Aktuality
UŠO > Plzeňský kraj > Aktuality
Ligový pohár UŠO družstev Plzeňsko a Chodsko 2017/18

28.9.2017 00:27 (aktualizováno 16.10.2017 12:52) | Šmrha Jan | Přečteno: 1135× | Komentářů: 4

Výsledky posílejte prosím buď mailem nebo sem do komentářů, ostatní, jako SMS, Messenger, Whatsapp a podobně mám přeplněné zůznými konverzacemi a pravděpodobně si tam výsledků nevšimnu a nebo je zapomenu zadat :-) Výsledky budu přidávat zde do tabulky.

V tomto článku bude po celou sezonu vše, co se týká poháru, tedy složení zápasů jednotlivých kol, výsledky, termíny losování jednotlivých kol a vše další potřebné.

Nejprve pár základních informací:

Podle pravidel UŠO se hraje

Kat. AA+ – 501 DO (utkání jednotlivců a druhé dvojice) + cricket cut throat (první dvojice)
Kat. C+ – 301 DO (utkání jednotlivců a druhé dvojice) + cricket cut throat (první dvojice)

Toto i všechna ostatní důležitá pravidla k poháru najdete zde (body R1-R6):

V obou kategoriích, tedy AA+ i C+ má náš kraj jen dvě postupová místa. 

Kategorie AA+ ( hraje 501se tedy bude hrát od začátku celý kraj dohromady, postoupí poslední dva týmy, které přežijí . Pokud se někdo neodhlásí, je v této kategorii 33 týmů, což znamená jeden zápas v předkole a proto zároveň s ním bude losováno hned i první kolo. Vylosování proběhne ve čtvrtek 28.9. ve 20 hodin při turnaji v klubu OKO Plzeň.

Termíny, dokdy budou muset být odehrány i nahlášeny výsledky kol budou pro lepší zapamatování vždy konce měsíce, tedy předkolo (po kterém zbude 16 družstev) do konce října, první kolo (zbude 8 družstev) do konce listopadu, druhé (zbudou 4 družstva) do konce prosince a poslední, třetí kolo, po němž zbudou dvě poslední a také postupující družstva do konce ledna. Losování dalšího kola proběhne vždy nejbližší čtvrteční turnaj v OKU.

Termín Velkého Finále pro kategorii AA+ je 10. 2. 2018

Kategorie C+ se zúčastní 12 týmů z Chodska a 31 z Plzeňska. proto na Chodsku bude termín odehrání předkola do konce listopadu, současně s prvním kolem Plzeňska (v obou oblastech zbude po 8 týmech), další kolo (do konce prosince, zbudou 2x4 týmy) bude posledním rozděleným na oblasti a tak na začátku ledna bude vylosováno kolo již společné pro 4 a 4 týmy a v únoru se tedy rozhodne o dvou postupujících na Velké Finále, které je pro tuto kategorii 10. 4. 2018

Vylosované dvojice pro předkolo Ligového Poháru UŠO 2017/18
(odehrát do konce října, družstvo uvedené shora jako první má výhodu domácího prostředí)
AA+     C+ Chodsko     C+ Plzeňsko  
               
HEGEŠ 01 Plzeň     Kamikadze Oprechtice 19   Lupus clan Černošín "B"  
Býčí oko DC Plzeň     Krásná těla Klenčí pod Čerchovem „B“ 21   Spartak Strašice "C"  
               
Poster Guys OKO Plzeň "B"     Sport Bar Kobra Horšovský Týn     Chřestýšovci Plzeň "B"  
BON Nezvěstice     Sport Bar Kdyně „C“     Kameňák Plzeň "B"  
               
Běsnící komáři Lužany     Huberťák Domažlice     Slováci Plzeň 19
Bunda Starý Klíčov     V O L N Ý L O S     Pardál Rokycany 21
               
VSB Bolevec     1-Rafani Hluboká     Krkavci Vochov  
Chřestýšovci Plzeň     V O L N Ý L O S     Rozvědčíci Dobřany  
               
VŠ Asfaltéři Plzeň     Hospůdka U Kalíška Mezholezy     Lítající Mrtvoly Plzeň  
Old Birds Holýšov     URNA Domažlice     Gladiátoři Stříbro  
               
Bunda Starý Klíčov "B"     Konec světa Hyršov B     Poster Guys OKO Plzeň "C"  
Konec světa Hyršov     V O L N Ý L O S     V O L N Ý L O S  
               
Krásná těla Klenčí pod Čerchovem     Růžoví Panteři Horšovský Týn     Drtič Sedliště  
Saint Tropez 22 Plzeň     V O L N Ý L O S     V O L N Ý L O S  
               
Úlet Křimice     Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B"     Slováci Plzeň "C"  
Scorpions OKO Plzeň     Šipky Holýšov     Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of“  
               
Kameňák Plzeň           Kameňák Plzeň "C"  
RP Kavkaz Domažlice           Saint Tropez 22 Plzeň "B"  
               
Darts club Holoubkov "B"           Slováci Plzeň "B"  
Poster Guys OKO Plzeň           Sušice  
               
West Club Plzeň - Litice           Herberk 3D Plzeň  
Darts Club Holoubkov           Hrášci Klatovy  
               
Spartak Strašice "B"           Hrášci Klatovy „B“  
Kramolínský Vlčáci           Argentum Plzeň  
               
BSOD 334 01 "Y" Přeštice           Rudolf Jelínek Chlumčany  
Chodov           Ošklibar Plzeň  
               
Restaurace Sídliště Horšovský Týn           Team best Taxi Plzeň  
Lupus Clan Černošín           Red Barons Plzeň  
               
Snipers Klatovy           Mistři vrhu Nepomuk  
Vagabond Rokycany           BSOD 334 01 "Z" Přeštice  
               
Star Aréna Holýšov           KD Soběkury  
V O L N Ý L O S           Spartak Strašice  
Vaše názory
ligový pohár C+CHODSKO

15.10.2017 18:47 | Kuneš Karel

kamikadze oprechtice -krásná těla klenčí 

19-21 

Losovanie

19.9.2017 15:57 | Štefánek Martin

Čus Honzíku.

Tak s tým dátumom a časom žrebovania si to nevystihol cry

2. čt 28.9.2017 Plzeň Plzeň  19:00 Beer-Sheva Beer-Sheva 

Mohol si to dať aspoň po zápase okolo 21hod...

 

Nemyslím si...

19.9.2017 18:07 | Šmrha Jan

Maťo, přece nebudu hledat, jestli ten den zrovna nehrajou třeba Chojkovice Brod s Koťehůlkama kuličky :) Aby bylo losování regulérní, má být veřejně přístupné a lidí u něj bude dost, tak třeba v poločase se zmákne...a nebo po zápase, když budou lidi chtít :)

Los

29.9.2017 12:41 | Belšán Jaromír

Přesně tak, nemůžeš se trefit do ideálního času všem. Já byl na fotbale s Alois Hiršl a ten stihl i los. 

Nový příspěvek

Pokud chcete vložit svůj komentář, musíte se přihlásit. Jste-li registrovaným šipkařem a nemáte ještě aktivní účet, zaregistrujte se.

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 08:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 09:02:48