Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A - Plzeňsko a Chodsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. BON Nezvěstice - Plzeň 12 12 0 0 0 0 0 151 : 65 340 : 190 36
2. Poster Guys OKO Plzeň 12 11 0 0 0 1 0 153 : 63 341 : 181 33
3. Saint Tropez 22 Plzeň 12 8 2 0 0 2 0 133 : 85 308 : 220 28
4. Horažďovice 12 9 0 0 0 3 0 141 : 75 316 : 210 27
5. Bunda Starý Klíčov 12 8 0 0 1 3 0 141 : 76 320 : 202 25
6. Chodov 12 6 1 0 0 5 0 113 : 104 277 : 252 20
7. Slavoj Nýřany 12 6 0 0 1 5 0 113 : 104 272 : 253 19
8. Lupus Clan Černošín 12 5 1 0 0 6 0 122 : 95 288 : 240 17
9. Star aréna Holýšov 12 4 0 0 3 5 0 99 : 120 246 : 289 15
10. Vagabond Rokycany 12 4 0 0 1 7 0 93 : 124 234 : 296 13
11. Býčí oko DC Plzeň 12 2 1 0 0 9 0 91 : 126 241 : 292 8
12. Kvíčovická hospůdka 12 2 0 0 0 10 0 62 : 154 167 : 341 6
13. RP Kavkaz Domažlice 12 1 0 0 0 11 0 51 : 165 161 : 363 3
14. Konec světa Hyršov 12 0 1 0 0 11 0 55 : 162 172 : 354 2
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Hochman Pavel Saint Tropez 22 Plzeň 91,8 85,11 48 47 40 79,82 109 87
2. Svoboda Miroslav Lupus Clan Černošín 89,3 81,82 48 44 36 72,38 105 76
3. Hamrozi Tomáš Poster Guys OKO Plzeň 84,3 77,78 48 45 35 69,16 107 74
4. Chládek Kamil Poster Guys OKO Plzeň 81,6 72,73 48 33 24 68,83 77 53
5. Průcha Josef BON Nezvěstice - Plzeň 80,9 75,68 48 37 28 67,03 91 61
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 6.1.2018 17:00 11. Horažďovice 13 : 5 Kvíčovická hospůdka
Řepík Petr 29 : 12 Moudrý Martin
So 6.1.2018 17:00 11. Lupus Clan Černošín 5 : 13 Saint Tropez 22 Plzeň
Oliberius Jaroslav 16 : 30 Patera Patrik
Ne 7.1.2018 16:00 11. RP Kavkaz Domažlice 10 : 8 Býčí oko DC Plzeň
Janča Roman 25 : 25 Šimůnek Josef
Ne 7.1.2018 16:00 11. Vagabond Rokycany 12 : 6 Slavoj Nýřany
Tlacháč Josef 27 : 18 Oulík Petr
Ne 7.1.2018 17:00 11. Chodov 14 : 4 Star aréna Holýšov
Fischer Jan 31 : 11 Levička Tomáš
Ne 7.1.2018 18:00 11. BON Nezvěstice - Plzeň 10 : 8 Bunda Starý Klíčov
Průcha Josef 26 : 22 Pokorný David
Ne 7.1.2018 18:00 11. Poster Guys OKO Plzeň 17 : 1 Konec světa Hyršov
Šmrha Jan 35 : 6 Ryneš Jiří
So 13.1.2018 18:00 12. Konec světa Hyršov 2 : 16 Horažďovice
Ryneš Jiří 13 : 32 Řepík Petr
Ne 14.1.2018 13:00 12. Kvíčovická hospůdka 12 : 6 RP Kavkaz Domažlice
Šiman Karel 27 : 17 Janča Roman
Ne 14.1.2018 16:00 12. Bunda Starý Klíčov 11 : 7 Lupus Clan Černošín
Pokorný David 25 : 18 Oliberius Jaroslav
Ne 14.1.2018 17:00 12. Slavoj Nýřany 9 : 10 Chodov
Oulík Petr 26 : 23 Fischer Jan
Ne 14.1.2018 17:00 12. Saint Tropez 22 Plzeň 6 : 12 Poster Guys OKO Plzeň
Patera Patrik 18 : 27 Šmrha Jan
Ne 14.1.2018 17:00 12. Býčí oko DC Plzeň 7 : 11 Vagabond Rokycany
Šimůnek Josef 18 : 25 Rotyka Tomáš
Ne 14.1.2018 18:00 12. BON Nezvěstice - Plzeň 13 : 5 Star aréna Holýšov
Průcha Josef 29 : 16 Levička Tomáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Nejbližší utkání
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hrací místo
So 27.1.2018 17:00 13. Star aréna Holýšov Slavoj Nýřany Holýšov, Star aréna Větrník, Holýšov
So 27.1.2018 17:00 13. Horažďovice Saint Tropez 22 Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
So 27.1.2018 17:00 13. Lupus Clan Černošín BON Nezvěstice - Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
Ne 28.1.2018 16:00 13. Vagabond Rokycany Kvíčovická hospůdka Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
Ne 28.1.2018 16:00 13. RP Kavkaz Domažlice Konec světa Hyršov Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
Ne 28.1.2018 17:00 13. Chodov Býčí oko DC Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
Ne 28.1.2018 18:00 13. Poster Guys OKO Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
So 3.2.2018 17:00 14. Horažďovice Bunda Starý Klíčov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
So 3.2.2018 17:00 14. Star aréna Holýšov Býčí oko DC Plzeň Holýšov, Star aréna Větrník, Holýšov
Ne 4.2.2018 16:00 14. RP Kavkaz Domažlice Saint Tropez 22 Plzeň Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
Ne 4.2.2018 16:00 14. Vagabond Rokycany Konec světa Hyršov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
Ne 4.2.2018 17:00 14. Chodov Kvíčovická hospůdka Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
Ne 4.2.2018 18:00 14. Poster Guys OKO Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň, Klub OKO, Plzeň
Ne 4.2.2018 18:00 14. BON Nezvěstice - Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň, Restart 22, Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 04:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 04:48:29