Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/691)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Mistrovství Pardubicka - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 691 | Turnajů: 483

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 1 3 30 34 92 42 200
2. Zahradník Vlastimil 1964 CZE001981 A Hornets Darts Pardubice 1 30 31 54 34 900
2. Pidima Petr 1970 CZE010151 A Darda Radim 1 2 30 33 45 34 900
4. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice 1 2 30 33 51 32 500
5. Nastoupil Patrik CZE002104 A Calibra Česká Třebová 1 30 31 48 32 200
6. Motyčka Jiří CZE005467 A Motyčky Třebosice 1 2 30 33 40 31 100
7. Kasl Václav CZE000642 A Trefa "21" Chrudim 1 2 30 33 33 30 900
8. Bidlo Karel CZE050715 B DC Roveň 1 3 27 31 31 30 350
9. Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová 1 2 30 33 45 29 800
10. Rossler Pavel CZE053991 C Havana Lanškroun 1 30 31 71 29 700
11. Michálek Milan CZE054050 D Havana Lanškroun 1 1 30 32 111 29 400
12. Škop František CZE051527 B Bulls Pardubice 1 3 30 34 75 29 000
13. Kmoníček Lukáš CZE044002 A Bad Boys Rosice nad Labem 2 30 32 54 28 900
14. Oppitz Pavel CZE007515 A Calibra Česká Třebová 1 30 31 52 28 700
15. Otradovský Zdeněk CZE032104 B Za Vodou Litomyšl 1 3 30 34 44 27 600
16. Ondráček Martin 1981 CZE013375 A Savci Hlinsko 1 30 31 37 27 300
17. Kramařík Ladislav CZE037347 A Klášterní Mniši Slatiňany 30 30 36 26 500
18. Vávra David CZE051528 C Bulls Pardubice 1 3 30 34 71 26 200
19. Markl Jan CZE053992 B Borci Česká Třebová 1 1 30 32 42 25 700
20. Grossmann David CZE007914 B KuFr Svitavy 30 30 47 25 200
21. Procházka Vít CZE030321 A Zálesáci 30 30 35 24 300
22. Hodovanec Antonín CZE045278 A Žraloci Svitavy 1 30 31 50 24 100
23. Balcar Petr CZE053268 D Havana Lanškroun 30 30 36 23 900
24. Kredvík Tomáš CZE046191 B SPS Hradecká Žízeň 2 30 32 44 23 400
25. Hruboň Michal CZE027582 B Za Vodou Litomyšl 1 3 30 34 51 23 100
26. Suchý Martin CZE009117 A Motyčky Třebosice 1 2 30 33 34 23 000
26. Melich Pavel CZE045073 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 1 30 31 38 23 000
28. Kleiner Stanislav CZE017764 B Bulls Pardubice 1 3 30 34 37 22 600
29. Kunert Daniel CZE052470 C ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 30 30 45 22 400
30. Pešek Tomáš CZE049920 B DC Roveň 1 1 30 32 35 22 200
31. Severýn Pavel CZE000203 A Savci Hlinsko 24 24 24 22 100
32. Fotr Pavel CZE007196 C ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 1 30 32 136 21 700
32. Janisch Erik 1973 CZE023957 C ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 30 31 76 21 700
34. Hrabčuk Pavel CZE031663 A Calibra Česká Třebová 30 30 43 21 600
35. Kašík Václav CZE055587 C Hadi z Ostrova Dašice 1 1 30 32 44 21 200
36. Novotný Tomáš CZE000359 A Sokol Ostřetín 22 22 22 20 800
37. Kapoun Zbyněk CZE055689 D Havana Lanškroun 30 30 57 20 700
37. Hons Jiří CZE057502 B Buldoci Moravská Třebová 1 1 30 32 52 20 700
39. Macák Jan 1989 CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl 1 2 16 19 19 20 600
40. Bílý Tomáš CZE010452 D Havana Lanškroun 30 30 72 20 500
41. Šírek Michal CZE033265 A U Ajšíra Studnice 1 1 30 32 58 20 000
42. Budig Robert CZE035216 A Buldoci Moravská Třebová 1 1 30 32 63 19 800
43. Wolf Rostislav CZE054502 B Buldoci Moravská Třebová 30 30 56 19 700
43. Daneš Tomáš CZE057501 B Buldoci Moravská Třebová 1 1 30 32 57 19 700
45. Felkl Petr CZE048909 C SK Mikuleč 30 30 58 19 400
46. Kočička Václav CZE025647 B Klášterní Mniši Slatiňany 29 29 29 19 050
47. Kodytek Zdeněk CZE053547 B KuFr Svitavy 1 30 31 50 19 000
48. Balcar Jan 1994 CZE051767 A Shadow Darts Pardubice 1 30 31 46 18 700
49. Slavík Vladimír CZE021847 B Kocouři Moravany 2 30 32 57 18 600
49. Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun 30 30 48 18 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2018 16:57

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.7.2018 16:57:31