Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/177)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2018 - muži kat. D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 177 | Turnajů: 228

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Balcar Petr CZE053268 D Havana Lanškroun 20 20 41 17 300
2. Michálek Milan CZE054050 D Havana Lanškroun 1 20 21 43 17 000
3. Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun 1 20 21 37 15 700
4. Bádal Ludvík CZE055567 D Buldoci Moravská Třebová 20 20 38 15 100
5. Koky Vladimír CZE041068 D Buldoci Moravská Třebová 20 20 50 14 400
6. Cina Michal CZE041069 D U Gabči Moravská Třebová 20 20 33 13 300
7. Beneš Vladimír CZE056950 D Havana Lanškroun 1 20 21 26 12 300
8. Bílý Tomáš CZE010452 D Havana Lanškroun 1 20 21 40 11 800
9. Švichký Pavel CZE058587 D U Gabči Moravská Třebová 1 20 21 58 11 600
10. Chleboun Petr CZE056956 D Havana Lanškroun 1 20 21 24 11 400
11. Stejskal Robin CZE033901 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 18 19 19 11 000
12. Sklenář David CZE053650 D U Gabči Moravská Třebová 17 17 17 10 450
13. Kapoun Zbyněk CZE055689 D Havana Lanškroun 20 20 29 10 300
14. Bohuš Jaroslav CZE058586 D U Gabči Moravská Třebová 18 18 18 10 200
14. Šnobl Filip CZE060010 Buldoci Moravská Třebová 20 20 40 10 200
16. Goláň Radek CZE038318 D Hornets Darts Pardubice 20 20 23 9 900
16. Sychra Libor CZE054690 D Havana Lanškroun 20 20 36 9 900
18. Sklenář Vladimír CZE028622 D U Gabči Moravská Třebová 14 14 14 9 300
19. Čermák David CZE046155 D Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice 1 15 16 16 9 150
20. Pospíšil Lukáš CZE060444 Moravská Třebová 15 15 15 9 050
21. Kotek Jakub CZE056651 Bulls Pardubice 1 20 21 31 8 700
22. Maška Zdeněk CZE050458 D U Gabči Moravská Třebová 14 14 14 8 600
23. Dostál Jaroslav CZE060014 Buldoci Moravská Třebová 19 19 19 8 450
24. Hlava Jiří CZE003007 D Buldoci Moravská Třebová 20 20 30 8 300
24. Schuster Dominik CZE056355 D Buldoci Moravská Třebová 20 20 38 8 300
26. Pazderník František CZE052408 D Shadow Darts Pardubice 14 14 14 8 000
27. Myslík Ondřej CZE060195 Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice 1 16 17 17 7 600
28. Jindra Michal CZE021837 Pardubice 15 15 15 7 150
28. Surma František CZE048708 D Shadow Darts Pardubice 17 17 17 7 150
28. Král Štěpán CZE046192 D SK Mikuleč 13 13 13 7 150
31. Hejl Karel CZE023953 Damníkov 20 20 25 7 100
32. Konopáč Jiří CZE010857 D SK Mikuleč 11 11 11 6 850
33. Křivka Vladimír CZE059226 D Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice 14 14 14 6 700
33. Petružálek Radim CZE059902 D Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice 16 16 16 6 700
35. Jebousek Luděk CZE053990 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 17 17 17 6 450
36. Jindra Jiří CZE017089 Pardubice 14 14 14 5 400
37. Hořovský Michal CZE059229 D Liga Vyjímečných Svitavy 1 8 9 9 4 800
38. Maivald Martin CZE054450 D U Gabči Moravská Třebová 11 11 11 4 750
39. Žák Václav CZE060935 Pardubice 11 11 11 4 650
40. Beran Tomáš CZE058096 D Havana Lanškroun 9 9 9 4 550
41. Janoš Martin CZE060345 Moravská Třebová 13 13 13 4 250
42. Palán Petr CZE057535 Knyk 8 8 8 4 200
43. Psota Filip CZE060542 Komáři Skuteč 9 9 9 4 150
44. Pecháček Miroslav CZE060382 Dolní Čermná 12 12 12 4 100
45. Langr Ondřej CZE060443 Pardubice 11 11 11 4 050
46. Žák Marek CZE058100 D Buldoci Moravská Třebová 8 8 8 4 000
47. Král Michal CZE050412 Hlinsko 9 9 9 3 750
48. Bednář Radek CZE060012 Staré Město 10 10 10 3 700
49. Hnízdil Petr CZE004917 D Shadow Darts Pardubice 7 7 7 3 650
50. Kucharik Jakub CZE036743 D Labiště Pardubice 6 6 6 3 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2018 06:07

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.7.2018 06:07:51