Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
D - Chodsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Sport Bar Kobra Horšovský Týn 13 12 0 0 0 1 0 163 : 71 353 : 199 36
2. Rafani Hluboká 13 10 0 0 0 3 0 126 : 108 305 : 262 30
3. Huberťák Domažlice 13 9 0 0 0 4 0 141 : 93 316 : 237 27
4. Růžoví Panteři Horšovský Týn 13 7 1 0 0 5 0 128 : 107 307 : 274 23
5. Hospůdka U Kalíška Mezholezy 13 5 2 0 0 6 0 129 : 107 300 : 275 19
6. Sršni Domažlice 13 5 0 0 1 7 0 105 : 130 253 : 305 16
7. Skleník Domažlice "B" 13 4 1 0 1 7 0 108 : 128 271 : 310 15
8. Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 13 4 0 0 3 6 0 107 : 130 269 : 306 15
9. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" 13 2 0 0 2 9 0 92 : 144 250 : 324 8
10. Kamikadze Oprechtice 13 0 3 0 0 10 0 78 : 159 220 : 352 6
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Vavro Radek Sport Bar Kobra Horšovský Týn 97,4 92,86 52 42 39 88,64 88 78
2. Šleis Jiří Huberťák Domažlice 78,3 84,31 52 51 43 77,39 115 89
3. Žáček Jan Sport Bar Kobra Horšovský Týn 69,9 81,82 52 44 36 71,03 107 76
4. Beneš Martin Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 68,2 80,77 52 52 42 71,77 124 89
5. Podolec Roman Rafani Hluboká 65,8 70,83 52 48 34 67,89 109 74
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 7.1.2018 13:00 12. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" 4 : 14 Rafani Hluboká
Hojda Václav 12 : 29 Podolec Roman
Ne 7.1.2018 14:00 12. Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 11 : 7 Sršni Domažlice
Syrový Petr 25 : 19 Pospíšil Tomáš
Ne 7.1.2018 15:00 12. Kamikadze Oprechtice 3 : 15 Skleník Domažlice "B"
Kuneš Karel 13 : 32 Kýček Karel
Ne 7.1.2018 15:00 12. Huberťák Domažlice 10 : 8 Hospůdka U Kalíška Mezholezy
Šleis Jiří 22 : 20 Mašát Petr
Ne 7.1.2018 17:00 12. Sport Bar Kobra Horšovský Týn 8 : 10 Růžoví Panteři Horšovský Týn
Britvík Jan 20 : 26 Hojda Jakub
So 13.1.2018 15:00 13. Sršni Domažlice 6 : 12 Sport Bar Kobra Horšovský Týn
Pospíšil Tomáš 13 : 27 Žáček Jan
Ne 14.1.2018 14:00 13. Hospůdka U Kalíška Mezholezy 8 : 10 Rafani Hluboká
Mašát Petr 18 : 23 Podolec Roman
Ne 14.1.2018 15:00 13. Růžoví Panteři Horšovský Týn 6 : 12 Huberťák Domažlice
Hojda Jakub 16 : 27 Šleis Jiří
Ne 14.1.2018 15:00 13. Kamikadze Oprechtice 10 : 9 Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
Kuneš Karel 22 : 22 Hojda Václav
Ne 14.1.2018 16:00 13. Skleník Domažlice "B" 11 : 7 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B"
Vavřička Václav 29 : 18 Syrový Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 20:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 20:33:26