Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/96)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2018 - ženy kat. B + C + D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 96 | Turnajů: 163

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl 2 17 19 58 14 750
2. Závodníková Lucie CZE036790 B SK Mikuleč 1 17 18 22 10 550
3. Ondrášková Iva CZE046685 D Hornets Darts Pardubice 1 17 18 24 10 450
4. Bidlová Klára CZE052360 D Shadow Darts Pardubice 2 17 19 22 9 550
5. Zámečníková Ludmila CZE049279 B SK Mikuleč 17 17 17 8 250
6. Danešová Lucie CZE059514 Moravská Třebová 17 17 24 8 050
7. Heráková Marcela CZE059013 D Buldoci Moravská Třebová 17 17 40 7 950
8. Novotná Jiřina CZE049730 B Hornets Darts Pardubice 1 11 12 12 7 250
9. Bražinová Drdúlová CZE058585 D G&M Bar Moravská Třebová 17 17 36 7 150
10. Winklerová Martina CZE004708 B KuFr Svitavy 1 17 18 20 6 850
11. Fryaufová Monika CZE060442 Litomyšl 2 17 19 22 6 550
12. Kučerová Olga CZE052955 B Sharp Spikes Pardubice 17 17 23 6 250
13. Jebousková Barbora CZE052147 Opatov 17 17 19 6 150
13. Kučerová Eva CZE053262 C Hornets Darts Pardubice 17 17 25 6 150
15. Maturová Šárka CZE032521 D Hornets Darts Pardubice 17 17 18 5 850
16. Konopáčová Barbora CZE010242 Kamenná Horka 17 17 17 5 550
17. Bahníková Erika CZE049673 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 13 13 13 5 450
18. Sodomková Nikola CZE059507 Mikuleč 17 17 20 5 350
19. Houdková Lucie CZE050501 B KuFr Svitavy 1 15 16 16 5 250
20. Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany 1 9 10 10 5 050
21. Čeperová Marcela CZE053265 C Bulls Pardubice 14 14 14 4 700
22. Navrátilová Věra CZE058588 D G&M Bar Moravská Třebová 11 11 11 4 650
23. Janků Michaela CZE059506 Svitavy 13 13 13 4 550
24. Vágnerová Alena CZE051526 C Bulls Pardubice 1 8 9 9 4 400
24. Poláčková Marie CZE060364 Mikuleč 1 12 13 13 4 400
26. Tomsová Lenka CZE049905 D Shadow Darts Pardubice 12 12 12 4 300
27. Jebousková Jana CZE053988 Svitavy 12 12 12 4 200
28. Kredvíková Dana CZE049278 D SK Mikuleč 14 14 14 4 000
29. Kučerová Adéla CZE047903 C Amatéři Svitavy 1 7 8 8 3 450
30. Vašková Jiřina CZE050134 Moravská Třebová 12 12 12 3 300
31. Janischová Nikol CZE052146 Damníkov 6 6 6 3 100
32. Vojáčková Lenka CZE052741 C Shadow Darts Pardubice 8 8 8 2 800
33. Javůrková Klára CZE059608 B Komáři Skuteč 8 8 8 2 700
34. Hamrníková Ivana CZE046013 D Hornets Darts Pardubice 7 7 7 2 650
35. Pohlová Markéta CZE057123 C Buldoci Moravská Třebová 9 9 9 2 550
36. Mičková Adéla CZE056486 C Tučňáci Koclířov 1 3 4 4 2 450
36. Jirgleová Markéta CZE029579 C Nevím Černovír 7 7 7 2 450
36. Šnoblová Andrea CZE052920 D Buldoci Moravská Třebová 7 7 7 2 450
39. Michaleová Klára CZE060568 Přelouč 1 3 4 4 1 850
40. Kořínková Radka CZE017858 B Základna Luže 5 5 5 1 750
40. Vacková Anna CZE060821 Pardubice 5 5 5 1 750
40. Mráčková Hana CZE000131 C Sodomagoři Přelouč 1 1 2 2 1 750
43. Jonáková Slávka CZE052339 D DC Vandals Blansko C 1 2 3 3 1 700
43. Kačenová Ivana CZE060137 Dolní Libchavy 6 6 6 1 700
45. Buchalová Tereza CZE060567 Pardubice 1 3 4 4 1 650
46. Sadílková Vlasta CZE013692 C Šipkaři Lány 4 4 4 1 500
47. Pešinová Lucie CZE021929 B Štamgasti Luže 3 3 3 1 450
47. Persyová Ivana CZE008694 B Notorcross Garáž Pardubice 3 3 3 1 450
49. Miklošková Iveta CZE044472 D Penalta Chrudim 4 4 4 1 400
50. Doležalová Miluše CZE000676 B Šipkaři Lány 4 4 4 1 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 00:40

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 00:40:36