Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/783)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Pardubický kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 783 | Turnajů: 405

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fotr Pavel CZE007196 B ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 111 111 111 111
2. Hejl Karel CZE023953 Damníkov 94 94 94 94
2. Michálek Milan CZE054050 D Havana Lanškroun 94 94 94 94
4. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 4 73 77 77 77
5. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 4 70 74 74 74
6. Sychra Libor CZE054690 D Havana Lanškroun 70 70 70 70
7. Janisch Erik 1973 CZE023957 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 66 66 66 66
8. Škop František CZE051527 C Bulls Pardubice 4 61 65 65 65
9. Beneš Vladimír CZE056950 Havana Lanškroun 62 62 62 62
10. Vávra David CZE051528 C Bulls Pardubice 4 57 61 61 61
11. Novotná Jiřina CZE049730 C Hornets Darts Pardubice 2 56 58 58 58
11. Bílý Tomáš CZE010452 Havana Lanškroun 58 58 58 58
13. Rossler Pavel CZE053991 Havana Lanškroun 56 56 56 56
14. Felkl Petr CZE048909 B SK Mikuleč 53 53 53 53
15. Ondrášková Iva CZE046685 C Hornets Darts Pardubice 2 49 51 51 51
15. Šťastný Antonín CZE057803 ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 51 51 51 51
17. Kučerová Olga CZE052955 C Hornets Darts Pardubice 2 48 50 50 50
17. Zahradník Vlastimil 1964 CZE001981 A Hornets Darts Pardubice 1 49 50 50 50
19. Hodovanec Antonín CZE045278 B Žraloci Svitavy 2 47 49 49 49
19. Kapoun Zbyněk CZE055689 Havana Lanškroun 49 49 49 49
19. Šmídek Aleš CZE014033 C ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 49 49 49 49
22. Slavík Vladimír CZE021847 B Kocouři Moravany 3 45 48 48 48
22. Kmoníček Lukáš CZE044002 A Hornets Darts Pardubice 4 44 48 48 48
24. Kunert Daniel CZE052470 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 46 46 46 46
25. Čeperová Marcela CZE053265 Bulls Pardubice 2 43 45 45 45
25. Kodytek Zdeněk CZE053547 B Aces Svitavy 2 43 45 45 45
25. Šírek Michal CZE033265 A U Ajšíra Studnice 2 43 45 45 45
25. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice 4 41 45 45 45
29. Chleboun Petr CZE056956 Havana Lanškroun 44 44 44 44
29. Dobiáš Jan CZE053621 C Kořalky Přelouč 2 42 44 44 44
31. Nastoupil Patrik CZE002104 A Calibra Česká Třebová 41 41 41 41
31. Oppitz Pavel CZE007515 A Calibra Česká Třebová 41 41 41 41
31. Grossmann David CZE007914 B KuFr Svitavy 41 41 41 41
31. Balcar Jan 1994 CZE051767 A Shadow Darts Pardubice 2 39 41 41 41
35. Tomsová Lenka CZE049905 Shadow Darts Pardubice 1 39 40 40 40
35. Kubeš Michal CZE056953 Havana Lanškroun 40 40 40 40
37. Goláň Radek CZE038318 C Hornets Darts Pardubice 39 39 39 39
38. Hruboň Michal CZE027582 B Za Vodou Litomyšl 4 34 38 38 38
38. Kašík Václav CZE055587 D Hadi z Ostrova Dašice 2 36 38 38 38
38. Kučerová Eva CZE053262 Pardubice 2 36 38 38 38
41. Hrabčuk Pavel CZE031663 A Calibra Česká Třebová 37 37 37 37
41. Novotná Zuzana CZE049993 Pardubice 2 35 37 37 37
41. Pidima Petr 1970 CZE010151 A Darda Radim 4 33 37 37 37
44. Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová 2 34 36 36 36
44. Klofanda Miloslav CZE050668 Opatov 36 36 36 36
46. Maturová Šárka CZE032521 C Hornets Darts Pardubice 35 35 35 35
47. Otradovský Zdeněk CZE032104 B Za Vodou Litomyšl 4 30 34 34 34
47. Melich Pavel CZE045073 A ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 34 34 34 34
49. Markl Jan CZE053992 B Borci Česká Třebová 33 33 33 33
49. Motyčka Jiří CZE005467 B Penalta Chrudim 4 29 33 33 33
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 14:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 15:01:51