Statistika hráčů
UŠO > Olomoucký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Rosí David
Miagi Mohelnice
137,5 100,00 4 4 4 100,00 8 8 16 2,00 2 0,25 2 0,25 2 1 0 0
2. Mička Tomáš
Darts La Putica Prostějov
118,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 14 1,56 4 0,44 3 0,33 2 0 0 0
3. Hořín Marek
Pomatenci Hranice
116,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 11 1,38 3 0,38 0 0,00 0 1 0 0
4. Vymlátil Robert
U Anděla Prostějov
115,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 6 1,50 1 0,25 0 0,00 1 0 0 0
5. Kolář Martin
Radkův Š-Club Přerov
108,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 9 1,00 5 0,56 1 0,11 2 0 0 0
6. Mrňková Markéta
Olomoučtí orli
100,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 6 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
7. Haleňák Marek
Kaspec Libina
98,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 15 1,67 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
8. Kubját David
Hugo Přerov
98,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 6 0,75 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
9. Benda Lukáš
Dobří bobři B Olomouc
97,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 11 1,22 3 0,33 1 0,11 0 0 0 0
10. Janíček Josef
Sport Bar Slovan Šternberk
97,5 100,00 4 4 4 100,00 8 8 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
11. Odložilík Ladislav
Černá křídla Kostelec
97,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 3 0,75 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
12. Kuchejda Lukáš
Panteři Hranice
97,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 15 1,50 5 0,50 0 0,00 1 0 0 0
13. Špunda Michal
Kupec Tážaly
96,7 100,00 4 4 4 88,89 9 8 9 1,00 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
14. Malíšek Jiří
Jedlička Prostějov
95,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 14 1,56 3 0,33 1 0,11 1 1 0 0
15. Hrdlička Jan
Tygři Olomouc
95,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 4 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
16. Hladinec Jiří
Klikaři Litovel
93,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 4 0,50 0 0,00 1 0,13 0 0 0 0
17. Tomík Marek
Helios Olomouc
93,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
18. Horna Karel
V Zeleném Prostějov
93,3 100,00 4 4 4 88,89 9 8 9 1,00 0 0,00 1 0,11 1 0 0 0
19. Chromec Jakub
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
92,5 100,00 4 4 4 100,00 8 8 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
20. Tomeček Jakub
U Anděla Prostějov
92,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 8 0,80 3 0,30 2 0,20 1 0 0 0
21. Minařík Petr
Radkův Š-Club Přerov
91,4 100,00 4 3 3 85,71 7 6 11 1,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
22. Šmejkal Petr
Horny Darts Lipník nad Bečvou
91,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
23. Gruss Radovan
Miagi Mohelnice
90,0 100,00 4 4 4 88,89 9 8 11 1,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
24. Vémola Jiří
Hamerské kladivo
90,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 16 1,60 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
25. Svoboda Jakub
Rebelové Olomouc
90,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 8 1,60 2 0,40 1 0,20 2 0 0 0
26. Kristen Zdeněk
Raci z Řídeče
88,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 5 0,56 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
27. Lošťák Zbyněk
U Anděla Prostějov
88,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 12 1,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
28. Vejmola Jaroslav
Kupec Tážaly
88,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 4 0,44 1 0,11 2 0,22 0 0 0 0
29. Přikryl Miroslav
Tygři Šternberk
88,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 6 1,20 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
30. Horská Lenka
Twister Kroměříž
87,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
31. Kohoutek Pavel
Helios Olomouc
87,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 5 0,56 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
32. Přidal Petr
Pohodáři z Knihovny Olomouc
87,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
33. Šurkal Martin
Helios Olomouc
87,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
34. Lihotský Marek
Jedlička Prostějov
87,8 75,00 4 4 3 66,67 9 6 14 1,56 0 0,00 2 0,22 0 1 0 0
35. Doupal Martin
Radkův Š-Club Přerov
87,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 11 1,10 1 0,10 2 0,20 0 0 0 0
36. Hampl Pavel
V Zeleném Prostějov
86,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 3 0,60 3 0,60 0 0,00 0 0 0 0
37. Navrátil Tomáš
Darts La Putica Prostějov
86,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 7 1,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
38. Benešová Marika
Atláč Přerov
85,6 100,00 4 4 4 88,89 9 8 4 0,44 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
39. Epstein Jindřich 1989
Renegades Olomouc
85,5 100,00 4 4 4 72,73 11 8 14 1,27 4 0,36 0 0,00 1 0 0 0
40. Opletalová Petra
Aligators Šternberk
85,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
41. Sýkora Bohumil
Tygři Šternberk
85,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 9 1,13 2 0,25 0 0,00 1 0 0 0
42. Musil Tomáš
Kavalíři Štěpánov
84,4 100,00 4 4 4 88,89 9 8 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
43. Nerušil Tomáš
Raci z Řídeče
84,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 9 0,90 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
44. Semmler Jan
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
83,3 100,00 4 4 4 88,89 9 8 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
45. Lužík Pavel
Kohouti Ludslavice
82,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
46. Oháňka Martin
Kavalíři Štěpánov
81,1 100,00 4 4 4 88,89 9 8 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
47. Jakel Tomáš
Panteři Hranice
81,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 6 0,60 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
48. Kolář Petr
Kupec Tážaly
81,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 7 0,70 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
49. Vrba Miroslav
V Zeleném Prostějov
80,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
50. Lindner Martin
Raci z Řídeče
78,8 75,00 4 4 3 75,00 8 6 7 0,88 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
51. Hrtoň Kamil
Kaspec Libina
78,3 66,67 4 3 2 66,67 6 4 9 1,50 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
52. Šroubek Pavel
Buldok Unčovice
78,3 66,67 4 3 2 66,67 6 4 7 1,17 3 0,50 0 0,00 0 0 0 0
53. Kristen Zdenek
Raci z Řídeče
78,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
54. Uvízl Roman
Šipkaři Střeň
77,8 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 2 0,22 1 0,11 1 0 0 0
55. Zatloukal Pavel
SemSex Přerov
77,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 11 1,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Rédr Martin
Hugo Přerov
77,1 100,00 4 3 3 85,71 7 6 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Bayer Rudolf
Panteři Hranice
77,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 12 1,20 3 0,30 1 0,10 0 0 0 0
58. Symerský David
Pomatenci Hranice
76,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 11 1,10 1 0,10 1 0,10 1 0 0 0
59. Nekl Martin
Renegades Olomouc
75,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 9 1,00 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
60. Hračov Karel
Aligators Šternberk
75,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 7 0,88 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
61. Pavlinský Zdeněk
Sport Bar Slovan Šternberk
75,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 7 0,88 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
62. Šťastný Jan
SemSex Přerov
74,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Šrom Jiří
Zvonaři Olomouc
73,8 75,00 4 4 3 75,00 8 6 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
64. Detmer Krysztof
Buldok Unčovice
72,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
65. Komenda Jan
Křižáci Bolelouc
72,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
66. Polehla Michal
U Anděla Prostějov
72,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Schejbal Martin
Rebelové Olomouc
72,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 8 0,80 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
68. Kovalda Milan
Černá křídla Kostelec
71,8 100,00 4 4 4 72,73 11 8 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
69. Huličný Milan
Miagi Rabbits Mohelnice
71,8 75,00 4 4 3 63,64 11 7 17 1,55 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
70. Šrom Petr
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
71,3 75,00 4 4 3 75,00 8 6 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
71. Planička Jan
Helios Olomouc
71,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 9 0,90 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
72. Arlt Jiří
Zvonaři Olomouc
71,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 10 1,00 3 0,30 0 0,00 1 0 0 0
73. Helis Petr
Twister Kroměříž
71,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 11 1,10 1 0,10 1 0,10 1 0 0 0
74. Ševčík Jan
Černá křídla Kostelec
70,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Adámek Vladimír
Kaspec Libina
70,0 50,00 4 4 2 55,56 9 5 11 1,22 5 0,56 1 0,11 0 0 0 0
76. Boháč Petr
U Anděla Prostějov
69,1 100,00 4 4 4 72,73 11 8 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
77. Zdráhal Jan
Kaspec Libina
69,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 7 0,70 4 0,40 1 0,10 0 0 0 0
78. Skopalík Jan
Devils Olomouc
68,9 75,00 4 4 3 77,78 9 7 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
79. Barbořík Josef
Hugo Přerov
68,3 66,67 4 3 2 66,67 6 4 3 0,50 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
80. Krejčí Tomáš
Renegades Olomouc
68,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
81. Veselý Roman
Renegades Olomouc
68,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 2 0,40 5 1,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Patka Josef
No Fear Šternberk
67,8 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
83. Takáč Jan
Vlci Pohořany
67,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Tůmová Petra
Pomatenci Hranice B
66,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
85. Škabraha Petr
Šipkaři Střeň
66,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 7 1,40 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
86. Zelenka Jan
Devils Darts Řideč
65,6 75,00 4 4 3 77,78 9 7 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Kučera Václav
Aligators Šternberk
65,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
88. Grégr Jiří
Sherwood Mariánské Údolí
65,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 10 0,91 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
89. Skopalík Tomáš
No Fear Šternberk
65,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 10 0,91 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
90. Šmudlová Romana
Hamerské kladivo
65,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 7 0,64 3 0,27 1 0,09 0 0 0 0
91. Holub Juraj
Dobří bobři Olomouc
65,5 50,00 4 4 2 54,55 11 6 15 1,36 3 0,27 1 0,09 1 0 0 0
92. Chytil Ctibor
Olomoučtí orli
65,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
93. Epstein Jindřich 1959
Vlci Pohořany
65,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Kamarád Jan
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
65,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
95. Smejkal Rostislav
Dragons Hranice
65,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 4 0,40 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
96. Hollý Jan
Bašta Atláč Přerov
65,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 6 0,60 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
97. Vaníček Josef
Devils Olomouc
65,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
98. Šťastný Petr
Twister Kroměříž
64,5 75,00 4 4 3 54,55 11 6 10 0,91 3 0,27 0 0,00 1 0 0 0
99. Kresta Lukáš
Horny Darts Lipník nad Bečvou
64,4 75,00 4 4 3 77,78 9 7 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Dostál Milan
Hugo Přerov
64,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 5 0,50 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
101. Svozil Stanislav
V Zeleném Prostějov
64,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
102. Satora David
Olomoučtí orli
63,3 75,00 4 4 3 58,33 12 7 18 1,50 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
103. Kluka Svatopluk
Miagi Mohelnice
62,2 75,00 4 4 3 66,67 9 6 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
104. Berka Vlastimil
Elita Punat Olomouc
61,8 100,00 4 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Svrčina Zdeněk
Poslanci Bělkovice-Lašťany
61,8 100,00 4 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Baďura Radek
Olomoučtí orli
61,8 75,00 4 4 3 63,64 11 7 6 0,55 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
107. Hudeček Jaromír
Vikingové Přerov
61,7 100,00 4 2 2 66,67 6 4 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Dostál René
A je to Tršice
61,1 75,00 4 4 3 66,67 9 6 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
109. Habermann Pavel
Pacienti z Bohemky Olomouc
61,1 75,00 4 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Nepustil Milan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
60,0 75,00 4 4 3 66,67 9 6 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Hlačík Pavel
Polena z Krbu Olomouc
60,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Grůz Zdeněk
Dobří bobři B Olomouc
60,0 66,67 4 3 2 66,67 6 4 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Škop Michal
Miagi Mohelnice
60,0 66,67 4 3 2 62,50 8 5 9 1,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
114. Kvapil Luboš
Druhá tráva Drahotuše
60,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 10 1,00 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
115. Potočný Vladimír
Kohouti Ludslavice
60,0 50,00 4 4 2 50,00 8 4 6 0,75 4 0,50 0 0,00 0 0 0 0
116. Klimša Roman
Žabaři Olomouc
60,0 50,00 4 4 2 44,44 9 4 9 1,00 4 0,44 1 0,11 0 0 0 0
117. Novotný Martin
No Fear Šternberk
60,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 3 0,75 2 0,50 0 0,00 0 0 0 0
118. Poledníček Ladislav
Klikaři Litovel
59,1 75,00 4 4 3 63,64 11 7 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Sádecký Branislav
Dobří bobři B Olomouc
59,1 75,00 4 4 3 63,64 11 7 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
120. Tůmová Nikol
Anomálie Lipník nad Bečvou
59,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
121. Hiemer Jiří
Aligators Šternberk
59,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
122. Vitoul Jaroslav
SemSex Přerov
58,3 50,00 4 2 1 50,00 6 3 5 0,83 4 0,67 0 0,00 0 0 0 0
123. Čikl Václav
Kavalíři Štěpánov
58,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Obzina Richard
Devils Olomouc
57,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 10 1,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
125. Cín Luděk
Vikingové Přerov
57,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 1 0,25 0 0 0 0
126. Mysliveček Igor
Buldok Unčovice
57,3 75,00 4 4 3 63,64 11 7 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
127. Tichý Antonín
Pohodáři z Knihovny Olomouc
57,3 75,00 4 4 3 63,64 11 7 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
128. Vyhlídalová-Müllerová Dana
Kohouti Těšetice
57,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
129. Frgal Luděk
Pijany Orlice Přerov
56,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
130. Doupal Jiří
Angry Birds Olomouc
56,7 50,00 4 4 2 55,56 9 5 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
131. Kubját Petr
Draci Atláč Přerov
56,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 7 0,88 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
132. Hanák Marek
Pijany Orlice Přerov
56,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
133. Koudelka Lubomír
Bašta Atláč Přerov
56,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
134. Král Zdeněk
Miagi Rabbits Mohelnice
56,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 4 0,80 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
135. Holiš David
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
55,0 66,67 4 3 2 62,50 8 5 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
136. Sekanina Otakar
Kupec Tážaly
55,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 3 0,75 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
137. Bočan Zbyněk
Pomatenci Hranice B
54,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 4 0,44 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
138. Jemelka Petr
Druhá tráva Drahotuše
54,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
139. Šmudla Roman
Hamerské kladivo
54,4 33,33 4 3 1 44,44 9 4 12 1,33 3 0,33 0 0,00 1 0 0 0
140. Šťastný Karel
SemSex Přerov
53,6 50,00 4 4 2 54,55 11 6 15 1,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
141. Střída Jaroslav
Kohouti Těšetice
53,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
142. Šipula Petr
Angry Birds Olomouc
53,3 50,00 4 4 2 50,00 12 6 11 0,92 3 0,25 1 0,08 0 0 0 0
143. Vidmuch Dušan
Darts La Putica Prostějov
52,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
144. Turoň Jaroslav
Olomoučtí orli
52,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 4 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
145. Zahrádka Jiří
No Fear Šternberk
52,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
146. Špaček Josef
Imotep Ivanovice na Hané
52,2 50,00 4 4 2 55,56 9 5 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
147. Lakomý František
Kupec Tážaly
51,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 5 0,83 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
148. Savakov Dmitrij
Žabaři Olomouc
51,4 33,33 4 3 1 42,86 7 3 10 1,43 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
149. De Col
Yeseter Olomouc
51,1 50,00 4 4 2 55,56 9 5 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
150. Labík Marián
Dobří bobři Olomouc
51,1 50,00 4 4 2 55,56 9 5 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
151. Hruška Marek
Chmelaři Olomouc
51,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
152. Maňoušek Pavel
Pijany Orlice Přerov
50,9 75,00 4 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
153. Šmidák Ivo
Tygři Olomouc
50,9 75,00 4 4 3 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Julinek Radek
Hanácká trefa Prostějov
50,9 50,00 4 4 2 54,55 11 6 10 0,91 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
155. Horák Vladislav
Yeseter Olomouc
50,0 66,67 4 3 2 55,56 9 5 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
156. Huličný Svatopluk
Miagi Rabbits Mohelnice
50,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
157. Viktorin Josef
Machine Šumperk
50,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 5 0,50 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
158. Kralčák Marek
No Fear Šternberk
50,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Stuchlík Marek
V Zeleném Prostějov
50,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
160. Krupa David
Kohouti Těšetice
50,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
161. Šťastný Martin 1976
Devils Darts Řideč
49,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
162. Lajčík Petr
Křižáci Bolelouc
48,9 50,00 4 4 2 55,56 9 5 2 0,22 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
163. Šťastný Jaroslav
Raci z Řídeče
48,3 50,00 4 2 1 50,00 6 3 7 1,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Dosoudil Radek
Olomoučtí vlci
48,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
165. Tobolík Pavel
Kohouti Ludslavice
48,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
166. Bajgar Vojtěch
Polena z Krbu Olomouc
47,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
167. Dub Petr
Pacienti z Bohemky Olomouc
47,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
168. Dobrovolný Vratislav
Kohouti Ludslavice
47,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
169. Beránek Martin
Zvonaři B Olomouc
46,7 75,00 4 4 3 58,33 12 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Vranková Julie
Anomálie Lipník nad Bečvou
46,7 75,00 4 4 3 58,33 12 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
171. Šlimbach Martin
Zvonaři B Olomouc
46,4 75,00 4 4 3 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
172. Lutonský Marek
Angry Birds Olomouc
46,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
173. Zvěřová Barbora
Tygři Šternberk
46,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
174. Kazlepka Radek
Hamerské kladivo
46,3 33,33 4 3 1 50,00 8 4 3 0,38 2 0,25 1 0,13 0 0 0 0
175. Gregovský David
Čučkaři Přerov
46,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 7 0,70 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
176. Hrabal Martin
Tygři Olomouc
46,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Pečiva Milan
Šipkaři Střeň
46,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
178. Čechák Milan
Angry Birds Olomouc
46,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 6 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
179. Richter Jan
Hanácká trefa Prostějov
45,8 50,00 4 4 2 50,00 12 6 7 0,58 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
180. Dias Martin
Pomatenci Hranice B
45,0 66,67 4 3 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Doupal Dušan
Polena z Krbu Olomouc
45,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
182. Dvořáková Alena
Anomálie Lipník nad Bečvou
45,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
183. Revťák Ladislav
Dobří bobři B Olomouc
45,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Kostorek Jan
Polena z Krbu Olomouc
44,5 50,00 4 4 2 54,55 11 6 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
185. Bartuška Zdeněk
Ice Tips Přerov
44,4 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
186. Koláček Roman
Druhá tráva Drahotuše
44,4 50,00 4 4 2 44,44 9 4 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
187. Veselý Pavel
Šenkéři Bolelouc
44,4 50,00 4 4 2 44,44 9 4 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Hájek Marek
Klikaři Litovel
44,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Šmirják Jakub
Pacienti z Bohemky Olomouc
43,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Weinert Petr
Camel Atláč Přerov
43,6 25,00 4 4 1 45,45 11 5 12 1,09 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
191. Thoř František
Elita Punat Olomouc
43,3 66,67 4 3 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Kučera Lukáš
RedWolf Olomouc
43,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Stehlík Petr
RedWolf Olomouc
43,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Vičík Jaroslav
Chmelaři Olomouc
42,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Krejčí Martin
Šipkaři Střeň
42,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Löhndorf Petr
Polena z Krbu Olomouc
42,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Milata Petr
Zvonaři B Olomouc
42,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
198. Podešva Michal
Zvonaři B Olomouc
42,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Slezák Vladimír
A je to Tršice
42,2 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
200. Hacura Pavel
Hanácká trefa Prostějov
42,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
201. Krempa Petr
Vikingové Přerov
42,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Rosík Jan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
41,1 50,00 4 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Markovský Daniel
Machine Šumperk
41,1 25,00 4 4 1 33,33 9 3 11 1,22 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
204. Kráčmar Martin
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
41,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Petráš Michal
Atláč Přerov
41,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Lošťák Antonín
Bašta Atláč Přerov
41,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
207. Krawec Jaroslav
Poslanci Bělkovice-Lašťany
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Suchyňa Lukáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
209. Šlosar Martin
Aston Punat Olomouc
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
210. Vysloužil Radim
Pomatenci Hranice
40,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
211. Žajdlík Daniel
Vikingové Přerov
40,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
212. Kuba Marek
Draci Atláč Přerov
40,0 50,00 4 4 2 45,45 11 5 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Zámorská Kateřina
Anomálie Lipník nad Bečvou
40,0 50,00 4 2 1 50,00 6 3 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Domaniková Lenka
Miagi Rabbits Mohelnice
40,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
215. Šlechta Petr
Tygři Šternberk
40,0 33,33 4 3 1 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Skřebský Michal
Jedlička Prostějov
40,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 12 1,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
217. Štýbnarová Monika
Čivava Unčovice
39,1 50,00 4 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Benýšek Roman
Aston Punat Olomouc
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Šebík Miloslav
Čučkaři Přerov
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Moťková Irena
Čivava Unčovice
38,9 50,00 4 4 2 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Sadílek Jakub
Darts La Putica Prostějov
38,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 8 0,89 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
222. Pazdera Hynek
Camel Atláč Přerov
38,8 33,33 4 3 1 37,50 8 3 9 1,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Entr Miroslav
Černá křídla Kostelec
38,3 50,00 4 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
224. Šťastný Luděk
Twister Kroměříž
38,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
225. Janků Jiří
Dobří bobři Olomouc
38,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 10 1,00 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
226. Bartek Jaroslav
Zvonaři B Olomouc
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Brzobohatý Petr
Chmelaři Olomouc
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
228. Dolinek Michal
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
37,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
229. Ošťádal Ivo
Elita Punat Olomouc
36,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
230. Tkadlčík Radim
Černá křídla Kostelec
36,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Zmeškal Michal
Černá křídla Kostelec
36,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
232. Pavelek Michal
Žabaři Olomouc
36,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 6 0,75 3 0,38 0 0,00 0 0 0 0
233. Dostál Zbyšek
No Fear Šternberk
36,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Crha Ladislav
Šenkéři Bolelouc
36,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 4 0,40 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
235. Všetička Martin
Kobra Hrabůvka
36,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
236. Kvíčala Pavel
Zetko Prostějov
35,7 33,33 4 3 1 28,57 7 2 6 0,86 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
237. Pohořelský Bohuslav
Aston Punat Olomouc
35,5 50,00 4 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
238. Toman Petr
RedWolf Olomouc
35,5 50,00 4 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
239. Bič Petr
Sherwood Mariánské Údolí
34,5 25,00 4 4 1 36,36 11 4 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
240. Dorazil Karel
SemSex Přerov
34,5 25,00 4 4 1 36,36 11 4 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
241. Sobotková Eva
Pohodáři z Knihovny Olomouc
34,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 6 0,67 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
242. Hudec Jan
Draci Atláč Přerov
34,4 25,00 4 4 1 22,22 9 2 12 1,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
243. Vysloužil Josef
U Jiřiny Prostějov
34,4 25,00 4 4 1 22,22 9 2 8 0,89 0 0,00 2 0,22 0 0 0 0
244. Pánek Roman
Camel Atláč Přerov
34,3 33,33 4 3 1 28,57 7 2 5 0,71 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
245. Kylhof Zdeněk
Pijany Orlice Přerov
34,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Poláček Stanislav
Pardáli Olomouc
34,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
247. Holba Jiří
Imotep Ivanovice na Hané
33,3 25,00 4 4 1 33,33 9 3 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
248. Dorazilová Jitka
Atláč Přerov
32,2 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
249. Mimra David
Dragons Hranice
32,2 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
250. Smola Radek
U Jiřiny Prostějov
32,2 25,00 4 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
251. Vlček Jiří
Draci Atláč Přerov
32,2 25,00 4 4 1 33,33 9 3 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
252. Divila Milan
Vikingové Přerov
31,8 25,00 4 4 1 45,45 11 5 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Holba Milan
Imotep Ivanovice na Hané
31,8 25,00 4 4 1 45,45 11 5 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Steiniger Ondřej 1988
Zetko Prostějov
31,7 25,00 4 4 1 41,67 12 5 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Knýř Vlastimil
Miagi Rabbits Mohelnice
31,1 25,00 4 4 1 33,33 9 3 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
256. Rössner Lukáš
Pomatenci Hranice
31,1 25,00 4 4 1 33,33 9 3 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
257. Filgas Jaroslav
Čučkaři Přerov
31,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Rössner Martin
Pomatenci Hranice B
31,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Pavel Slavomír
Devils Olomouc
30,9 25,00 4 4 1 36,36 11 4 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Plachý Miloslav
Šipkaři Střeň
30,0 33,33 4 3 1 37,50 8 3 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Šembera David
Devils Darts Řideč
30,0 25,00 4 4 1 36,36 11 4 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Markvart Petr
Yeseter Olomouc
30,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
263. Soldán Rostislav
Pohodáři z Knihovny Olomouc
30,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Soušek Petr
Rebelové Olomouc
30,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Zvára Roman
Machine Šumperk
30,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Dohnal Jiří
Kohouti Těšetice
30,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
267. Dolanský Richard
Pardáli Olomouc
30,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
268. Heger Pavel
Panteři Hranice
30,0 25,00 4 4 1 25,00 8 2 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
269. Mihok Jaroslav
Aston Punat Olomouc
29,1 25,00 4 4 1 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Kaplan Miroslav
Kavalíři Štěpánov
29,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
271. Bartošek Kamil
Tygři Olomouc
28,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Randýsek David
Ice Tips Přerov
28,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Schwarzová Lucie
Anomálie Lipník nad Bečvou
28,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
274. Ráža Josef
Sport Bar Slovan Šternberk
28,2 25,00 4 4 1 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Labonek Věroslav
Čivava Unčovice
28,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 2 0,20 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
276. Brožová Dagmar
Čivava Unčovice
27,5 33,33 4 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Jaroš Tomáš
Camel Atláč Přerov
27,5 25,00 4 4 1 25,00 8 2 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
278. Šumbera Michal
Zvonaři Olomouc
27,3 25,00 4 4 1 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Táborský Ivo
Klikaři Litovel
27,3 25,00 4 4 1 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
280. Crha Roman
Pacienti z Bohemky Olomouc
27,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
281. Dostál Petr
A je to Tršice
27,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
282. Kryl Jaroslav
Rebelové Olomouc
27,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Kuchš Roman
Druhá tráva Drahotuše
26,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Hradil Petr
Jedlička Prostějov
26,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 6 1,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
285. Navrátil David
Darts La Putica Prostějov
26,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 8 1,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Prokeš Miloš
Rebels Dolany
25,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
287. Prokopec Martin
Atláč Přerov
25,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
288. Šrom Oldřich
Elita Punat Olomouc
24,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Horák Jan
Čučkaři Přerov
24,2 0,00 4 4 0 33,33 12 4 9 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
290. Valčíková Kateřina
Ice Tips Přerov
23,8 25,00 4 4 1 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Procházka Vlastimil
Vlci Pohořany
23,3 25,00 4 4 1 22,22 9 2 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
292. Chytilová Kateřina
Dragons Hranice
23,3 0,00 4 2 0 33,33 6 2 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
293. Sudoměřická Kateřina
Dragons Hranice
23,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Dostál Jaromír
Žabaři Olomouc
23,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 13 1,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Škoda Pavel
Sherwood Mariánské Údolí
22,5 0,00 4 3 0 25,00 8 2 4 0,50 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
296. Brousil Petr
Šenkéři Bolelouc
22,2 25,00 4 4 1 22,22 9 2 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Hruška Robin
Chmelaři Olomouc
22,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Pisklák Přemysl
U Jiřiny Prostějov
22,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 6 0,60 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
299. Cesar Radek
Imotep Ivanovice na Hané
21,8 0,00 4 4 0 27,27 11 3 5 0,45 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
300. Kopeček Jiří
Kobra Hrabůvka
21,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Matoušek Lukáš
Zvonaři Olomouc
21,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Novák Jan
Hanácká trefa Prostějov
21,3 0,00 4 3 0 25,00 8 2 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Šafránek Rostislav
Kobra Hrabůvka
21,1 25,00 4 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
304. Steiniger Ondřej 1963
Zetko Prostějov
19,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 4 0,40 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
305. Trávníček Robert
RedWolf Olomouc
18,9 25,00 4 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Dolinková Andrea
Radkův Š-Club Přerov
18,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
307. Kopp Radek
Machine Šumperk
18,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
308. Banýr Josef
Bašta Atláč Přerov
17,3 0,00 4 4 0 27,27 11 3 2 0,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
309. Šembera Pavel
Devils Darts Řideč
17,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Hladká Lucie
No Men Prostějov
16,4 0,00 4 4 0 27,27 11 3 1 0,09 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
311. Měsíc Miroslav
Buldok Unčovice
16,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Pokorák Jiří
Vikingové Přerov
16,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Búbela Marek
Dobří bobři Olomouc
14,4 0,00 4 4 0 11,11 9 1 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
314. Chlanda Lubomír
Rebels Dolany
14,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Čaník Marek
Dobří bobři B Olomouc
14,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
316. Hronská Jana
Dragons Hranice
14,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Příborský Radomír
Olomoučtí vlci
14,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Čepl Vladimír
U Jiřiny Prostějov
13,3 0,00 4 4 0 11,11 9 1 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
319. Eliáš Libor
Olomoučtí vlci
13,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
320. Paprotová Michaela
No Men Prostějov
13,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Sokola Ludvík
Rebelové Olomouc
12,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 3 0,75 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
322. Dolanský Miroslav
Pardáli Olomouc
12,2 0,00 4 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
323. Kouřil Miroslav
Vlci Pohořany
11,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
324. Mičková Monika
No Men Prostějov
11,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
325. Mück Petr
Křižáci Bolelouc
11,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
326. Volf Ondřej
Šenkéři Bolelouc
11,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Ryčl Daniel
Sport Bar Slovan Šternberk
10,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Jurník Petr
Sherwood Mariánské Údolí
10,0 0,00 4 4 0 11,11 9 1 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Brož Pavel
Buldok Unčovice
10,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Dittrichová Šárka
Elita Punat Olomouc
10,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Šťastný Martin 1968
Tygři Olomouc
10,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Mezuláník Adam
Renegades Olomouc
10,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
333. Serbus Jaroslav
Olomoučtí vlci
8,9 0,00 4 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Žouželka Přemysl
Pardáli Olomouc
8,9 0,00 4 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Majer Tomáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
7,8 0,00 4 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Navrátil Dominik
Kobra Hrabůvka
7,5 0,00 4 4 0 0,00 8 0 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
337. Fusiková Pavlína
Ice Tips Přerov
6,7 0,00 4 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Boula Miroslav
Křižáci Bolelouc
6,3 0,00 4 4 0 0,00 8 0 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
339. Horák Aleš
Aligators Šternberk
5,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Javora Břetislav
Kohouti Ludslavice
5,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Vyhlídal Zbyněk
Kohouti Těšetice
5,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Zapletal Milan
Jedlička Prostějov
5,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Chlanda Lukáš
Rebels Dolany
3,8 0,00 4 4 0 0,00 8 0 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Wagner Libor
Yeseter Olomouc
2,5 0,00 4 4 0 0,00 8 0 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Chromec David
Olomoučtí vlci
2,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
346. Skopalík Marek
Tygři Šternberk
2,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Zdřálek Jaroslav
Tygři Olomouc
2,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
348. Bene Ludvík
Rebels Dolany
1,3 0,00 4 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
349. Božíková Helena
Zetko Prostějov
0,0 0,00 4 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
350. Elsnerová Barbora
No Men Prostějov
0,0 0,00 4 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Kuděla Jan
A je to Tršice
0,0 0,00 4 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Suchyňa Radomír
Poslanci Bělkovice-Lašťany
0,0 0,00 4 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Slaměník Roman
Černá křídla Kostelec
0,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Šipula David
Angry Birds Olomouc
0,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Večeřa Jiří
Šipkaři Střeň
0,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Kohoutek Jiří
Dobří bobři B Olomouc
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Moťka Jakub
Buldok Unčovice
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
358. Vávra Zdeněk
Hugo Přerov
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
359. Vogl Aleš
Šipkaři Střeň
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Červenka František
Elita Punat Olomouc
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Hanich Vladimír
Miagi Mohelnice
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 2 0,67 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
362. Panák Vlastimil
Camel Atláč Přerov
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 3 1,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
363. Válek Dalimil
Kaspec Libina
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Vémola Dominik
Hamerské kladivo
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 4 1,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
365. Haluzík Zdeněk
Radkův Š-Club Přerov
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Svozil Pavel
Žabaři Olomouc
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 3 1,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
367. Čep Jaroslav
Sherwood Mariánské Údolí
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Hanych Martin
Camel Atláč Přerov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Holišová Leona
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Klásek David
Hamerské kladivo
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Körner František
Čivava Unčovice
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Krejčíř Aleš
Hanácká trefa Prostějov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Pekař Emil
Tygři Šternberk
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Řežábek Jiří
Zetko Prostějov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
375. Šrot Petr
Hugo Přerov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
376. Tůma Slavoj
Pomatenci Hranice B
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
377. Wagnerová Miroslava
Yeseter Olomouc
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2018 10:49

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.9.2018 10:49:55