Rozpis ligových utkání
UŠO > Pardubický kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga Pardubice
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 31.8.2018 DC Roveň 13 : 5 Hornets Pardubice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Pešek Tomáš 29 : 15 Hamrník Miroslav
1. 31.8.2018 Asgard's Pardubice 8 : 10 Elklima Trhová Kamenice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00 Pecháček Zdeněk 19 : 22 Pilař Petr
1. 31.8.2018 Extrém Šilinkův Důl 9 : 10 Sokol Ostřetín Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00 Macák Jan 21 : 23 Jakoubek Tomáš
1. Ne 2.9.2018 Ambiente Pardubice 8 : 10 Trefa "21" Chrudim Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Němec Luděk 20 : 25 Kasl Václav
2. 7.9.2018 Darda Radim 9 : 10 Elklima Trhová Kamenice Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30 Pidima Petr 20 : 23 Pilař Petr
2. 7.9.2018 Savci Hlinsko 11 : 7 DC Roveň Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Severýn Pavel 27 : 19 Pešek Tomáš
2. 7.9.2018 Trefa "21" Chrudim 8 : 10 Asgard's Pardubice Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00 Kasl Václav 20 : 23 Johanides Jindřich
2. 7.9.2018 Sokol Ostřetín 11 : 7 Ambiente Pardubice Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00 Jakoubek Tomáš 26 : 18 Němec Luděk
2. 7.9.2018 Hornets Pardubice 7 : 11 Extrém Šilinkův Důl Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00 Hamrník Miroslav 20 : 27 Macák Jan
3. 14.9.2018 DC Roveň 11 : 7 Darda Radim Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Pešek Tomáš 26 : 17 Pidima Petr
3. 14.9.2018 Asgard's Pardubice 10 : 8 Sokol Ostřetín Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00 Chvála Tomáš 23 : 21 Jakoubek Tomáš
3. 14.9.2018 Elklima Trhová Kamenice 13 : 5 Trefa "21" Chrudim Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Pilař Petr 29 : 13 Kasl Václav
3. 14.9.2018 Extrém Šilinkův Důl 10 : 8 Savci Hlinsko Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00 Macák Jan 25 : 24 Severýn Pavel
3. Ne 16.9.2018 Ambiente Pardubice 14 : 4 Hornets Pardubice Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Němec Luděk 29 : 15 Hamrník Miroslav
1. 21.9.2018 Savci Hlinsko Darda Radim Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
4. 28.9.2018 Darda Radim Trefa "21" Chrudim Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
4. 28.9.2018 Savci Hlinsko Ambiente Pardubice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
4. 28.9.2018 DC Roveň Extrém Šilinkův Důl Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
4. 28.9.2018 Sokol Ostřetín Elklima Trhová Kamenice Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
4. 28.9.2018 Hornets Pardubice Asgard's Pardubice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
5. 5.10.2018 Asgard's Pardubice Savci Hlinsko Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
5. 5.10.2018 Elklima Trhová Kamenice Hornets Pardubice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
5. 5.10.2018 Trefa "21" Chrudim Sokol Ostřetín Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
5. 5.10.2018 Extrém Šilinkův Důl Darda Radim Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
5. Ne 7.10.2018 Ambiente Pardubice DC Roveň Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
6. 12.10.2018 Darda Radim Sokol Ostřetín Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
6. 12.10.2018 Savci Hlinsko Elklima Trhová Kamenice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
6. 12.10.2018 DC Roveň Asgard's Pardubice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
6. 12.10.2018 Hornets Pardubice Trefa "21" Chrudim Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
6. 12.10.2018 Extrém Šilinkův Důl Ambiente Pardubice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
7. 19.10.2018 Asgard's Pardubice Extrém Šilinkův Důl Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
7. 19.10.2018 DC Roveň Elklima Trhová Kamenice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
7. 19.10.2018 Trefa "21" Chrudim Savci Hlinsko Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
7. 19.10.2018 Sokol Ostřetín Hornets Pardubice Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
7. Ne 21.10.2018 Ambiente Pardubice Darda Radim Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
8. 26.10.2018 Darda Radim Hornets Pardubice Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
8. 26.10.2018 Savci Hlinsko Sokol Ostřetín Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
8. 26.10.2018 DC Roveň Trefa "21" Chrudim Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
8. 26.10.2018 Extrém Šilinkův Důl Elklima Trhová Kamenice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
8. Ne 28.10.2018 Ambiente Pardubice Asgard's Pardubice Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
9. 2.11.2018 Asgard's Pardubice Darda Radim Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
9. 2.11.2018 Elklima Trhová Kamenice Ambiente Pardubice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
9. 2.11.2018 Trefa "21" Chrudim Extrém Šilinkův Důl Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
9. 2.11.2018 Sokol Ostřetín DC Roveň Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
9. 2.11.2018 Hornets Pardubice Savci Hlinsko Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
10. 16.11.2018 Darda Radim Savci Hlinsko Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
10. 16.11.2018 Hornets Pardubice DC Roveň Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
10. 16.11.2018 Sokol Ostřetín Extrém Šilinkův Důl Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
10. 16.11.2018 Trefa "21" Chrudim Ambiente Pardubice Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
10. 16.11.2018 Elklima Trhová Kamenice Asgard's Pardubice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
11. 23.11.2018 DC Roveň Savci Hlinsko Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
11. 23.11.2018 Asgard's Pardubice Trefa "21" Chrudim Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
11. 23.11.2018 Elklima Trhová Kamenice Darda Radim Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
11. 23.11.2018 Extrém Šilinkův Důl Hornets Pardubice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
11. Ne 25.11.2018 Ambiente Pardubice Sokol Ostřetín Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
12. 30.11.2018 Darda Radim DC Roveň Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
12. 30.11.2018 Savci Hlinsko Extrém Šilinkův Důl Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
12. 30.11.2018 Hornets Pardubice Ambiente Pardubice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
12. 30.11.2018 Sokol Ostřetín Asgard's Pardubice Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
12. 30.11.2018 Trefa "21" Chrudim Elklima Trhová Kamenice Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
13. 7.12.2018 Elklima Trhová Kamenice Sokol Ostřetín Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
13. 7.12.2018 Asgard's Pardubice Hornets Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
13. 7.12.2018 Trefa "21" Chrudim Darda Radim Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
13. 7.12.2018 Extrém Šilinkův Důl DC Roveň Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
13. Ne 9.12.2018 Ambiente Pardubice Savci Hlinsko Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
14. 14.12.2018 Darda Radim Extrém Šilinkův Důl Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
14. 14.12.2018 DC Roveň Ambiente Pardubice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
14. 14.12.2018 Savci Hlinsko Asgard's Pardubice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
14. 14.12.2018 Hornets Pardubice Elklima Trhová Kamenice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
14. 14.12.2018 Sokol Ostřetín Trefa "21" Chrudim Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
15. 4.1.2019 Elklima Trhová Kamenice Savci Hlinsko Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
15. 4.1.2019 Asgard's Pardubice DC Roveň Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
15. 4.1.2019 Trefa "21" Chrudim Hornets Pardubice Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
15. 4.1.2019 Sokol Ostřetín Darda Radim Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
15. Ne 6.1.2019 Ambiente Pardubice Extrém Šilinkův Důl Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
16. 11.1.2019 Darda Radim Ambiente Pardubice Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
16. 11.1.2019 Elklima Trhová Kamenice DC Roveň Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
16. 11.1.2019 Savci Hlinsko Trefa "21" Chrudim Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
16. 11.1.2019 Hornets Pardubice Sokol Ostřetín Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
16. 11.1.2019 Extrém Šilinkův Důl Asgard's Pardubice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
17. 18.1.2019 Sokol Ostřetín Savci Hlinsko Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
17. 18.1.2019 Trefa "21" Chrudim DC Roveň Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
17. 18.1.2019 Elklima Trhová Kamenice Extrém Šilinkův Důl Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
17. 18.1.2019 Asgard's Pardubice Ambiente Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
17. 18.1.2019 Hornets Pardubice Darda Radim Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
18. 25.1.2019 Darda Radim Asgard's Pardubice Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
18. 25.1.2019 DC Roveň Sokol Ostřetín Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
18. 25.1.2019 Savci Hlinsko Hornets Pardubice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
18. 25.1.2019 Extrém Šilinkův Důl Trefa "21" Chrudim Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
18. Ne 27.1.2019 Ambiente Pardubice Elklima Trhová Kamenice Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
19. 1.2.2019 Savci Hlinsko Darda Radim Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
19. 1.2.2019 DC Roveň Hornets Pardubice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
19. 1.2.2019 Asgard's Pardubice Elklima Trhová Kamenice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
19. 1.2.2019 Extrém Šilinkův Důl Sokol Ostřetín Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
19. Ne 3.2.2019 Ambiente Pardubice Trefa "21" Chrudim Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
20. 8.2.2019 Darda Radim Elklima Trhová Kamenice Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
20. 8.2.2019 Savci Hlinsko DC Roveň Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
20. 8.2.2019 Trefa "21" Chrudim Asgard's Pardubice Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
20. 8.2.2019 Sokol Ostřetín Ambiente Pardubice Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
20. 8.2.2019 Hornets Pardubice Extrém Šilinkův Důl Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
21. 22.2.2019 DC Roveň Darda Radim Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
21. 22.2.2019 Asgard's Pardubice Sokol Ostřetín Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
21. 22.2.2019 Elklima Trhová Kamenice Trefa "21" Chrudim Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
21. 22.2.2019 Extrém Šilinkův Důl Savci Hlinsko Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
21. Ne 24.2.2019 Ambiente Pardubice Hornets Pardubice Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
22. 1.3.2019 Darda Radim Trefa "21" Chrudim Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
22. 1.3.2019 Savci Hlinsko Ambiente Pardubice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
22. 1.3.2019 DC Roveň Extrém Šilinkův Důl Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
22. 1.3.2019 Sokol Ostřetín Elklima Trhová Kamenice Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
22. 1.3.2019 Hornets Pardubice Asgard's Pardubice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
23. 8.3.2019 Asgard's Pardubice Savci Hlinsko Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
23. 8.3.2019 Elklima Trhová Kamenice Hornets Pardubice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
23. 8.3.2019 Trefa "21" Chrudim Sokol Ostřetín Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
23. 8.3.2019 Extrém Šilinkův Důl Darda Radim Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
23. Ne 10.3.2019 Ambiente Pardubice DC Roveň Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
24. 15.3.2019 Darda Radim Sokol Ostřetín Luže Staročeská U Koukalů, Luže
17:30
24. 15.3.2019 Savci Hlinsko Elklima Trhová Kamenice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
24. 15.3.2019 DC Roveň Asgard's Pardubice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
24. 15.3.2019 Hornets Pardubice Trefa "21" Chrudim Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
24. 15.3.2019 Extrém Šilinkův Důl Ambiente Pardubice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
19:00
25. 22.3.2019 Asgard's Pardubice Extrém Šilinkův Důl Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
25. 22.3.2019 DC Roveň Elklima Trhová Kamenice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
25. 22.3.2019 Trefa "21" Chrudim Savci Hlinsko Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
25. 22.3.2019 Sokol Ostřetín Hornets Pardubice Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
25. Ne 24.3.2019 Ambiente Pardubice Darda Radim Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00
26. 29.3.2019 Savci Hlinsko Sokol Ostřetín Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00
26. 29.3.2019 DC Roveň Trefa "21" Chrudim Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00
26. 29.3.2019 Extrém Šilinkův Důl Elklima Trhová Kamenice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín 15
18:00
26. 29.3.2019 Ambiente Pardubice Asgard's Pardubice Pardubice Na Palubě, Pardubice
18:00
26. 29.3.2019 Darda Radim Hornets Pardubice Luže Staročeská U Koukalů, Luže
18:00
27. 5.4.2019 Asgard's Pardubice Darda Radim Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
27. 5.4.2019 Elklima Trhová Kamenice Ambiente Pardubice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00
27. 5.4.2019 Trefa "21" Chrudim Extrém Šilinkův Důl Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
18:00
27. 5.4.2019 Sokol Ostřetín DC Roveň Horní Jelení U Floriána, Horní Jelení
18:00
27. 5.4.2019 Hornets Pardubice Savci Hlinsko Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00

Svitavsko skupina A (Extraliga)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 14.9.2018 Skokani Polička 7 : 11 Rukolet Koldín Polička Restaurace Plůtek, Polička
18:00 Walta Richard 19 : 24 Fajmon Petr
1. 14.9.2018 Žraloci Svitavy 10 : 8 Typos Ústí nad Orlicí Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 Hodovanec Antonín 23 : 18 Kolář Martin
1. So 15.9.2018 Aligátoři Koclířov 7 : 11 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:30 Flašar Lukáš 19 : 26 Hrnčíř David
1. Ne 16.9.2018 Borci Česká Třebová 8 : 10 Kopečkáři Staré Město Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová
16:00 Markl Jan 19 : 24 Kaša Petr
2. 21.9.2018 Skokani Polička Aligátoři Koclířov Polička Restaurace Plůtek, Polička
18:00
2. 21.9.2018 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Žraloci Svitavy Koclířov Fatima, Koclířov
19:00
2. Ne 23.9.2018 Rukolet Koldín Kopečkáři Staré Město Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
2. Ne 23.9.2018 Typos Ústí nad Orlicí Borci Česká Třebová Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
3. 28.9.2018 Žraloci Svitavy Skokani Polička Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
3. So 29.9.2018 Aligátoři Koclířov Rukolet Koldín Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:30
3. Ne 30.9.2018 Kopečkáři Staré Město Typos Ústí nad Orlicí Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
3. Ne 30.9.2018 Borci Česká Třebová Trosky Litomyšl B (Koclířov) Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová
16:00
4. 5.10.2018 Skokani Polička Borci Česká Třebová Polička Restaurace Plůtek, Polička
18:00
4. 5.10.2018 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Kopečkáři Staré Město Koclířov Fatima, Koclířov
19:00
4. So 6.10.2018 Aligátoři Koclířov Žraloci Svitavy Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:30
4. Ne 7.10.2018 Rukolet Koldín Typos Ústí nad Orlicí Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
5. 12.10.2018 Žraloci Svitavy Rukolet Koldín Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
5. Ne 14.10.2018 Kopečkáři Staré Město Skokani Polička Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
5. Ne 14.10.2018 Borci Česká Třebová Aligátoři Koclířov Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová
16:00
5. Ne 14.10.2018 Typos Ústí nad Orlicí Trosky Litomyšl B (Koclířov) Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
6. 19.10.2018 Skokani Polička Typos Ústí nad Orlicí Polička Restaurace Plůtek, Polička
18:00
6. 19.10.2018 Žraloci Svitavy Borci Česká Třebová Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
6. So 20.10.2018 Aligátoři Koclířov Kopečkáři Staré Město Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:30
6. Ne 21.10.2018 Rukolet Koldín Trosky Litomyšl B (Koclířov) Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
7. 2.11.2018 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Skokani Polička Koclířov Fatima, Koclířov
19:00
7. Ne 4.11.2018 Kopečkáři Staré Město Žraloci Svitavy Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
7. Ne 4.11.2018 Borci Česká Třebová Rukolet Koldín Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová
16:00
7. Ne 4.11.2018 Typos Ústí nad Orlicí Aligátoři Koclířov Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
8. 16.11.2018 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Aligátoři Koclířov Koclířov Fatima, Koclířov
19:00
8. Ne 18.11.2018 Kopečkáři Staré Město Borci Česká Třebová Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
8. Ne 18.11.2018 Rukolet Koldín Skokani Polička Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
8. Ne 18.11.2018 Typos Ústí nad Orlicí Žraloci Svitavy Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
9. 23.11.2018 Žraloci Svitavy Trosky Litomyšl B (Koclířov) Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
9. So 24.11.2018 Aligátoři Koclířov Skokani Polička Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:30
9. Ne 25.11.2018 Kopečkáři Staré Město Rukolet Koldín Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
9. Ne 25.11.2018 Borci Česká Třebová Typos Ústí nad Orlicí Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová
16:00
10. 30.11.2018 Skokani Polička Žraloci Svitavy Polička Restaurace Plůtek, Polička
18:00
10. 30.11.2018 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Borci Česká Třebová Koclířov Fatima, Koclířov
19:00
10. Ne 2.12.2018 Rukolet Koldín Aligátoři Koclířov Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
10. Ne 2.12.2018 Typos Ústí nad Orlicí Kopečkáři Staré Město Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
11. 7.12.2018 Žraloci Svitavy Aligátoři Koclířov Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
11. Ne 9.12.2018 Kopečkáři Staré Město Trosky Litomyšl B (Koclířov) Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
11. Ne 9.12.2018 Borci Česká Třebová Skokani Polička Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová
16:00
11. Ne 9.12.2018 Typos Ústí nad Orlicí Rukolet Koldín Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
12. 18.1.2019 Skokani Polička Kopečkáři Staré Město Polička Restaurace Plůtek, Polička
18:00
12. 18.1.2019 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Typos Ústí nad Orlicí Koclířov Fatima, Koclířov
19:00
12. So 19.1.2019 Aligátoři Koclířov Borci Česká Třebová Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:30
12. Ne 20.1.2019 Rukolet Koldín Žraloci Svitavy Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
13. 25.1.2019 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Rukolet Koldín Koclířov Fatima, Koclířov
19:00
13. Ne 27.1.2019 Kopečkáři Staré Město Aligátoři Koclířov Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
13. Ne 27.1.2019 Typos Ústí nad Orlicí Skokani Polička Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
16:00
13. Ne 27.1.2019 Borci Česká Třebová Žraloci Svitavy Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová
16:00
14. 1.2.2019 Skokani Polička Trosky Litomyšl B (Koclířov) Polička Restaurace Plůtek, Polička
18:00
14. 1.2.2019 Žraloci Svitavy Kopečkáři Staré Město Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
14. So 2.2.2019 Aligátoři Koclířov Typos Ústí nad Orlicí Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:30
14. Ne 3.2.2019 Rukolet Koldín Borci Česká Třebová Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00

1.liga Pardubice "A"
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 5.9.2018 Melmen Garáž Pardubice 10 : 8 Hornets Pardubice B Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00 Chocholouš Pavel 24 : 19 Hamrník Lukáš
1. Čt 6.9.2018 Bad Boys Rosice 12 : 6 Kocouři Moravany Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00 Lukáš Jiří 27 : 16 Slavík Vladimír
1. 7.9.2018 Sepie Pardubice 18 : 0 Soliter Chrudim Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00 Brchel Roman 36 : 0
1. 7.9.2018 Motyčky Třebosice 14 : 4 Butterfly Slatiňany Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 29 : 14 Beránek Petr
1. 7.9.2018 Black Horses Pardubice 10 : 8 Klášterní Mniši Slatiňany Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 25 : 20 Kramařík Ladislav
1. 7.9.2018 Palmička Přelouč 13 : 5 Netrefa Pardubice Přelouč Palma, Přelouč
18:00 Vlček Vladimír 28 : 13 Krejza Jiří
1. Ne 9.9.2018 Sharp Spikes Pardubice 7 : 11 Mentolky Němčice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00 Skala Martin 19 : 26 Spilko Tomáš
1. Ne 9.9.2018 DC Labské Chrčice 11 : 7 Red Wings Pardubice Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00 Kratochvíl Roman 24 : 20 Hoffman Jan
2. Út 11.9.2018 Melmen Garáž Pardubice 8 : 10 Kocouři Moravany Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00 Chocholouš Pavel 21 : 26 Slavík Vladimír
2. St 12.9.2018 Netrefa Pardubice 5 : 13 Black Horses Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00 Krejza Jiří 16 : 29 Tamchyna David
2. St 12.9.2018 Hornets Pardubice B 6 : 12 Sepie Pardubice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00 Kučerová Olga 15 : 26 Brchel Roman
2. Čt 13.9.2018 Klášterní Mniši Slatiňany 10 : 8 Motyčky Třebosice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00 Kramařík Ladislav 23 : 22 Motyčka Jiří
2. 14.9.2018 Red Wings Pardubice 11 : 7 Soliter Chrudim Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00 Hoffman Jan 25 : 20 Světinský Lukáš
2. 14.9.2018 Mentolky Němčice 6 : 12 Bad Boys Rosice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00 Spilko Tomáš 15 : 26 Kmoníček Lukáš
2. Ne 16.9.2018 DC Labské Chrčice 10 : 8 Palmička Přelouč Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00 Kratochvíl Roman 24 : 21 Vlček Vladimír
2. Ne 16.9.2018 Butterfly Slatiňany 11 : 7 Sharp Spikes Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00 Beránková Alena 28 : 18 Skala Martin
3. St 26.9.2018 Melmen Garáž Pardubice Mentolky Němčice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
3. Čt 27.9.2018 Bad Boys Rosice Butterfly Slatiňany Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
3. 28.9.2018 Sepie Pardubice Kocouři Moravany Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
3. 28.9.2018 Motyčky Třebosice Netrefa Pardubice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
3. 28.9.2018 Black Horses Pardubice DC Labské Chrčice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
3. 28.9.2018 Palmička Přelouč Red Wings Pardubice Přelouč Palma, Přelouč
18:00
3. Ne 30.9.2018 Sharp Spikes Pardubice Klášterní Mniši Slatiňany Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
3. Ne 30.9.2018 Soliter Chrudim Hornets Pardubice B Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
4. St 3.10.2018 Netrefa Pardubice Sharp Spikes Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
4. Čt 4.10.2018 Klášterní Mniši Slatiňany Bad Boys Rosice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
4. 5.10.2018 Red Wings Pardubice Hornets Pardubice B Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
4. 5.10.2018 Mentolky Němčice Sepie Pardubice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
4. 5.10.2018 Kocouři Moravany Soliter Chrudim Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
4. 5.10.2018 Palmička Přelouč Black Horses Pardubice Přelouč Palma, Přelouč
18:00
4. Ne 7.10.2018 DC Labské Chrčice Motyčky Třebosice Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
4. Ne 7.10.2018 Butterfly Slatiňany Melmen Garáž Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
5. St 10.10.2018 Hornets Pardubice B Kocouři Moravany Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
5. St 10.10.2018 Melmen Garáž Pardubice Klášterní Mniši Slatiňany Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
5. Čt 11.10.2018 Bad Boys Rosice Netrefa Pardubice Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
5. 12.10.2018 Sepie Pardubice Butterfly Slatiňany Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
5. 12.10.2018 Motyčky Třebosice Palmička Přelouč Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
5. 12.10.2018 Black Horses Pardubice Red Wings Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
5. Ne 14.10.2018 Sharp Spikes Pardubice DC Labské Chrčice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
5. Ne 14.10.2018 Soliter Chrudim Mentolky Němčice Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
6. St 17.10.2018 Netrefa Pardubice Melmen Garáž Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
6. Čt 18.10.2018 Klášterní Mniši Slatiňany Sepie Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
6. 19.10.2018 Red Wings Pardubice Kocouři Moravany Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
6. 19.10.2018 Mentolky Němčice Hornets Pardubice B Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
6. 19.10.2018 Black Horses Pardubice Motyčky Třebosice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
6. 19.10.2018 Palmička Přelouč Sharp Spikes Pardubice Přelouč Palma, Přelouč
18:00
6. Ne 21.10.2018 DC Labské Chrčice Bad Boys Rosice Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
6. Ne 21.10.2018 Butterfly Slatiňany Soliter Chrudim Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
7. St 24.10.2018 Hornets Pardubice B Butterfly Slatiňany Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
7. St 24.10.2018 Melmen Garáž Pardubice DC Labské Chrčice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
7. Čt 25.10.2018 Bad Boys Rosice Palmička Přelouč Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
7. 26.10.2018 Kocouři Moravany Mentolky Němčice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
7. 26.10.2018 Sepie Pardubice Netrefa Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
7. 26.10.2018 Motyčky Třebosice Red Wings Pardubice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
7. Ne 28.10.2018 Sharp Spikes Pardubice Black Horses Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
7. Ne 28.10.2018 Soliter Chrudim Klášterní Mniši Slatiňany Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
8. St 31.10.2018 Netrefa Pardubice Soliter Chrudim Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
8. Čt 1.11.2018 Klášterní Mniši Slatiňany Hornets Pardubice B Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
8. 2.11.2018 Red Wings Pardubice Mentolky Němčice Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
8. 2.11.2018 Motyčky Třebosice Sharp Spikes Pardubice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
8. 2.11.2018 Black Horses Pardubice Bad Boys Rosice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
8. 2.11.2018 Palmička Přelouč Melmen Garáž Pardubice Přelouč Palma, Přelouč
18:00
8. Ne 4.11.2018 DC Labské Chrčice Sepie Pardubice Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
8. Ne 4.11.2018 Butterfly Slatiňany Kocouři Moravany Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
9. St 14.11.2018 Hornets Pardubice B Netrefa Pardubice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
9. St 14.11.2018 Melmen Garáž Pardubice Black Horses Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
9. Čt 15.11.2018 Bad Boys Rosice Motyčky Třebosice Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
9. 16.11.2018 Mentolky Němčice Butterfly Slatiňany Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
9. 16.11.2018 Kocouři Moravany Klášterní Mniši Slatiňany Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
9. 16.11.2018 Sepie Pardubice Palmička Přelouč Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
9. Ne 18.11.2018 Sharp Spikes Pardubice Red Wings Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
9. Ne 18.11.2018 Soliter Chrudim DC Labské Chrčice Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
10. St 21.11.2018 Netrefa Pardubice Kocouři Moravany Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
10. Čt 22.11.2018 Klášterní Mniši Slatiňany Mentolky Němčice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
10. 23.11.2018 Red Wings Pardubice Butterfly Slatiňany Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
10. 23.11.2018 Motyčky Třebosice Melmen Garáž Pardubice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
10. 23.11.2018 Black Horses Pardubice Sepie Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
10. 23.11.2018 Palmička Přelouč Soliter Chrudim Přelouč Palma, Přelouč
18:00
10. Ne 25.11.2018 Sharp Spikes Pardubice Bad Boys Rosice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
10. Ne 25.11.2018 DC Labské Chrčice Hornets Pardubice B Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
11. St 28.11.2018 Hornets Pardubice B Palmička Přelouč Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
11. St 28.11.2018 Melmen Garáž Pardubice Sharp Spikes Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
11. Čt 29.11.2018 Bad Boys Rosice Red Wings Pardubice Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
11. 30.11.2018 Mentolky Němčice Netrefa Pardubice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
11. 30.11.2018 Kocouři Moravany DC Labské Chrčice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
11. 30.11.2018 Sepie Pardubice Motyčky Třebosice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
11. Ne 2.12.2018 Soliter Chrudim Black Horses Pardubice Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
11. Ne 2.12.2018 Butterfly Slatiňany Klášterní Mniši Slatiňany Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
12. St 5.12.2018 Netrefa Pardubice Butterfly Slatiňany Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
12. Čt 6.12.2018 Bad Boys Rosice Melmen Garáž Pardubice Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
12. 7.12.2018 Red Wings Pardubice Klášterní Mniši Slatiňany Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
12. 7.12.2018 Motyčky Třebosice Soliter Chrudim Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
12. 7.12.2018 Black Horses Pardubice Hornets Pardubice B Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
12. 7.12.2018 Palmička Přelouč Kocouři Moravany Přelouč Palma, Přelouč
18:00
12. Ne 9.12.2018 Sharp Spikes Pardubice Sepie Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
12. Ne 9.12.2018 DC Labské Chrčice Mentolky Němčice Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
13. St 12.12.2018 Hornets Pardubice B Motyčky Třebosice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
13. St 12.12.2018 Melmen Garáž Pardubice Red Wings Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
13. Čt 13.12.2018 Klášterní Mniši Slatiňany Netrefa Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
13. 14.12.2018 Mentolky Němčice Palmička Přelouč Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
13. 14.12.2018 Kocouři Moravany Black Horses Pardubice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
13. 14.12.2018 Sepie Pardubice Bad Boys Rosice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
13. Ne 16.12.2018 Soliter Chrudim Sharp Spikes Pardubice Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
13. Ne 16.12.2018 Butterfly Slatiňany DC Labské Chrčice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
14. St 2.1.2019 Melmen Garáž Pardubice Sepie Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
14. Čt 3.1.2019 Bad Boys Rosice Soliter Chrudim Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
14. 4.1.2019 Red Wings Pardubice Netrefa Pardubice Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
14. 4.1.2019 Motyčky Třebosice Kocouři Moravany Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
14. 4.1.2019 Black Horses Pardubice Mentolky Němčice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
14. 4.1.2019 Palmička Přelouč Butterfly Slatiňany Přelouč Palma, Přelouč
18:00
14. Ne 6.1.2019 Sharp Spikes Pardubice Hornets Pardubice B Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
14. Ne 6.1.2019 DC Labské Chrčice Klášterní Mniši Slatiňany Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
15. St 9.1.2019 Netrefa Pardubice DC Labské Chrčice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
15. St 9.1.2019 Hornets Pardubice B Bad Boys Rosice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
15. Čt 10.1.2019 Klášterní Mniši Slatiňany Palmička Přelouč Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
15. 11.1.2019 Mentolky Němčice Motyčky Třebosice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
15. 11.1.2019 Kocouři Moravany Sharp Spikes Pardubice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
15. 11.1.2019 Sepie Pardubice Red Wings Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
15. Ne 13.1.2019 Soliter Chrudim Melmen Garáž Pardubice Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
15. Ne 13.1.2019 Butterfly Slatiňany Black Horses Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
16. St 16.1.2019 Hornets Pardubice B Melmen Garáž Pardubice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
16. St 16.1.2019 Netrefa Pardubice Palmička Přelouč Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
16. Čt 17.1.2019 Klášterní Mniši Slatiňany Black Horses Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
16. 18.1.2019 Kocouři Moravany Bad Boys Rosice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
16. 18.1.2019 Mentolky Němčice Sharp Spikes Pardubice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
16. 18.1.2019 Red Wings Pardubice DC Labské Chrčice Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
16. Ne 20.1.2019 Soliter Chrudim Sepie Pardubice Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
16. Ne 20.1.2019 Butterfly Slatiňany Motyčky Třebosice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
17. Čt 24.1.2019 Bad Boys Rosice Mentolky Němčice Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
17. 25.1.2019 Black Horses Pardubice Netrefa Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
17. 25.1.2019 Motyčky Třebosice Klášterní Mniši Slatiňany Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
17. 25.1.2019 Kocouři Moravany Melmen Garáž Pardubice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
17. 25.1.2019 Sepie Pardubice Hornets Pardubice B Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
17. 25.1.2019 Palmička Přelouč DC Labské Chrčice Přelouč Palma, Přelouč
18:00
17. Ne 27.1.2019 Sharp Spikes Pardubice Butterfly Slatiňany Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
17. Ne 27.1.2019 Soliter Chrudim Red Wings Pardubice Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
18. St 30.1.2019 Hornets Pardubice B Soliter Chrudim Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
18. St 30.1.2019 Netrefa Pardubice Motyčky Třebosice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
18. Čt 31.1.2019 Klášterní Mniši Slatiňany Sharp Spikes Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
18. 1.2.2019 Kocouři Moravany Sepie Pardubice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
18. 1.2.2019 Mentolky Němčice Melmen Garáž Pardubice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
18. 1.2.2019 Red Wings Pardubice Palmička Přelouč Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
18. Ne 3.2.2019 DC Labské Chrčice Black Horses Pardubice Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
18. Ne 3.2.2019 Butterfly Slatiňany Bad Boys Rosice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
19. St 6.2.2019 Hornets Pardubice B Red Wings Pardubice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
19. St 6.2.2019 Melmen Garáž Pardubice Butterfly Slatiňany Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
19. Čt 7.2.2019 Bad Boys Rosice Klášterní Mniši Slatiňany Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
19. 8.2.2019 Sepie Pardubice Mentolky Němčice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
19. 8.2.2019 Black Horses Pardubice Palmička Přelouč Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
19. 8.2.2019 Motyčky Třebosice DC Labské Chrčice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
19. Ne 10.2.2019 Sharp Spikes Pardubice Netrefa Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
19. Ne 10.2.2019 Soliter Chrudim Kocouři Moravany Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
20. St 20.2.2019 Netrefa Pardubice Bad Boys Rosice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
20. Čt 21.2.2019 Klášterní Mniši Slatiňany Melmen Garáž Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
20. 22.2.2019 Kocouři Moravany Hornets Pardubice B Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
20. 22.2.2019 Mentolky Němčice Soliter Chrudim Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
20. 22.2.2019 Palmička Přelouč Motyčky Třebosice Přelouč Palma, Přelouč
18:00
20. 22.2.2019 Red Wings Pardubice Black Horses Pardubice Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
20. Ne 24.2.2019 DC Labské Chrčice Sharp Spikes Pardubice Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
20. Ne 24.2.2019 Butterfly Slatiňany Sepie Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
21. St 27.2.2019 Melmen Garáž Pardubice Netrefa Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
21. St 27.2.2019 Hornets Pardubice B Mentolky Němčice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
21. Čt 28.2.2019 Bad Boys Rosice DC Labské Chrčice Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
21. 1.3.2019 Kocouři Moravany Red Wings Pardubice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
21. 1.3.2019 Sepie Pardubice Klášterní Mniši Slatiňany Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
21. 1.3.2019 Motyčky Třebosice Black Horses Pardubice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
21. Ne 3.3.2019 Sharp Spikes Pardubice Palmička Přelouč Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
21. Ne 3.3.2019 Soliter Chrudim Butterfly Slatiňany Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
22. St 6.3.2019 Netrefa Pardubice Sepie Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
22. Čt 7.3.2019 Klášterní Mniši Slatiňany Soliter Chrudim Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
22. 8.3.2019 Mentolky Němčice Kocouři Moravany Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
22. 8.3.2019 Palmička Přelouč Bad Boys Rosice Přelouč Palma, Přelouč
18:00
22. 8.3.2019 Black Horses Pardubice Sharp Spikes Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
22. 8.3.2019 Red Wings Pardubice Motyčky Třebosice Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
22. Ne 10.3.2019 DC Labské Chrčice Melmen Garáž Pardubice Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
22. Ne 10.3.2019 Butterfly Slatiňany Hornets Pardubice B Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
23. St 13.3.2019 Hornets Pardubice B Klášterní Mniši Slatiňany Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
23. St 13.3.2019 Melmen Garáž Pardubice Palmička Přelouč Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
23. Čt 14.3.2019 Bad Boys Rosice Black Horses Pardubice Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
23. 15.3.2019 Mentolky Němčice Red Wings Pardubice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
23. 15.3.2019 Kocouři Moravany Butterfly Slatiňany Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
23. 15.3.2019 Sepie Pardubice DC Labské Chrčice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
23. Ne 17.3.2019 Sharp Spikes Pardubice Motyčky Třebosice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
23. Ne 17.3.2019 Soliter Chrudim Netrefa Pardubice Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
24. St 20.3.2019 Netrefa Pardubice Hornets Pardubice B Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
24. Čt 21.3.2019 Klášterní Mniši Slatiňany Kocouři Moravany Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
24. 22.3.2019 Palmička Přelouč Sepie Pardubice Přelouč Palma, Přelouč
18:00
24. 22.3.2019 Black Horses Pardubice Melmen Garáž Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
24. 22.3.2019 Motyčky Třebosice Bad Boys Rosice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
24. 22.3.2019 Red Wings Pardubice Sharp Spikes Pardubice Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
24. Ne 24.3.2019 DC Labské Chrčice Soliter Chrudim Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
24. Ne 24.3.2019 Butterfly Slatiňany Mentolky Němčice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
25. St 27.3.2019 Melmen Garáž Pardubice Motyčky Třebosice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
25. St 27.3.2019 Hornets Pardubice B DC Labské Chrčice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
25. Čt 28.3.2019 Bad Boys Rosice Sharp Spikes Pardubice Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
25. 29.3.2019 Kocouři Moravany Netrefa Pardubice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
25. 29.3.2019 Mentolky Němčice Klášterní Mniši Slatiňany Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
25. 29.3.2019 Sepie Pardubice Black Horses Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
25. Ne 31.3.2019 Soliter Chrudim Palmička Přelouč Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
25. Ne 31.3.2019 Butterfly Slatiňany Red Wings Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
26. St 3.4.2019 Netrefa Pardubice Mentolky Němčice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
26. Čt 4.4.2019 Klášterní Mniši Slatiňany Butterfly Slatiňany Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
26. 5.4.2019 Palmička Přelouč Hornets Pardubice B Přelouč Palma, Přelouč
18:00
26. 5.4.2019 Black Horses Pardubice Soliter Chrudim Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
26. 5.4.2019 Motyčky Třebosice Sepie Pardubice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
26. 5.4.2019 Red Wings Pardubice Bad Boys Rosice Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
26. Ne 7.4.2019 DC Labské Chrčice Kocouři Moravany Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
26. Ne 7.4.2019 Sharp Spikes Pardubice Melmen Garáž Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
27. St 10.4.2019 Melmen Garáž Pardubice Bad Boys Rosice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
27. St 10.4.2019 Hornets Pardubice B Black Horses Pardubice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
27. Čt 11.4.2019 Klášterní Mniši Slatiňany Red Wings Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
27. 12.4.2019 Sepie Pardubice Sharp Spikes Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
27. 12.4.2019 Kocouři Moravany Palmička Přelouč Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
27. 12.4.2019 Mentolky Němčice DC Labské Chrčice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
27. Ne 14.4.2019 Soliter Chrudim Motyčky Třebosice Chrudim Penalta, Chrudim
16:00
27. Ne 14.4.2019 Butterfly Slatiňany Netrefa Pardubice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
17:00
28. St 17.4.2019 Netrefa Pardubice Klášterní Mniši Slatiňany Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
28. Čt 18.4.2019 Bad Boys Rosice Sepie Pardubice Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
28. 19.4.2019 Palmička Přelouč Mentolky Němčice Přelouč Palma, Přelouč
18:00
28. 19.4.2019 Black Horses Pardubice Kocouři Moravany Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
28. 19.4.2019 Motyčky Třebosice Hornets Pardubice B Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
28. 19.4.2019 Red Wings Pardubice Melmen Garáž Pardubice Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00
28. Ne 21.4.2019 DC Labské Chrčice Butterfly Slatiňany Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
14:00
28. Ne 21.4.2019 Sharp Spikes Pardubice Soliter Chrudim Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
14:00
29. 3.5.2019 Netrefa Pardubice Red Wings Pardubice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
29. 3.5.2019 Sepie Pardubice Melmen Garáž Pardubice Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
29. 3.5.2019 Soliter Chrudim Bad Boys Rosice Chrudim Penalta, Chrudim
18:00
29. 3.5.2019 Hornets Pardubice B Sharp Spikes Pardubice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00
29. 3.5.2019 Kocouři Moravany Motyčky Třebosice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00
29. 3.5.2019 Mentolky Němčice Black Horses Pardubice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00
29. 3.5.2019 Butterfly Slatiňany Palmička Přelouč Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
29. 3.5.2019 Klášterní Mniši Slatiňany DC Labské Chrčice Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00
30. 10.5.2019 DC Labské Chrčice Netrefa Pardubice Labské Chrčice U Kmoníčků, Týnec nad Labem
18:00
30. 10.5.2019 Palmička Přelouč Klášterní Mniši Slatiňany Přelouč Palma, Přelouč
18:00
30. 10.5.2019 Black Horses Pardubice Butterfly Slatiňany Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00
30. 10.5.2019 Motyčky Třebosice Mentolky Němčice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00
30. 10.5.2019 Sharp Spikes Pardubice Kocouři Moravany Pardubice Star Arena (Botník), Pardubice
18:00
30. 10.5.2019 Bad Boys Rosice Hornets Pardubice B Rosice nad Labem U Tulipána, Rosice nad Labem
18:00
30. 10.5.2019 Melmen Garáž Pardubice Soliter Chrudim Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00
30. 10.5.2019 Red Wings Pardubice Sepie Pardubice Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00

1.liga Pardubice "B"
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 7.9.2018 U Ajšíra Studnice 11 : 7 Rychtář Hlinsko Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
18:00 Vašulín Miloš 25 : 19 Novák Martin
1. 7.9.2018 Štamgasti Luže 0 : 18 Lužská Střela Luže Zlatá Hvězda, Luže
18:00 0 : 36
1. 7.9.2018 Zvoníci Krásné 7 : 11 Klikaři Holetín Krásné Pod Věží, Krásné
18:00 Hrdý Luboš 17 : 25 Klika Jaroslav
1. 7.9.2018 Faraon Hlinsko 10 : 8 Jeřišská Letka Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Drdlík Martin 25 : 21 Brandejský Petr
1. 7.9.2018 Centrála Kameničky 0 : 18 Expres Radčice Kameničky Centrála, Kameničky 215
19:00 0 : 36
1. 7.9.2018 Základna Luže 4 : 14 Střelci Vrbatův Kostelec Luže Staročeská U Koukalů, Luže
19:00 Macák Jan 14 : 32 Černý Martin
1. Ne 9.9.2018 Komáři Skuteč 4 : 14 Respekt Hlinsko Skuteč Beseda (U Dvou Komárů), Skuteč
15:00 Ceral Pavel 14 : 30 Ondráček Luboš
2. 14.9.2018 U Ajšíra Studnice 13 : 5 Komáři Skuteč Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
18:00 Šírek Michal 30 : 16 Voržáček Tomáš
2. 14.9.2018 Střelci Vrbatův Kostelec 7 : 11 Faraon Hlinsko Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec 21
18:00 Paulus Pavel 21 : 25 Ondráček Michal
2. 14.9.2018 Klikaři Holetín 13 : 5 Základna Luže Holetín Na Koupališti, Holetín
18:00 Suchý Michal 30 : 14 Macák Jan
2. 14.9.2018 Expres Radčice 5 : 13 Štamgasti Luže Radčice U Raka, Skuteč
18:00 Modráčková Monika 12 : 29 Cach Tomáš
2. 14.9.2018 Respekt Hlinsko 9 : 10 Centrála Kameničky Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Ondráček Luboš 22 : 21 Brožek Martin
2. 14.9.2018 Rychtář Hlinsko 8 : 10 Jeřišská Letka Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách