šťastná Alice CZE037764 A Domažlický Andílci 4 4 4 1 600
40. Vlková Alexandra CZE058156 Klatovy H 5 5 5 1 250
41. Soukupová Jindra CZE026952 A ŠK Argentum Těchlovice 2 2 2 1 200
42. Štruncová Dagmar CZE039095 D ŠK OKO Plzeň 1 2 3 3 1 000
42. Hoťková Jana CZE001103 Plzeň 2 2 2 1 000
42. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 2 2 1 000
45. Stýblová Pavlína CZE058651 Holoubkov Ho 3 3 3 950
45. Žáková Erika CZE052627 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 2 2 950
45. Hodková Jana CZE003874 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 2 2 950
48. Schill Renata CZE000213 Plzeň 2 2 2 900
48. Dryjová Magda CZE056882 ŠK Hrášci Klatovy 2 2 2 900
48. Švajková Libuše CZE054661 D ŠK Gladiátor Bukovec 2 2 2 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 09:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 09:41:18