Profily klubů a družstev
UŠO > Pardubický kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga Pardubice 248832 Alea Hrochův Týnec ŠK Alea Hrochův Týnec Hrochův Týnec Pivnice Alea
Extraliga Pardubice 249600 Ambiente Pardubice ŠK Ambiente 2000 Pardubice Pardubice Na Palubě
Extraliga Pardubice 229888 Asgard's Pardubice Asgard's Pardubice Pardubice Star Arena (Botník)
Extraliga Pardubice 3904 Elklima Trhová Kamenice Elklima Trhová Kamenice Trhová Kamenice Klub SDH
Extraliga Pardubice 201728 Extrém Šilinkův Důl Extrém Šilinkův Důl Šilinkův Důl Chalupa
Extraliga Pardubice 183296 Hornets Pardubice Hornets Darts Pardubice Pardubice Bowling Dubina
Extraliga Pardubice 208128 Palmička Přelouč Palmička Přelouč Přelouč Palma
Extraliga Pardubice 216576 Savci Hlinsko Savci Hlinsko Hlinsko Kavárna Skalsko
Extraliga Pardubice 17984 Sepie Pardubice Sepie Pardubice Pardubice Star Arena (Botník)
Extraliga Pardubice 217600 Sokol Ostřetín Sokol Ostřetín Horní Jelení U Floriána
Extraliga Svitavsko 13380 Aligátoři Koclířov Aligátoři Koclířov Koclířov Kulturní Dům
Extraliga Svitavsko 8516 Dart Club Domanin DC Domanín Bohuňov Pohostinství.
Extraliga Svitavsko 148736 Kopečkáři Staré Město Kopečkáři Staré Město Staré Město Aerobistro
Extraliga Svitavsko 324 Liga Vyjímečných Svitavy Liga Vyjímečných Svitavy Svitavy Sport Bar
Extraliga Svitavsko 212224 Skokani Polička Skokani Polička Polička Restaurace Plůtek
Extraliga Svitavsko 5632 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar
Extraliga Svitavsko 6724 Typos Ústí nad Orlicí Typos Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Typos
Extraliga Svitavsko 23108 Žraloci Svitavy Žraloci Svitavy Svitavy Sport Bar
1.liga Pardubice "A" 25152 Bad Boys Rosice Bad Boys Rosice nad Labem Rosice Nad Labem U Skalů
1.liga Pardubice "A" 12864 Black Horses Pardubice Black Horses Pardubice Pardubice Rosignano
1.liga Pardubice "A" 96512 DC Roveň DC Roveň Komárov U Maddyho
1.liga Pardubice "A" 3648 Hornets Pardubice B Hornets Darts Pardubice Pardubice Bowling Dubina
1.liga Pardubice "A" 29248 Imperial Pardubice Imperial Pardubice Pardubice Imperial
1.liga Pardubice "A" 18240 Klášterní Mniši Slatiňany Klášterní Mniši Slatiňany Slatiňany SŠK Stoplights z.s.
1.liga Pardubice "A" 145152 Kleopatra Chrudim Kleopatra Chrudim Chrudim Za Vodojemem
1.liga Pardubice "A" 6720 Kocouři Moravany Kocouři Moravany Slepotice U Pštrosáka
1.liga Pardubice "A" 22592 Melmen Garáž Pardubice NowiS Team Garáž Pardubice Pardubice Hospoda Garáž
1.liga Pardubice "A" 23872 Motyčky Chrudim Penalta Chrudim Chrudim Penalta
1.liga Pardubice "A" 173056 Netrefa Pardubice Notorcross Garáž Pardubice Pardubice Hospoda Garáž
1.liga Pardubice "A" 197376 Red Wings Pardubice Red Wings Pardubice Pardubice Na Labišti
1.liga Pardubice "A" 23104 Sharp Spikes Pardubice Sharp Spikes Pardubice Pardubice Star Arena (Botník)
1.liga Pardubice "A" 14400 Žraloci Labské Chrčice Žraloci Labské Chrčice Labské Chrčice U Kmoníčků
1.liga Pardubice "B" 30784 Centrála Kameničky Centrála Kameničky Kameničky Centrála
1.liga Pardubice "B" 105216 Darda Radim Darda Radim Luže Staročeská U Koukalů
1.liga Pardubice "B" 193792 Expres Radčice Radčický expres Radčice Radčice U Raka
1.liga Pardubice "B" 26432 Faraon Hlinsko Faraon Hlinsko Hlinsko Kavárna Skalsko
1.liga Pardubice "B" 27200 Jeřišská Letka Jeřišská Letka Jeřišno U Doubravky
1.liga Pardubice "B" 18496 Kašna Vraclav Kašna Vraclav Vraclav Kulturní Dům
1.liga Pardubice "B" 265472 Klikaři Holetín Klikaři Holetín Holetín Na Koupališti
1.liga Pardubice "B" 33856 Komáři Skuteč Komáři Skuteč Skuteč Beseda (U Dvou Komárů)
1.liga Pardubice "B" 15168 Respekt Hlinsko Respekt Hlinsko Hlinsko Kavárna Skalsko
1.liga Pardubice "B" 201984 Rychtář Hlinsko Rychtář Hlinsko Hlinsko Kavárna Skalsko
1.liga Pardubice "B" 21312 Střelci Vrbatův Kostelec Střelci Vrbatův Kostelec Vrbatův Kostelec U Paulusů
1.liga Pardubice "B" 5440 Štamgasti Luže Štamgasti Luže Luže Lidový Dům
1.liga Pardubice "B" 8512 TPV Sniper Hlinsko TPV Sniper Hlinsko Hlinsko Kavárna Skalsko
1.liga Pardubice "B" 11584 U Ajšíra Studnice U Ajšíra Studnice Studnice U Ajšíra
1.liga Pardubice "B" 263680 Základna Luže Základna Luže Luže Staročeská U Koukalů
1.liga Pardubice "B" 247040 Zvoníci Krásné Zvoníci Krásné Krásné Pod Věží
1.Liga Svitavsko 5700 Borci Česká Třebová Borci Česká Třebová Česká Třebová Za Vodou
1.Liga Svitavsko 11332 Buldoci Moravská Třebová Buldoci Moravská Třebová Moravská Třebová Na Růžku
1.Liga Svitavsko 5188 Calibra Česká Třebová Calibra Česká Třebová Česká Třebová Za Vodou
1.Liga Svitavsko 161792 Maniac Svitavy KuFr Svitavy Svitavy Sport Bar
1.Liga Svitavsko 15684 Respekt Huntovna Polička Respekt Huntovna Polička Polička Huntovna
1.Liga Svitavsko 21055 Rukolet Koldín ŠK Koldín Koldín Obecní Úřad
1.Liga Svitavsko 204544 SK Mikuleč SK Mikuleč Mikuleč U Milušky
1.Liga Svitavsko 8772 SPS Hradecká Žízeň SPS Hradecká Žízeň Hradec nad Svitavou Žabka
2.liga Pardubice 249088 Alea Hrochův Týnec B ŠK Alea Hrochův Týnec Hrochův Týnec Pivnice Alea
2.liga Pardubice 29504 Bulls Pardubice Bulls Pardubice Pardubice Pernštejnka
2.liga Pardubice 24640 Butterfly Slatiňany Butterfly Slatiňany Slatiňany SŠK Stoplights z.s.
2.liga Pardubice 29760 DC Labské Chrčice DC Labské Chrčice Labské Chrčice U Kmoníčků
2.liga Pardubice 31040 Family Darts Lány Šipkaři Lány Lány U Endrychů
2.liga Pardubice 24896 Hadi z Ostrova Dašice Hadi z Ostrova Dašice Dašice Na Ostrově
2.liga Pardubice 15936 Hells Bells Vejvanovice Hells Bells Vejvanovice Vejvanovice Na Kopečku
2.liga Pardubice 23616 Kořalky Přelouč Kořalky Přelouč Přelouč Palma
2.liga Pardubice 2368 Mentolky Němčice Mentolky Němčice Němčice Němčická Hospůdka
2.liga Pardubice 27456 Mimoni Chrudim Penalta Chrudim Chrudim Penalta
2.liga Pardubice 4672 Na Palubě Pardubice Na Palubě Pardubice Pardubice Na Palubě
2.liga Pardubice 178944 Oštěpaři Dašice Oštěpaři Dašice Dašice Na Ostrově
2.liga Pardubice 19008 RVHP Žlebská Lhotka RVHP Žlebská Lhotka Žlebská Lhotka Penzion
2.liga Pardubice 153600 Šipkaři Lány Šipkaři Lány Lány U Endrychů
2.liga Pardubice 27968 Veselka Pardubice Veselka Pardubice Pardubice Na Macandě
2.liga Pardubice 13312 Vokotrop Pardubice Vokotrop Pardubice Pardubice Pod Vinicí
2.Liga Svitavsko 20804 Aces Svitavy Aces Svitavy Svitavy Sport Bar
2.Liga Svitavsko 16708 Amatéři Svitavy Amatéři Svitavy Svitavy Kotelna
2.Liga Svitavsko 22852 Dead Darts Club Litomyšl Dead Darts Club Litomyšl Litomyšl Hospůdka U Růže
2.Liga Svitavsko 23876 Maniac Svitavy B KuFr Svitavy Svitavy Sport Bar
2.Liga Svitavsko 15172 Nevím Černovír Nevím Černovír Černovír
2.Liga Svitavsko 86272 S.L.Z.A. Němčice DC S.L.Z.A. Němčice Němčice Kulturní Dům
2.Liga Svitavsko 20548 ŠAK. Jelita Opatov ŠK.Op-Ko.VČ Opatov Opatov U Květy
2.Liga Svitavsko 18756 Za Sluncem Chornice Buldoci Moravská Třebová Moravská Třebová Na Růžku
2.Liga Svitavsko 9284 Za Vodou Litomyšl Za Vodou Litomyšl Litomyšl Za Vodou
2.Liga Svitavsko 246272 Zombie Jevíčko Zombie Jevíčko Jevíčko Sangria Bar
3.liga Pardubice 35136 Big Bang Chrudim Big Bang Chrudim Chrudim Cleopatra
3.liga Pardubice 32576 DC Holice DC Holice Holice Motoklub Na Výhybkách
3.liga Pardubice 33344 DC Mikulovice DC Mikulovice Mikulovice Na Hřišti
3.liga Pardubice 28672 Excelent Pub Pardubice Excelent Pub Pardubice Pardubice U Hrbaté Kozy
3.liga Pardubice 255488 Havaj Pardubice ŠK Havaj Pardubice Pardubice Star Arena (Botník)
3.liga Pardubice 5952 Hornets Pardubice C Hornets Darts Pardubice Pardubice Bowling Dubina
3.liga Pardubice 25664 Labiště Pardubice Labiště Pardubice Pardubice Na Labišti
3.liga Pardubice 32320 Mordorští Vrhači Pardubice Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice Pardubice Rotunda
3.liga Pardubice 234240 Pivní Tácky Pardubice Pivní Tácky Pardubice Pardubice Na Labišti
3.liga Pardubice 33088 Shadow Darts Pardubice Shadow Darts Pardubice Pardubice Na Labišti
3.liga Pardubice 2880 Skarabeus Slatiňany Skarabeus Slatiňany Slatiňany U Kláštera
3.liga Pardubice 19264 Sodomagoři Přelouč Sodomagoři Přelouč Přelouč Palma
3.liga Pardubice 22336 Štafiráci Pardubice Štafiráci Pardubice Pardubice Pernštejnka
3.liga Pardubice 223744 TJ Čechie Pardubice TJ Čechie Pardubice Pardubice IXI Club
3.liga Pardubice 32832 U Vojáčků Pardubice U Vojáčků Pardubice Pardubice U Vojáčků
3.liga Pardubice 7488 Vječná Žízeň Dřenice II Vječná Žízeň Dřenice II Medlešice Pivovarská Hospoda
3.Liga Svitavsko 34880 180 Havana Lanškroun Havana Lanškroun Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar
3.Liga Svitavsko 34112 Amatéři Svitavy B Amatéři Svitavy Svitavy Kotelna
3.Liga Svitavsko 34368 Buldoci Moravská Třebová B Buldoci Moravská Třebová Moravská Třebová Na Růžku
3.Liga Svitavsko 35392 Bullšiti Moravská Třebová G&M Bar Moravská Třebová Moravská Třebová G&M Bar
3.Liga Svitavsko 35648 Bullšiti Moravská Třebová B G&M Bar Moravská Třebová Moravská Třebová G&M Bar
3.Liga Svitavsko 14916 Draci Mikuleč SK Mikuleč Mikuleč U Milušky
3.Liga Svitavsko 34624 Havana Lanškroun Havana Lanškroun Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar
3.Liga Svitavsko 24132 Maniac Svitavy C KuFr Svitavy Svitavy Sport Bar
3.Liga Svitavsko 21316 SPS Hradecká Žízeň 1 SPS Hradecká Žízeň Hradec nad Svitavou Žabka
3.Liga Svitavsko 18500 Tojoni Opatov Tojoni Opatov Opatov V Zatáčce
3.Liga Svitavsko 20292 Treblíci Sedliště Treblíci Sedliště Sedliště U Koníčka
3.Liga Svitavsko 23620 Treblíci Sedliště B Treblíci Sedliště Sedliště U Koníčka
3.Liga Svitavsko 21828 Tučňáci Koclířov Tučňáci Koclířov Koclířov Kulturní Dům
3.Liga Svitavsko 22340 Vetřelci Litomyšl Vetřelci Litomyšl Litomyšl Ponorka
3.Liga Svitavsko 31808 Vosy Litomyšl Vosy Litomyšl Litomyšl Hospůdka U Růže
3.Liga Svitavsko 16964 Vožbrnc Litomyšl Vožbrnc Litomyšl Litomyšl Za Vodou
1.Krajská liga žen Pardubice 27136 Black Shots Ohrazenice Na Palubě Pardubice Pardubice Na Palubě
1.Krajská liga žen Pardubice 26688 Čarodějky Lány Šipkaři Lány Lány U Endrychů
1.Krajská liga žen Pardubice 31552 Jezinky z Hornetu Pardubice Hornets Darts Pardubice Pardubice Bowling Dubina
1.Krajská liga žen Pardubice 10308 Pink Devils Svitavy Pink Devils Svitavy Svitavy Sport Bar
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 19:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 19:52:57