Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B - Chodsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Kramolínský Vlčáci 4 4 0 0 0 0 0 44 : 28 100 : 72 12
2. Bunda Starý Klíčov "B" 4 3 1 0 0 0 0 45 : 28 106 : 77 11
3. Sport Bar Kdyně 4 3 0 0 1 0 0 52 : 21 110 : 64 10
4. Old Birds Holýšov 4 3 0 0 0 1 0 41 : 31 94 : 73 9
5. Domažlický Andílci 4 2 0 0 1 1 0 40 : 33 93 : 81 7
6. Skleník Domažlice 4 2 0 0 0 2 0 36 : 36 86 : 89 6
7. Snipers Klatovy 4 1 0 0 0 3 0 32 : 40 85 : 93 3
8. Restaurace Sídliště Horšovský Týn 4 0 1 0 0 3 0 33 : 40 81 : 92 2
9. Krásná těla Klenčí p. Č. 4 0 0 0 0 4 0 23 : 49 63 : 110 0
10. Bistro Bar Všeruby 4 0 0 0 0 4 0 16 : 56 50 : 117 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Berka Roman Sport Bar Kdyně 90,8 93,75 16 16 15 79,49 39 31
2. Baborák Jindřich Kramolínský Vlčáci 90,3 86,67 16 15 13 81,82 33 27
3. Šmerda Daniel Bunda Starý Klíčov "B" 87,6 92,86 16 14 13 78,79 33 26
4. Pytlík Viktor Sport Bar Kdyně 78,9 87,50 16 8 7 78,95 19 15
5. Pallay Štefan Domažlický Andílci 71,4 91,67 16 12 11 75,86 29 22
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 7.10.2017 17:00 3. Bistro Bar Všeruby 4 : 14 Old Birds Holýšov
Součková Soňa 12 : 30 Husťak Milan
Ne 8.10.2017 13:00 3. Domažlický Andílci 7 : 11 Bunda Starý Klíčov "B"
Šťastný Karel 17 : 26 Sovek Jiří
Ne 8.10.2017 15:00 3. Restaurace Sídliště Horšovský Týn 8 : 10 Skleník Domažlice
Schwarz Robert 22 : 22 Dlouhý Jiří
Ne 8.10.2017 15:00 3. Snipers Klatovy 6 : 12 Sport Bar Kdyně
Brejcha Petr 18 : 25 Berka Roman
Ne 8.10.2017 16:00 3. Krásná těla Klenčí p. Č. 7 : 11 Kramolínský Vlčáci
Hojda Petr 18 : 26 Brandejs Tomáš
So 14.10.2017 16:00 4. Kramolínský Vlčáci 10 : 8 Snipers Klatovy
Brandejs Tomáš 24 : 21 Klapetek Karel
So 14.10.2017 17:00 4. Old Birds Holýšov 10 : 8 Krásná těla Klenčí p. Č.
Husťak Milan 25 : 19 Hojda Petr
Ne 15.10.2017 13:00 4. Domažlický Andílci 9 : 10 Restaurace Sídliště Horšovský Týn
Tauber Pavel 24 : 23 Schwarz Robert
Ne 15.10.2017 16:00 4. Skleník Domažlice 14 : 4 Bistro Bar Všeruby
Dlouhý Jiří 30 : 12 Husník Jiří
Ne 15.10.2017 16:00 4. Bunda Starý Klíčov "B" 10 : 9 Sport Bar Kdyně
Sovek Jiří 23 : 22 Berka Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 14:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 14:59:01