9.6.2018| Pardubice Lanové Centrum| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Škop František| Dvojic: 25| Žebříčků: 8
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Němec Václav | CZE020697 | A | Kocouři Moravany |
Zahradník Vlastimil | CZE001981 | B | Hornets Darts Pardubice | |
2. | Bidlo Karel | CZE050715 | A | Avengers Dašice |
Pecháček Zdeněk | CZE027598 | A | Asgard's Labiště Pardubice | |
3. | Goban Dušan 1992 | CZE060275 | Pardubice | |
Goban Dušan 1966 | SVK100304 | Košice | ||
4. | Pazderník František | CZE052408 | C | Shadow Darts Pardubice |
Balcar Jan | CZE051767 | B | P&R Radim | |
5. | Hnízdil Petr | CZE004917 | B | Pardubice |
Kucharik Jakub | CZE036743 | Pardubice | ||
6. | Verner Martin | CZE014285 | A | Asgard's Labiště Pardubice |
Chvála Tomáš | CZE000478 | A | Asgard's Labiště Pardubice | |
7. | Novotná Jiřina | CZE049730 | D | Hornets Darts Pardubice |
Petružálková Anna | CZE060821 | D | Mordorští Vrhači Pardubice | |
8. | Hájek Tomáš | CZE048823 | B | Macanda Pardubice |
Sciranka Rastislav | CZE042629 | B | Macanda Pardubice | |
9. | Capoušková Dagmar | CZE058649 | D | Skarabeus Slatiňany |
Novotná Iva | CZE046685 | A | Shadow Darts Pardubice | |
10. | Křivka Vladimír | CZE059226 | C | Bad Boys Rosice nad Labem |
Klimenda Martin | CZE058302 | Chrudim | ||
11. | Čermák David | CZE046155 | A | U Ajšíra Studnice |
Škop František | CZE051527 | B | Bulls Pardubice | |
12. | Kmoníček Lukáš | CZE044002 | A | U Ajšíra Studnice |
Hamrník Lukáš | CZE026290 | D | Hornets Darts Pardubice | |
13. | Bidlová Klára | CZE052360 | Mordorští Vrhači Pardubice | |
Myslík Ondřej | CZE060195 | C | Mordorští Vrhači Pardubice | |
14. | Vojáčková Lenka | CZE052741 | Pardubice | |
Surma František | CZE048708 | Pardubice | ||
15. | Heřmanský Jiří | CZE051766 | C | Asgard's Labiště Pardubice |
Šamšula Miroslav | CZE053593 | Hradec Králové | ||
16. | Mašek Jiří | CZE035031 | B | Hadi z Ostrova Dašice |
Kašík Václav | CZE055587 | B | Hadi z Ostrova Dašice | |
17. | Tulach Michal | CZE061312 | Pardubice | |
Musil Petr | CZE061313 | Pardubice | ||
18. | Krejčík Jiří | CZE017898 | A | ŠK Ambiente 2000 Pardubice |
Kabeláč Petr | CZE005389 | Ohrazenice u Pardubic | ||
19. | Pešková Iveta | CZE048526 | C | Mordorští Vrhači Pardubice |
Pešek Tomáš | CZE049920 | A | Avengers Dašice | |
20. | Jindra Michal | CZE021837 | B | Hornets Darts Pardubice |
Jindra Jiří | CZE017089 | Pardubice | ||
21. | Vávra David | CZE051528 | A | U Ajšíra Studnice |
Kasl Václav | CZE000642 | A | Trefa "21" Chrudim | |
22. | Doležal Petr | CZE054600 | A | Hadi z Ostrova Dašice |
Šimeček Marek | CZE057510 | B | Bulls Pardubice | |
23. | Tesař Jan | CZE056154 | A | U Ajšíra Studnice |
Bolech Filip | CZE053702 | B | Asgard's Labiště Pardubice | |
24. | Petružálek Radim | CZE059902 | C | Mordorští Vrhači Pardubice |
Kotek Jakub | CZE056651 | D | Hornets Darts Pardubice | |
25. | Langr Ondřej | CZE060443 | B | Hornets Darts Pardubice |
Mihalík David | CZE057834 | B | Vokotrop Pardubice |