Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/125)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Mistrovství Pardubicka - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 125 | Turnajů: 320

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl 1 3 30 34 39 27 500
2. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 1 3 30 34 104 26 400
2. Novotná Jiřina CZE049730 B Hornets Darts Pardubice 1 2 30 33 64 26 400
4. Kučerová Olga CZE052955 B Sharp Spikes Pardubice 1 2 30 33 59 16 600
5. Ondrášková Iva CZE046685 D Hornets Darts Pardubice 1 1 30 32 56 16 300
6. Kučerová Eva CZE053262 C Hornets Darts Pardubice 1 2 30 33 47 15 000
7. Tomsová Lenka CZE049905 D Shadow Darts Pardubice 1 30 31 45 14 600
8. Vágnerová Alena CZE051526 C Bulls Pardubice 1 1 30 32 36 14 400
9. Čeperová Marcela CZE053265 C Bulls Pardubice 1 30 31 48 13 300
10. Bahníková Erika CZE049673 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 1 30 31 35 12 400
11. Kučerová Adéla CZE047903 C Amatéři Svitavy 1 30 31 33 12 300
12. Závodníková Lucie CZE036790 B SK Mikuleč 26 26 26 12 000
13. Maturová Šárka CZE032521 D Hornets Darts Pardubice 30 30 42 11 600
14. Novotná Zuzana CZE049993 Pardubice 1 30 31 37 11 100
15. Houdková Lucie CZE050501 B KuFr Svitavy 1 30 31 33 10 900
16. Vojáčková Lenka CZE052741 C Shadow Darts Pardubice 30 30 32 10 600
16. Vavřínová Lenka CZE050667 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 30 30 34 10 600
18. Plchová Olga CZE007026 B Buldoci Moravská Třebová 26 26 26 10 300
19. Bidlová Klára CZE052360 D Shadow Darts Pardubice 1 16 17 17 9 600
20. Baliharová Jitka CZE008097 A Penalta Chrudim 1 25 26 26 9 250
21. Danešová Lucie CZE059514 Moravská Třebová 1 20 21 21 9 100
22. Kredvíková Dana CZE049278 D SK Mikuleč 23 23 23 6 950
23. Zámečníková Ludmila CZE049279 B SK Mikuleč 17 17 17 6 750
24. Hamrníková Ivana CZE046013 D Hornets Darts Pardubice 18 18 18 6 600
25. Rejlová Pavla CZE038247 A Sepie Pardubice 1 13 14 14 6 350
26. Pohlová Markéta CZE057123 C Buldoci Moravská Třebová 20 20 20 5 800
27. Tomková Martina CZE042745 B U Huberta Hradec Králové 12 12 12 5 200
28. Konopáčová Barbora CZE010242 Kamenná Horka 13 13 13 4 850
29. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 2 4 4 4 800
30. Hamrníková Blanka CZE036407 D Hornets Darts Pardubice 13 13 13 4 750
31. Kořínková Radka CZE017858 B Základna Luže 12 12 12 4 700
32. Miklošková Iveta CZE044472 D Penalta Chrudim 1 12 13 13 4 600
33. Heráková Marcela CZE059013 D Buldoci Moravská Třebová 11 11 11 4 550
34. Málková Veronika CZE030710 C Penalta Chrudim 1 7 8 8 4 150
35. Hrušová Hana CZE034308 A Darda Radim 12 12 12 4 000
36. Plchová Libuše CZE048648 B Buldoci Moravská Třebová 13 13 13 3 950
37. Winklerová Martina CZE004708 B KuFr Svitavy 10 10 10 3 600
38. Smejkalová Petra CZE052598 C Za Vodou Litomyšl 11 11 11 3 550
39. Šmídová Radmila CZE042505 B Rampušák TEAM Dobruška 10 10 10 3 500
40. Sodomková Nikola CZE059507 Mikuleč 11 11 11 3 250
41. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 2 2 4 4 3 200
42. Gabrielová Jaroslava CZE040667 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 9 9 9 2 950
43. Šnoblová Andrea CZE052920 D Buldoci Moravská Třebová 10 10 10 2 900
43. Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany 1 4 5 5 2 900
45. Suchá Marie CZE036693 Nová Paka 1 6 7 7 2 800
45. Řežábková Pavlína CZE008722 D U Vojáčků Pardubice 8 8 8 2 800
47. Bulíčková Tereza CZE055914 Pardubice 8 8 8 2 500
48. Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové 1 3 4 4 2 450
48. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 2 2 2 450
50. Janků Michaela CZE059506 Svitavy 6 6 6 2 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 05:30

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 05:30:55