|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 12.4.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | | | | Zombie Jevíčko | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | SPS Hradecká Žízeň | | | | Klikaři Damníkov | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | Dart Club Domanín | | | | Za Vodou Litomyšl | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Rukolet Koldín | | | | Maniac Svitavy | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | So | 13.4.2024 | Buldoci Moravská Třebová | | | | SK Mikuleč | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | Skokani Polička | | | | Vetřelci Litomyšl | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | S.L.Z.A. Němčice | | | | Kobry Chornice | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Maxville Moravská Třebová | | | | Respekt Huntovna Polička | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | So | 13.4.2024 | Draci Černovír | | | | Klikaři Damníkov B | Černovír, Černovír | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | Huntovna Polička | | | | Bullšiti Moravská Třebová B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Maniac Svitavy B | | | | Grizzly Litomyšl | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Havana Lanškroun B | | | | Buldoci Moravská Třebová B | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | So | 27.4.2024 | SK Mikuleč B | | | | Fantom Opatov | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 28.4.2024 | Vosy Litomyšl | | | | Voklik Benátky | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Čt | 9.11.2023 | Klášterní Mniši Slatiňany | 9 | : | 10 | Avengers Dašice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 22 | : | 25 | Pešek Tomáš |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Savci Hlinsko | 12 | : | 6 | Soliter Chrudim | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 26 | : | 18 | Světinský Lukáš |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Trefa "21" Chrudim | 14 | : | 4 | Střelci Vrbatův Kostelec | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 30 | : | 10 | Paulus Pavel |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Jeřišská Letka | 7 | : | 11 | Palmička Přelouč | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 20 | : | 25 | Luňák Tomáš |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Black Horses Pardubice | 18 | : | 0 | Motyčky Třebosice | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 36 | : | 4 | Motyčka Jiří |
Zadal: | Tamchyna David | 12.11.2023 13:15 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Ambiente Pardubice | 8 | : | 10 | U Ajšíra Green Studnice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Novotný Tomáš | 23 | : | 25 | Kmoníček Lukáš |
|
| 9. | Pá | 15.12.2023 | Extrém Šilinkův Důl | 7 | : | 11 | Faraon Hlinsko | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 20 | : | 25 | Zvolánek Radim |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Havana Lanškroun | 8 | : | 10 | Dart Club Domanín | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Tobiška Michal | 20 | : | 23 | Šikula Martin |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Žraloci Svitavy | 15 | : | 3 | Maniac Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 33 | : | 11 | Kučera František |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 11 | : | 7 | SPS Hradecká Žízeň | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 29 | : | 16 | Mička Lukáš |
|
| 9. | Ne | 17.12.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 6 | : | 12 | Bullšiti Moravská Třebová | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kohut Vlastimil | 15 | : | 27 | Švichký Pavel |
Zadal: | Švichký Pavel | 18.12.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Respekt Hlinsko | 10 | : | 8 | Hadi z Ostrova Dašice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 24 | : | 21 | Ďuráč Karel |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | DC Holice | 14 | : | 4 | Hornets Pardubice C | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Blažej Martin | 30 | : | 13 | Goláň Radek |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | ŠK Jezbořice | 0 | : | 18 | Kleopatra Chrudim | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 27.11.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Alea Hrochův Týnec | 10 | : | 8 | Butterfly Slatiňany | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Hlaváčková Monika | 25 | : | 21 | Mikan Tomáš |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Kocouři Moravany | 11 | : | 7 | Hornets Pardubice | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Slavík Vladimír | 27 | : | 16 | Hamrník Miroslav |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Rychtář Hlinsko | 11 | : | 7 | Bulls Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Půlpán František | 25 | : | 17 | Kleiner Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | So | 18.11.2023 | Buldoci Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Skokani Polička | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 29 | : | 14 | Putnar Petr |
Zadal: | Žák Marek | 20.11.2023 18:05 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | SK Mikuleč | 10 | : | 9 | Zombie Jevíčko | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 26 | : | 23 | Nárožný Jindřich |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Za Vodou Litomyšl | 11 | : | 7 | Respekt Huntovna Polička | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 26 | : | 18 | Kučera Jakub |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Rukolet Koldín | 6 | : | 12 | Klikaři Damníkov | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Ulrych Jakub | 17 | : | 26 | Janisch Erik |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | St | 22.11.2023 | Netrefa Pardubice | 7 | : | 11 | Bad Boys Rosice | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 22 | : | 27 | Fuchsa Zdeněk |
Zadal: | Horský Martin | 23.11.2023 06:03 | Autorizoval: | Automat | 28.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Red Wings Pardubice | 13 | : | 5 | Asgard's Labiště Pardubice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Hoffman Jan | 27 | : | 14 | Johanides Jindřich |
Zadal: | Hoffman Jan | 25.11.2023 17:50 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Shadow Darts Pardubice | 7 | : | 11 | Mordorští Vrhači Pardubice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pazderník František | 20 | : | 27 | Pešková Iveta |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Centrála Kameničky | 6 | : | 12 | Skarabeus Slatiňany | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 16 | : | 28 | Kopecký Michal |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Ptáci Poběžovice | 10 | : | 8 | Šipkaři Lány | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Holub Petr | 23 | : | 17 | Tomiška Jiří |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | U Ajšíra Studnice B | 8 | : | 10 | Štamgasti Luže | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 23 | : | 24 | Routner Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Grizzly Litomyšl | 5 | : | 13 | Buldoci Moravská Třebová B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Gregor Tomáš | 17 | : | 29 | Schuster Dominik |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | S.L.Z.A. Němčice | 14 | : | 4 | Kobry Chornice | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Dubišar Jiří | 29 | : | 13 | Eliáš Zdeněk |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Maniac Svitavy B | 12 | : | 6 | Vetřelci Litomyšl | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Procházková Nikola | 26 | : | 18 | Bednářová Monika Josefína |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Maxville Moravská Třebová | 12 | : | 6 | Draci Černovír | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 28 | : | 17 | Jirgleová Markéta |
Zadal: | Klempa Petr | 20.11.2023 10:24 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | St | 22.11.2023 | DC Holice B | 11 | : | 7 | Vokotrop Pardubice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Hojka Pavel | 26 | : | 16 | Vrba Karel |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Darda Radim | 14 | : | 4 | Klikaři Holetín | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 29 | : | 13 | Tingl Filip |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Hornets Pardubice B | 11 | : | 7 | Mentolky Němčice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 26 | : | 19 | Hlavnička Jiří |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Oštěpaři Dašice | 10 | : | 9 | Sací Komando Bučina | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 23 | : | 23 | Novák Petr |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Zvoníci Krásné | 12 | : | 6 | Sharp Spikes Pardubice | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | Hrdý Luboš | 27 | : | 15 | Skala Martin |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 10 | : | 8 | Skarabeus Slatiňany B | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Štěpánová Petra | 25 | : | 22 | Palatáš Robin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | So | 18.11.2023 | Huntovna Polička | 14 | : | 4 | Fantom Opatov | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Svoboda Petr | 30 | : | 13 | Svatoš Karel |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Vosy Litomyšl | 3 | : | 15 | Klikaři Damníkov B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 13 | : | 33 | Fotr Pavel |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Havana Lanškroun B | 11 | : | 7 | SK Mikuleč B | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Chládek Martin | 26 | : | 17 | Závodníková Lucie |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Voklik Benátky | 10 | : | 8 | Bullšiti Moravská Třebová B | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 23 | : | 21 | Kolář David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Pod Břízkami Rybitví | 7 | : | 11 | Předhradská Letka | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Chvojková Adéla | 21 | : | 25 | Vodvárková Martina |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Palmička Přelouč B | 10 | : | 8 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Richtr Tomáš | 23 | : | 24 | Krupka Jan |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | DC Hostovice | 13 | : | 5 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Slavíková Olga | 29 | : | 16 | Zita Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Ohnivá Šipka Chrudim | 10 | : | 8 | RVHP Ronov nad Doubravou | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Žáková Kateřina | 22 | : | 22 | Petržílka Bořek |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Asgard's Labiště Pardubice B | 10 | : | 8 | Osvěžovna Chrudim | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Heřmanský Jiří | 23 | : | 21 | Hendrych Tomáš |
|
| 9. | Pá | 15.12.2023 | Základna Luže | 4 | : | 14 | TOP GUN Holice | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 15 | : | 30 | Kovalčík Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Ne | 21.1.2024 | Čarodějky Lány | 6 | : | 5 | Cat Woman Chrudim | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | Persyová Ivana | 16 | : | 13 | Makkaiová Šárka |
|
| 9. | Ne | 21.1.2024 | Mumínci Pardubice | 5 | : | 6 | Pink Devils Svitavy | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | Hanovcová Karolína | 11 | : | 14 | Hruboňová Lenka |
|
| 9. | Ne | 21.1.2024 | Světlušky Pardubice | 6 | : | 5 | Best Girls Luže | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | Vágnerová Alena | 13 | : | 15 | Pešinová Lucie |
|
| 9. | Ne | 7.4.2024 | Black Shots Pardubice | | | | Holky z Greenu Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | | | | | |
|