Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
C - Plzeňsko - severní divize
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Slováci Plzeň 6 4 0 0 0 2 0 66 : 42 153 : 101 12
2. Argentum Plzeň 6 4 0 0 0 2 0 65 : 43 148 : 118 12
3. Slavoj Nýřany "B" 6 4 0 0 0 2 0 62 : 46 144 : 118 12
4. Poster Guys OKO Plzeň "C" 6 4 0 0 0 2 0 55 : 53 130 : 130 12
5. Krkavci Vochov 6 3 1 0 0 2 0 50 : 59 124 : 143 11
6. VSB Bolevec 6 2 0 0 1 3 0 53 : 56 129 : 130 7
7. Aligátoři Stříbro 6 1 0 0 0 5 0 45 : 63 116 : 138 3
8. Lítající Mrtvoly Plzeň 6 1 0 0 0 5 0 37 : 71 93 : 159 3
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Petrželka Miloš Aligátoři Stříbro 72,9 77,78 24 18 14 73,17 41 30
2. Buček Ondrej Slováci Plzeň 72,1 81,82 24 22 18 71,70 53 38
3. Brož Zdeněk Slavoj Nýřany "B" 70,9 78,95 24 19 15 70,45 44 31
4. Bystřický Karel Argentum Plzeň 70,0 79,17 24 24 19 70,00 60 42
5. Fikrle Josef Poster Guys OKO Plzeň "C" 70,0 73,68 24 19 14 71,11 45 32
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 3.11.2018 16:00 6. VSB Bolevec 7 : 11 Argentum Plzeň
Kolář Petr 21 : 25 Mačura Lumír
So 3.11.2018 16:00 6. Aligátoři Stříbro 5 : 13 Slavoj Nýřany "B"
Číž Rostislav 17 : 28 Šeffl Zdeněk
So 3.11.2018 18:00 6. Poster Guys OKO Plzeň "C" 14 : 4 Lítající Mrtvoly Plzeň
Mareček Miloslav 29 : 14 Kučerová Milada
Ne 4.11.2018 15:00 6. Krkavci Vochov 4 : 14 Slováci Plzeň
Jedlička Jan 12 : 30 Buček Ondrej
So 10.11.2018 17:00 4. Slavoj Nýřany "B" 6 : 12 Argentum Plzeň
Brož Zdeněk 19 : 29 Mačura Lumír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 15:24

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 15:24:30