Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/825)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Pardubický kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 825 | Turnajů: 507

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fotr Pavel CZE007196 B ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 2 133 135 135 135
2. Hejl Karel CZE023953 Damníkov 2 115 117 117 117
3. Michálek Milan CZE054050 D Havana Lanškroun 2 108 110 110 110
4. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 6 99 105 105 105
5. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 6 86 92 92 92
6. Sychra Libor CZE054690 D Havana Lanškroun 80 80 80 80
7. Janisch Erik 1973 CZE023957 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 76 76 76 76
8. Škop František CZE051527 C Bulls Pardubice 6 69 75 75 75
9. Vávra David CZE051528 C Bulls Pardubice 6 65 71 71 71
9. Bílý Tomáš CZE010452 Havana Lanškroun 71 71 71 71
11. Beneš Vladimír CZE056950 Havana Lanškroun 69 69 69 69
11. Rossler Pavel CZE053991 Havana Lanškroun 69 69 69 69
13. Novotná Jiřina CZE049730 C Hornets Darts Pardubice 4 59 63 63 63
14. Šťastný Antonín CZE057803 ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 2 60 62 62 62
14. Budig Robert CZE035216 A Buldoci Moravská Třebová 2 60 62 62 62
16. Felkl Petr CZE048909 B SK Mikuleč 60 60 60 60
17. Kučerová Olga CZE052955 C Hornets Darts Pardubice 4 55 59 59 59
18. Šírek Michal CZE033265 A U Ajšíra Studnice 2 56 58 58 58
18. Šmídek Aleš CZE014033 C ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 58 58 58 58
20. Slavík Vladimír CZE021847 B Kocouři Moravany 5 52 57 57 57
21. Ondrášková Iva CZE046685 C Hornets Darts Pardubice 2 54 56 56 56
21. Wolf Rostislav CZE054502 B Buldoci Moravská Třebová 56 56 56 56
21. Kapoun Zbyněk CZE055689 Havana Lanškroun 56 56 56 56
24. Hons Jan CZE057505 Buldoci Moravská Třebová 55 55 55 55
24. Daneš Tomáš CZE057501 Buldoci Moravská Třebová 2 53 55 55 55
26. Kmoníček Lukáš CZE044002 A Hornets Darts Pardubice 4 50 54 54 54
27. Zahradník Vlastimil 1964 CZE001981 A Hornets Darts Pardubice 1 52 53 53 53
28. Kodytek Zdeněk CZE053547 B Aces Svitavy 2 50 52 52 52
28. Hodovanec Antonín CZE045278 B Žraloci Svitavy 2 50 52 52 52
30. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice 4 47 51 51 51
30. Oppitz Pavel CZE007515 A Calibra Česká Třebová 51 51 51 51
30. Hruboň Michal CZE027582 B Za Vodou Litomyšl 6 45 51 51 51
33. Dobiáš Jan CZE053621 C Kořalky Přelouč 2 48 50 50 50
34. Chleboun Petr CZE056956 Havana Lanškroun 49 49 49 49
34. Hons Jiří CZE057502 Buldoci Moravská Třebová 2 47 49 49 49
34. Čeperová Marcela CZE053265 Bulls Pardubice 2 47 49 49 49
37. Grossmann David CZE007914 B KuFr Svitavy 47 47 47 47
37. Nastoupil Patrik CZE002104 A Calibra Česká Třebová 47 47 47 47
37. Kubeš Michal CZE056953 Havana Lanškroun 47 47 47 47
40. Balcar Jan 1994 CZE051767 A Shadow Darts Pardubice 2 44 46 46 46
40. Goláň Radek CZE038318 C Hornets Darts Pardubice 46 46 46 46
40. Kučerová Eva CZE053262 Hornets Darts Pardubice 4 42 46 46 46
40. Kunert Daniel CZE052470 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 46 46 46 46
44. Tomsová Lenka CZE049905 Shadow Darts Pardubice 1 44 45 45 45
44. Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová 4 41 45 45 45
44. Kredvík Tomáš CZE046191 B KuFr Svitavy 4 41 45 45 45
44. Klofanda Miloslav CZE050668 Opatov 45 45 45 45
48. Pidima Petr 1970 CZE010151 A Darda Radim 4 40 44 44 44
49. Kašík Václav CZE055587 D Hadi z Ostrova Dašice 2 41 43 43 43
49. Otradovský Zdeněk CZE032104 B Za Vodou Litomyšl 6 37 43 43 43
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 19:46

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 19:46:30