Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/210)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2018 - muži kat. D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 210 | Turnajů: 364

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Michálek Milan CZE054050 D Havana Lanškroun 2 27 29 88 26 050
2. Balcar Petr CZE053268 D Havana Lanškroun 1 27 28 62 24 150
3. Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun 2 27 29 76 22 950
4. Bádal Ludvík CZE055567 D Buldoci Moravská Třebová 27 27 75 20 050
5. Bílý Tomáš CZE010452 D Havana Lanškroun 2 27 29 62 19 050
6. Koky Vladimír CZE041068 D Buldoci Moravská Třebová 27 27 67 18 650
7. Stejskal Robin CZE033901 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 2 27 29 33 18 150
8. Chleboun Petr CZE056956 D Havana Lanškroun 1 27 28 40 17 950
9. Pospíšil Lukáš CZE060444 Buldoci Moravská Třebová 27 27 30 17 750
9. Cina Michal CZE041069 D U Gabči Moravská Třebová 27 27 50 17 750
11. Bohuš Jaroslav CZE058586 D U Gabči Moravská Třebová 27 27 28 17 450
12. Švichký Pavel CZE058587 D U Gabči Moravská Třebová 1 27 28 84 15 650
13. Čermák David CZE046155 D Mordorští Vrhači Pardubice 1 24 25 25 14 900
14. Goláň Radek CZE038318 D Hornets Darts Pardubice 27 27 34 14 350
15. Šnobl Filip CZE060010 Buldoci Moravská Třebová 27 27 68 14 250
16. Jindra Michal CZE021837 Pardubice 26 26 26 13 800
17. Kapoun Zbyněk CZE055689 D Havana Lanškroun 27 27 37 13 650
18. Beneš Vladimír CZE056950 D Havana Lanškroun 1 25 26 26 13 550
19. Křivka Vladimír CZE059226 D Mordorští Vrhači Pardubice 27 27 30 13 350
20. Dostál Jaromír CZE060014 Buldoci Moravská Třebová 27 27 35 13 250
21. Sychra Libor CZE054690 D Havana Lanškroun 27 27 50 13 150
22. Žák Václav CZE060935 Pardubice 27 27 27 12 250
23. Jebousek Luděk CZE053990 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 27 27 53 12 150
24. Sklenář David CZE053650 D U Gabči Moravská Třebová 19 19 19 11 950
25. Sklenář Vladimír CZE028622 D U Gabči Moravská Třebová 18 18 18 11 800
26. Kotek Jakub CZE056651 Bulls Pardubice 1 27 28 44 11 750
27. Myslík Ondřej CZE060195 Mordorští Vrhači Pardubice 1 27 28 29 11 650
27. Schuster Dominik CZE056355 D Buldoci Moravská Třebová 27 27 65 11 650
29. Hlava Jiří CZE003007 D Buldoci Moravská Třebová 27 27 43 11 050
30. Maška Zdeněk CZE050458 D U Gabči Moravská Třebová 18 18 18 10 500
31. Pazderník František CZE052408 D Shadow Darts Pardubice 19 19 19 9 850
32. Navrátil Martin CZE030314 D U Gabči Moravská Třebová 17 17 17 9 550
33. Pecháček Miroslav CZE060382 Havana Lanškroun 26 26 26 9 200
34. Petružálek Radim CZE059902 D Mordorští Vrhači Pardubice 21 21 21 8 550
35. Hejl Karel CZE023953 Damníkov 25 25 25 8 350
36. Konopáč Jiří CZE010857 D SK Mikuleč 14 14 14 8 300
37. Surma František CZE048708 D Shadow Darts Pardubice 18 18 18 7 700
37. Klofanda Miloslav CZE050668 ŠAK. Jelita Opatov 22 22 22 7 700
39. Janoš Martin CZE060345 Moravská Třebová 22 22 22 7 500
40. Král Štěpán CZE046192 D SK Mikuleč 14 14 14 7 400
41. Palán Petr CZE057535 Knyk 13 13 13 7 150
42. Maivald Martin CZE054450 D U Gabči Moravská Třebová 16 16 16 6 800
43. Langr Ondřej CZE060443 Mordorští Vrhači Pardubice 17 17 17 6 750
44. Jindra Jiří CZE017089 Pardubice 17 17 17 6 550
45. Hnízdil Petr CZE004917 D Shadow Darts Pardubice 12 12 12 6 500
46. Capoušek Filip CZE058569 D Big Bang Chrudim 15 15 15 6 050
47. Žák Marek CZE058100 D Buldoci Moravská Třebová 12 12 12 5 600
48. Psota Filip CZE060542 Komáři Skuteč 11 11 11 5 350
49. Šulista Jiří CZE053061 Řezníci Dobronín 11 11 11 5 050
50. Bednář Radek CZE060012 Staré Město 13 13 13 4 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 05:15

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 05:15:03