Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A - Plzeňsko a Chodsko
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. BON Nezvěstice - Plzeň 26 24 0 0 0 2 0 318 : 150 718 : 442 72
2. Poster Guys OKO Plzeň 26 23 0 0 1 2 0 339 : 129 746 : 374 70
3. Bunda Starý Klíčov 26 18 2 0 1 5 0 294 : 176 675 : 464 59
4. Horažďovice 26 18 1 0 0 7 0 290 : 179 660 : 482 56
5. Saint Tropez 22 Plzeň 26 16 2 0 0 8 0 282 : 188 650 : 475 52
6. Chodov 26 15 1 0 1 9 0 266 : 204 637 : 511 48
7. Slavoj Nýřany 26 13 0 0 2 11 0 235 : 235 583 : 571 41
8. Lupus Clan Černošín 26 11 1 0 0 14 0 244 : 225 594 : 557 35
9. Star aréna Holýšov 26 10 0 0 3 13 0 220 : 251 557 : 603 33
10. Vagabond Rokycany 26 8 0 0 3 15 0 201 : 270 515 : 639 27
11. Býčí oko DC Plzeň 26 4 2 0 0 20 0 179 : 291 481 : 680 16
12. Kvíčovická hospůdka 26 5 0 0 0 21 0 142 : 326 392 : 722 15
13. RP Kavkaz Domažlice 26 3 1 0 0 22 0 129 : 340 377 : 749 11
14. Konec světa Hyršov 26 2 2 0 1 21 0 148 : 323 412 : 728 11
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Hochman Pavel Saint Tropez 22 Plzeň 87,8 79,61 104 103 82 73,97 242 179
2. Hermann Mario Chodov 86,8 76,92 104 78 60 71,20 184 131
3. Jiroušek Stanislav BON Nezvěstice - Plzeň 85,6 82,80 104 93 77 71,30 230 164
4. Hamrozi Tomáš Poster Guys OKO Plzeň 84,9 79,00 104 100 79 71,91 235 169
5. Průcha Josef BON Nezvěstice - Plzeň 82,9 75,90 104 83 63 68,66 201 138
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 26.5.2018 17:00 25. Horažďovice 14 : 4 Konec světa Hyršov
Řepík Petr 29 : 11 Ryneš Jiří
So 26.5.2018 17:00 25. Star aréna Holýšov 7 : 11 BON Nezvěstice - Plzeň
Wacker Pavel 20 : 24 Průcha Josef
So 26.5.2018 17:00 25. Lupus Clan Černošín 7 : 11 Bunda Starý Klíčov
Oliberius Jaroslav 20 : 25 Heller Radek
Ne 27.5.2018 16:00 25. RP Kavkaz Domažlice 7 : 11 Kvíčovická hospůdka
Janča Roman 18 : 27 Šiman Karel
Ne 27.5.2018 16:00 25. Vagabond Rokycany 7 : 11 Býčí oko DC Plzeň
Rotyka Tomáš 22 : 28 Šimůnek Josef
Ne 27.5.2018 17:00 25. Chodov 11 : 7 Slavoj Nýřany
Fischer Jan 29 : 20 Jedlička Václav
So 2.6.2018 18:00 26. Konec světa Hyršov 7 : 11 RP Kavkaz Domažlice
Ryneš Jiří 17 : 27 Janča Roman
Ne 3.6.2018 13:00 26. Kvíčovická hospůdka 5 : 13 Vagabond Rokycany
Šiman Karel 13 : 29 Rotyka Tomáš
Ne 3.6.2018 16:00 26. Bunda Starý Klíčov 5 : 12 Poster Guys OKO Plzeň
Pokorný David 16 : 26 Šmrha Jan
Ne 3.6.2018 17:00 26. Býčí oko DC Plzeň 11 : 7 Chodov
Šimůnek Josef 26 : 22 Fischer Jan
Ne 3.6.2018 17:00 26. Slavoj Nýřany 13 : 5 Star aréna Holýšov
Oulík Petr 27 : 16 Wacker Pavel
Ne 3.6.2018 17:00 26. Saint Tropez 22 Plzeň 13 : 5 Horažďovice
Patera Patrik 28 : 16 Řepík Petr
Ne 3.6.2018 18:00 26. BON Nezvěstice - Plzeň 11 : 7 Lupus Clan Černošín
Průcha Josef 24 : 19 Oliberius Jaroslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.6.2018 05:42

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.6.2018 05:42:17