Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/94)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 94 | Turnajů: 164

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 3 1 14 18 83 22 700
2. Bolek Marcin CZE056679 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 2 14 19 92 16 100
3. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 3 14 17 64 15 000
4. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň 3 14 17 61 13 600
5. Toman Marek CZE011506 B ŠK Snipers Klatovy 3 14 17 20 12 900
6. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 1 14 17 38 12 500
7. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 3 1 14 18 35 11 500
8. Huttr Šimon CZE054738 B Sport Club Spartak Strašice 1 14 15 17 10 100
9. Tupý Michal B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 14 15 54 9 900
10. Hojda Petr CZE054203 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 14 16 29 9 700
11. Hiršl Alois CZE007137 B Úlet Křimice 1 11 12 12 8 650
12. Brandejs Tomáš CZE011846 B ŠK Kramolínský vlčáci 3 11 14 14 8 450
13. Klapetek Karel CZE044382 B ŠK Snipers Klatovy 2 8 10 11 7 900
13. Žížala Petr CZE045790 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 1 10 12 12 7 900
15. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 14 14 14 7 800
16. Krýsl Martin CZE055554 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 5 7 7 7 750
17. Podruh Lukáš CZE008699 B ŠK OKO Plzeň 3 9 12 12 7 550
18. Šebesta Karel CZE025802 B ŠK Hegeš 01 Plzeň 1 14 15 29 7 500
18. Chromiak Vladimír CZE002218 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 10 11 11 7 500
20. Pajer Petr CZE043640 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 14 14 17 7 100
21. Hojda Václav CZE003010 B ŠK Krásná Těla Klenčí p. č. 1 14 15 20 7 000
21. Boček Michal CZE019813 B ŠK Saint Tropez Plzeň 14 14 18 7 000
23. Fürst Jaroslav CZE002743 B Darts Club Holoubkov 2 8 10 10 6 400
24. Pěchouček Václav CZE052255 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 12 12 12 6 300
25. Průcha Jiří CZE043572 B ŠK Saint Tropez Plzeň 11 11 11 5 850
26. Krejčíř Josef CZE000877 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 6 7 7 5 200
27. Veselý Milan CZE007110 B ŠK URNA Domažlice 2 8 10 10 5 100
28. Drsek Josef CZE048191 B ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 6 8 8 5 000
29. Weber Imrich CZE027994 B ŠK Ošklibar Plzeň 8 8 8 4 800
30. Baborák Jindřich CZE039444 B ŠK Kramolínský vlčáci 1 7 8 8 4 750
31. Pallay Štefan CZE055233 B Domažlický Andílci 2 5 7 7 4 650
32. Přerovský Vladimír CZE023442 B Sport Club Spartak Strašice 1 6 7 7 4 400
32. Janouškovec Petr CZE039212 B Úlet Křimice 10 10 10 4 400
34. Procházka Jiří CZE043644 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 13 13 13 4 150
35. Judák Tomáš CZE048206 B ŠK URNA Domažlice 2 6 8 8 3 900
36. Fürst Václav CZE000463 B Darts Club Holoubkov 2 4 6 6 3 800
37. Imrišek Jan CZE054596 B Darts Club Holoubkov 1 7 8 8 3 650
38. Kokoška Petr CZE031561 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 4 5 5 3 600
39. Gregor Roman CZE056574 B Darts Club Holoubkov 2 4 6 6 3 400
40. Kolář Petr CZE034699 B VSB Bolevec Plzeň 6 6 6 3 200
40. Kuneš Luboš CZE056419 B DC Red Barons Plzeň 4 4 4 3 200
42. Strádal Milan CZE021992 B ŠK URNA Domažlice 5 5 5 3 050
43. Podlešák Tomáš CZE043645 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 8 8 8 2 700
44. Šizling Jaroslav CZE048259 B ŠK Šipky Holýšov 6 6 6 2 600
44. Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum Těchlovice 6 6 6 2 600
46. Fleišman Zdeněk CZE002211 B Úlet Křimice 4 4 4 2 400
47. Kobera Zdeněk CZE000316 B ŠK OKO Plzeň 1 1 2 4 4 2 200
48. Johánek Pavel CZE023871 B ŠK Kramolínský vlčáci 1 3 4 4 2 150
48. Tolar Tomáš CZE009625 B ŠK West Club Litice 1 1 2 2 2 150
50. Vyoral Václav CZE004120 B ŠK West Club Litice 1 1 2 2 2 050
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 03:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 03:48:35