Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
D - Chodsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Konec světa Hyršov B 6 5 0 0 1 0 0 66 : 43 149 : 109 16
2. Snipers Klatovy B 6 4 1 0 0 1 0 66 : 43 144 : 111 14
3. Růžoví Panteři Horšovský Týn 5 4 0 0 1 0 0 56 : 35 134 : 86 13
4. Hospůdka U Kalíška Mezholezy 5 2 1 0 1 1 0 50 : 42 117 : 103 9
5. Sršni Domažlice 6 3 0 0 0 3 0 55 : 53 129 : 124 9
6. Las Vegas team Otov 5 3 0 0 0 2 0 46 : 44 104 : 110 9
7. Kamikadze Oprechtice 5 3 0 0 0 2 0 44 : 46 106 : 106 9
8. Skleník Domažlice "B" 6 1 1 0 0 4 0 51 : 58 126 : 139 5
9. Drtikol a spol. Kvíčovice 5 1 0 0 0 4 0 44 : 46 113 : 115 3
10. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" 6 1 0 0 0 5 0 39 : 69 103 : 156 3
11. Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 5 0 0 0 0 5 0 26 : 64 70 : 136 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Mošnička Michal Hospůdka U Kalíška Mezholezy 73,3 85,00 20 20 17 75,56 45 34
2. Šperl Jiří Las Vegas team Otov 68,2 81,25 20 16 13 71,79 39 28
3. Kout Alois Sršni Domažlice 64,3 70,83 24 24 17 64,29 56 36
4. Šidvic Luděk Sršni Domažlice 64,3 68,75 24 16 11 68,57 35 24
5. Pejsar Josef Kamikadze Oprechtice 63,8 72,73 20 11 8 69,23 26 18
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 28.10.2018 13:00 5. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" 7 : 11 Kamikadze Oprechtice
Varga Bedřich 18 : 25 Kuneš Karel
Ne 28.10.2018 16:00 5. Snipers Klatovy B 11 : 7 Las Vegas team Otov
Brejcha Petr 25 : 16 Mazza Vlastimil
Ne 28.10.2018 16:00 5. Skleník Domažlice "B" 10 : 9 Růžoví Panteři Horšovský Týn
Pivoňka Martin 22 : 22 Hojda Jakub
Ne 28.10.2018 16:00 5. Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 6 : 12 Konec světa Hyršov B
Dlouhá Dobromila 14 : 26 Čáslava Vladimír
Ne 28.10.2018 17:00 5. Sršni Domažlice 13 : 5 Hospůdka U Kalíška Mezholezy
Vavera Stanislav 28 : 16 Mašát Petr
So 3.11.2018 17:00 6. Konec světa Hyršov B 9 : 10 Hospůdka U Kalíška Mezholezy
Čáslava Vladimír 19 : 23 Mašát Petr
Ne 4.11.2018 14:00 6. Las Vegas team Otov 11 : 7 Skleník Domažlice "B"
Šperl Jiří 24 : 17 Pivoňka Martin
Ne 4.11.2018 15:00 6. Drtikol a spol. Kvíčovice 7 : 11 Snipers Klatovy B
Šizling Jaroslav 18 : 26 Brejcha Petr
Ne 4.11.2018 15:00 6. Růžoví Panteři Horšovský Týn 12 : 6 Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
Hojda Jakub 28 : 16 Varga Bedřich
Ne 4.11.2018 15:00 6. Kamikadze Oprechtice 6 : 12 Sršni Domažlice
Kuneš Karel 16 : 29 Kout Alois
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.11.2018 04:23

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.11.2018 04:23:29