Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/98)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 98 | Turnajů: 114

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 2 1 10 13 48 9 100
2. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 2 1 10 13 30 8 700
3. Schoř Petr CZE059756 Horažďovice O 2 1 10 13 58 7 800
4. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 2 1 10 13 62 7 500
5. Jůna Josef CZE000320 D ŠK Saint Tropez Plzeň 1 10 11 16 5 600
6. Grunick Roland CZE054016 Chemnitz 10 10 20 5 100
7. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 D ŠK OKO Plzeň 10 10 21 5 000
7. Směšný Jan CZE055874 D ŠK OKO Plzeň 10 10 11 5 000
9. Surdu Victor CZE057648 Plzeň H 10 10 15 4 900
10. Pluhař Jan CZE060395 ŠK Chřestýšovci Plzeň 10 10 15 4 700
10. Toma Gabriel CZE056608 D ŠK OKO Plzeň 10 10 10 4 700
12. Jindřich Michal CZE058913 D ŠK Chřestýšovci Plzeň 10 10 11 4 400
12. Fuchs Rudolf Přeštice 2 8 10 11 4 400
14. Hess Petr CZE007372 ŠK Snipers Klatovy 5 5 5 4 150
15. Lédl Luboš CZE028098 D DC Kameňák Plzeň 10 10 11 4 100
16. Milý Jakub CZE060060 D.C.Team best Taxi Plzeň 10 10 12 3 900
17. Rajtmajer Filip CZE056100 D DC Kameňák Plzeň 9 9 9 3 550
18. Lafata Stanislav CZE014665 D ŠK Saint Tropez Plzeň 8 8 8 3 500
19. Výborný Radek CZE054083 D ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 7 7 7 3 450
20. Silovský Jan CZE006975 Bolešiny 5 5 5 3 350
21. Fekl Tomáš CZE056696 Stod 6 6 6 2 800
22. Frič Jan CZE056879 Klatovy H 7 7 7 2 750
23. Pešek Lukáš CZE005496 D ŠK Slováci Plzeň 9 9 9 2 650
24. Nadymáček Vlastimil CZE059823 Hyršov 1 5 6 6 2 550
25. Toman Marek CZE056595 D ŠK Hrášci Klatovy 6 6 6 2 400
26. Smolen Martin CZE059821 Hyršov 1 4 5 5 2 300
27. Rampula Lukáš CZE056594 D ŠK Hrášci Klatovy 1 5 6 6 2 250
28. Popesco Vasil CZE057695 Plzeň H 5 5 5 2 150
28. Toman Rudolf Janovice 5 5 5 2 150
30. Kovařič Michal CZE056593 D ŠK Hrášci Klatovy 5 5 5 2 050
31. Hošek Jiří CZE054149 D ŠK Hrášci Klatovy 4 4 4 2 000
32. Šmídl Jiří CZE060547 Horní Bříza O 3 3 3 1 850
33. Kindl Jakub Přeštice O 2 2 4 4 1 800
34. Janoušek Václav CZE010744 ŠK Kamikadze Oprechtice 1 2 3 3 1 600
35. Svoboda Pavel CZE047638 O 3 3 3 1 550
36. Krieglstein Lukáš CZE060409 Přeštice 4 4 4 1 500
36. Kobera Zdeněk CZE052425 D Skeletoni Plzeň 1 1 2 4 4 1 500
38. Obrtlík Martin CZE060500 1 1 2 2 1 450
39. Šmídl Jan CZE035686 D Herberk 3D Plzeň 2 1 3 3 1 350
40. Jašek Milan CZE024342 D ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 300
41. Hess Josef CZE010658 Úsilovští Vydlácý 2 1 1 2 2 1 250
42. Kučera Jiří CZE058378 D ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 4 4 4 1 200
42. Štěrba Marek CZE059985 Velký Bor 1 2 3 3 1 200
42. Kadraba Ladislav CZE015362 Klatovy 2 2 2 1 200
45. Zoubek Václav CZE020260 ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 050
45. Kylián Oldřich Rohozno 3 3 3 1 050
45. Mareček Miloslav CZE003067 D ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 050
48. Klejna Tomáš CZE054365 Tábor 2 2 2 1 000
48. Čech Radek CZE052636 D ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 000
50. Chrien Štefan Plzeň 1 1 2 2 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 02:16

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 02:16:39