Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/73)
  Náhled Tisk Nahoru
Čtvrteční turnajování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 73 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 8 8 8 7 100
2. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 10 10 10 5 800
3. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 8 8 8 4 900
4. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 6 6 6 3 700
5. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 3 3 3 3 050
6. Prinz Dominik CZE054151 C ŠK Hrášci Klatovy 5 5 5 2 850
7. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 600
7. Schoř Petr CZE059756 ŠK Chřestýšovci Plzeň 6 6 6 2 600
9. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 4 4 4 2 500
10. Hiršl Alois CZE007137 B Úlet Křimice 4 4 4 2 400
10. Zvingrová Barbora CZE059755 ŠK Chřestýšovci Plzeň 6 6 6 2 400
12. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 7 7 7 2 150
13. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 3 3 3 2 050
14. Jašek Milan CZE024342 D ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 000
15. Zitová Radana CZE007116 Plzeň 4 4 4 1 800
15. Kliment Ladislav CZE058869 A ŠK Horažďovice 4 4 4 1 800
17. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 3 3 1 750
17. Huttr Martin CZE051148 C Sport Club Spartak Strašice 3 3 3 1 750
19. Fürst Václav CZE005826 A DC Holoubkov 2 2 2 1 600
19. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 2 2 2 1 600
21. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 450
22. Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum 2 2 2 1 400
23. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 D ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 350
23. Podruh Lukáš CZE008699 B ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 350
25. Schötta Miroslav CZE011316 Plzeň 4 4 4 1 300
26. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 3 3 1 250
27. Zeman Tomáš CZE027156 C Sport Club Spartak Strašice 2 2 2 1 200
27. Bláhová Tereza CZE061576 ŠK Panteři Plzeň 4 4 4 1 200
29. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 1 1 1 050
29. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 1 050
29. Janda Pavel CZE007579 A ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 1 050
29. Kysela Roman CZE000004 A AŠKK FJ Sokol Vejprnice 1 1 1 1 050
33. Přibyl Václav CZE021915 A DC Holoubkov 2 2 2 1 000
34. Fleišman Zdeněk CZE002211 B Úlet Křimice 2 2 2 900
34. Imrišek Jan CZE054596 B DC Holoubkov 2 2 2 900
36. Suchý Karel CZE051154 D ŠK Panteři Plzeň 1 1 1 850
37. Patera Patrik CZE000135 A ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 800
38. Masec Ventel ROM Plzeň O 3 3 3 750
38. Sladký Jiří CZE028156 A DC Lupus Clan Černošín 1 1 1 750
40. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 2 2 2 700
40. Jůna Josef CZE000320 D ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 700
42. Šimandl Kamil CZE008755 A Scorpions Plzeň 1 1 1 650
42. Kmeť Jan CZE033694 A ŠK Snipers Klatovy 1 1 1 650
44. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 1 1 1 550
44. Hrach Zdeněk CZE054150 C ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 550
46. Popesco Vasil CZE057695 Plzeň H 1 1 1 450
46. Průcha Jiří CZE043572 B ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 450
46. Lédl Luboš CZE028098 D DC Kameňák Plzeň 1 1 1 450
46. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 1 1 1 450
46. Dvořák Jan CZE000462 A ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 15:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 15:45:14