Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/70)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2017 - ŽENY kat. C + D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 70 | Turnajů: 127

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 4 2 20 26 27 20 600
2. Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň 4 2 18 24 25 18 000
3. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 15 20 21 16 850
4. Štruncová Michaela CZE037119 D ŠK OKO Plzeň 3 2 22 27 28 13 200
5. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň 3 2 22 27 27 12 100
6. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 4 2 21 27 28 11 350
7. Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň 3 2 7 12 12 9 850
8. Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 22 23 29 9 400
9. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 4 10 14 14 8 800
10. Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice 3 2 11 16 17 8 750
11. Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy 2 1 12 15 15 7 100
12. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 3 9 12 12 6 650
12. Vítková Monika CZE055889 ŠK Hrášci Klatovy 3 11 14 14 6 650
14. Kohoutová Miroslava CZE006229 D DC Kameňák Plzeň 2 11 13 13 6 150
15. Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň 3 2 7 12 12 5 950
16. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Rudolf Jelínek 3 1 7 11 11 5 050
17. Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22 2 7 9 9 4 450
17. Koppová Soňa CZE051395 C ŠK Ošklibar Plzeň 11 11 11 4 450
19. Jandíková Kateřina CZE055042 D ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 3 4 4 3 250
20. Sladká Jaroslava CZE031379 C ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 6 7 7 3 200
21. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 6 6 6 2 500
22. Moulisová Věra CZE049556 D ŠK OKO Plzeň 2 3 5 5 2 450
23. Kotyková Kateřina CZE059123 ŠK Hrášci Klatovy 1 3 4 4 2 350
23. Leváková Klára CZE054066 D ŠK Star arena Holýšov 1 5 6 6 2 350
25. Weberová Dana CZE031342 C ŠK Kamikadze Oprechtice 5 5 5 1 950
26. Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod 1 3 4 4 1 850
27. Weberová Jana CZE035461 C ŠK Kamikadze Oprechtice 4 4 4 1 700
28. Berková Veronika Přeštice 1 2 3 3 1 600
29. Vlková Alexandra CZE058156 Klatovy H 5 5 5 1 250
30. Stýblová Pavlína CZE058651 Holoubkov Ho 4 4 4 1 200
31. Štruncová Dagmar CZE039095 D ŠK OKO Plzeň 1 2 3 3 1 000
31. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 2 2 1 000
31. Hoťková Jana CZE001103 Plzeň 2 2 2 1 000
34. Žáková Erika CZE052627 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 2 2 950
34. Hodková Jana CZE003874 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 2 2 950
36. Dryjová Magda CZE056882 ŠK Hrášci Klatovy 2 2 2 900
36. Schill Renata CZE000213 Plzeň 2 2 2 900
36. Švajková Libuše CZE054661 D ŠK Gladiátor Bukovec 2 2 2 900
39. Šlechtová Gabriela CZE038581 C ŠK Podbrdští medvědi Přešín 2 2 2 800
40. Snopková Pavla CZE042952 D DC Rozvědčíci Dobřany 1 1 2 2 750
41. Vitverová Jana CZE043647 ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 2 2 700
41. Štěpánová Anna CZE051380 C DC U Kalíška Mezholezy 2 2 2 700
41. Novotná Renata CZE056099 Hlavňovice H 2 2 2 700
41. Fiedlerová Denisa CZE012165 C DC Vypíchnutý voko 2 2 2 700
41. Weinerová Dana CZE053562 DC Pevná ruka Stod 2 2 2 700
46. Krtičková Ivana CZE032727 Plzeň 1 1 1 650
46. Bártová Jana CZE043756 Plzeň 1 1 1 650
48. Römanová Romana CZE053561 DC Pevná ruka Stod 2 2 2 600
48. Feklová Kristýna CZE056698 Stod 2 2 2 600
48. Auterská Michaela CZE056596 Klatovy H 2 2 2 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 09:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 09:26:07