Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/150)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 150 | Turnajů: 171

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bidlo Karel CZE050715 B DC Roveň 2 17 19 28 18 850
2. Novák Michal CZE037340 B G&M Bar Moravská Třebová 1 17 18 19 16 150
3. Jiroušek Jakub CZE049781 B DC Roveň 2 17 19 28 14 550
4. Strnad Stanislav CZE042386 B Buldoci Moravská Třebová 17 17 22 14 350
5. Lacina Martin CZE047653 B Sepie Pardubice 1 17 18 18 13 950
6. Hons Jiří CZE057502 B Buldoci Moravská Třebová 2 17 19 66 13 650
7. Otradovský Zdeněk CZE032104 B Za Vodou Litomyšl 2 17 19 21 13 550
8. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 17 17 22 11 350
9. Štrambach Jindřich CZE019751 B G&M Bar Moravská Třebová 17 17 41 10 950
10. Hons Jan CZE057505 B Buldoci Moravská Třebová 2 17 19 70 10 650
11. Friml Milan CZE036039 B Hornets Darts Pardubice 17 17 17 10 350
12. Daneš Tomáš CZE057501 B Buldoci Moravská Třebová 17 17 37 10 250
13. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 1 11 12 12 10 050
14. Škop František CZE051527 B Bulls Pardubice 1 16 17 17 9 500
15. Jelínek Jakub CZE051572 B Bad Boys Rosice nad Labem 1 13 14 14 9 450
16. Kredvík Tomáš CZE046191 B KuFr Svitavy 1 14 15 15 9 300
17. Gottwald Petr CZE010611 B Buldoci Moravská Třebová 15 15 15 9 150
18. Kadlec Miroslav CZE017105 B KuFr Svitavy 1 17 18 20 8 950
19. Markl Jan CZE053992 B Borci Česká Třebová 12 12 12 8 800
20. Kočička Václav CZE025647 B Klášterní Mniši Slatiňany 1 12 13 13 8 400
21. Hruboň Michal CZE027582 B Za Vodou Litomyšl 2 15 17 17 8 250
22. Felkl Tomáš CZE058317 B Komáři Skuteč 15 15 15 7 650
23. Hank František CZE028869 B Buldoci Moravská Třebová 13 13 13 7 450
24. Melich Pavel CZE045073 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 13 13 13 7 150
25. Loukota Jakub CZE044340 B Sharp Spikes Pardubice 7 7 7 7 050
26. Hamrník Lukáš CZE026290 B Hornets Darts Pardubice 16 16 16 7 000
27. Jansa Milan CZE054789 B KuFr Svitavy 11 11 11 6 850
28. Wolf Rostislav CZE054502 B Buldoci Moravská Třebová 15 15 15 6 550
28. Grossmann David CZE007914 B KuFr Svitavy 9 9 9 6 550
30. Němec Václav CZE020697 B Kocouři Moravany 1 9 10 10 6 450
31. Vyčichl Michal CZE054069 B Komáři Skuteč 1 12 13 13 5 900
32. Vykydal Tomáš CZE049719 B Buldoci Moravská Třebová 9 9 9 5 250
33. Moravec Lukáš CZE046420 B Bad Boys Rosice nad Labem 1 11 12 12 4 950
34. Nežádal Jiří CZE057500 B Komáři Skuteč 1 9 10 10 4 850
35. Voržáček Tomáš CZE022341 B Komáři Skuteč 10 10 10 4 500
36. Vaněk František CZE021848 B Kocouři Moravany 7 7 7 3 950
37. Podroužek Vít CZE004209 B Faraon Hlinsko 6 6 6 3 900
38. Slavík Vladimír CZE021847 B Kocouři Moravany 9 9 9 3 850
38. Chocholouš Pavel CZE041202 B NowiS Team Garáž Pardubice 1 5 6 6 3 850
40. Bidmon Petr CZE050957 B TPV Sniper Hlinsko 5 5 5 3 550
40. Netolický Lukáš CZE031904 B Respekt Hlinsko 5 5 5 3 550
42. Vlček Radek CZE014338 B SK Mikuleč 6 6 6 3 500
43. Kučera František CZE017816 B KuFr Svitavy 7 7 7 3 450
44. Zadražil Aleš CZE057056 B Faraon Hlinsko 6 6 6 3 400
45. Molnár Petr CZE010089 B Za Vodou Litomyšl 9 9 9 3 250
46. Kašpar Vladimír CZE020844 B Hornets Darts Pardubice 5 5 5 2 950
47. Čáslavka Petr CZE051852 B Darda Radim 6 6 6 2 800
48. Zika Ondřej CZE048724 B SK Mikuleč 3 3 3 2 750
48. Plítek Ondřej CZE004207 B Klášterní Mniši Slatiňany 1 3 4 4 2 750
50. Říha Petr CZE053264 B Sharp Spikes Pardubice 8 8 8 2 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 15:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 15:23:14