Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - ŽENY kat. C + D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 64 | Turnajů: 125

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 16 21 36 18 600
2. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 3 2 16 21 27 16 600
3. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 3 2 16 21 49 14 700
4. Zvingrová Barbora CZE059755 Velký Bor O 3 1 16 20 106 13 600
5. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 2 12 14 14 7 900
5. Bláhová Tereza D.C.Team best Taxi Plzeň 2 16 18 63 7 900
7. Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod 2 8 10 10 7 700
8. Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice 1 2 9 12 12 6 850
9. Štruncová Michaela CZE037119 D ŠK OKO Plzeň 2 2 4 8 8 6 300
10. Kvasničková Marcela CZE059986 Stříbro 1 16 17 17 5 400
11. Stýblová Pavlína CZE058651 Rokycany 2 6 8 8 5 100
12. Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy 1 9 10 10 5 050
13. Kučerová Milada CZE052459 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 13 13 13 4 850
14. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 1 3 6 6 3 750
15. Vítková Monika CZE055889 D ŠK Hrášci Klatovy 11 11 11 3 650
16. Kindlová Miroslava CZE040340 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 7 8 8 3 450
17. Štruncová Dagmar CZE039095 D ŠK OKO Plzeň 2 2 3 7 7 3 350
18. Jandíková Kateřina CZE055042 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 1 3 5 5 3 250
19. Müllerová Hana CZE058937 D DC U Kalíška Mezholezy 1 4 5 5 3 100
20. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 1 4 5 5 2 800
21. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 2 4 4 2 700
22. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 7 7 7 2 550
23. Kantoříková Renata CZE059283 Holoubkov H 1 4 5 5 1 800
24. Feklová Zuzana CZE056784 DC Pevná ruka Stod 1 3 4 4 1 650
24. Švajková Libuše CZE054661 C ŠK Gladiátor Bukovec 1 3 4 4 1 650
26. Paitlová Klára CZE042472 ŠK Chodov 1 1 2 2 1 550
27. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 4 4 4 1 500
28. Vlková Alexandra CZE058156 Klatovy 2 2 2 1 400
28. Zoubková Hlinková CZE038179 DC Býčí oko Plzeň 4 4 4 1 400
30. Volfíková Kateřina CZE042607 ŠK Chodov 1 1 2 2 1 350
31. Moulisová Věra CZE049556 D ŠK OKO Plzeň 1 1 2 2 1 250
32. Weberová Dana CZE031342 C ŠK Kamikadze Oprechtice 3 3 3 1 150
33. Jůnová Vladimíra CZE000308 Strašice 3 3 3 1 050
34. Jandíková Natálie CZE060501 klíč 1 1 2 2 950
35. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 2 2 2 900
35. Weberová Jana CZE035461 C ŠK Kamikadze Oprechtice 2 2 2 900
37. Kohoutová Miroslava CZE006229 D DC Kameňák Plzeň 3 3 3 850
37. Hessová Růžena CZE024847 Úsilovští Vydlácý 2 3 3 3 850
39. Pivoňková Simona CZE058980 D ŠK Sršni Domažlice 3 3 3 750
40. Leváková Klára CZE054066 D ŠK Star arena Holýšov 1 1 1 700
40. Feklová Kristýna CZE056698 Stod 2 2 2 700
42. Krtičková Ivana CZE032727 Plzeň 1 1 1 650
43. Nagy Renáta CZE060093 ŠK Slováci Plzeň 2 2 2 600
43. Vojtasová Marika CZE057417 Klatovy H 2 2 2 600
43. Berková Veronika Přeštice 2 2 2 600
46. Kermer Andrea CZE027253 DC Skleník Domažlice 1 1 1 500
47. Hoťková Jana CZE001103 Plzeň 1 1 1 450
47. Kubková Barbora CZE058941 D ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 1 1 1 450
49. Kotyková Kateřina CZE059123 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 350
49. Zitová Radana CZE007116 ŠK Hegeš 01 Plzeň 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2018 02:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.7.2018 02:04:29