Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A - Plzeňsko a Chodsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. BON Nezvěstice - Plzeň 6 6 0 0 0 0 0 72 : 36 165 : 100 18
2. Poster Guys OKO Plzeň 6 5 0 0 1 0 0 86 : 23 181 : 76 16
3. Chodov 6 5 0 0 0 1 0 74 : 34 164 : 98 15
4. Horažďovice 6 4 1 0 0 1 0 68 : 41 152 : 105 14
5. Býčí oko DC Plzeň 6 4 0 0 0 2 0 70 : 38 162 : 109 12
6. Bunda Starý Klíčov 6 4 0 0 0 2 0 59 : 49 143 : 126 12
7. Úlet Křimice 6 3 0 0 0 3 0 46 : 62 118 : 146 9
8. Lupus Clan Černošín 6 2 0 0 1 3 0 49 : 60 121 : 143 7
9. Vagabond Rokycany 5 2 0 0 0 3 0 40 : 50 97 : 117 6
10. Slavoj Nýřany 6 1 1 0 0 4 0 41 : 68 109 : 149 5
11. Holoubkov 6 1 0 0 0 5 0 43 : 65 120 : 144 3
12. Bar 66 Holýšov 6 1 0 0 0 5 0 41 : 67 108 : 156 3
13. Poster Guys OKO Plzeň "B" 6 1 0 0 0 5 0 28 : 80 85 : 176 3
14. Konec světa Hyršov 5 0 0 0 0 5 0 23 : 67 66 : 146 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Slovák Čestmír Horažďovice 95,2 87,50 24 24 21 79,63 54 43
2. Šmrha Jan Poster Guys OKO Plzeň 94,0 87,50 24 24 21 80,00 55 44
3. Sládek Petr Poster Guys OKO Plzeň 85,4 80,00 24 20 16 71,74 46 33
4. Jiroušek Stanislav BON Nezvěstice - Plzeň 84,6 79,17 24 24 19 71,43 56 40
5. Hermann Mario Chodov 83,6 79,17 24 24 19 67,86 56 38
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 27.10.2018 17:00 5. Horažďovice 14 : 4 Lupus Clan Černošín
Řepík Petr 29 : 10 Sladký Jiří
Ne 28.10.2018 16:00 5. Úlet Křimice 3 : 15 Býčí oko DC Plzeň
Fleišman Zdeněk 13 : 32 Šimůnek Josef
Ne 28.10.2018 17:00 5. Bunda Starý Klíčov 8 : 10 Chodov
Heller Radek 24 : 23 Fischer Jan
Ne 28.10.2018 17:00 5. Slavoj Nýřany 3 : 15 Poster Guys OKO Plzeň
Oulík Petr 10 : 30 Sládek Petr
Ne 28.10.2018 18:00 5. BON Nezvěstice - Plzeň 11 : 7 Holoubkov
Průcha Josef 25 : 19 Fürst Václav
Ne 28.10.2018 18:00 5. Poster Guys OKO Plzeň "B" 10 : 8 Bar 66 Holýšov
Houška Jan 26 : 21 Kuška Martin
So 3.11.2018 17:00 6. Bar 66 Holýšov 7 : 11 Úlet Křimice
Lávička Martin 19 : 26 Fleišman Zdeněk
Ne 4.11.2018 15:00 6. Holoubkov 6 : 12 Lupus Clan Černošín
Fürst Václav 20 : 26 Sladký Jiří
Ne 4.11.2018 17:00 6. Býčí oko DC Plzeň 7 : 11 Bunda Starý Klíčov
Šimůnek Josef 19 : 24 Heller Radek
Ne 4.11.2018 17:00 6. Chodov 15 : 3 Konec světa Hyršov
Fischer Jan 31 : 9 Ryneš Jiří
Ne 4.11.2018 17:00 6. Vagabond Rokycany 11 : 7 Slavoj Nýřany
Rotyka Tomáš 25 : 20 Oulík Petr
Ne 4.11.2018 18:00 6. BON Nezvěstice - Plzeň 12 : 6 Poster Guys OKO Plzeň "B"
Průcha Josef 30 : 16 Houška Jan
Ne 4.11.2018 18:00 6. Poster Guys OKO Plzeň 9 : 10 Horažďovice
Šmrha Jan 22 : 24 Řepík Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 16:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 16:02:20