D - Plzeňsko - severozápad | 1. kolo | So 1.9.2018 16:00 | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kameňák Plzeň B | 5 | : | 13 | Slováci Plzeň C | |||||||||
Sláma Ladislav | 14 | : | 29 | Roško Pavol | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Bednář Petr | 1 | ||||||
D2 | Lédl Luboš | 4 | ||||||
D3 | Sláma Ladislav | |||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo | |
H1 | Weber Imrich | 4 | 1 | |||||
H2 | Roško Pavol | 1 | ||||||
H3 | Prokop Bohumil | 8 | ||||||
H4 | Štefánková Lucie | 4 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Bednář Petr | H3: Prokop Bohumil | 1:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Lédl Luboš | H4: Štefánková Lucie | 2:0 | 1:1 |
3 | Single | D3: Sláma Ladislav | H1: Weber Imrich | 0:2 | 1:2 |
4 | Single | D4: | H2: Roško Pavol | 0:2 KO | 1:3 |
5 | Single | D1: Bednář Petr | H4: Štefánková Lucie | 1:2 | 1:4 |
6 | Single | D2: Lédl Luboš | H3: Prokop Bohumil | 2:1 | 2:4 |
7 | Single | D3: Sláma Ladislav | H2: Roško Pavol | 2:0 | 3:4 |
8 | Single | D4: | H1: Weber Imrich | 0:2 KO | 3:5 |
9 | Double | D2: Lédl Luboš D3: Sláma Ladislav | H2: Roško Pavol H3: Prokop Bohumil | 0:2 | 3:6 |
D0: D0: | H1: Weber Imrich H4: Štefánková Lucie | ||||
10 | Cricket | D1: Bednář Petr D2: Lédl Luboš | H1: Weber Imrich H2: Roško Pavol | 2:1 | 4:6 |
D0: D0: | H3: Prokop Bohumil H4: Štefánková Lucie | ||||
11 | Single | D1: Bednář Petr | H2: Roško Pavol | 1:2 | 4:7 |
12 | Single | D2: Lédl Luboš | H1: Weber Imrich | 0:2 | 4:8 |
13 | Single | D3: Sláma Ladislav | H4: Štefánková Lucie | 1:2 | 4:9 |
14 | Single | D4: | H3: Prokop Bohumil | 0:2 KO | 4:10 |
15 | Single | D1: Bednář Petr | H1: Weber Imrich | 0:2 | 4:11 |
16 | Single | D2: Lédl Luboš | H2: Roško Pavol | 2:1 | 5:11 |
17 | Single | D3: Sláma Ladislav | H3: Prokop Bohumil | 0:2 | 5:12 |
18 | Single | D4: | H4: Štefánková Lucie | 0:2 KO | 5:13 |