Ligový pohár
UŠO > Pardubický kraj > Ligový pohár
ČP UŠO družstev 2017/2018 - Pardubický kraj

18.1.2018 13:10 (aktualizováno 3.2.2018 18:09) | Netolický Milan | Přečteno: 6223×

Kompletní info k poháru

ČP UŠO družstev se hraje pouze ve dvou kategoriích. Kategorie B byla zrušena a není obnovena.

Kategorie C+ (2.liga a nižší - kraj Pardubický) máme 3 postupová místa na finále ČP v KD ve Žďáru nad Sázavou 22. 4. 2018.
Kategorie AA+ (1.liga a vyšší - kraj Pardubický) máme 3 postupová místa na finále ČP v Hostinném 18. 2. 2018.
V kategorii C+ je 37 přihlášených, v kategorii AA+ 36. Nehrají se žádná krajská finálová klání.
V kategorii C+ se hraje hra 301 DO. Proto má jiný zápis tak na to POZOR !!!
Vylosováno bylo 1.kolo obou kategorií. Každý další los bude vždy v úterý po daném kole.
Odhlášená družstva v osudí nejsou. Každé kolo se losuje zvlášť.

Není vypsaný jeden pevný termín, ale vždy datum "do kdy" se musí dané kolo odehrát.

Můžete tedy začít hrát hned zítra. Každé kolo se losuje vždy následující úterý od 19.00 v oblastní kanceláři UŠO v Chrudimi. Každý může přijít losovat, čím víc lidí tím lépe. 
Pokud se soupeři nedohodnou na termínu sehrání, bude pro oba platit vždy datum a hodina v tomto rozpisu jako poslední možný termín.
A ještě jeden poznatek z let minulých: není určeno kdo komu má volat první o případném termínu odehrání zápasu. Nejsme přeci malé děti, abychom neuměli soupeři zavolat. 
Výsledek utkání zašlete ihned po utkání SMS na číslo 608 121 306.
Zápis pohárového utkání kategorie B a AA+ je zde
Zápis pohárového utkání kategorie C je zde
Rozpis jednotlivých kol dle data odehrání pro obě kategorie:

1.kolo do pondělí 27.11.2017 (čas 18.00) - AA+ 36 družstev (pavouk 48), C+ 37 družstev (pavouk 48)

2.kolo do pondělí 18.12.2017 (čas 18.00) - AA+ 24 družstev, C+ 24 družstev

3.kolo do pondělí 15.1.2018 (čas 18.00) - AA+ 12 družstev, C+ 12 družstev

4.kolo do pondělí 5.2.2018 (čas 18.00) - AA+ 6 družstev, C+ 6 družstev

Domácí      -       Hosté

4.kolo Kategorie AA+ (losoval Břetislav Uhříček)

Žraloci Svitavy - Savci Hlinsko 19 : 21

Trosky Litomyšl B (Koclířov) - Trefa "21" Chrudim 21 : 15

Calibra Česká Třebová - Trosky Litomyšl 6 : 21

4.kolo Kategorie C+ (losoval Břetislav Uhříček)

Bullšiti Moravská Třebová - Za Vodou Litomyšl 21 : 6

DC Labské Chrčice - Amatéři Svitavy 21 : 17

DC Holice - Bullšiti Moravská Třebová B 21 : 4

Domácí      -       Hosté

3.kolo Kategorie AA+ (losoval Břetislav Uhříček)

Savci Hlinsko - Ambiente Pardubice 21 : 17

Asgards Pardubice - Trosky Litomyšl 9 : 21

Imperial Pardubice - Calibra Česká Třebová 11 : 21

Hornets Pardubice - Trefa "21" Chrudim 20 : 21

Trosky Litomyšl B (Koclířov) - Sokol Ostřetín 21 : 15

Extrém Šilinkův Důl - Žraloci Svitavy 11 : 21

3.kolo Kategorie C+ (losoval Břetislav Uhříček)

DC Holice - Aces Svitavy 21 : 0K

Bullšiti Moravská Třebová - Bulls Pardubice 21 : 10

Amatéři Svitavy - ŠAK. Jelita Opatov 21 : 13

Za Vodou Litomyšl - Family Darts Lány 21 : 11

Bullšiti Moravská Třebová B - Maniac Svitavy B 21 : 19

Skarabeus Slatiňany - DC Labské Chrčice 6 : 21

Domácí      -       Hosté

2.kolo Kategorie AA+ (losoval Břetislav Uhříček)

Aligátoři Koclířov - Žraloci Svitavy 16 : 21

Kopečkáři Staré Město - Trosky Litomyšl 6 : 21

Calibra Česká Třebová - Dart Club Domanín 21 : 13

Buldoci Moravská Třebová - Trosky Litomyšl B (Koclířov) 1 : 21

Borci Česká Třebová - Extrém Šilinkův Důl 20 : 21

DC Roveň - Ambiente Pardubice 16 : 21

Zvoníci Krásné - Savci Hlinsko 1 : 21

Základna Luže - Imperial Pardubice 12 : 21

Střelci Vrbatův Kostelec - Trefa "21" Chrudim 3 : 21

Hornets Pardubice B - Asgards Pardubice 7 : 21

Netrefa Pardubice - Sokol Ostřetín 8 : 21

Sharp Spikes Pardubice - Hornets Pardubice 7 : 21

2.kolo Kategorie C+ (losoval Břetislav Uhříček)

180 Havana Lanškroun - Maniac Svitavy B 19 : 21

Draci Mikuleč - Bullšiti Moravská Třebová 4 : 21

Za Sluncem Chornice - ŠAK. Jelita Opatov 20 : 21

SPS Hradecká Žízeň 1 - Amatéři Svitavy 19 : 21

Vetřelci Litomyšl - Aces Svitavy 12 : 21

Maniac Svitavy C - Bullšiti Moravská Třebová B 19 : 21

Buldoci Moravská Třebová B - Za Vodou Litomyšl 10 : 21

Veselka Pardubice - DC Holice 16 : 21

Skarabeus Slatiňany - Labiště Pardubice 21 : 19

Hadi z Ostrova Dašice - Bulls Pardubice 16 : 21

RVHP Žlebská Lhotka - Family Darts Lány 16 : 21

Šipkaři Lány - DC Labské Chrčice 18 : 21

Domácí      -       Hosté

1.kolo Kategorie AA+ (losoval Břetislav Uhříček)

Maniac Svitavy - Kopečkáři Staré Město 11 : 21

Aligátoři Koclířov - Skokani Polička 21 : 14

Respekt Huntovna Polička - Trosky Litomyšl B (Koclířov) 2 : 21

SPS Hradecká Žízeň - Calibra Česká Třebová 14 : 21

Imperial Pardubice - Jeřišská Letka 21 : 16

Bad Boys Rosice - Asgards Pardubice 11 : 21

Komáři Skuteč - Základna Luže 13 : 21

Kleopatra Chrudim - Zvoníci Krásné 19 : 21

Žraloci Labské Chrčice - Sokol Ostřetín 7 : 21

Red Wings Pardubice - Hornets Pardubice 7 : 21

Kocouři Moravany - Střelci Vrbatův Kostelec 15 : 21

DC Roveň - U Ajšíra Studnice 21 : 11

Volný los mají tato družstva: Buldoci Moravská Třebová, Žraloci Svitavy, Dart Club Domanín, Trosky Litomyšl, Borci Česká Třebová, Ambiente Pardubice, Trefa „21“ Chrudim, Savci Hlinsko, Hornets Pardubice B, Netrefa Pardubice, Extrém Šilinkův Důl, Sharp Spikes Pardubice 

1.kolo Kategorie C+ (losoval Břetislav Uhříček)

Nevím Černovír - Aces Svitavy 14 : 21

Treblíci Sedliště B - ŠAK. Jelita Opatov 20 : 21

Havana Lanškroun - Draci Mikuleč 18 : 21

Bullšiti Moravská Třebová - Treblíci Sedliště 21 : 5

Tojoni Opatov - Maniac Svitavy C 10 : 21

Amatéři Svitavy B - Amatéři Svitavy 10 : 21

Vosy Litomyšl - 180 Havana Lanškroun 1 : 21

Tučňáci Koclířov - Za Vodou Litomyšl 12 : 21

Bulls Pardubice - Kořalky Přelouč 21 : 13

Mordorští Vrhači Pardubice - Veselka Pardubice 4 : 21

DC Mikulovice - RVHP Žlebská Lhotka 15 : 21

Hornets Pardubice C - Hadi z Ostrova Dašice 11 : 21

Big Bang Chrudim - Skarabeus Slatiňany 20 : 21

Volný los mají tato družstva: Za Sluncem Chornice, Vetřelci Litomyšl, Maniac Svitavy B, SPS Hradecká Žízeň 1, Bullšiti Moravská Třebová B, Buldoci Moravská Třebová B, DC Holice, Šipkaři Lány, Family Darts Lány, DC Labské Chrčice, Labiště Pardubice

Všem vedoucím jsem zaslal ještě email.

 

 

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2018 03:22

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.2.2018 03:23:00