Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B - Chodsko
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Bunda Starý Klíčov "B" 18 15 1 0 0 2 0 201 : 124 463 : 325 47
2. Sport Bar Kdyně 18 11 2 0 3 2 0 207 : 122 466 : 322 40
3. Kramolínský Vlčáci 18 11 2 0 0 5 0 181 : 145 422 : 362 37
4. Old Birds Holýšov 18 12 0 0 0 6 0 193 : 131 438 : 326 36
5. Snipers Klatovy 18 11 0 0 2 5 0 193 : 133 460 : 338 35
6. Krásná těla Klenčí p. Č. 18 6 2 0 0 10 0 157 : 169 380 : 398 22
7. Domažlický Andílci 18 6 0 0 3 9 0 150 : 177 365 : 410 21
8. Skleník Domažlice 18 4 1 0 0 13 0 129 : 196 325 : 461 14
9. Restaurace Sídliště Horšovský Týn 18 2 2 0 4 10 0 135 : 195 335 : 442 14
10. Bistro Bar Všeruby 18 0 2 0 0 16 0 86 : 240 248 : 518 4
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Berka Roman Sport Bar Kdyně 88,7 87,30 72 63 55 79,05 148 117
2. Šmerda Daniel Bunda Starý Klíčov "B" 80,7 83,64 72 55 46 73,28 131 96
3. Auervek Lukáš Krásná těla Klenčí p. Č. 70,3 67,50 72 40 27 63,83 94 60
4. Harmáček Tomáš Old Birds Holýšov 70,2 73,53 68 68 50 67,48 163 110
5. Kůgl Jiří Bunda Starý Klíčov "B" 70,1 75,00 72 52 39 67,19 128 86
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 24.2.2018 16:00 17. Kramolínský Vlčáci 12 : 6 Skleník Domažlice
Brandejs Tomáš 28 : 16 Dlouhý Jiří
So 24.2.2018 17:00 17. Old Birds Holýšov 12 : 6 Bunda Starý Klíčov "B"
Husťak Milan 28 : 14 Kůgl Jiří
Ne 25.2.2018 15:00 17. Snipers Klatovy 16 : 2 Restaurace Sídliště Horšovský Týn
Brejcha Petr 33 : 9 Schwarz Robert
Ne 25.2.2018 15:00 17. Sport Bar Kdyně 13 : 5 Domažlický Andílci
Berka Roman 27 : 12 Tauber Pavel
Ne 25.2.2018 16:00 17. Krásná těla Klenčí p. Č. 16 : 2 Bistro Bar Všeruby
Hojda Petr 33 : 7 Husník Jiří
So 3.3.2018 17:00 18. Bistro Bar Všeruby 4 : 14 Snipers Klatovy
Husník Jiří 12 : 32 Brejcha Petr
Ne 4.3.2018 13:00 18. Domažlický Andílci 6 : 12 Kramolínský Vlčáci
Tauber Pavel 20 : 25 Brandejs Tomáš
Ne 4.3.2018 15:00 18. Restaurace Sídliště Horšovský Týn 4 : 14 Sport Bar Kdyně
Schwarz Robert 15 : 30 Berka Roman
Ne 4.3.2018 16:00 18. Bunda Starý Klíčov "B" 13 : 5 Krásná těla Klenčí p. Č.
Sovek Jiří 27 : 18 Hojda Petr
Ne 4.3.2018 16:00 18. Skleník Domažlice 6 : 12 Old Birds Holýšov
Zeman Jiří 14 : 28 Husťak Milan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 15:30

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 15:30:38