Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/51)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2018 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 51 | Turnajů: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2 400
2. Ondráček Martin CZE013375 A Savci Hlinsko 2 2 2 2 000
3. Macák Jan 1989 CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl 2 2 2 1 900
4. Serbousek Jindřich CZE011305 A Extrém Šilinkův Důl 2 2 2 1 700
4. Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl 2 2 2 1 700
4. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 2 2 2 1 700
7. Jána Richard CZE007144 A Hornets Darts Pardubice 2 2 2 1 600
7. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice 2 2 2 1 600
9. Pidima Petr CZE010151 A Darda Radim 2 2 2 1 500
9. Výprachtický Tomáš CZE011612 A Darda Radim 2 2 2 1 500
9. Gottwald Petr CZE010611 B Buldoci Moravská Třebová 2 2 2 1 500
12. Hrabaně Jiří CZE003617 B ŠK Alea Hrochův Týnec 2 2 2 1 400
12. Bidlo Karel CZE050715 B DC Roveň 2 2 2 1 400
14. Kramařík Ladislav CZE037347 A Klášterní Mniši Slatiňany 2 2 2 1 300
14. Kočička Václav CZE025647 B Klášterní Mniši Slatiňany 2 2 2 1 300
14. Jiroušek Jakub CZE049781 C DC Roveň 2 2 2 1 300
14. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 2 2 2 1 300
18. Stehno Jakub CZE003133 Darda Radim 2 2 2 1 200
19. Zahradník Vlastimil 1964 CZE001981 A Hornets Darts Pardubice 2 2 2 1 100
19. Kasl Václav CZE000642 A Trefa "21" Chrudim 2 2 2 1 100
19. Němec Václav CZE020697 B Kocouři Moravany 2 2 2 1 100
19. Koukal Petr CZE016005 B Základna Luže 2 2 2 1 100
19. Pešina Josef CZE028324 B Štamgasti Luže 2 2 2 1 100
24. Čáslavka Petr 1973 CZE051853 A Darda Radim 2 2 2 1 000
25. Blažej Jiří CZE004882 A DC Roveň 2 2 2 900
25. Vaněk František CZE021848 B Kocouři Moravany 2 2 2 900
25. Koráb Martin CZE000500 A Extrém Šilinkův Důl 2 2 2 900
25. Malinský Josef CZE001347 A Savci Hlinsko 2 2 2 900
25. Renza Pavel CZE016044 B Štamgasti Luže 2 2 2 900
30. Kubeš Martin CZE051924 B Štamgasti Luže 2 2 2 800
30. Slavík Vladimír CZE021847 B Kocouři Moravany 2 2 2 800
30. Dostál Petr CZE000781 A Extrém Šilinkův Důl 2 2 2 800
33. Novák Pavel CZE051518 D Treblíci Sedliště 2 2 2 700
33. Novák Stanislav CZE051517 D Treblíci Sedliště 2 2 2 700
33. Čáslavka Petr 1995 CZE051852 C Darda Radim 2 2 2 700
33. Gregor Tomáš CZE051519 D Treblíci Sedliště 2 2 2 700
33. Líbal Marek CZE023579 Luže 2 2 2 700
33. Macák Jan 1969 CZE018053 B Základna Luže 2 2 2 700
39. Horák David CZE026110 B Základna Luže 2 2 2 600
39. Zahradník Vlastimil 1996 CZE020511 B Kocouři Moravany 2 2 2 600
39. Líbal David CZE026194 Základna Luže 2 2 2 600
39. Cach Tomáš CZE059738 Luže 2 2 2 600
39. Voržáček Tomáš CZE022341 Komáři Skuteč 2 2 2 600
44. Felkl Tomáš CZE058317 Komáři Skuteč 1 1 1 550
45. Pechanec Josef CZE051557 B Treblíci Sedliště 1 1 1 350
45. Šírek Michal CZE033265 A U Ajšíra Studnice 1 1 1 350
45. Dvořák Miroslav CZE046950 B Lužská Střela 1 1 1 350
45. Pokorný Petr CZE046951 Luže 251 1 1 1 350
45. Šedivý Karel CZE051516 D Treblíci Sedliště 1 1 1 350
50. Kusý Petr CZE054040 Darda Radim 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:54

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:54:18