Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/503)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2018 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 503 | Turnajů: 247

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 2 20 22 40 27 400
2. Bidlo Karel CZE050715 B DC Roveň 2 20 22 32 22 700
3. Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová 2 20 22 24 21 200
4. Rossler Pavel CZE053991 C Havana Lanškroun 1 20 21 37 18 800
5. Vávra David CZE051528 C Bulls Pardubice 1 20 21 34 17 800
6. Novák Michal 1974 CZE037340 B U Gabči Moravská Třebová 1 19 20 20 17 650
7. Hlubinka Petr CZE019750 A Buldoci Moravská Třebová 2 20 22 37 17 500
8. Balcar Petr CZE053268 D Havana Lanškroun 20 20 41 17 300
9. Michálek Milan CZE054050 D Havana Lanškroun 1 20 21 43 17 000
10. Novotný Tomáš 1972 CZE000359 A Sokol Ostřetín 17 17 17 16 950
11. Pidima Petr 1970 CZE010151 A Darda Radim 1 17 18 18 16 750
12. Kmoníček Lukáš CZE044002 A Bad Boys Rosice nad Labem 1 20 21 27 16 700
13. Jiroušek Jakub CZE049781 B DC Roveň 2 20 22 31 16 200
14. Strnad Stanislav CZE042386 B Buldoci Moravská Třebová 20 20 22 15 900
14. Janisch Erik CZE023957 C ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 20 21 41 15 900
16. Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun 1 20 21 37 15 700
17. Hons Jiří CZE057502 B Buldoci Moravská Třebová 2 20 22 69 15 300
18. Bádal Ludvík CZE055567 D Buldoci Moravská Třebová 20 20 38 15 100
18. Otradovský Zdeněk CZE032104 B Za Vodou Litomyšl 2 20 22 25 15 100
18. Rot Michal CZE058097 A Liga Vyjímečných Svitavy 1 20 21 51 15 100
21. Lacina Martin CZE047653 B Sepie Pardubice 1 18 19 19 14 900
22. Koky Vladimír CZE041068 D Buldoci Moravská Třebová 20 20 50 14 400
22. Zahradník Vlastimil 1964 CZE001981 A Hornets Darts Pardubice 16 16 16 14 400
24. Fotr Pavel CZE007196 C ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 2 20 22 74 14 100
25. Ondráček Martin 1981 CZE013375 A Savci Hlinsko 16 16 16 13 900
26. Motyčka Jiří CZE005467 A Motyčky Třebosice 1 16 17 17 13 300
26. Cina Michal CZE041069 D U Gabči Moravská Třebová 20 20 33 13 300
28. Kašík Václav CZE055587 C Hadi z Ostrova Dašice 20 20 20 13 100
28. Štrambach Jindřich 1966 CZE019751 B Buldoci Moravská Třebová 20 20 47 13 100
30. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 20 20 29 12 900
31. Vosyka Josef CZE030771 A Hornets Darts Pardubice 18 18 18 12 700
32. Grepl Lubomír CZE037013 A Buldoci Moravská Třebová 20 20 27 12 500
32. Škop František CZE051527 B Bulls Pardubice 1 20 21 26 12 500
34. Beneš Vladimír CZE056950 D Havana Lanškroun 1 20 21 26 12 300
35. Budig Robert CZE035216 A Buldoci Moravská Třebová 1 20 21 37 12 200
35. Prudil František CZE001648 A Žraloci Svitavy 16 16 16 12 200
37. Daneš Tomáš CZE057501 B Buldoci Moravská Třebová 20 20 41 12 100
37. Kasl Václav CZE000642 A Trefa "21" Chrudim 16 16 16 12 100
39. Hons Jan CZE057505 B Buldoci Moravská Třebová 2 20 22 73 12 000
40. Bílý Tomáš CZE010452 D Havana Lanškroun 1 20 21 40 11 800
41. Macák Jan 1989 CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl 1 11 12 12 11 750
42. Pecháček Zdeněk CZE027598 A Asgard's Pardubice 2 11 13 13 11 650
42. Friml Milan CZE036039 B Hornets Darts Pardubice 19 19 19 11 650
44. Švichký Pavel CZE058587 D U Gabči Moravská Třebová 1 20 21 58 11 600
45. Nastoupil Patrik CZE002104 A Calibra Česká Třebová 15 15 15 11 450
46. Chleboun Petr CZE056956 D Havana Lanškroun 1 20 21 24 11 400
47. Němec Václav CZE020697 B Kocouři Moravany 1 15 16 16 11 050
48. Motyčka Tomáš CZE022118 A Trosky Litomyšl 14 14 14 11 000
48. Stejskal Robin CZE033901 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 18 19 19 11 000
50. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice 1 11 12 12 10 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 14:32

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 14:32:23