Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/75)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2017 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 75 | Turnajů: 174

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Meiner Daniel CZE052326 C ŠK OKO Plzeň 4 2 22 28 99 31 300
2. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 20 25 26 19 600
3. Houška Jan CZE049523 C ŠK OKO Plzeň 4 2 22 28 86 19 400
4. Žížala Petr CZE045790 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 22 22 22 15 400
5. Pěchouček Václav CZE052255 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 21 21 21 14 350
6. Chromiak Vladimír CZE002218 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 16 17 17 11 700
6. Pajer Petr CZE043640 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 22 22 24 11 700
6. Fikrle Josef CZE052702 C D.C.Team best Taxi Plzeň 22 22 27 11 700
9. Loukota Martin CZE051411 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 22 22 25 10 700
10. Štreer Lukáš CZE043641 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 21 21 21 10 050
11. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 1 12 16 16 9 200
12. Demčák Petr CZE053598 C D.C.Team best Taxi Plzeň 1 20 21 21 9 000
13. Zelenka Marek CZE038057 C ŠK Saint Tropez Plzeň 20 20 20 8 600
14. Hojda Petr CZE054203 C ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 16 17 17 8 300
15. Strouhal Oldřich CZE056205 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 20 20 20 8 200
16. Klapetek Karel CZE044382 C ŠK Snipers Klatovy 3 2 7 12 12 7 650
17. Kopp Filip CZE031126 C ŠK Ošklibar Plzeň 13 13 13 7 550
18. Hutyra Dominik CZE052102 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 18 19 19 7 000
19. Kučera Jiří CZE042759 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 1 11 12 12 6 650
20. Procházka Jiří CZE043644 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 20 20 20 5 900
21. Doubrava Miloslav CZE046092 C ŠK Ošklibar Plzeň 9 9 9 5 750
22. Podlešák Tomáš CZE043645 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 14 14 14 5 400
23. Jeřábek Michal CZE001021 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 9 9 9 5 250
24. Jůna Jaroslav CZE051382 C DC U Kalíška Mezholezy 1 8 9 9 4 600
25. Mašát Petr CZE051385 C DC U Kalíška Mezholezy 1 7 8 8 4 350
26. Podruh Lukáš CZE008699 C ŠK OKO Plzeň 1 2 5 8 8 4 250
27. Bartoš Martin CZE051147 C VSB Bolevec Plzeň 11 11 11 4 050
28. Koňařík David CZE050004 C D.C.Team best Taxi Plzeň 9 9 9 3 150
29. Šmejkal Petr CZE051394 C VSB Bolevec Plzeň 7 7 7 2 950
30. Švajcr Patrik CZE054663 C VSB Bolevec Plzeň 8 8 8 2 900
31. Kuneš Karel CZE004011 C ŠK Kamikadze Oprechtice 1 6 7 7 2 500
32. Tauer Dušan CZE054110 C ŠK Šipky Holýšov 1 4 5 5 2 200
33. Mošnička Michal CZE013253 C DC U Kalíška Mezholezy 1 2 3 3 2 000
34. Kulhánek Tomáš CZE034881 C ŠK Mistři vrhu Nepomuk 1 1 2 2 1 950
35. Pěchouček Dušan CZE021874 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 4 4 1 800
36. Kout Alois CZE028052 C ŠK Sršni Domažlice 4 4 4 1 700
37. Ulvr Martin CZE051414 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 1 600
38. Trůbl Marek CZE051169 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 2 2 1 400
39. Koutník Jakub CZE037757 C ŠK Kamikadze Oprechtice 3 3 3 1 250
40. Poljanský Petr CZE055447 C Špuntíci Most 1 2 3 3 1 200
40. Michálek Martin CZE035675 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 2 1 200
42. Ouřada Jakub CZE045670 C ŠK Kamikadze Oprechtice 3 3 3 1 150
42. Žák Lukáš CZE038246 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 2 2 1 150
42. Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 3 3 1 150
45. Kest Václav CZE015259 C ŠK Kamikadze Oprechtice 3 3 3 1 050
45. Nový Martin CZE021155 C ŠK Slováci Plzeň 1 1 2 2 1 050
47. Matura Martin CZE048460 C Sport Club Spartak Strašice 2 2 2 1 000
47. Pluhař Václav CZE000259 C ŠK KD Soběkury 2 2 2 1 000
49. Syrový Petr CZE051381 C DC U Kalíška Mezholezy 3 3 3 850
49. Pejsar Josef CZE005011 C ŠK Kamikadze Oprechtice 1 1 1 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 15:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 15:18:29