Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - ŽENY kat. C + D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 78 | Turnajů: 165

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 2 22 28 48 24 800
2. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 4 2 22 28 34 21 900
3. Pokorná Bronislava CZE056495 ŠK OKO Plzeň 4 2 22 28 61 19 800
4. Zvingrová Barbora CZE059755 ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 2 22 28 125 19 700
5. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 4 21 25 25 13 450
6. Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice 3 2 15 20 20 12 050
7. Štruncová Michaela CZE037119 D Plzeň 3 2 9 14 14 10 350
8. Bláhová Tereza CZE061576 ŠK Panteři Plzeň 2 22 24 69 10 000
9. Stýblová Pavlína CZE058651 DC Holoubkov 3 1 9 13 13 7 850
10. Feklová Denisa CZE055875 ŠK Pevná Ručka Stod 2 8 10 10 7 700
11. Vítková Monika CZE055889 D ŠK Hrášci Klatovy 2 17 19 19 7 250
12. Kindlová Miroslava CZE040340 C ŠK KD Soběkury 1 12 13 13 6 200
13. Jandíková Kateřina CZE055042 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 1 5 8 9 5 950
14. Kvasničková Marcela CZE059986 Stříbro 1 17 18 18 5 650
15. Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy 1 10 11 11 5 400
16. Kučerová Milada CZE052459 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 14 14 14 5 100
17. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 11 11 11 4 750
18. Štruncová Dagmar CZE039095 D Plzeň 2 2 6 10 10 4 700
19. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 2 5 7 7 3 950
20. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 1 3 6 6 3 750
21. Paitlová Klára CZE042472 ŠK Chodov 2 4 6 6 3 500
22. Müllerová Hana CZE058937 D ŠK URNA Domažlice 1 4 5 5 3 100
23. Volfíková Kateřina CZE042607 ŠK Chodov 2 4 6 6 2 900
23. Zitová Radana CZE007116 Plzeň 8 8 8 2 900
25. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 2 4 4 2 700
26. Moulisová Věra CZE049556 D Plzeň 1 4 5 5 2 600
27. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 6 6 6 2 300
28. Vanišová Jana CZE061925 ŠK Nezvěstice 1 3 4 4 2 150
29. Jandíková Natálie CZE060501 klíč 2 3 5 5 2 050
30. Rampulová Magdaléna CZE056882 ŠK Hrášci Klatovy 5 5 5 1 950
31. Kantoříková Renata CZE059283 DC Holoubkov 1 4 5 5 1 800
32. Feklová Zuzana CZE056784 ŠK Pevná Ručka Stod 1 3 4 4 1 650
32. Švajková Libuše CZE054661 C ŠK Gladiátor Bukovec 1 3 4 4 1 650
34. Berková Veronika CZE061590 Přeštice 5 5 5 1 550
35. Šlechtová Gabriela CZE038581 C ŠK Panteři Plzeň 2 2 2 1 400
35. Vlková Alexandra CZE058156 Klatovy 2 2 2 1 400
35. Zoubková Hlinková CZE038179 Plzeň 4 4 4 1 400
38. Gandi Barbora CZE060521 JZD Praha 1 1 1 1 300
38. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Nezvěstice 1 2 3 3 1 300
38. Vojtasová Marika CZE057417 Klatovy H 4 4 4 1 300
41. Goubejová Petra CZE062012 1 1 2 2 1 250
42. Weberová Jana CZE035461 C ŠK Kamikadze Oprechtice 3 3 3 1 150
42. Weberová Dana CZE031342 C ŠK Kamikadze Oprechtice 3 3 3 1 150
42. Kovandová Věra CZE008622 D ŠK Růžoví panteři Horšovský Týn 1 1 1 1 150
45. Jůnová Vladimíra CZE000308 Strašice 3 3 3 1 050
46. Vondrašová Martina CZE042473 ŠK Chodov 2 2 2 1 000
47. Hrdonková Lída CZE061373 Drmoul 3 3 3 950
48. Kovářová Gabriela CZE034351 ŠK OKO Plzeň 2 2 2 900
48. Krtičková Ivana CZE032727 Plzeň 2 2 2 900
50. Hessová Růžena CZE024847 Klatovy 1 3 3 3 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 04:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 04:59:27