Statistika hráčů
UŠO > Pardubický kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Matějíčný Radek
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
118,6 100,00 16 10 10 95,24 21 20 35 1,67 9 0,43 2 0,10 5 0 0 0
2. Pidima Petr 1970
Darda Radim
99,4 100,00 24 22 22 84,62 52 44 83 1,60 15 0,29 2 0,04 4 1 0 0
3. Sita Jaroslav
Sokol Ostřetín
98,3 91,67 24 24 22 74,58 59 44 76 1,29 28 0,47 6 0,10 10 2 0 0
4. Kuboušek Petr
Sokol Ostřetín
97,6 86,36 24 22 19 81,63 49 40 62 1,27 21 0,43 3 0,06 4 2 0 0
5. Šedivý Vilém
DC Holice
95,2 100,00 24 12 12 88,89 27 24 23 0,85 7 0,26 0 0,00 2 1 0 0
6. Klepetko Josef 1970
Jeřišská Letka
92,2 100,00 20 20 20 86,96 46 40 47 1,02 15 0,33 1 0,02 1 0 0 0
7. Vavřina Martin
Ambiente Pardubice
90,8 87,50 20 16 14 75,68 37 28 49 1,32 15 0,41 1 0,03 4 0 0 0
8. Bidlo Karel
DC Roveň
88,7 85,00 24 20 17 80,43 46 37 59 1,28 15 0,33 1 0,02 3 0 0 0
9. Sobotka Leoš 1984
Elklima Trhová Kamenice
87,8 83,33 24 24 20 74,58 59 44 92 1,56 17 0,29 4 0,07 3 1 0 0
10. Šedivý René
DC Holice
82,1 94,12 24 17 16 86,84 38 33 25 0,66 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
11. Motyčka Jiří
Motyčky Chrudim
82,1 87,50 24 24 21 77,59 58 45 60 1,03 20 0,34 0 0,00 1 0 0 0
12. Kolář Martin
Typos Ústí nad Orlicí
81,5 80,00 16 15 12 76,47 34 26 39 1,15 7 0,21 2 0,06 1 0 0 0
13. Bošek Petr
RVHP Žlebská Lhotka
80,5 87,50 24 16 14 76,92 39 30 40 1,03 7 0,18 4 0,10 0 0 0 0
14. Mašek Petr
Mordorští Vrhači Pardubice
79,6 91,67 24 12 11 81,48 27 22 22 0,81 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
15. Motyčka Tomáš
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
79,6 75,00 16 12 9 74,07 27 20 33 1,22 6 0,22 1 0,04 1 0 0 0
16. Loukota Jakub
Sharp Spikes Pardubice
79,0 90,00 20 20 18 77,55 49 38 46 0,94 8 0,16 3 0,06 0 0 0 0
17. Fajmon Petr
Rukolet Koldín
79,0 87,50 16 16 14 72,50 40 29 54 1,35 8 0,20 1 0,03 0 0 0 0
18. Stacho Miroslav
Sodomagoři Přelouč
78,0 87,50 24 24 21 76,79 56 43 50 0,89 9 0,16 1 0,02 1 0 0 0
19. Juren Jan
Mimoni Chrudim
77,5 83,33 24 12 10 75,00 28 21 30 1,07 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
20. Vosyka Josef
Hornets Pardubice C
76,6 90,00 24 20 18 76,00 50 38 33 0,66 12 0,24 2 0,04 1 0 0 0
21. Gaborik Tomáš
DC Labské Chrčice
75,5 85,00 20 20 17 76,60 47 36 37 0,79 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
22. Pešina František
Žraloci Svitavy
75,2 73,33 16 15 11 69,70 33 23 42 1,27 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
23. Chocholouš Pavel
Melmen Garáž Pardubice
74,7 84,21 20 19 16 73,33 45 33 38 0,84 9 0,20 1 0,02 0 0 0 0
24. Kurka Jaroslav
DC Roveň
73,8 80,95 24 21 17 70,00 50 35 48 0,96 12 0,24 1 0,02 0 0 0 0
25. Jurůj Jaroslav
Kopečkáři Staré Město
73,6 75,00 16 16 12 66,67 39 26 43 1,10 8 0,21 2 0,05 2 0 0 0
26. Hruboň Michal
Za Vodou Litomyšl
73,4 90,91 16 11 10 72,41 29 21 14 0,48 6 0,21 0 0,00 3 0 0 0
27. Jána Richard
Hornets Pardubice
73,0 75,00 24 24 18 68,33 60 41 73 1,22 17 0,28 0 0,00 0 0 0 0
28. Gregar Pavel
Borci Česká Třebová
72,1 75,00 12 8 6 68,42 19 13 22 1,16 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
29. Škop František
Bulls Pardubice
71,9 75,00 20 20 15 70,21 47 33 50 1,06 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
30. Křepel Martin
Na Palubě Pardubice
71,5 87,50 24 16 14 74,36 39 29 28 0,72 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
31. Severýn Pavel
Savci Hlinsko
71,3 75,00 24 24 18 63,33 60 38 66 1,10 19 0,32 0 0,00 0 1 0 0
32. Luňák Tomáš
Palmička Přelouč
71,1 75,00 24 24 18 67,86 56 38 45 0,80 11 0,20 1 0,02 3 0 0 0
33. Nastoupil Patrik
Calibra Česká Třebová
71,1 75,00 12 8 6 68,42 19 13 24 1,26 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
34. Novák Václav
Kašna Vraclav
70,8 80,00 20 20 16 68,00 50 34 46 0,92 8 0,16 2 0,04 1 0 0 0
35. Vápeník Jan
DC Holice
70,2 80,00 24 20 16 76,09 46 35 32 0,70 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
36. Navrátil Martin
Bullšiti Moravská Třebová
70,0 90,00 12 10 9 82,61 23 19 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
37. Kouba Petr
Vožbrnc Litomyšl
70,0 81,25 16 16 13 72,97 37 27 15 0,41 5 0,14 0 0,00 2 0 0 0
38. Hlubinka Petr
Buldoci Moravská Třebová
70,0 75,00 16 8 6 65,00 20 13 21 1,05 3 0,15 2 0,10 0 0 0 0
39. Suchý Martin
Motyčky Chrudim
69,7 79,17 24 24 19 68,85 61 42 62 1,02 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
40. Chmelík Rudolf
Netrefa Pardubice
69,7 66,67 24 12 8 62,07 29 18 27 0,93 11 0,38 1 0,03 1 0 0 0
41. Čáslavka Petr
Darda Radim
69,3 75,00 24 24 18 68,97 58 40 50 0,86 13 0,22 0 0,00 0 0 0 0
42. Macák Jan 1989
Extrém Šilinkův Důl
69,2 70,00 20 20 14 62,26 53 33 57 1,08 14 0,26 1 0,02 4 0 0 0
43. Bolech Filip
Pivní Tácky Pardubice
69,1 85,00 24 20 17 78,72 47 37 12 0,26 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
44. Šedivý Karel
Treblíci Sedliště B
68,9 86,67 16 15 13 75,00 36 27 12 0,33 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
45. Fotr Pavel
ŠAK. Jelita Opatov
68,9 83,33 16 12 10 75,00 28 21 16 0,57 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
46. Kramařík Ladislav
Klášterní Mniši Slatiňany
68,7 65,22 24 23 15 63,64 55 35 58 1,05 15 0,27 2 0,04 1 0 0 0
47. Kleiner Stanislav
Bulls Pardubice
68,6 80,00 20 15 12 70,27 37 26 27 0,73 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
48. Franze Luboš
Žraloci Svitavy
68,5 63,64 16 11 7 61,54 26 16 30 1,15 6 0,23 1 0,04 1 0 0 0
49. Juren Jakub
Mimoni Chrudim
68,2 86,67 24 15 13 69,23 39 27 26 0,67 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
50. Novák Martin
Rychtář Hlinsko
68,2 75,00 20 20 15 66,67 51 34 46 0,90 12 0,24 1 0,02 0 0 0 0
51. Krištůfek Petr
Sodomagoři Přelouč
67,8 72,73 24 22 16 69,39 49 34 33 0,67 5 0,10 1 0,02 1 0 0 0
52. Kočička Václav
Klášterní Mniši Slatiňany
67,5 70,83 24 24 17 64,29 56 36 53 0,95 8 0,14 2 0,04 1 0 0 0
53. Zahradník Vlastimil 1964
Hornets Pardubice
67,5 59,09 24 22 13 57,69 52 30 57 1,10 18 0,35 3 0,06 2 0 0 0
54. Novotný Petr 1978
Maniac Svitavy B
67,4 83,33 16 12 10 70,97 31 22 17 0,55 2 0,06 0 0,00 2 0 0 0
55. Ondráček Luboš
Respekt Hlinsko
67,2 71,43 24 21 15 66,00 50 33 43 0,86 10 0,20 1 0,02 0 0 0 0
56. Kunert Daniel
ŠAK. Jelita Opatov
67,1 73,33 16 15 11 70,59 34 24 15 0,44 2 0,06 0 0,00 3 0 0 0
57. Hrabaně Jiří
Alea Hrochův Týnec B
67,0 84,21 24 19 16 72,34 47 34 19 0,40 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
58. Krahulec Jan
Draci Mikuleč
66,8 77,78 12 9 7 73,68 19 14 6 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
59. Koreček Martin
Ambiente Pardubice
66,5 66,67 20 18 12 59,18 49 29 53 1,08 18 0,37 0 0,00 2 0 0 0
60. Novák Michal 1974
Bullšiti Moravská Třebová
66,3 83,33 12 6 5 68,75 16 11 10 0,63 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
61. Půlpán František
Rychtář Hlinsko
66,2 70,00 20 20 14 64,44 45 29 41 0,91 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
62. Brom Václav
RVHP Žlebská Lhotka
66,1 69,23 24 13 9 64,29 28 18 25 0,89 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
63. Rybníkář Marek
SPS Hradecká Žízeň
66,0 87,50 16 16 14 65,12 43 28 30 0,70 8 0,19 0 0,00 0 0 0 0
64. Štěrba František
DC Holice
65,9 84,21 24 19 16 76,09 46 35 14 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
65. Nárožný Jindřich
Zombie Jevíčko
65,2 83,33 12 12 10 68,97 29 20 7 0,24 0 0,00 0 0,00 3 0 0 0
66. Písař Vlastimil
Skarabeus Slatiňany
64,8 84,62 24 13 11 70,97 31 22 14 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Havelka Martin
Zvoníci Krásné
64,6 78,57 20 14 11 65,71 35 23 23 0,66 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
68. Svoboda Petr 1979
Sokol Ostřetín
64,4 58,33 24 24 14 54,24 59 32 65 1,10 23 0,39 1 0,02 2 0 0 0
69. Pešek Jakub
Vječná Žízeň Dřenice II
64,3 93,75 24 16 15 71,43 42 30 11 0,26 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
70. Gult Petr
Vožbrnc Litomyšl
64,0 87,50 16 8 7 75,00 20 15 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Trávníček Luboš
Alea Hrochův Týnec B
64,0 81,25 24 16 13 69,05 42 29 21 0,50 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
72. Grossmann David
Maniac Svitavy
64,0 62,50 16 8 5 65,00 20 13 17 0,85 2 0,10 1 0,05 1 0 0 0
73. Jiroušek Jakub
DC Roveň
63,9 66,67 24 12 8 60,71 28 17 21 0,75 7 0,25 1 0,04 0 0 0 0
74. Hrubeš František
Vječná Žízeň Dřenice II
63,6 83,33 24 12 10 71,43 28 20 5 0,18 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
75. Podroužek Vít
Faraon Hlinsko
63,5 71,43 20 14 10 67,65 34 23 25 0,74 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
76. Chvojka Petr
Mentolky Němčice
63,4 70,83 24 24 17 66,10 59 39 45 0,76 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
77. Zika Ondřej
SK Mikuleč
63,2 81,25 16 16 13 68,29 41 28 24 0,59 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
78. Němec Václav
Kocouři Moravany
63,1 79,17 24 24 19 67,24 58 39 28 0,48 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
79. Truhlář Jiří
Štamgasti Luže
63,0 70,83 24 24 17 62,30 61 38 44 0,72 12 0,20 1 0,02 1 0 0 0
80. Tamchyna David
Black Horses Pardubice
62,7 66,67 24 24 16 62,50 56 35 46 0,82 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
81. Hodovanec Jiří
SPS Hradecká Žízeň
62,5 62,50 16 16 10 60,00 40 24 32 0,80 10 0,25 0 0,00 2 0 0 0
82. Mašek Jiří
Hadi z Ostrova Dašice
61,9 72,22 24 18 13 66,67 42 28 25 0,60 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
83. Doležel Michal
Kořalky Přelouč
61,9 65,00 20 20 13 65,96 47 31 31 0,66 5 0,11 0 0,00 1 0 0 0
84. Blažej Jiří
DC Roveň
61,9 64,71 24 17 11 60,47 43 26 35 0,81 12 0,28 0 0,00 0 0 0 0
85. Hořovský Jan
Aligátoři Koclířov
61,9 61,54 16 13 8 62,50 32 20 23 0,72 6 0,19 1 0,03 1 0 0 0
86. Pešek Tomáš
DC Roveň
61,7 66,67 24 12 8 60,00 30 18 31 1,03 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
87. Otradovský Zdeněk
Za Vodou Litomyšl
61,4 73,33 16 15 11 64,86 37 24 16 0,43 3 0,08 0 0,00 2 0 0 0
88. Nešetřil Libor
DC Holice
61,3 71,43 24 14 10 64,52 31 20 16 0,52 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
89. Vávra David
Bulls Pardubice
61,1 68,42 20 19 13 63,04 46 29 32 0,70 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
90. Ondráček Martin 1981
Savci Hlinsko
61,1 55,00 24 20 11 51,85 54 28 57 1,06 12 0,22 4 0,07 5 0 0 0
91. Pilař Petr
Elklima Trhová Kamenice
61,0 50,00 24 20 10 52,08 48 25 57 1,19 13 0,27 1 0,02 1 1 0 0
92. Chlumecký Miroslav
Kašna Vraclav
60,8 68,75 20 16 11 65,00 40 26 32 0,80 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
93. Gregor Tomáš
Treblíci Sedliště
60,3 68,75 16 16 11 65,79 38 25 15 0,39 4 0,11 0 0,00 1 0 0 0
94. Kohut Vlastimil
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
60,3 56,25 16 16 9 55,00 40 22 44 1,10 10 0,25 0 0,00 1 0 0 0
95. Zadražil Aleš
Faraon Hlinsko
60,2 70,00 20 20 14 63,83 47 30 27 0,57 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
96. Čihák František
Mentolky Němčice
60,0 65,00 24 20 13 59,18 49 29 42 0,86 5 0,10 2 0,04 0 0 0 0
97. Břicháček Pavel
Střelci Vrbatův Kostelec
60,0 65,00 24 20 13 58,49 53 31 50 0,94 11 0,21 0 0,00 0 0 0 0
98. Kaša Petr
Kopečkáři Staré Město
59,7 57,14 16 14 8 60,00 30 18 31 1,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
99. Pokorný Vladislav
TPV Sniper Hlinsko
59,6 60,00 24 20 12 58,00 50 29 46 0,92 10 0,20 1 0,02 0 0 0 0
100. Sobotka Leoš 1961
Elklima Trhová Kamenice
59,4 54,17 24 24 13 52,83 53 28 55 1,04 13 0,25 1 0,02 0 0 0 0
101. Tesař Jan
Pivní Tácky Pardubice
59,3 78,26 24 23 18 64,41 59 38 22 0,37 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
102. Balihar Jaroslav
Motyčky Chrudim
59,2 65,00 24 20 13 62,50 48 30 30 0,63 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
103. Sekáč Ladislav
Havaj Pardubice
59,0 77,78 24 18 14 71,43 42 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Vajsar Vojtěch
Štafiráci Pardubice
58,6 81,25 24 16 13 69,05 42 29 8 0,19 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
105. Drdlík Martin
Faraon Hlinsko
58,6 64,29 20 14 9 61,11 36 22 29 0,81 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
106. Popelka Jiří
Dead Darts Club Litomyšl
58,4 75,00 16 16 12 65,79 38 25 11 0,29 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
107. Beránek Petr
Butterfly Slatiňany
58,2 70,00 20 20 14 64,00 50 32 23 0,46 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
108. Výprachtický Tomáš
Darda Radim
58,2 65,00 24 20 13 56,86 51 29 31 0,61 10 0,20 2 0,04 1 0 0 0
109. Hajn Ladislav 1954
Žraloci Labské Chrčice
58,2 58,33 24 24 14 58,93 56 33 30 0,54 12 0,21 3 0,05 0 0 0 0
110. Macků Zdeněk
Ambiente Pardubice
58,2 56,25 20 16 9 56,41 39 22 36 0,92 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
111. Michálek Milan
180 Havana Lanškroun
58,1 81,25 16 16 13 67,44 43 29 8 0,19 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
112. Kubášek Tomáš
Mordorští Vrhači Pardubice
57,9 68,75 24 16 11 63,16 38 24 21 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
113. Pavliš Kamil
Žraloci Svitavy
57,9 50,00 16 16 8 51,28 39 20 48 1,23 7 0,18 0 0,00 2 0 0 0
114. Hrdý Luboš
Zvoníci Krásné
57,8 70,00 20 20 14 62,75 51 32 33 0,65 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
115. Foit Radek
U Vojáčků Pardubice
57,7 72,73 24 22 16 68,75 48 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Tatíček Miroslav
Kopečkáři Staré Město
57,7 62,50 16 16 10 58,97 39 23 27 0,69 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
117. Fryauf Zdeněk
S.L.Z.A. Němčice
57,6 75,00 16 8 6 66,67 21 14 5 0,24 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
118. Kmoníček Jaroslav
Oštěpaři Dašice
57,6 70,00 24 20 14 61,11 54 33 32 0,59 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
119. Fendrych Jiří
Dart Club Domanin
57,5 50,00 16 8 4 45,00 20 9 27 1,35 6 0,30 1 0,05 0 0 0 0
120. Daněk Tomáš
Sepie Pardubice
57,5 47,62 24 21 10 50,00 52 26 45 0,87 11 0,21 4 0,08 0 1 1 0
121. Janisch Erik
ŠAK. Jelita Opatov
57,4 71,43 16 14 10 64,71 34 22 7 0,21 2 0,06 0 0,00 1 0 0 0
122. Motl Martin
Calibra Česká Třebová
57,3 60,00 12 10 6 61,54 26 16 22 0,85 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
123. Grepl Lubomír
Buldoci Moravská Třebová B
57,2 66,67 16 12 8 65,52 29 19 11 0,38 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
124. Šolc Vladimír
Mimoni Chrudim
57,2 58,33 24 24 14 60,34 58 35 41 0,71 6 0,10 2 0,03 0 0 0 0
125. Sobotka Lukáš
Elklima Trhová Kamenice
57,1 50,00 24 22 11 49,02 51 25 60 1,18 13 0,25 1 0,02 0 0 0 0
126. Vanýsek Jiří
TJ Čechie Pardubice
56,9 71,43 24 21 15 64,71 51 33 16 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
127. Vaněk František
Kocouři Moravany
56,7 66,67 24 24 16 59,02 61 36 42 0,69 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
128. Sklenář David
Bullšiti Moravská Třebová
56,6 75,00 12 12 9 62,07 29 18 7 0,24 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
129. Doležal Martin
DC Labské Chrčice
56,6 65,00 20 20 13 60,00 50 30 30 0,60 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
130. Černý Martin
Střelci Vrbatův Kostelec
56,6 60,87 24 23 14 57,14 56 32 43 0,77 6 0,11 0 0,00 1 0 0 0
131. Minařík Miloš
Typos Ústí nad Orlicí
56,6 57,14 16 14 8 56,25 32 18 27 0,84 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
132. Hilský Kocourek
Aces Svitavy
56,4 50,00 12 12 6 48,00 25 12 23 0,92 4 0,16 0 0,00 2 0 0 0
133. Ďuráč Karel
Hadi z Ostrova Dašice
56,3 62,50 24 16 10 55,00 40 22 25 0,63 4 0,10 0 0,00 3 0 0 0
134. Malinský Josef
Savci Hlinsko
56,3 50,00 24 16 8 47,37 38 18 45 1,18 8 0,21 1 0,03 1 0 0 0
135. Zeman Jiří
Zvoníci Krásné
56,2 58,33 20 12 7 51,72 29 15 29 1,00 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
136. Balcar Jan 1994
Shadow Darts Pardubice
56,1 58,33 24 24 14 56,14 57 32 45 0,79 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
137. Král Miloš
Savci Hlinsko
56,1 50,00 24 24 12 50,00 56 28 56 1,00 6 0,11 2 0,04 4 0 0 0
138. Buranda Martin
Oštěpaři Dašice
56,0 61,11 24 18 11 55,56 45 25 32 0,71 6 0,13 2 0,04 0 0 0 0
139. Hlavatý Libor
Střelci Vrbatův Kostelec
56,0 55,00 24 20 11 56,00 50 28 39 0,78 10 0,20 0 0,00 1 0 0 0
140. Štorek Vítězslav
Motyčky Chrudim
55,7 66,67 24 12 8 57,14 28 16 18 0,64 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
141. Kodytek Zdeněk
Aces Svitavy
55,7 62,50 12 8 5 57,14 21 12 12 0,57 3 0,14 0 0,00 1 0 0 0
142. Chládek Libor
Veselka Pardubice
55,6 65,00 24 20 13 55,77 52 29 43 0,83 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
143. Putnar Petr
Skokani Polička
55,5 58,33 16 12 7 55,17 29 16 25 0,86 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
144. Flašar Lukáš
Aligátoři Koclířov
55,4 50,00 16 16 8 51,22 41 21 34 0,83 14 0,34 0 0,00 1 0 0 0
145. Dejdar Jiří
Amatéři Svitavy
55,3 68,75 16 16 11 62,50 40 25 13 0,33 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
146. Novák Michal 1977
Black Horses Pardubice
55,2 50,00 24 18 9 54,55 44 24 44 1,00 6 0,14 0 0,00 1 0 0 0
147. Šimeček Marek
Bulls Pardubice
55,0 66,67 20 12 8 60,00 30 18 15 0,50 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
148. Bidmon Petr
TPV Sniper Hlinsko
55,0 58,33 24 24 14 53,45 58 31 49 0,84 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
149. Nekoranec Pavol
Imperial Pardubice
55,0 57,89 20 19 11 54,35 46 25 35 0,76 5 0,11 2 0,04 0 0 0 0
150. Kašík Václav
Hadi z Ostrova Dašice
54,9 64,29 24 14 9 57,14 35 20 21 0,60 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
151. Novák Stanislav
Treblíci Sedliště
54,8 66,67 16 12 8 59,26 27 16 6 0,22 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
152. Kadaník Tomáš
Rychtář Hlinsko
54,8 56,25 20 16 9 60,00 40 24 26 0,65 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
153. Švichký Jakub
Kopečkáři Staré Město
54,8 56,25 16 16 9 52,38 42 22 31 0,74 11 0,26 0 0,00 1 0 0 0
154. Cina Michal
Bullšiti Moravská Třebová B
54,7 78,57 16 14 11 63,16 38 24 11 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Hájek Tomáš
Veselka Pardubice
54,6 66,67 24 24 16 57,38 61 35 33 0,54 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
156. Kratochvíl Roman
DC Labské Chrčice
54,6 50,00 20 20 10 50,00 52 26 53 1,02 11 0,21 3 0,06 0 0 0 0
157. Kredvík Tomáš
Maniac Svitavy
54,5 60,00 16 15 9 55,26 38 21 33 0,87 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
158. Tecl Lukáš
DC Labské Chrčice
54,5 57,14 20 14 8 57,58 33 19 25 0,76 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
159. Štoudek Martin
Tučňáci Koclířov
54,4 68,75 16 16 11 64,10 39 25 8 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
160. Stronček Ondřej
Havaj Pardubice
54,3 66,67 24 24 16 64,29 56 36 8 0,14 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
161. Neděla Jaroslav 1994
Draci Mikuleč
54,3 66,67 12 9 6 61,90 21 13 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
162. Kužma Aleš
Rukolet Koldín
54,3 58,33 16 12 7 57,14 28 16 14 0,50 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
163. Svoboda Jan
Black Horses Pardubice
54,2 61,90 24 21 13 56,00 50 28 27 0,54 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
164. Ryšavý Michal
Family Darts Lány
54,0 60,00 24 20 12 56,00 50 28 34 0,68 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
165. Vojtaško Miroslav
Calibra Česká Třebová
54,0 50,00 12 6 3 53,33 15 8 14 0,93 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
166. Nežádal Jiří
Komáři Skuteč
53,8 55,00 20 20 11 57,45 47 27 32 0,68 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
167. Vlček Radek
SK Mikuleč
53,7 60,00 16 15 9 57,14 35 20 22 0,63 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
168. Tomiška Jiří
Šipkaři Lány
53,7 58,33 24 24 14 57,89 57 33 29 0,51 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
169. Kubeš Michal
Havana Lanškroun
53,6 68,75 16 16 11 66,67 39 26 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Smolej Jiří
SPS Hradecká Žízeň 1
53,6 62,50 16 16 10 58,97 39 23 16 0,41 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
171. Podmanický Petr
Zombie Jevíčko
53,3 57,14 12 7 4 53,33 15 8 5 0,33 0 0,00 1 0,07 1 0 0 0
172. Bádal Ludvík
Buldoci Moravská Třebová B
53,2 66,67 16 15 10 63,16 38 24 8 0,21 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
173. Wolf Rostislav
Za Sluncem Chornice
53,1 66,67 16 12 8 62,07 29 18 6 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
174. Vohralík Petr
DC Mikulovice
53,0 72,73 20 11 8 62,96 27 17 0 0,00 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
175. Mikulecký Miloš
Štafiráci Pardubice
53,0 72,22 24 18 13 62,79 43 27 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
176. Felkl Petr
Draci Mikuleč
52,9 60,00 12 10 6 62,50 24 15 6 0,25 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
177. Vašulín Miloš
U Ajšíra Studnice
52,8 70,00 24 20 14 63,83 47 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
178. Štěpánek Kamil
Nevím Černovír
52,8 60,00 16 15 9 59,38 32 19 7 0,22 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
179. Jukl Jiří
Dart Club Domanin
52,8 50,00 16 16 8 50,00 36 18 27 0,75 7 0,19 1 0,03 0 0 0 0
180. Vykydal Tomáš
Za Sluncem Chornice
52,5 66,67 16 12 8 60,71 28 17 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Ceral Milan
Savci Hlinsko
52,5 50,00 24 12 6 42,86 28 12 31 1,11 7 0,25 0 0,00 0 0 0 0
182. Semivan Robert
Pivní Tácky Pardubice
52,2 61,11 24 18 11 55,56 45 25 31 0,69 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
183. Pešek Jan
Skarabeus Slatiňany
52,0 68,75 24 16 11 60,00 40 24 8 0,20 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
184. Motyčka Jakub
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
52,0 50,00 16 10 5 52,00 25 13 22 0,88 2 0,08 0 0,00 1 0 0 0
185. Štěpánek Ladislav
Amatéři Svitavy B
51,7 66,67 16 12 8 58,62 29 17 9 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Ondráček Martin 1995
Maniac Svitavy C
51,7 60,00 16 10 6 56,52 23 13 6 0,26 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
187. Vodvárka Ladislav
Borci Česká Třebová
51,7 57,14 12 7 4 55,56 18 10 15 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Jansa Milan
Maniac Svitavy B
51,6 68,75 16 16 11 55,81 43 24 17 0,40 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
189. Kovář Petr
Typos Ústí nad Orlicí
51,5 43,75 16 16 7 46,15 39 18 39 1,00 7 0,18 3 0,08 0 0 0 0
190. Kučera Petr
Nevím Černovír
51,4 62,50 16 16 10 56,76 37 21 9 0,24 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
191. Korbel Daniel
Butterfly Slatiňany
51,4 55,00 20 20 11 59,18 49 29 26 0,53 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
192. Sršeň Stanislav
Respekt Huntovna Polička
51,4 50,00 16 12 6 53,57 28 15 17 0,61 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
193. Ištvánek Jiří
SPS Hradecká Žízeň
51,4 44,44 16 9 4 50,00 22 11 14 0,64 5 0,23 2 0,09 0 0 0 0
194. Klimenda Martin
Mordorští Vrhači Pardubice
51,3 57,14 24 14 8 53,33 30 16 12 0,40 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
195. Fuchsa Zdeněk
Bad Boys Rosice
51,1 55,56 24 18 10 52,17 46 24 34 0,74 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
196. Horský Martin
Netrefa Pardubice
51,1 50,00 24 16 8 54,05 37 20 20 0,54 3 0,08 1 0,03 1 0 0 0
197. Hodovanec Antonín
Žraloci Svitavy
51,1 46,67 16 15 7 48,65 37 18 34 0,92 8 0,22 0 0,00 0 0 0 0
198. Kmoníček Lukáš
Hornets Pardubice
51,1 43,48 24 23 10 47,27 55 26 41 0,75 13 0,24 2 0,04 0 1 0 0
199. Markl Jan
Borci Česká Třebová
51,0 50,00 12 12 6 51,72 29 15 21 0,72 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
200. Hrabčuk Pavel
Calibra Česká Třebová
51,0 50,00 12 12 6 50,00 30 15 26 0,87 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
201. Beneš Radek
Pivní Tácky Pardubice
50,7 58,82 24 17 10 58,14 43 25 19 0,44 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
202. Ditrich Jiří
Bad Boys Rosice
50,6 57,14 24 21 12 52,94 51 27 30 0,59 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
203. Kučera Josef
ŠAK. Jelita Opatov
50,5 62,50 16 8 5 55,00 20 11 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
204. Bláha Václav
S.L.Z.A. Němčice
50,5 50,00 16 8 4 57,89 19 11 9 0,47 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
205. Ceral Jiří
Rychtář Hlinsko
50,4 54,55 20 11 6 50,00 26 13 18 0,69 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
206. Štrambach Jindřich
Bullšiti Moravská Třebová B
50,3 69,23 16 13 9 61,76 34 21 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Johanidesová Iveta
Mordorští Vrhači Pardubice
50,0 66,67 24 21 14 57,69 52 30 12 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Zelený Petr
Respekt Huntovna Polička
50,0 60,00 16 15 9 56,41 39 22 17 0,44 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
209. Zobal Jiří
Butterfly Slatiňany
50,0 58,33 20 12 7 55,17 29 16 10 0,34 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
210. Slavík Vladimír
Kocouři Moravany
50,0 57,14 24 21 12 56,00 50 28 15 0,30 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
211. Spilka Jaromír
Netrefa Pardubice
50,0 55,56 24 18 10 51,16 43 22 26 0,60 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
212. Opočenský Vít
Butterfly Slatiňany
49,8 52,63 20 19 10 54,17 48 26 21 0,44 6 0,13 2 0,04 0 0 0 0
213. Vlček Vladimír
Palmička Přelouč
49,7 50,00 24 24 12 51,61 62 32 50 0,81 5 0,08 0 0,00 1 0 0 0
214. Johanides Jindřich 1973
Asgard's Pardubice
49,3 63,64 24 22 14 61,11 54 33 0 0,00 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
215. Chvastek Petr
Kleopatra Chrudim
49,3 56,25 24 16 9 52,50 40 21 17 0,43 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
216. Ondrášková Iva
Hornets Pardubice C
49,2 57,14 24 21 12 55,77 52 29 19 0,37 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
217. Serbousek Jindřich
Extrém Šilinkův Důl
49,2 50,00 20 20 10 52,08 48 25 29 0,60 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
218. Vymazal Josef
Aligátoři Koclířov
49,2 50,00 16 16 8 47,37 38 18 30 0,79 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
219. Goláň Radek
Hornets Pardubice C
49,1 52,63 24 19 10 55,56 45 25 14 0,31 3 0,07 2 0,04 0 0 0 0
220. Friml Milan
Hornets Pardubice B
49,1 44,44 24 18 8 50,00 44 22 26 0,59 7 0,16 2 0,05 1 0 0 0
221. Jirgle Vlastimil
Nevím Černovír
49,0 62,50 16 16 10 56,41 39 22 9 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
222. Paulus Pavel
Střelci Vrbatův Kostelec
49,0 53,85 24 13 7 51,61 31 16 21 0,68 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
223. Suchý Jan
Vokotrop Pardubice
49,0 52,94 24 17 9 52,50 40 21 22 0,55 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
224. Hons Jiří
Buldoci Moravská Třebová
49,0 50,00 16 16 8 51,22 41 21 29 0,71 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
225. Maivald Martin
Bullšiti Moravská Třebová
48,8 50,00 12 8 4 52,94 17 9 6 0,35 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
226. Šírek Michal
U Ajšíra Studnice
48,7 60,00 24 20 12 60,00 45 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Verner Martin
Sepie Pardubice
48,7 45,83 24 24 11 47,54 61 29 57 0,93 6 0,10 2 0,03 0 0 0 0
228. Vrba Karel
Vokotrop Pardubice
48,6 52,63 24 19 10 53,06 49 26 26 0,53 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
229. Bílý Petr
Maniac Svitavy C
48,5 56,25 16 16 9 56,41 39 22 12 0,31 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
230. Eliáš Zdeněk
Za Sluncem Chornice
48,4 54,55 16 11 6 56,00 25 14 5 0,20 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
231. Pětioký Roman
Netrefa Pardubice
48,3 55,56 24 18 10 50,00 46 23 29 0,63 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
232. Klepetko Josef 1988
Jeřišská Letka
48,2 50,00 20 20 10 50,98 51 26 30 0,59 6 0,12 0 0,00 1 0 0 0
233. Krejčík Jiří
Ambiente Pardubice
48,2 50,00 20 18 9 44,44 45 20 36 0,80 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
234. Opavský Martin
Klášterní Mniši Slatiňany
48,0 50,00 24 22 11 50,00 54 27 34 0,63 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
235. Havel Martin
TJ Čechie Pardubice
47,9 60,00 24 15 9 55,88 34 19 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
236. Pajor Ladislav
Shadow Darts Pardubice
47,8 61,11 24 18 11 55,56 45 25 13 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Mičková Adéla
Tučňáci Koclířov
47,6 62,50 16 16 10 56,76 37 21 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
238. Hofman David
Na Palubě Pardubice
47,5 56,52 24 23 13 52,63 57 30 22 0,39 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
239. Hruboň Stanislav 1961
Vetřelci Litomyšl
47,5 56,25 16 16 9 55,00 40 22 15 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
240. Rossler Pavel
180 Havana Lanškroun
47,3 62,50 16 16 10 52,50 40 21 10 0,25 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
241. Morawetz Petr
Aligátoři Koclířov
47,3 41,67 16 12 5 46,67 30 14 20 0,67 5 0,17 1 0,03 1 0 0 0
242. Komínek Petr
Dead Darts Club Litomyšl
47,2 57,14 16 14 8 52,78 36 19 13 0,36 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
243. Hladký Jaroslav
Amatéři Svitavy
47,1 55,56 16 9 5 57,14 21 12 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Bílý Tomáš
180 Havana Lanškroun
47,0 61,54 16 13 8 57,58 33 19 4 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
245. Semonský Vladimír
Red Wings Pardubice
47,0 61,11 20 18 11 58,14 43 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Kovář Jan
Treblíci Sedliště B
47,0 56,25 16 16 9 55,00 40 22 9 0,23 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
247. Krupka Jan
Komáři Skuteč
47,0 53,33 20 15 8 51,35 37 19 19 0,51 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
248. Stehno Jakub
Darda Radim
46,8 50,00 24 20 10 48,00 50 24 27 0,54 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
249. Hamrník Lukáš
Hornets Pardubice B
46,8 46,15 24 13 6 48,39 31 15 26 0,84 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
250. Bohuněk Jiří
Bad Boys Rosice
46,7 55,00 24 20 11 50,98 51 26 25 0,49 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
251. Novotná Jiřina
Hornets Pardubice B
46,7 54,17 24 24 13 53,13 64 34 30 0,47 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
252. Jakoubek Jiří
Asgard's Pardubice
46,5 64,29 24 14 9 55,88 34 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Ulrych Jakub
Rukolet Koldín
46,4 40,00 16 10 4 52,00 25 13 15 0,60 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
254. Brázda Zdeněk
Liga Vyjímečných Svitavy
46,3 50,00 16 12 6 46,67 30 14 22 0,73 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
255. Jordák Robin
Hadi z Ostrova Dašice
46,2 60,00 24 20 12 53,85 52 28 16 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Černohous Otakar
Labiště Pardubice
46,2 58,33 24 12 7 58,62 29 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Poláček Jiří
Tučňáci Koclířov
46,2 54,55 16 11 6 53,85 26 14 8 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Pithart Ondřej
Žraloci Labské Chrčice
46,1 53,85 24 13 7 51,61 31 16 10 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
259. Zvolánek Radim
Faraon Hlinsko
46,1 50,00 20 14 7 50,00 36 18 17 0,47 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
260. Hendrych Tomáš
Respekt Huntovna Polička
46,1 50,00 16 12 6 50,00 28 14 13 0,46 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
261. Petržílka Bořek
RVHP Žlebská Lhotka
46,0 52,17 24 23 12 49,09 55 27 19 0,35 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
262. Novák Radek
Veselka Pardubice
46,0 45,00 24 20 9 49,06 53 26 37 0,70 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
263. Koky Vladimír
Bullšiti Moravská Třebová B
45,8 55,56 16 9 5 58,33 24 14 5 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Beneš Vladimír
180 Havana Lanškroun
45,7 58,33 16 12 7 56,67 30 17 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Krejza Jiří
Netrefa Pardubice
45,7 50,00 24 12 6 50,00 28 14 10 0,36 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
266. Pešek Oldřich
Centrála Kameničky
45,6 54,55 20 11 6 52,00 25 13 7 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Rambousek Petr
Vožbrnc Litomyšl
45,6 50,00 16 12 6 48,00 25 12 4 0,16 2 0,08 0 0,00 1 0 0 0
268. Sýkora Jiří 1982
Maniac Svitavy B
45,5 56,25 16 16 9 52,38 42 22 18 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
269. Svoboda Vladimír
Kleopatra Chrudim
45,5 54,55 24 22 12 50,94 53 27 18 0,34 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
270. Doležalová Miluše
Family Darts Lány
45,5 50,00 24 20 10 52,94 51 27 17 0,33 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
271. Netolický Lukáš
Respekt Hlinsko
45,5 47,37 24 19 9 51,02 49 25 28 0,57 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
272. Brandejský Petr
Jeřišská Letka
45,4 46,67 20 15 7 51,35 37 19 18 0,49 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
273. Kučera František
Maniac Svitavy C
45,3 57,14 16 14 8 55,56 36 20 7 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Málková Veronika
Mimoni Chrudim
45,3 47,83 24 23 11 50,91 55 28 32 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Pavlů Robert
Amatéři Svitavy
45,2 55,56 16 9 5 47,62 21 10 6 0,29 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
276. Přibyl David
Treblíci Sedliště B
45,1 56,25 16 16 9 53,66 41 22 12 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Meduna Libor
Hells Bells Vejvanovice
45,0 54,55 24 22 12 48,21 56 27 12 0,21 5 0,09 1 0,02 0 1 0 0
278. Lepka Jiří
SK Mikuleč
44,9 50,00 16 16 8 48,78 41 20 24 0,59 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
279. Žlebský Martin
Rukolet Koldín
44,9 43,75 16 16 7 48,84 43 21 37 0,86 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
280. Krištof Jakub
Maniac Svitavy
44,9 42,86 16 14 6 42,86 35 15 24 0,69 8 0,23 0 0,00 0 0 0 0
281. Ryšina Petr
Melmen Garáž Pardubice
44,8 53,33 20 15 8 50,00 40 20 19 0,48 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
282. Kicukis David
Za Vodou Litomyšl
44,8 50,00 16 8 4 52,38 21 11 4 0,19 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
283. Čermák Aleš
Oštěpaři Dašice
44,7 50,00 24 24 12 48,28 58 28 26 0,45 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
284. Klika Jaroslav
Klikaři Holetín
44,6 58,33 24 24 14 55,93 59 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
285. Sleaman Gordon
Maniac Svitavy B
44,6 50,00 16 14 7 54,05 37 20 16 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Martiš Jan
Maniac Svitavy C
44,3 57,14 16 14 8 51,43 35 18 7 0,20 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
287. Bochníček Jiří
Family Darts Lány
44,3 52,63 24 19 10 51,02 49 25 18 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
288. Pecháček Zdeněk
Asgard's Pardubice
44,2 57,89 24 19 11 56,25 48 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Kožej Peter
Sharp Spikes Pardubice
44,1 43,75 20 16 7 46,15 39 18 27 0,69 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
290. Mička Radek
Skokani Polička
43,8 42,86 16 14 6 44,12 34 15 20 0,59 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
291. Bartoš Roman
Tučňáci Koclířov
43,7 50,00 16 16 8 50,00 38 19 10 0,26 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
292. Laštůvka Milan
U Ajšíra Studnice
43,6 58,33 24 24 14 53,45 58 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
293. Johanides Jindřich 1994
Labiště Pardubice
43,3 55,00 24 20 11 55,10 49 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Plítek Ondřej
Klášterní Mniši Slatiňany
43,3 40,91 24 22 9 45,61 57 26 42 0,74 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
295. Mráčková Hana
Sodomagoři Přelouč
43,2 46,15 24 13 6 48,39 31 15 11 0,35 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
296. Kopecký Petr
Red Wings Pardubice
43,1 60,00 20 10 6 53,85 26 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Adámek Dalibor
Centrála Kameničky
43,0 58,33 20 12 7 54,55 33 18 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Hykš Martin
Kořalky Přelouč
43,0 44,44 20 18 8 50,00 46 23 20 0,43 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
299. Koukal Petr
Základna Luže
42,9 43,48 24 23 10 46,97 66 31 44 0,67 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
300. Hepnar Petr
Na Palubě Pardubice
42,8 45,00 24 20 9 48,00 50 24 21 0,42 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
301. Souček Martin
Alea Hrochův Týnec
42,3 45,83 24 24 11 53,23 62 33 7 0,11 3 0,05 1 0,02 1 0 0 0
302. Novotný Petr 1961
Imperial Pardubice
42,3 43,75 20 16 7 51,16 43 22 16 0,37 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
303. Kubeš Ivan
Štamgasti Luže
42,3 43,48 24 23 10 43,40 53 23 30 0,57 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
304. Girgasch Kamil
Sharp Spikes Pardubice
42,3 40,00 20 10 4 46,15 26 12 13 0,50 3 0,12 1 0,04 0 0 0 0
305. Kucharik Jakub
Labiště Pardubice
41,9 53,85 24 13 7 53,13 32 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Kopecký Jakub
Vječná Žízeň Dřenice II
41,8 50,00 24 18 9 51,11 45 23 10 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
307. Vokurka Jiří
RVHP Žlebská Lhotka
41,8 43,75 24 16 7 45,00 40 18 26 0,65 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
308. Šebek Ladislav
Alea Hrochův Týnec B
41,5 45,45 24 22 10 47,17 53 25 17 0,32 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
309. Felt Petr
Jeřišská Letka
41,5 42,86 20 14 6 47,06 34 16 17 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
310. Šindelář Jiří
Sodomagoři Přelouč
41,3 53,85 24 13 7 48,39 31 15 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Kudrna Jaroslav
U Vojáčků Pardubice
41,3 50,00 24 20 10 52,17 46 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Nepraš Jiří
Expres Radčice
41,3 43,75 20 16 7 50,00 38 19 9 0,24 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
313. Soukupová Lucie
Excelent Pub Pardubice
41,2 50,00 24 20 10 52,00 50 26 4 0,08 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
314. Pytel Dominik
SPS Hradecká Žízeň 1
40,5 50,00 16 8 4 54,55 22 12 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Doležal Radek
Family Darts Lány
40,5 41,67 24 24 10 45,00 60 27 20 0,33 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
316. Šiller Michal
Hornets Pardubice
40,5 37,50 24 16 6 43,90 41 18 26 0,63 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
317. Beneš Miroslav
Maniac Svitavy
40,3 35,71 16 14 5 39,39 33 13 23 0,70 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
318. Sobotka Roman
Palmička Přelouč
40,3 33,33 24 15 5 32,35 34 11 29 0,85 7 0,21 0 0,00 1 0 0 0
319. Profous Michal
Skarabeus Slatiňany
40,0 50,00 24 16 8 50,00 38 19 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
320. Nekvindová Lucie
Vosy Litomyšl
40,0 50,00 16 12 6 46,15 26 12 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Houdek Petr
Dart Club Domanin
40,0 43,75 16 16 7 41,03 39 16 19 0,49 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
322. Borovanský Karel
Kleopatra Chrudim
40,0 43,48 24 23 10 45,61 57 26 22 0,39 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
323. Carbol David
Vokotrop Pardubice
40,0 42,86 24 14 6 45,45 33 15 15 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
324. Kyncl Stanislav
Dead Darts Club Litomyšl
40,0 37,50 16 8 3 44,44 18 8 6 0,33 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
325. Koráb Miroslav
Extrém Šilinkův Důl
40,0 35,00 20 20 7 39,58 48 19 32 0,67 6 0,13 0 0,00 1 0 0 0
326. Šobr Miloslav
Asgard's Pardubice
39,8 50,00 24 24 12 51,67 60 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Koubek Vladimír
Veselka Pardubice
39,8 36,84 24 19 7 42,55 47 20 24 0,51 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
328. Falešník Tomáš
Big Bang Chrudim
39,7 50,00 20 12 6 48,39 31 15 1 0,03 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
329. Fišar Jan
Borci Česká Třebová
39,4 33,33 12 6 2 43,75 16 7 8 0,50 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
330. Záviška Antonín
Zombie Jevíčko
39,0 50,00 12 8 4 47,62 21 10 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Kalaš Vladimír
Rychtář Hlinsko
38,8 38,46 20 13 5 45,45 33 15 16 0,48 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
332. Šidlo Dušan
Alea Hrochův Týnec
38,7 45,00 24 20 9 45,65 46 21 8 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
333. Spáčilová Petra
Zombie Jevíčko
38,5 50,00 12 8 4 45,00 20 9 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
334. Bogdány Ernest
Vetřelci Litomyšl
38,5 43,75 16 16 7 48,78 41 20 9 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Mička Lukáš
SPS Hradecká Žízeň
38,5 38,46 16 13 5 42,42 33 14 19 0,58 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
336. Jaroš Karel
Dart Club Domanin
38,5 37,50 16 8 3 35,00 20 7 19 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
337. Fridrich Michal
Liga Vyjímečných Svitavy
38,2 37,50 16 16 6 41,03 39 16 18 0,46 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
338. Hlubinka Zdeněk
Buldoci Moravská Třebová
38,0 28,57 16 14 4 37,14 35 13 29 0,83 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
339. Marvan Tomáš
Hells Bells Vejvanovice
37,8 46,15 24 13 6 46,88 32 15 2 0,06 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
340. Stráník Petr
S.L.Z.A. Němčice
37,5 45,45 16 11 5 46,88 32 15 7 0,22 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
341. Žák Marek
Buldoci Moravská Třebová B
37,4 42,86 16 14 6 48,57 35 17 2 0,06 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
342. Dohnal Petr
DC Mikulovice
37,3 46,67 20 15 7 46,34 41 19 9 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Mička Jan
Skokani Polička
37,3 37,50 16 16 6 40,54 37 15 17 0,46 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
344. Felkl Tomáš
Komáři Skuteč
37,3 33,33 20 15 5 45,00 40 18 24 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Brchel Roman
Sepie Pardubice
37,3 26,09 24 23 6 38,71 62 24 40 0,65 10 0,16 3 0,05 0 0 0 0
346. Jandera Petr
Vosy Litomyšl
37,2 41,67 16 12 5 48,28 29 14 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Demyan Vasyl
Žraloci Labské Chrčice
37,1 33,33 24 18 6 42,22 45 19 18 0,40 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
348. Hruboň Stanislav 2002
Vetřelci Litomyšl
37,0 45,45 16 11 5 46,67 30 14 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
349. Macák Jan 1969
Základna Luže
37,0 37,50 24 24 9 44,26 61 27 21 0,34 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
350. Velšic Petr
Oštěpaři Dašice
36,9 33,33 24 12 4 40,63 32 13 12 0,38 5 0,16 1 0,03 0 0 0 0
351. Kašpar Filip
Palmička Přelouč
36,9 30,00 24 20 6 39,58 48 19 30 0,63 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
352. Makarová Lucie
Liga Vyjímečných Svitavy
36,8 41,67 16 12 5 41,94 31 13 12 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
353. Paulus Lukáš
Střelci Vrbatův Kostelec
36,8 37,50 24 16 6 39,02 41 16 21 0,51 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
354. Chleboun Petr
Havana Lanškroun
36,7 50,00 16 10 5 44,44 27 12 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Horák Jiří
Centrála Kameničky
36,7 46,67 20 15 7 46,15 39 18 4 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Živný Richard
Black Horses Pardubice
36,7 35,71 24 14 5 36,36 33 12 20 0,61 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
357. Červený Martin
Amatéři Svitavy
36,5 42,86 16 14 6 43,24 37 16 7 0,19 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
358. Seidler Vladimír
Melmen Garáž Pardubice
36,5 35,00 20 20 7 44,23 52 23 24 0,46 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
359. Syvala Jiří
Vosy Litomyšl
36,4 46,15 16 13 6 47,22 36 17 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Lacina Josef
Zvoníci Krásné
36,3 37,50 20 16 6 41,46 41 17 17 0,41 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
361. Bankov Jiří
Mentolky Němčice
36,3 33,33 24 12 4 36,67 30 11 18 0,60 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
362. Chvojková Adéla
Mentolky Němčice
36,2 43,75 24 16 7 40,48 42 17 16 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
363. Karlík Tomáš
DC Mikulovice
36,2 41,18 20 17 7 42,86 42 18 7 0,17 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
364. Staněk Martin
Mimoni Chrudim
36,2 35,29 24 17 6 42,22 45 19 20 0,44 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
365. Simeonov David
Labiště Pardubice
36,1 46,15 24 13 6 45,16 31 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Holeček Lubomír
Labiště Pardubice
36,1 45,45 24 22 10 46,30 54 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
367. Müller Roman
SPS Hradecká Žízeň 1
36,1 40,00 16 10 4 46,43 28 13 8 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Vanýsek Pavel
TJ Čechie Pardubice
36,1 37,50 24 16 6 44,74 38 17 10 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Skuček Jiří
Havaj Pardubice
35,7 41,67 24 12 5 43,33 30 13 5 0,17 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
370. Cina Emil
Bullšiti Moravská Třebová B
35,7 37,50 16 8 3 47,62 21 10 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Petrů Josef
Vetřelci Litomyšl
35,2 38,46 16 13 5 45,45 33 15 4 0,12 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
372. Šimon Miroslav
Jeřišská Letka
35,2 36,36 20 11 4 41,38 29 12 14 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Rambousek Milan
Vožbrnc Litomyšl
34,8 41,67 16 12 5 40,74 27 11 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Halousek Jaroslav
Havaj Pardubice
34,7 35,71 24 14 5 43,75 32 14 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
375. Němcová Tereza
Kocouři Moravany
34,7 35,71 24 14 5 41,67 36 15 13 0,36 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
376. Moravcová Hana
Tojoni Opatov
34,4 43,75 16 16 7 43,90 41 18 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Valenta Patrik
Šipkaři Lány
34,4 41,67 24 12 5 40,74 27 11 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Pytel Tomáš
SPS Hradecká Žízeň 1
34,4 40,00 16 10 4 44,00 25 11 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Kovářová Lenka
Aces Svitavy
34,3 25,00 12 8 2 38,10 21 8 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 1 0 0
380. Sobotka Milan
Kořalky Přelouč
34,2 35,71 20 14 5 39,39 33 13 11 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
381. Walta Richard
Skokani Polička
34,2 30,00 16 10 3 33,33 24 8 14 0,58 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
382. Sciranka Rastislav
Imperial Pardubice
34,1 33,33 20 18 6 36,36 44 16 18 0,41 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
383. Pokorný Jakub
TPV Sniper Hlinsko
34,1 31,25 24 16 5 38,46 39 15 19 0,49 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
384. Pražák Martin
Havaj Pardubice
33,9 42,86 24 14 6 44,74 38 17 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Mička Josef
Amatéři Svitavy
33,9 31,25 16 16 5 42,11 38 16 8 0,21 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
386. Vyčichl Michal
Komáři Skuteč
33,8 31,58 20 19 6 41,51 53 22 21 0,40 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
387. Kniesner František
Štafiráci Pardubice
33,7 39,13 24 23 9 43,86 57 25 4 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Křemenák Tomáš
Sodomagoři Přelouč
33,5 33,33 24 15 5 40,54 37 15 10 0,27 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
389. Vojáčková Lenka
Shadow Darts Pardubice
33,3 38,89 24 18 7 41,30 46 19 9 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Tobiška Michal
Havana Lanškroun
33,2 40,00 16 10 4 40,91 22 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Sklenář Vladimír
Bullšiti Moravská Třebová
33,2 37,50 12 8 3 42,11 19 8 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Dvořák Dalibor
Excelent Pub Pardubice
33,1 40,00 24 20 8 41,67 48 20 3 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Pilař Miloš
Žraloci Labské Chrčice
33,1 33,33 24 21 7 37,50 48 18 12 0,25 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
394. Jelínek Jakub
Štafiráci Pardubice
33,0 38,89 24 18 7 41,86 43 18 3 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Pešková Lenka
Vječná Žízeň Dřenice II
33,0 36,36 24 22 8 39,62 53 21 10 0,19 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
396. Balcar Jan 1960
Shadow Darts Pardubice
33,0 35,29 24 17 6 37,50 40 15 11 0,28 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
397. Vrbová Lucie
Vokotrop Pardubice
32,6 38,46 24 13 5 42,86 35 15 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Lhotský Petr
Hells Bells Vejvanovice
32,6 33,33 24 24 8 40,98 61 25 11 0,18 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
399. Tichý Martin
Respekt Hlinsko
32,5 33,33 24 21 7 35,85 53 19 22 0,42 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
400. Pešta Jaroslav
Šipkaři Lány
32,5 31,58 24 19 6 41,18 51 21 11 0,22 1 0,02 2 0,04 0 0 0 0
401. Drahoš Zdeněk
Centrála Kameničky
32,3 41,67 20 12 5 41,94 31 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Kříž Karel
Red Wings Pardubice
32,3 38,46 20 13 5 41,94 31 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
403. Jetleb Zdeněk
Za Vodou Litomyšl
32,2 30,00 16 10 3 34,78 23 8 7 0,30 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
404. Bureš Pavel
Expres Radčice
32,1 31,58 20 19 6 38,30 47 18 11 0,23 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
405. Kožený Břetislav
Vokotrop Pardubice
32,1 30,77 24 13 4 37,93 29 11 8 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
406. Müller Vojtěch
SPS Hradecká Žízeň 1
31,9 25,00 16 12 3 35,48 31 11 12 0,39 0 0,00 1 0,03 0 1 0 0
407. Mrštík Pavel
Excelent Pub Pardubice
31,8 35,00 24 20 7 37,78 45 17 9 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Kadrmas Miroslav
S.L.Z.A. Němčice
31,8 33,33 16 12 4 39,29 28 11 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Richtr Tomáš
Kořalky Přelouč
31,7 33,33 20 12 4 37,93 29 11 7 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
410. Jarolímová Michaela
RVHP Žlebská Lhotka
31,3 26,32 24 19 5 34,04 47 16 28 0,60 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
411. Chmelař Jan
Respekt Hlinsko
31,1 17,65 24 17 3 31,82 44 14 28 0,64 6 0,14 2 0,05 0 0 0 0
412. Grézl Radek
Tojoni Opatov
31,0 41,67 16 12 5 37,93 29 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Třísková Zdenka
Expres Radčice
30,9 33,33 20 18 6 38,64 44 17 3 0,07 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
414. Jelínek Radek
Zvoníci Krásné
30,8 36,36 20 11 4 34,62 26 9 5 0,19 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
415. Havel Ondřej
Klikaři Holetín
30,5 36,36 24 22 8 41,07 56 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Čapek Stanislav
Kleopatra Chrudim
30,5 35,71 24 14 5 37,84 37 14 4 0,11 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
417. Mikyska Jaromír
Nevím Černovír
30,5 31,25 16 16 5 38,46 39 15 9 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Kubík Jindřich
Na Palubě Pardubice
30,3 25,00 24 12 3 36,67 30 11 11 0,37 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
419. Popelka Michal
TPV Sniper Hlinsko
30,0 31,25 24 16 5 34,21 38 13 12 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
420. Tříska Zdeněk
Aces Svitavy
30,0 25,00 12 8 2 35,00 20 7 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
421. Kořínek Luděk
Vječná Žízeň Dřenice II
29,7 30,77 24 13 4 36,67 30 11 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
422. Vašák Martin
Sepie Pardubice
29,7 30,77 24 13 4 31,03 29 9 13 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Tomsová Lenka
Shadow Darts Pardubice
29,7 28,57 24 14 4 40,54 37 15 7 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Kabrhel Zdeněk
Dead Darts Club Litomyšl
29,7 27,27 16 11 3 41,38 29 12 5 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Beranová Petra
Excelent Pub Pardubice
29,6 33,33 24 21 7 41,07 56 23 2 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Balek Jiří
Expres Radčice
29,5 30,00 20 20 6 32,56 43 14 11 0,26 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
427. Pohl Milan
SK Mikuleč
29,5 25,00 16 8 2 36,36 22 8 9 0,41 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
428. Kořínková Radka
Základna Luže
29,3 26,32 24 19 5 31,11 45 14 21 0,47 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
429. Hanus Jaromír 1971
Klikaři Holetín
29,1 35,00 24 20 7 36,96 46 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Mihalík David
U Vojáčků Pardubice
29,1 35,00 24 20 7 36,96 46 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Behenská Vlasta
Tojoni Opatov
29,0 37,50 16 8 3 38,10 21 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
432. Sopoušek Rostislav
Vožbrnc Litomyšl
28,9 31,25 16 16 5 34,21 38 13 10 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Pečinka Ivan
Dart Club Domanin
28,9 25,00 16 8 2 27,78 18 5 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
434. Horský Petr
Za Sluncem Chornice
28,8 30,00 16 10 3 37,50 24 9 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Valeš Jan
Melmen Garáž Pardubice
28,6 27,27 20 11 3 32,14 28 9 14 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
436. Jakoubek Tomáš
Sokol Ostřetín
28,6 22,22 24 18 4 23,81 42 10 32 0,76 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
437. Razskazov Vojtěch
Mordorští Vrhači Pardubice
28,2 28,57 24 14 4 33,33 33 11 8 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
438. Náhlík Lubomír
Red Wings Pardubice
28,0 30,00 20 20 6 38,78 49 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Havel Jiří
Šipkaři Lány
27,9 23,81 24 21 5 37,74 53 20 11 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
440. Šprojcar Lubomír
Kleopatra Chrudim
27,9 23,08 24 13 3 35,29 34 12 10 0,29 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
441. Habart Jaroslav
Alea Hrochův Týnec
27,7 29,17 24 24 7 35,00 60 21 7 0,12 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
442. Jetenský Jan
Hells Bells Vejvanovice
27,5 27,27 24 22 6 33,96 53 18 12 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
443. Svoboda Radek 1966
Imperial Pardubice
27,4 30,00 20 10 3 30,43 23 7 5 0,22 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
444. Houdková Lucie
Maniac Svitavy C
27,4 25,00 16 8 2 36,84 19 7 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Routner Roman
Štamgasti Luže
27,3 21,05 24 19 4 31,25 48 15 18 0,38 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
446. Slanina Vojtěch
Amatéři Svitavy B
27,0 25,00 16 16 4 38,64 44 17 4 0,09 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
447. Paldrman Čeněk
U Ajšíra Studnice
26,9 30,00 24 20 6 37,25 51 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. C´wiertnienicz Mariusz
Imperial Pardubice
26,8 20,00 20 10 2 27,27 22 6 13 0,59 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
449. Svoboda Roman
Big Bang Chrudim
26,4 26,67 20 15 4 30,30 33 10 9 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Machurek Libor
TJ Čechie Pardubice
26,2 29,17 24 24 7 34,43 61 21 4 0,07 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
451. Hons Jan
Buldoci Moravská Třebová
26,2 25,00 16 12 3 23,08 26 6 8 0,31 3 0,12 1 0,04 0 0 0 0
452. Hajn Ladislav 1982
Žraloci Labské Chrčice
26,1 21,43 24 14 3 30,30 33 10 11 0,33 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
453. Novák Vlastimil
S.L.Z.A. Němčice
26,0 25,00 16 12 3 30,00 30 9 10 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
454. Svoboda Petr 1986
Respekt Huntovna Polička
25,9 22,22 16 9 2 31,82 22 7 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Tejchman Jiří
Skarabeus Slatiňany
25,8 26,67 24 15 4 34,21 38 13 3 0,08 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
456. Meduna Martin
Typos Ústí nad Orlicí
25,0 22,22 16 9 2 27,27 22 6 11 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Novák Pavel 1989
Treblíci Sedliště
24,8 25,00 16 12 3 31,03 29 9 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Budig Robert
Buldoci Moravská Třebová
24,7 12,50 16 8 1 26,32 19 5 8 0,42 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
459. Kučerová Olga
Hornets Pardubice B
24,6 20,83 24 24 5 28,07 57 16 19 0,33 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
460. Dubišar Jiří
S.L.Z.A. Němčice
23,9 25,00 16 12 3 32,26 31 10 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Kovář Jakub
Treblíci Sedliště B
23,8 18,18 16 11 2 30,77 26 8 6 0,23 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
462. Matějka David
Rukolet Koldín
23,8 12,50 16 8 1 28,57 21 6 11 0,52 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
463. Antony Pavel
Dart Club Domanin
23,7 12,50 16 8 1 26,32 19 5 7 0,37 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
464. Spálenský Michal
TPV Sniper Hlinsko
23,6 16,67 24 12 2 25,00 28 7 15 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
465. Nešetřil Zdeněk
Labiště Pardubice
23,5 26,67 24 15 4 29,03 31 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Mikulecká Růžena
Treblíci Sedliště
23,2 18,18 16 11 2 32,14 28 9 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Dostál Petr
Extrém Šilinkův Důl
23,2 10,00 20 10 1 28,00 25 7 12 0,48 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
468. Laštovica Ondřej
Treblíci Sedliště
22,9 22,22 16 9 2 28,57 21 6 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Jirásek Vojtěch
Šipkaři Lány
21,9 18,75 24 16 3 25,00 36 9 13 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Pelíšek Jaromír
Zombie Jevíčko
21,9 14,29 12 7 1 25,00 16 4 8 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Suchý Michal
Klikaři Holetín
21,4 25,00 24 20 5 28,57 49 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Doležal Petr
Hadi z Ostrova Dašice
21,0 16,67 24 12 2 24,14 29 7 8 0,28 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
473. Lukš Stanislav
Sharp Spikes Pardubice
21,0 16,67 20 12 2 24,14 29 7 10 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
474. Slavík Jaroslav 1945
Melmen Garáž Pardubice
20,9 15,38 20 13 2 29,41 34 10 7 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Vanýsek Jan
TJ Čechie Pardubice
20,8 20,00 24 15 3 27,03 37 10 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Pěnčík Václav
Calibra Česká Třebová
20,7 16,67 12 6 1 21,43 14 3 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Beran Tomáš
Havana Lanškroun
20,5 25,00 16 8 2 26,32 19 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Kučerová Adéla
Amatéři Svitavy B
20,0 20,00 16 15 3 25,71 35 9 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Hruboňová Lenka
Za Vodou Litomyšl
20,0 11,11 16 9 1 27,27 22 6 2 0,09 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
480. Kaplan Leoš
Alea Hrochův Týnec
19,6 16,67 24 12 2 25,93 27 7 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Křepelová Jana
Na Palubě Pardubice
19,5 17,65 24 17 3 25,64 39 10 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Dobiáš Jan
Kořalky Přelouč
19,4 8,33 20 12 1 28,13 32 9 10 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Lištván Jan
DC Mikulovice
18,8 20,00 20 15 3 24,24 33 8 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Brázdová Petra
Liga Vyjímečných Svitavy
18,6 20,00 16 10 2 18,18 22 4 5 0,23 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
485. Heráková Marcela
Buldoci Moravská Třebová B
18,5 14,29 16 14 2 26,47 34 9 4 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Capoušek Filip
Big Bang Chrudim
18,2 12,50 20 16 2 26,32 38 10 3 0,08 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
487. Hájek Lukáš
Big Bang Chrudim
18,0 15,00 20 20 3 24,44 45 11 5 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Dubišar Jakub
Dead Darts Club Litomyšl
17,2 8,33 16 12 1 28,13 32 9 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Pechanec Roman
Tojoni Opatov
17,1 8,33 16 12 1 29,03 31 9 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Reinberg Jan
U Vojáčků Pardubice
16,8 11,76 24 17 2 26,83 41 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Koráb Martin
Extrém Šilinkův Důl
15,9 10,00 20 10 1 13,64 22 3 13 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Řežábková Pavlína
U Vojáčků Pardubice
15,6 11,76 24 17 2 24,39 41 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Odehnal Alexander
Liga Vyjímečných Svitavy
13,7 0,00 16 8 0 15,79 19 3 7 0,37 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
494. Stehlík Stanislav
Red Wings Pardubice
11,7 6,67 20 15 1 19,44 36 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Vrbický Miroslav
Oštěpaři Dašice
11,2 7,14 24 14 1 18,18 33 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Pavezková Jana
Amatéři Svitavy B
11,0 11,11 16 9 1 15,00 20 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Kočvara Pavel
Zombie Jevíčko
10,0 0,00 12 6 0 20,00 15 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Samek Jindřich
Kašna Vraclav
  100,00 20 9 9 78,26 23 18 18 0,78 4 0,17 1 0,04 0 0 0 0
499. Drápela Broňa
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
  100,00 16 7 7 87,50 16 14 24 1,50 8 0,50 0 0,00 0 0 0 0
500. Lichtenberg Miloslav
U Ajšíra Studnice
  100,00 24 4 4 88,89 9 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Štorek Miroslav
Faraon Hlinsko
  100,00 20 4 4 88,89 9 8 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
502. Ondráček Roman
Faraon Hlinsko
  100,00 20 4 4 80,00 10 8 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
503. Třísko Robert
Borci Česká Třebová
  100,00 12 4 4 80,00 10 8 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
504. Bakič Jan
Netrefa Pardubice
  100,00 24 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Žerava Ladislav
Kopečkáři Staré Město
  100,00 16 2 2 80,00 5 4 8 1,60 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
506. Oppitz Pavel
Calibra Česká Třebová
  100,00 12 2 2 66,67 6 4 7 1,17 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
507. Vondra František
S.L.Z.A. Němčice
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Navrátilová Lenka
Bullšiti Moravská Třebová B
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Pešinová Lucie
Štamgasti Luže
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 2 0,67 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
510. Štěpán Josef
Zvoníci Krásné
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Tobiáš Pavel
Skokani Polička
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Kopecký Jan
Vječná Žízeň Dřenice II
  83,33 24 6 5 78,57 14 11 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Molnár Petr
Za Vodou Litomyšl
  83,33 16 6 5 73,33 15 11 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Jiroušek Jan
Kašna Vraclav
  83,33 20 6 5 66,67 15 10 8 0,53 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
515. Chvála Tomáš
Asgard's Pardubice
  80,00 24 10 8 72,00 25 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Hrnčíř David
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
  80,00 16 5 4 81,82 11 9 10 0,91 5 0,45 1 0,09 1 0 0 0
517. Bena Daniel
Borci Česká Třebová
  80,00 12 5 4 72,73 11 8 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
518. Neděla Jaroslav 1972
Draci Mikuleč
  80,00 12 5 4 69,23 13 9 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
519. Havrila Jiří
Bad Boys Rosice
  80,00 24 5 4 66,67 12 8 5 0,42 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
520. Bartoň Jiří
ŠAK. Jelita Opatov
  80,00 16 5 4 64,29 14 9 6 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Benda Václav
Vosy Litomyšl
  80,00 16 5 4 57,14 14 8 1 0,07 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
522. Šenec Radek
Ambiente Pardubice
  77,78 20 9 7 64,00 25 16 18 0,72 5 0,20 0 0,00 0 0 0 0
523. Hnízdil Petr
Shadow Darts Pardubice
  75,00 24 4 3 75,00 8 6 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Novotný Tomáš
Sokol Ostřetín
  75,00 24 4 3 75,00 8 6 9 1,13 5 0,63 0 0,00 1 0 0 0
525. Charous Karel
Žraloci Svitavy
  75,00 16 4 3 70,00 10 7 12 1,20 4 0,40 0 0,00 1 0 0 0
526. Pucharová Lucie
Excelent Pub Pardubice
  75,00 24 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Řehák Václav
Kořalky Přelouč
  75,00 20 4 3 66,67 9 6 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Sejkora Michal
Amatéři Svitavy B
  75,00 16 4 3 63,64 11 7 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Vymazal Pavel
SPS Hradecká Žízeň 1
  75,00 16 4 3 63,64 11 7 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Jindra Marcel
Hells Bells Vejvanovice
  75,00 24 4 3 54,55 11 6 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Kapoun Zbyněk
180 Havana Lanškroun
  71,43 16 7 5 61,11 18 11 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Maška Zdeněk
Bullšiti Moravská Třebová B
  71,43 16 7 5 61,11 18 11 3 0,17 1 0,06 0 0,00 4 0 0 0
533. Trnka Jiří
Mentolky Němčice
  70,00 24 10 7 56,00 25 14 13 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
534. Kopečný Tomáš
DC Roveň
  66,67 24 9 6 63,16 19 12 13 0,68 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
535. Adámek Martin
Centrála Kameničky
  66,67 20 9 6 56,52 23 13 2 0,09 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
536. Hlušička Jiří
Butterfly Slatiňany
  66,67 20 9 6 54,17 24 13 18 0,75 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
537. Hanych Martin
Maniac Svitavy B
  66,67 16 6 4 66,67 15 10 7 0,47 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
538. Hejkrlík Zdeněk
Havaj Pardubice
  66,67 24 6 4 66,67 15 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
539. Bulva František
Maniac Svitavy
  66,67 16 6 4 64,29 14 9 11 0,79 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
540. Bureš Michal
Veselka Pardubice
  66,67 24 6 4 58,82 17 10 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Kohout Martin
Faraon Hlinsko
  66,67 20 6 4 56,25 16 9 11 0,69 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
542. Bulva Martin
Draci Mikuleč
  66,67 12 3 2 62,50 8 5 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
543. Štěpánek Petr
Respekt Hlinsko
  66,67 24 3 2 62,50 8 5 3 0,38 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
544. Plhal Zdeněk
Žraloci Svitavy
  66,67 16 3 2 57,14 7 4 6 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Novák Pavel 1976
Excelent Pub Pardubice
  66,67 24 3 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Světinský Lukáš
Motyčky Chrudim
  66,67 24 3 2 55,56 9 5 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
547. Hotchin Simon
Bad Boys Rosice
  63,64 24 11 7 64,00 25 16 11 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Ochodnický Dušan
Kašna Vraclav
  62,50 20 8 5 57,89 19 11 17 0,89 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
549. Tichý Tomáš
Respekt Hlinsko
  62,50 24 8 5 57,89 19 11 15 0,79 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
550. Kopecký Michal
Skarabeus Slatiňany
  62,50 24 8 5 57,14 21 12 5 0,24 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
551. Dašek Milan
Hornets Pardubice C
  60,00 24 10 6 61,90 21 13 11 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Kučera Daniel
DC Roveň
  60,00 24 5 3 66,67 12 8 12 1,00 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
553. Filipi Miroslav
Hornets Pardubice B
  60,00 24 5 3 60,00 10 6 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
554. Khýrová Helena
Tojoni Opatov
  60,00 16 5 3 60,00 10 6 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Málek Marcel
SK Mikuleč
  60,00 16 5 3 58,33 12 7 6 0,50 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
556. Navrátilová Věra
Bullšiti Moravská Třebová B
  60,00 16 5 3 58,33 12 7 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
557. Štoudková Petra
Tučňáci Koclířov
  60,00 16 5 3 54,55 11 6 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Sychra Libor
Havana Lanškroun
  60,00 16 5 3 53,85 13 7 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Plchová Olga
Za Sluncem Chornice
  57,14 16 7 4 50,00 20 10 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Hospodar Roman
DC Holice
  54,55 24 11 6 55,56 27 15 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Hlavnička Jiří
Mentolky Němčice
  50,00 24 10 5 44,00 25 11 20 0,80 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
562. Pazderník František
Hornets Pardubice C
  50,00 24 8 4 55,56 18 10 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
563. Jedličková Pavlína
Netrefa Pardubice
  50,00 24 8 4 55,00 20 11 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Šejna Miroslav
Komáři Skuteč
  50,00 20 8 4 52,17 23 12 10 0,43 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
565. Hořínková Tereza
Hadi z Ostrova Dašice
  50,00 24 8 4 45,00 20 9 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
566. Trávníček Jiří
Alea Hrochův Týnec B
  50,00 24 8 4 44,44 18 8 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
567. Janda Otakar
DC Labské Chrčice
  50,00 20 6 3 57,14 14 8 8 0,57 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
568. Pešek Josef
Vječná Žízeň Dřenice II
  50,00 24 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Křivka Vladimír
Mordorští Vrhači Pardubice
  50,00 24 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Šabo Pavel
Aligátoři Koclířov
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 8 0,89 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
571. Bohuš Jaroslav
Bullšiti Moravská Třebová B
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Kabát Jan
SPS Hradecká Žízeň 1
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
573. Pekárek Marián
Havana Lanškroun
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Sládek Pavel
Treblíci Sedliště
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Švichký Pavel
Bullšiti Moravská Třebová
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
576. Štosek Martin
Tojoni Opatov
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Dvořáková Monika
Excelent Pub Pardubice
  50,00 24 4 2 45,45 11 5 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
578. Král Štěpán
Draci Mikuleč
  50,00 12 4 2 45,45 11 5 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Kuchta Jakub
Borci Česká Třebová
  50,00 12 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Ondráček Michal 1983
Faraon Hlinsko
  50,00 20 4 2 45,45 11 5 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
581. Martinů Miroslav
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Mazánek Aleš
Kocouři Moravany
  50,00 24 4 2 44,44 9 4 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
583. Pilař Dominik
Kašna Vraclav
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Pešina Josef
Štamgasti Luže
  50,00 24 4 2 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Husák Petr
Kašna Vraclav
  50,00 20 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Hromádko Michal
Centrála Kameničky
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 1 0,17 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
587. Sýkora Jiří 1955
Maniac Svitavy C
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Třebeška Aleš
Ambiente Pardubice
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Winklerová Martina
Maniac Svitavy
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 6 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Renza Pavel
Štamgasti Luže
  44,44 24 9 4 47,62 21 10 8 0,38 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
591. Moravec Lukáš
Bad Boys Rosice
  44,44 24 9 4 43,48 23 10 12 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
592. Korenko L'uboslav
Motyčky Chrudim
  42,86 24 7 3 44,44 18 8 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
593. Haltuf Jiří
Vokotrop Pardubice
  42,86 24 7 3 42,86 14 6 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
594. Grobben Bram
Skarabeus Slatiňany
  40,00 24 10 4 44,00 25 11 7 0,28 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
595. Lipavský Jiří
Bulls Pardubice
  40,00 20 5 2 45,45 11 5 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
596. Horák Milan
Zvoníci Krásné
  40,00 20 5 2 41,67 12 5 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Kadlec Miroslav
Maniac Svitavy
  40,00 16 5 2 38,46 13 5 9 0,69 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Pechanec Josef
Treblíci Sedliště B
  40,00 16 5 2 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Brož Jan
Havaj Pardubice
  37,50 24 8 3 37,50 16 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Jiroutová Monika
Alea Hrochův Týnec B
  36,36 24 11 4 40,00 30 12 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Kaplan Martin
Štafiráci Pardubice
  36,36 24 11 4 38,46 26 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Metelka Jan
Black Horses Pardubice
  33,33 24 9 3 35,00 20 7 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
603. Tupý Václav
Sodomagoři Přelouč
  33,33 24 9 3 35,00 20 7 1 0,05 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
604. Králíček Leoš
Hells Bells Vejvanovice
  33,33 24 9 3 31,82 22 7 5 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
605. Soušek Martin
Kašna Vraclav
  33,33 20 6 2 43,75 16 7 7 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
606. Boušek Rostislav
Vosy Litomyšl
  33,33 16 6 2 42,86 14 6 2 0,14 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
607. Modráčková Monika
Expres Radčice
  33,33 20 6 2 40,00 15 6 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Tkadlec Michal
Vokotrop Pardubice
  33,33 24 6 2 40,00 15 6 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Čermák Petr
Elklima Trhová Kamenice
  33,33 24 6 2 37,50 16 6 11 0,69 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
610. Daneš Tomáš
Buldoci Moravská Třebová
  33,33 16 6 2 37,50 16 6 11 0,69 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
611. Běhoun Jaromír
Respekt Huntovna Polička
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Píša Oldřich
Kašna Vraclav
  33,33 20 6 2 33,33 12 4 7 0,58 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
613. Částek Josef
Kašna Vraclav
  33,33 20 3 1 50,00 8 4 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
614. Hurka Pavel
Vetřelci Litomyšl
  33,33 16 3 1 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Němeček Josef
Štamgasti Luže
  33,33 24 3 1 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Bulva Ondřej
Draci Mikuleč
  33,33 12 3 1 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Šnejdar Jan
Motyčky Chrudim
  33,33 24 3 1 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Bražinová Drdúlová
Bullšiti Moravská Třebová B
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Hodovanec Jakub
SPS Hradecká Žízeň
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Andrle David
Komáři Skuteč
  33,33 20 3 1 37,50 8 3 1 0,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
621. Blažej Martin
DC Holice
  33,33 24 3 1 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Kříž Bedřich
Draci Mikuleč
  33,33 12 3 1 33,33 6 2 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Štěpánek Dušan
SK Mikuleč
  33,33 16 3 1 28,57 7 2 6 0,86 1 0,14 1 0,14 0 0 0 0
624. Skokanová Michaela
Alea Hrochův Týnec B
  30,00 24 10 3 33,33 24 8 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Křížová Hana
Štafiráci Pardubice
  30,00 24 10 3 32,00 25 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Dinh Tuan
Black Horses Pardubice
  30,00 24 10 3 31,82 22 7 10 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Svobodová Kateřina
Vokotrop Pardubice
  28,57 24 7 2 36,84 19 7 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Tégl Vladimír
Kocouři Moravany
  28,57 24 7 2 35,29 17 6 5 0,29 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
629. Veselík Miloš
Vosy Litomyšl
  28,57 16 7 2 33,33 18 6 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
630. Skala Tomáš
Bad Boys Rosice
  28,57 24 7 2 33,33 15 5 8 0,53 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
631. Wlotzko František
Respekt Huntovna Polička
  28,57 16 7 2 25,00 16 4 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Kubeš Martin
Štamgasti Luže
  27,27 24 11 3 39,29 28 11 16 0,57 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
633. Záleská Vlasta
Základna Luže
  27,27 24 11 3 32,00 25 8 6 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Míka Karel
Základna Luže
  25,00 24 8 2 35,00 20 7 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Molavec Lukáš
Na Palubě Pardubice
  25,00 24 8 2 35,00 20 7 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Peřina David
Big Bang Chrudim
  25,00 20 8 2 35,00 20 7 4 0,20 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
637. Hamrník Miroslav
Hornets Pardubice
  25,00 24 8 2 33,33 21 7 21 1,00 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
638. Svoboda Radek 1972
Kleopatra Chrudim
  25,00 24 8 2 31,58 19 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Horváth Roman
Sharp Spikes Pardubice
  25,00 20 8 2 30,00 20 6 14 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Kalous Roman
Typos Ústí nad Orlicí
  25,00 16 4 1 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Kučera Martin
Šipkaři Lány
  25,00 24 4 1 41,67 12 5 4 0,33 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
642. Svoboda Michal
U Ajšíra Studnice
  25,00 24 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Šnejdar Jiří
Mimoni Chrudim
  25,00 24 4 1 40,00 10 4 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
644. Vágnerová Alena
Bulls Pardubice
  25,00 20 4 1 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Vašina Václav
Calibra Česká Třebová
  25,00 12 4 1 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Lelek Tomáš
Tojoni Opatov
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Mareš Radek
Family Darts Lány
  25,00 24 4 1 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Lepold Filip
Aces Svitavy
  25,00 12 4 1 33,33 9 3 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
649. Hořovský Michal
Amatéři Svitavy B
  25,00 16 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
650. Brožek Roman
Centrála Kameničky
  25,00 20 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Vintr Jiří
Typos Ústí nad Orlicí
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Böhm Marek
TJ Čechie Pardubice
  25,00 24 4 1 22,22 9 2 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Hoffman Jan
Red Wings Pardubice
  25,00 20 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Hynková Erika
Vosy Litomyšl
  25,00 16 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Kos Jaroslav
Hornets Pardubice C
  25,00 24 4 1 22,22 9 2 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Brožek Martin
Centrála Kameničky
  22,22 20 9 2 33,33 21 7 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Vašíček Bohuslav
RVHP Žlebská Lhotka
  22,22 24 9 2 33,33 21 7 10 0,48 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
658. Sadílková Vlasta
Family Darts Lány
  22,22 24 9 2 27,27 22 6 11 0,50 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
659. Drahná Pavlína
Skarabeus Slatiňany
  20,00 24 10 2 32,00 25 8 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
660. Persyová Ivana
Netrefa Pardubice
  20,00 24 10 2 32,00 25 8 6 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
661. Zdražil Tomáš
ŠAK. Jelita Opatov
  20,00 16 5 1 42,86 14 6 5 0,36 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
662. Vašek Jiří
Vetřelci Litomyšl
  20,00 16 5 1 38,46 13 5 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
663. Svatoň František
Imperial Pardubice
  20,00 20 5 1 33,33 12 4 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Čermáková Martina
Mordorští Vrhači Pardubice
  20,00 24 5 1 25,00 12 3 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Kalous Adam
Havana Lanškroun
  20,00 16 5 1 25,00 12 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
666. Lukáš Jiří
Bad Boys Rosice
  20,00 24 5 1 25,00 12 3 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Kašpar Vladimír
Hornets Pardubice B
  18,18 24 11 2 28,00 25 7 13 0,52 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
668. Fendrich Karel
DC Mikulovice
  16,67 20 6 1 33,33 15 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Kabeláč Petr
Pivní Tácky Pardubice
  16,67 24 6 1 28,57 14 4 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Rot Michal
Liga Vyjímečných Svitavy
  16,67 16 6 1 15,38 13 2 8 0,62 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
671. Kosek Jiří
Skokani Polička
  14,29 16 7 1 33,33 18 6 12 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Dvořáček Pavel
SPS Hradecká Žízeň
  14,29 16 7 1 31,58 19 6 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Schuster Dominik
Buldoci Moravská Třebová B
  14,29 16 7 1 23,53 17 4 0 0,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
674. Hank František
Za Sluncem Chornice
  14,29 16 7 1 18,75 16 3 0 0,00 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
675. Kusý Petr
Darda Radim
  12,50 24 8 1 31,82 22 7 8 0,36 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
676. Bernardyová Kristina
Skarabeus Slatiňany
  12,50 24 8 1 25,00 20 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
677. Mamčák Miroslav
Sharp Spikes Pardubice
  12,50 20 8 1 22,22 18 4 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
678. Roubal Jan
Sepie Pardubice
  12,50 24 8 1 22,22 18 4 10 0,56 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
679. Pelikán Petr
TPV Sniper Hlinsko
  12,50 24 8 1 21,05 19 4 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Toušek Pavel
Oštěpaři Dašice
  12,50 24 8 1 17,65 17 3 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Suchý Tomáš
Klikaři Holetín
  11,11 24 9 1 23,81 21 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Dachovský Roman
Alea Hrochův Týnec
  11,11 24 9 1 20,00 20 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
683. Jakl Jan
Pivní Tácky Pardubice
  11,11 24 9 1 19,05 21 4 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
684. Chourová Renata
Alea Hrochův Týnec B
  10,00 24 10 1 24,00 25 6 1 0,04 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
685. Maturová Šárka
Hornets Pardubice C
  10,00 24 10 1 20,83 24 5 3 0,13 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
686. Capoušková Dagmar
Big Bang Chrudim
  0,00 20 9 0 14,29 21 3 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
687. Vomela Miloš
Palmička Přelouč
  0,00 24 9 0 14,29 21 3 16 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
688. Vosýnek Lukáš
Hadi z Ostrova Dašice
  0,00 24 8 0 20,00 20 4 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
689. Líbal David
Základna Luže
  0,00 24 8 0 15,79 19 3 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
690. Dachovská Iva
Alea Hrochův Týnec
  0,00 24 7 0 22,22 18 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
691. Jírek Ladislav
Sepie Pardubice
  0,00 24 7 0 17,65 17 3 10 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
692. Pošík Martin
Asgard's Pardubice
  0,00 24 7 0 6,67 15 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
693. Bureš Adam
Veselka Pardubice
  0,00 24 6 0 20,00 15 3 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
694. Výborný Josef
DC Mikulovice
  0,00 20 6 0 20,00 15 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
695. Hromková Karolína
DC Mikulovice
  0,00 20 6 0 7,69 13 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
696. Kollár Petr
Žraloci Labské Chrčice
  0,00 24 6 0 7,69 13 1 1 0,08 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
697. Pohlová Markéta
Za Sluncem Chornice
  0,00 16 5 0 0,00 10 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
698. Houser Vlastimil
Amatéři Svitavy B
  0,00 16 4 0 27,27 11 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
699. Mikulecký Pavel
Vosy Litomyšl
  0,00 16 4 0 27,27 11 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
700. Záruba Michal
Aces Svitavy
  0,00 12 4 0 20,00 10 2 5 0,50 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
701. Červenka Jiří
Havana Lanškroun
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
702. Kajer Lukáš
Excelent Pub Pardubice
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
703. Laksar Bronislav
Sokol Ostřetín
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Pavelka Josef
Palmička Přelouč
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
705. Plíšková Pavlína
Vječná Žízeň Dřenice II
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
706. Skala Martin
Sharp Spikes Pardubice
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
707. Kosek Petr
Skokani Polička
  0,00 16 4 0 0,00 8 0 1 0,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
708. Krausová Michaela
Centrála Kameničky
  0,00 20 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
709. Smola Pavel
Aces Svitavy
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
710. Spilko Tomáš
Mentolky Němčice
  0,00 24 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Jiráček Tomáš
Tojoni Opatov
  0,00 16 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
712. Pilař Rostislav
Klášterní Mniši Slatiňany
  0,00 24 3 0 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
713. Čeperová Marcela
Bulls Pardubice
  0,00 20 3 0 14,29 7 1 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
714. Hunčovský Tomáš
Hornets Pardubice
  0,00 24 3 0 14,29 7 1 9 1,29 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
715. Mašková Jana
Mordorští Vrhači Pardubice
  0,00 24 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
716. Černý Dušan
Dead Darts Club Litomyšl
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
717. Hloušek Zdeněk
Respekt Hlinsko
  0,00 24 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
718. Kmoníček Martin
Mordorští Vrhači Pardubice
  0,00 24 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
719. Volf Martin
Aligátoři Koclířov
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 0 0,00 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
720. Hák Daniel
Za Vodou Litomyšl
  0,00 16 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
721. Havránek Robert
Pivní Tácky Pardubice
  0,00 24 2 0 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
722. Kočí Jaromír
Střelci Vrbatův Kostelec
  0,00 24 2 0 33,33 6 2 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Bezděk Jakub
Motyčky Chrudim
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
724. Janeček Vladimír
Hells Bells Vejvanovice
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
725. Jansa Filip
Borci Česká Třebová
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
726. Medunová Petra
Typos Ústí nad Orlicí
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Nebola Lukáš
Respekt Huntovna Polička
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Opočenský Štěpán
Klášterní Mniši Slatiňany
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
729. Paulíček Michal
Za Vodou Litomyšl
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
730. Shejbal Milan
Bulls Pardubice
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Slavík Jaroslav 1965
Melmen Garáž Pardubice
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 1 0,20 2 0,40 1 0,20 0 0 0 0
732. Šmídek Aleš
ŠAK. Jelita Opatov
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Štěpánová Petra
Mordorští Vrhači Pardubice
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 2 0,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
734. Hlavatá Veronika
Střelci Vrbatův Kostelec
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
735. Králík Pavel
Rukolet Koldín
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
736. Říha Petr
Sharp Spikes Pardubice
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Skalický Daniel
Havana Lanškroun
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
738. Šnoblová Andrea
Buldoci Moravská Třebová B
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
739. Šťastný Antonín
ŠAK. Jelita Opatov
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
740. Tesař Lukáš
Mordorští Vrhači Pardubice
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Benko Tomáš
SK Mikuleč
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
742. Blažek Tomáš
Veselka Pardubice
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
743. Cimburek Josef
Expres Radčice
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 1 0,33 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
744. Fryšová Markéta
Štamgasti Luže
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
745. Hanus Jaromír 1995
Klikaři Holetín
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
746. Hrušová Hana
Darda Radim
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
747. Ondráček Michal 1992
Draci Mikuleč
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
748. Pleskot František
ŠAK. Jelita Opatov
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
749. Srholec František
Motyčky Chrudim
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
750. Surma František
Shadow Darts Pardubice
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Zahradník Jakub
Kocouři Moravany
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 1 0,33 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
752. Závodník Karel
Draci Mikuleč
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
753. Halbrštát Martin
Nevím Černovír
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
754. Horák David
Základna Luže
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
755. Johanides Jiří
Labiště Pardubice
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
756. Kladiva Martin
Treblíci Sedliště B
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
757. Krpatová Michaela
Imperial Pardubice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
758. Machálek Jan
Vosy Litomyšl
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Mojdl Karel
Vječná Žízeň Dřenice II
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Müller David
Mimoni Chrudim
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
761. Novotná Ivana
Imperial Pardubice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
762. Novotná Nikola
Zvoníci Krásné
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Pidima Petr 1998
Darda Radim
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
764. Ročeň Pavel
Ambiente Pardubice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 3 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
765. Tomášek Rostislav
Za Vodou Litomyšl
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
766. Víšek Milan
Hornets Pardubice B
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
767. Zahradník Vlastimil 1996
Kocouři Moravany
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
768. Zelený Michal
Respekt Huntovna Polička
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
769. Zlesák Lukáš
Štamgasti Luže
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0