Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 84 | Turnajů: 263

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 4 2 22 28 31 29 400
2. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 4 1 24 29 101 25 300
3. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 2 24 30 48 24 400
4. Strouhal Oldřich CZE056205 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 1 24 27 35 21 300
5. Hrach Zdeněk 1971 CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy 3 2 20 25 26 20 400
6. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 1 24 25 53 19 600
7. Hrach Filip CZE036481 C ŠK Hrášci Klatovy 3 2 19 24 24 18 750
8. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 2 24 30 41 17 100
9. Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy 1 1 22 24 25 16 800
10. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 4 2 21 27 29 16 550
11. Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 1 19 23 23 15 450
12. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 1 2 24 27 64 15 100
13. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro 3 1 24 28 28 15 000
14. Huttr Martin CZE051148 C Sport Club Spartak Strašice 1 24 25 25 14 500
15. Prinz Dominik CZE054151 C ŠK Hrášci Klatovy 1 22 23 23 13 500
16. Fišer Vítězslav CZE052882 C ŠK KD Soběkury 3 10 13 13 11 500
17. Kučera Pavel CZE050381 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 21 21 21 10 750
18. Štreer Lukáš CZE043641 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 24 24 25 9 800
19. Loukota Martin CZE051411 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 24 24 28 9 300
20. Kindl Vlastimil CZE056164 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 16 19 19 7 600
21. Jareš Jakub CZE058147 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 12 13 13 7 300
22. Zeman Tomáš CZE027156 C Sport Club Spartak Strašice 1 1 10 12 12 7 200
23. Jandík Vratislav CZE055041 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 1 4 7 8 6 500
24. Číž Rostislav CZE043540 C ŠK Gladiátoři Stříbro 1 13 14 14 6 250
25. Zelenka Marek CZE038057 C ŠK Saint Tropez Plzeň 17 17 17 6 050
26. Mašát Petr CZE051385 C DC U Kalíška Mezholezy 1 8 9 9 6 000
27. Řehoř Martin CZE057724 C ŠK Sušice 1 1 5 7 7 5 650
28. Kodýdek Jan CZE003710 C ŠK Sušice 3 1 4 8 8 5 600
29. Tanko Jiří CZE015284 C ŠK Gladiátor Bukovec 2 1 7 10 10 5 450
30. Trůbl Marek CZE051169 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 6 8 8 3 800
31. Hrach Zdeněk 1991 CZE054150 C ŠK Hrášci Klatovy 8 8 8 3 500
32. Kuneš Karel CZE004011 C ŠK Kamikadze Oprechtice 1 9 10 10 3 350
32. Mošnička Michal CZE013253 C DC U Kalíška Mezholezy 1 5 6 6 3 350
34. Diviš Jan CZE051410 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 9 9 9 2 850
35. Kout Alois CZE028052 C ŠK Sršni Domažlice 6 6 6 2 800
36. Pěchouček Dušan CZE021874 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 4 5 5 2 600
37. Flégl Miroslav CZE000421 C Přeštice 5 5 5 2 250
37. Jůna Jaroslav CZE051382 C DC U Kalíška Mezholezy 1 5 6 6 2 250
39. Koňařík David CZE050004 C ŠK Panteři Plzeň 4 4 4 2 200
40. Švajka Jan CZE015283 C ŠK Gladiátor Bukovec 1 3 4 4 1 950
40. Jeřábek Michal CZE001021 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 3 3 1 950
42. Kulhánek Tomáš CZE034881 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 3 3 1 750
43. Štorek František CZE058923 C ŠK Sušice 1 2 3 3 1 700
43. Janeček Jakub CZE034590 C ŠK Bar 66 Holýšov 1 2 3 3 1 700
45. Pluhař Václav CZE000259 C Oplot 3 3 3 1 550
45. Marek Bohumil CZE021666 C ŠK KD Soběkury 3 3 3 1 550
47. Gabrhel Miroslav CZE058932 C AŠKK FJ Sokol Vejprnice 4 4 4 1 500
48. Jelínek Ivo CZE058933 C AŠKK FJ Sokol Vejprnice 3 3 3 1 250
49. Pejsar Josef CZE005011 C ŠK Kamikadze Oprechtice 2 2 2 1 200
50. Švihel Richard CZE029231 C DC Rafani Hluboká 1 1 2 2 1 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.11.2018 13:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.11.2018 13:38:10