Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/103)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2017 - ženy kat. B + C + D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 103 | Turnajů: 246

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl 2 27 29 31 21 150
2. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 2 27 29 74 20 350
3. Novotná Jiřina CZE049730 C Hornets Darts Pardubice 1 27 28 57 20 250
4. Kučerová Olga CZE052955 C Hornets Darts Pardubice 1 27 28 49 13 650
5. Tomsová Lenka CZE049905 Shadow Darts Pardubice 1 27 28 40 13 350
6. Ondrášková Iva CZE046685 C Hornets Darts Pardubice 1 27 28 49 12 350
7. Čeperová Marcela CZE053265 Bulls Pardubice 1 27 28 44 11 750
8. Kučerová Eva CZE053262 Pardubice 1 27 28 38 11 250
9. Vágnerová Alena CZE051526 C Bulls Pardubice 27 27 28 10 550
10. Novotná Zuzana CZE049993 Pardubice 1 27 28 37 10 350
11. Maturová Šárka CZE032521 C Hornets Darts Pardubice 27 27 35 10 250
12. Bahníková Erika CZE049673 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 27 27 31 10 150
13. Vojáčková Lenka CZE052741 C Shadow Darts Pardubice 27 27 30 9 650
14. Vavřínová Lenka CZE050667 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 27 27 28 9 350
15. Závodníková Lucie CZE036790 C SK Mikuleč 20 20 20 9 100
16. Kučerová Adéla CZE047903 C Amatéři Svitavy 22 22 22 8 400
17. Plchová Olga CZE007026 B Buldoci Moravská Třebová 18 18 18 7 300
18. Rejlová Pavla CZE038247 B Sepie Pardubice 1 12 13 13 6 000
19. Houdková Lucie CZE050501 B KuFr Svitavy 19 19 19 5 950
20. Bidlová Klára CZE052360 Shadow Darts Pardubice 14 14 14 5 900
21. Hamrníková Ivana CZE046013 B Hornets Darts Pardubice 16 16 16 5 700
22. Zámečníková Ludmila CZE049279 C SK Mikuleč 14 14 14 5 400
23. Kredvíková Dana CZE049278 D SK Mikuleč 18 18 18 5 300
24. Pohlová Markéta CZE057123 Buldoci Moravská Třebová 18 18 18 5 200
25. Kořínková Radka CZE017858 B Základna Luže 12 12 12 4 700
26. Hamrníková Blanka CZE036407 C Hornets Darts Pardubice 12 12 12 4 500
27. Smejkalová Petra CZE052598 C Za Vodou Litomyšl 11 11 11 3 550
28. Miklošková Iveta CZE044472 C Penalta Chrudim 11 11 11 3 350
29. Plchová Libuše CZE048648 B Buldoci Moravská Třebová 10 10 10 3 200
29. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 2 2 4 4 3 200
31. Málková Veronika CZE030710 D Penalta Chrudim 1 5 6 6 2 950
32. Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany 1 4 5 5 2 900
33. Šmídová Radmila CZE042505 B Rampušák TEAM Dobruška 7 7 7 2 650
34. Bulíčková Tereza CZE055914 Pardubice 8 8 8 2 500
35. Řežábková Pavlína CZE008722 D U Vojáčků Pardubice 7 7 7 2 450
35. Vlasáková Veronika CZE050593 Upíři Hradec Králové 1 3 4 4 2 450
37. Šolcová Petra CZE030037 C Penalta Chrudim 1 1 2 2 1 950
38. Jarolímová Michaela CZE046789 B RVHP Žlebská Lhotka 3 3 3 1 750
39. Jebousková Barbora CZE052147 Opatov 4 4 4 1 700
40. Persyová Ivana CZE008694 B Notorcross Garáž Pardubice 4 4 4 1 600
40. Kučerová Marie CZE054466 Opatov 2 2 2 1 600
42. Novotná Ivana CZE051456 C Imperial Pardubice 3 3 3 1 550
43. Králová Veronika CZE051515 D SK Mikuleč 4 4 4 1 500
44. Koutská Lucie CZE048715 D Labiště Pardubice 5 5 5 1 450
45. Barešová Květoslava CZE049349 B Rampušák TEAM Dobruška 4 4 4 1 400
46. Kuchtová Renata CZE005743 B Liga Vyjímečných Svitavy 3 3 3 1 350
46. Grossmannová Renata CZE054977 D KuFr Svitavy 3 3 3 1 350
48. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 2 2 2 1 300
48. Bartoňová Natálie CZE052401 Nová Ves 4 4 4 1 300
48. Janků Michaela CZE029531 Vyšší Brod 4 4 4 1 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 02:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 02:22:14