Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/103)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2018 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 103 | Turnajů: 195

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 2 20 22 64 16 600
2. Ondrášková Iva CZE046685 D Shadow Darts Pardubice 1 20 21 34 13 200
3. Závodníková Lucie CZE036790 B ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 20 21 27 12 500
4. Bidlová Klára CZE052360 D Bulls Pardubice 2 20 22 26 11 400
5. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl 2 15 17 17 9 950
6. Heráková Marcela CZE059013 D Buldoci Moravská Třebová 20 20 44 9 700
7. Danešová Lucie CZE059514 Moravská Třebová 20 20 26 9 600
8. Novotná Jiřina CZE049730 B Hornets Darts Pardubice 1 15 16 16 9 550
9. Zámečníková Ludmila CZE049279 B SK Mikuleč 17 17 17 8 250
10. Bražinová Drdúlová CZE058585 D U Gabči Moravská Třebová 20 20 36 8 200
11. Winklerová Martina CZE004708 B KuFr Svitavy 1 20 21 23 7 900
12. Kučerová Olga CZE052955 B Hornets Darts Pardubice 20 20 27 7 400
13. Kučerová Eva CZE053262 C Hornets Darts Pardubice 20 20 30 7 300
13. Fryaufová Monika CZE060442 Litomyšl 2 20 22 25 7 300
15. Maturová Šárka CZE032521 D Hornets Darts Pardubice 20 20 23 7 000
16. Jebousková Barbora CZE052147 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 19 19 19 6 650
17. Houdková Lucie CZE050501 B KuFr Svitavy 1 18 19 19 6 500
18. Sodomková Nikola CZE059507 Mikuleč 20 20 27 6 400
19. Janků Michaela CZE059506 Svitavy 18 18 18 6 200
20. Vojáčková Lenka CZE052741 C Shadow Darts Pardubice 17 17 17 6 150
21. Konopáčová Barbora CZE010242 Kamenná Horka 18 18 18 5 900
22. Čeperová Marcela CZE053265 C Bulls Pardubice 16 16 16 5 800
23. Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany 1 10 11 11 5 600
24. Vágnerová Alena CZE051526 C Na Palubě Pardubice 1 10 11 11 5 500
25. Bahníková Erika CZE049673 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 13 13 13 5 450
26. Poláčková Marie CZE060364 Mikuleč 1 13 14 14 4 850
27. Navrátilová Věra CZE058588 D U Gabči Moravská Třebová 11 11 11 4 650
28. Tomsová Lenka CZE049905 D Shadow Darts Pardubice 13 13 13 4 550
29. Jebousková Jana CZE053988 Svitavy 12 12 12 4 200
30. Kredvíková Dana CZE049278 D SK Mikuleč 14 14 14 4 000
31. Javůrková Klára CZE059608 B Komáři Skuteč 11 11 11 3 850
32. Kučerová Adéla CZE047903 C Amatéři Svitavy 1 8 9 9 3 700
33. Vašková Jiřina CZE050134 Moravská Třebová 12 12 12 3 300
33. Capoušková Dagmar CZE058649 D Big Bang Chrudim 8 8 8 3 300
35. Kořínková Radka CZE017858 B Základna Luže 8 8 8 3 200
36. Vacková Anna CZE060821 Pardubice 8 8 8 3 100
36. Janischová Nikol CZE052146 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 6 6 6 3 100
38. Mičková Adéla CZE056486 C Tučňáci Koclířov 1 4 5 5 2 800
39. Pešinová Lucie CZE021929 B Štamgasti Luže 7 7 7 2 750
40. Hamrníková Ivana CZE046013 D Hornets Darts Pardubice 7 7 7 2 650
41. Pohlová Markéta CZE057123 C Buldoci Moravská Třebová 9 9 9 2 550
42. Jirgleová Markéta CZE029579 C Draci Černovír 7 7 7 2 450
42. Šnoblová Andrea CZE052920 D Buldoci Moravská Třebová 7 7 7 2 450
44. Moravcová Hana CZE041869 D Tojoni Opatov 6 6 6 2 100
44. Johanidesová Iveta CZE048526 D Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice 4 4 4 2 100
46. Rejlová Pavla CZE038247 A Sepie Pardubice 4 4 4 1 900
46. Novotná Ivana CZE051456 B Imperial Pardubice 4 4 4 1 900
46. Hrbáčková Taťána CZE061001 Moravská Třebová 6 6 6 1 900
49. Michaleová Klára CZE060568 Sodomagoři Přelouč 1 3 4 4 1 850
50. Mráčková Hana CZE000131 C Sodomagoři Přelouč 1 1 2 2 1 750
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2018 02:06

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.7.2018 02:06:02