Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/71)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 71 | Turnajů: 159

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hrach Zdeněk 1971 CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy 3 2 13 18 18 16 450
2. Strouhal Oldřich CZE056205 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 14 16 24 14 800
2. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 1 14 18 29 14 800
4. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 3 14 17 64 14 200
5. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 3 9 12 12 13 050
6. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 1 14 18 24 10 500
6. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 14 14 26 10 500
8. Hrach Filip CZE036481 C ŠK Hrášci Klatovy 2 1 10 13 13 10 300
9. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 3 1 13 17 17 9 850
10. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro 2 14 16 19 8 700
10. Demčák Petr CZE053598 C D.C.Team best Taxi Plzeň 1 14 15 38 8 700
12. Huttr Martin CZE051148 C Sport Club Spartak Strašice 1 13 14 14 8 450
13. Kučera Pavel CZE050381 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 14 14 16 8 000
14. Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy 1 10 11 11 7 700
15. Jareš Jakub CZE058147 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 12 13 13 7 300
16. Fišer Vítězslav CZE052882 C ŠK KD Soběkury 2 5 7 7 7 250
17. Štreer Lukáš CZE043641 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 14 14 17 6 300
18. Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 8 9 9 6 000
19. Loukota Martin CZE051411 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 14 14 19 5 300
20. Mašát Petr CZE051385 C DC U Kalíška Mezholezy 1 7 8 8 5 050
21. Zelenka Marek CZE038057 C ŠK Saint Tropez Plzeň 12 12 12 4 400
22. Tanko Jiří CZE015284 C ŠK Gladiátor Bukovec 2 6 8 8 4 300
22. Kindl Vlastimil CZE056164 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 8 11 11 4 300
24. Číž Rostislav CZE043540 C ŠK Gladiátoři Stříbro 9 9 9 3 650
25. Kodýdek Jan CZE003710 C ŠK Sušice 2 3 5 5 3 350
26. Mošnička Michal CZE013253 C DC U Kalíška Mezholezy 1 4 5 5 3 000
27. Trůbl Marek CZE051169 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 4 6 6 2 800
28. Jandík Vratislav CZE055041 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 2 3 3 2 700
29. Kuneš Karel CZE004011 C ŠK Kamikadze Oprechtice 1 7 8 8 2 650
30. Zeman Tomáš CZE027156 C Sport Club Spartak Strašice 6 6 6 2 500
31. Kout Alois CZE028052 C ŠK Sršni Domažlice 5 5 5 2 450
32. Jůna Jaroslav CZE051382 C DC U Kalíška Mezholezy 1 5 6 6 2 250
33. Švajka Jan CZE015283 C ŠK Gladiátor Bukovec 1 3 4 4 1 950
34. Diviš Jan CZE051410 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 6 6 6 1 900
35. Hrach Zdeněk 1991 CZE054150 C ŠK Hrášci Klatovy 4 4 4 1 700
35. Janeček Jakub CZE034590 C ŠK Star arena Holýšov 1 2 3 3 1 700
37. Řehoř Martin CZE057724 C ŠK Sušice 1 1 2 2 1 550
38. Gabrhel Miroslav CZE058932 C AŠKK FJ Sokol Vejprnice 4 4 4 1 500
39. Flégl Miroslav CZE000421 C ŠK KD Soběkury 3 3 3 1 450
40. Jelínek Ivo CZE058933 C AŠKK FJ Sokol Vejprnice 3 3 3 1 250
41. Pejsar Josef CZE005011 C ŠK Kamikadze Oprechtice 2 2 2 1 200
42. Švihel Richard CZE029231 C DC Rafani Hluboká 1 1 2 2 1 150
43. Krejčí Jan CZE034593 C ŠK Star arena Holýšov 3 3 3 1 050
44. Koňařík David CZE050004 C D.C.Team best Taxi Plzeň 2 2 2 1 000
45. Novák Josef CZE043573 C ŠK Saint Tropez Plzeň 3 3 3 950
45. Mitošinka Josef CZE051379 C DC U Kalíška Mezholezy 1 1 1 950
45. Vosecký David CZE059556 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 1 1 950
48. Marek Bohumil CZE021666 C ŠK KD Soběkury 2 2 2 800
48. Tauer Dušan CZE054110 C ŠK Šipky Holýšov 2 2 2 800
50. Bystřický Karel CZE058930 C ŠK Argentum Těchlovice 1 1 1 750
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 05:31

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 05:31:12