Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-37/37)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 37 | Turnajů: 20

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 1 2 3 3 3 100
2. Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň 1 3 4 4 2 950
3. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 1 4 5 8 2 200
4. Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice 1 2 3 3 1 800
5. Stýblová Pavlína CZE058651 Rokycany 4 4 4 1 600
6. Zvingrová Bára CZE059755 Velký Bor O 4 4 6 1 500
7. Štruncová Michaela CZE037119 D ŠK OKO Plzeň 1 1 2 2 1 450
8. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 4 4 4 1 400
9. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 2 1 000
10. Kantoříková Renata CZE059283 Holoubkov H 3 3 3 850
11. Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 2 2 700
12. Krtičková Ivana CZE032727 Plzeň 1 1 1 650
13. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 550
13. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 1 1 1 550
13. Weberová Jana CZE035461 C ŠK Kamikadze Oprechtice 1 1 1 550
16. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 2 2 2 500
16. Štruncová Dagmar CZE039095 D ŠK OKO Plzeň 1 1 1 500
18. Švajková Libuše CZE054661 D ŠK Gladiátor Bukovec 1 1 1 450
18. Belancová Martina CZE031951 B Konec Světa Hyršov 1 1 1 450
18. Hoťková Jana CZE001103 Plzeň 1 1 1 450
18. Weberová Dana CZE031342 C ŠK Kamikadze Oprechtice 1 1 1 450
18. Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod 1 1 1 450
23. Kordijáková Lenka CZE040923 B DC Bunda Starý Klíčov 1 1 1 350
23. Andrášová Daniela CZE043063 B Konec Světa Hyršov 1 1 1 350
23. Králová Kateřina CZE009413 ŠK Kdyně 1 1 1 350
23. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 1 350
23. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 1 1 1 350
23. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum Těchlovice 1 1 1 350
23. Berková Veronika Přeštice 1 1 1 350
23. Vágnerová Kateřina CZE050474 H 1 1 1 350
31. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 250
31. Schill Renata CZE000213 Plzeň 1 1 1 250
31. Kindlová Miroslava CZE040340 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 1 250
31. Pilátová Kristýna CZE056220 Kocouři vod kocoura Kozly 1 1 1 250
31. Vránová Dana CZE027068 B ŠK Šipky Holýšov 1 1 1 250
31. Reinišová Lucie CZE050867 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 1 1 250
31. Přerovská Ivona CZE004299 Tipáč Písek 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:40

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:41:00