Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Machine Šumperk 7 : 11 Renegades Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Markovský Jaroslav 17 : 24 Veselý Roman
1. 8.9.2017 Darts La Putica Prostějov 11 : 7 Sharks Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 24 : 20 Kudělka Petr
1. 8.9.2017 Miagi Mohelnice 10 : 8 Dobří bobři Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 23 : 22 Kolář Petr
1. 8.9.2017 Jedlička Prostějov 13 : 5 Radkův Š-Club Přerov Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Lihotský Marek 29 : 12 Dolinková Andrea
2. 15.9.2017 Dobří bobři Olomouc 12 : 6 Draci Nová Hradečná Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Kolář Petr 27 : 19 Kašpar Jakub
2. 15.9.2017 U Jiřiny Prostějov 9 : 10 Darts La Putica Prostějov Bar La Putica, Prostějov
18:00 Smola Radek 23 : 25 Vidmuch Dušan
2. 15.9.2017 Sharks Olomouc 12 : 6 Žabaři Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Novotný Martin 25 : 17 Klimša Roman
2. 15.9.2017 Poslanci Bělkovice-Lašťany 7 : 11 Machine Šumperk Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00 Hrazdil Michal 21 : 24 Markovský Jaroslav
2. 15.9.2017 Jedlička Prostějov 10 : 8 Miagi Mohelnice Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Malíšek Jiří 24 : 20 Hanich Vladimír
3. 22.9.2017 Miagi Mohelnice 12 : 6 Radkův Š-Club Přerov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 26 : 20 Dolinková Andrea
3. 22.9.2017 Draci Nová Hradečná 11 : 7 Jedlička Prostějov Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00 Kašpar Jakub 25 : 21 Lihotský Marek
3. 22.9.2017 Darts La Putica Prostějov 11 : 7 Dobří bobři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 25 : 21 Labík Marián
3. 22.9.2017 Žabaři Olomouc 15 : 3 U Jiřiny Prostějov Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 30 : 13 Vysloužil Josef
3. 22.9.2017 Machine Šumperk 8 : 10 Sharks Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Markovský Jaroslav 24 : 25 Novotný Martin
3. 22.9.2017 Renegades Olomouc 15 : 3 Poslanci Bělkovice-Lašťany Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 Veselý Roman 31 : 11 Suchyňa Radomír
1. St 27.9.2017 Žabaři Olomouc 12 : 6 Poslanci Bělkovice-Lašťany Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 28 : 18 Hrazdil Michal
1. 29.9.2017 Draci Nová Hradečná 11 : 7 U Jiřiny Prostějov Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00 Kašpar Jakub 26 : 20 Čepl Vladimír
2. 29.9.2017 Radkův Š-Club Přerov 4 : 14 Renegades Olomouc Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00 Dolinková Andrea 12 : 31 Veselý Roman
4. 6.10.2017 Jedlička Prostějov 10 : 8 Darts La Putica Prostějov Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Lihotský Marek 22 : 19 Vidmuch Dušan
4. 6.10.2017 Miagi Mohelnice 6 : 12 Draci Nová Hradečná Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 20 : 26 Kašpar Jakub
4. 6.10.2017 Sharks Olomouc 8 : 10 Renegades Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Novotný Martin 22 : 23 Veselý Roman
4. 6.10.2017 U Jiřiny Prostějov 9 : 10 Machine Šumperk Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vysloužil Josef 22 : 22 Viktorin Josef
4. 6.10.2017 Dobří bobři Olomouc 10 : 8 Žabaři Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Kolář Petr 27 : 22 Klimša Roman
5. 13.10.2017 Draci Nová Hradečná 12 : 6 Radkův Š-Club Přerov Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00 Kašpar Jakub 29 : 14 Dolinková Andrea
5. 13.10.2017 Darts La Putica Prostějov 12 : 6 Miagi Mohelnice Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 28 : 16 Hanich Vladimír
5. 13.10.2017 Žabaři Olomouc 10 : 8 Jedlička Prostějov Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 25 : 21 Lihotský Marek
5. 13.10.2017 Machine Šumperk 11 : 7 Dobří bobři Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Markovský Jaroslav 25 : 20 Kolář Petr
5. 13.10.2017 Renegades Olomouc 14 : 4 U Jiřiny Prostějov Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 Veselý Roman 30 : 12 Vysloužil Josef
5. 13.10.2017 Poslanci Bělkovice-Lašťany 3 : 15 Sharks Olomouc Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00 Suchyňa Radomír 14 : 32 Novotný Martin
4. 20.10.2017 Radkův Š-Club Přerov Poslanci Bělkovice-Lašťany Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
6. 27.10.2017 Jedlička Prostějov Machine Šumperk Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
6. 27.10.2017 Miagi Mohelnice Žabaři Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
6. 27.10.2017 Draci Nová Hradečná Darts La Putica Prostějov Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00
6. 27.10.2017 U Jiřiny Prostějov Poslanci Bělkovice-Lašťany Bar La Putica, Prostějov
18:00
6. 27.10.2017 Dobří bobři Olomouc Renegades Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
6. 27.10.2017 Radkův Š-Club Přerov Sharks Olomouc Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
7. 3.11.2017 Darts La Putica Prostějov Radkův Š-Club Přerov Bar La Putica, Prostějov
18:00
7. 3.11.2017 Žabaři Olomouc Draci Nová Hradečná Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
7. 3.11.2017 Machine Šumperk Miagi Mohelnice Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
7. 3.11.2017 Renegades Olomouc Jedlička Prostějov Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
7. 3.11.2017 Poslanci Bělkovice-Lašťany Dobří bobři Olomouc Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
7. 3.11.2017 Sharks Olomouc U Jiřiny Prostějov Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
8. 10.11.2017 Jedlička Prostějov Poslanci Bělkovice-Lašťany Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
8. 10.11.2017 Miagi Mohelnice Renegades Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
8. 10.11.2017 Draci Nová Hradečná Machine Šumperk Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00
8. 10.11.2017 Darts La Putica Prostějov Žabaři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
8. 10.11.2017 Dobří bobři Olomouc Sharks Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
8. 10.11.2017 Radkův Š-Club Přerov U Jiřiny Prostějov Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
9. 1.12.2017 Žabaři Olomouc Radkův Š-Club Přerov Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
9. 1.12.2017 Machine Šumperk Darts La Putica Prostějov Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
9. 1.12.2017 Renegades Olomouc Draci Nová Hradečná Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
9. 1.12.2017 Poslanci Bělkovice-Lašťany Miagi Mohelnice Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
9. 1.12.2017 Sharks Olomouc Jedlička Prostějov Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
9. 1.12.2017 U Jiřiny Prostějov Dobří bobři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
10. 15.12.2017 Jedlička Prostějov U Jiřiny Prostějov Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
10. 15.12.2017 Miagi Mohelnice Sharks Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
10. 15.12.2017 Draci Nová Hradečná Poslanci Bělkovice-Lašťany Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00
10. 15.12.2017 Darts La Putica Prostějov Renegades Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
10. 15.12.2017 Žabaři Olomouc Machine Šumperk Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
10. 15.12.2017 Radkův Š-Club Přerov Dobří bobři Olomouc Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
11. 12.1.2018 Machine Šumperk Radkův Š-Club Přerov Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
11. 12.1.2018 Renegades Olomouc Žabaři Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
11. 12.1.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany Darts La Putica Prostějov Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
11. 12.1.2018 Sharks Olomouc Draci Nová Hradečná Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
11. 12.1.2018 U Jiřiny Prostějov Miagi Mohelnice Bar La Putica, Prostějov
18:00
11. 12.1.2018 Dobří bobři Olomouc Jedlička Prostějov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
12. 26.1.2018 Radkův Š-Club Přerov Jedlička Prostějov Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
12. 26.1.2018 Dobří bobři Olomouc Miagi Mohelnice Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
12. 26.1.2018 U Jiřiny Prostějov Draci Nová Hradečná Bar La Putica, Prostějov
18:00
12. 26.1.2018 Sharks Olomouc Darts La Putica Prostějov Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
12. 26.1.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany Žabaři Olomouc Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
12. 26.1.2018 Renegades Olomouc Machine Šumperk Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
13. 2.2.2018 Miagi Mohelnice Jedlička Prostějov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
13. 2.2.2018 Machine Šumperk Poslanci Bělkovice-Lašťany Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
13. 2.2.2018 Žabaři Olomouc Sharks Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
13. 2.2.2018 Darts La Putica Prostějov U Jiřiny Prostějov Bar La Putica, Prostějov
18:00
13. 2.2.2018 Draci Nová Hradečná Dobří bobři Olomouc Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00
13. 2.2.2018 Renegades Olomouc Radkův Š-Club Přerov Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
14. 9.2.2018 Radkův Š-Club Přerov Miagi Mohelnice Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
14. 9.2.2018 Jedlička Prostějov Draci Nová Hradečná Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
14. 9.2.2018 Dobří bobři Olomouc Darts La Putica Prostějov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
14. 9.2.2018 U Jiřiny Prostějov Žabaři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
14. 9.2.2018 Sharks Olomouc Machine Šumperk Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
14. 9.2.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany Renegades Olomouc Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
15. 23.2.2018 Darts La Putica Prostějov Jedlička Prostějov Bar La Putica, Prostějov
18:00
15. 23.2.2018 Draci Nová Hradečná Miagi Mohelnice Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00
15. 23.2.2018 Renegades Olomouc Sharks Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
15. 23.2.2018 Machine Šumperk U Jiřiny Prostějov Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
15. 23.2.2018 Žabaři Olomouc Dobří bobři Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
15. 23.2.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany Radkův Š-Club Přerov Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
16. 2.3.2018 Radkův Š-Club Přerov Draci Nová Hradečná Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
16. 2.3.2018 Miagi Mohelnice Darts La Putica Prostějov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
16. 2.3.2018 Jedlička Prostějov Žabaři Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
16. 2.3.2018 Dobří bobři Olomouc Machine Šumperk Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
16. 2.3.2018 U Jiřiny Prostějov Renegades Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
16. 2.3.2018 Sharks Olomouc Poslanci Bělkovice-Lašťany Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
17. 9.3.2018 Machine Šumperk Jedlička Prostějov Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
17. 9.3.2018 Žabaři Olomouc Miagi Mohelnice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
17. 9.3.2018 Darts La Putica Prostějov Draci Nová Hradečná Bar La Putica, Prostějov
18:00
17. 9.3.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany U Jiřiny Prostějov Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
17. 9.3.2018 Renegades Olomouc Dobří bobři Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
17. 9.3.2018 Sharks Olomouc Radkův Š-Club Přerov Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
18. 23.3.2018 Radkův Š-Club Přerov Darts La Putica Prostějov Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
18. 23.3.2018 Draci Nová Hradečná Žabaři Olomouc Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00
18. 23.3.2018 Miagi Mohelnice Machine Šumperk Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
18. 23.3.2018 Jedlička Prostějov Renegades Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
18. 23.3.2018 Dobří bobři Olomouc Poslanci Bělkovice-Lašťany Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
18. 23.3.2018 U Jiřiny Prostějov Sharks Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
19. 6.4.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany Jedlička Prostějov Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
19. 6.4.2018 Renegades Olomouc Miagi Mohelnice Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
19. 6.4.2018 Machine Šumperk Draci Nová Hradečná Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
19. 6.4.2018 Žabaři Olomouc Darts La Putica Prostějov Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
19. 6.4.2018 Sharks Olomouc Dobří bobři Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
19. 6.4.2018 U Jiřiny Prostějov Radkův Š-Club Přerov Bar La Putica, Prostějov
18:00
20. 13.4.2018 Radkův Š-Club Přerov Žabaři Olomouc Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
20. 13.4.2018 Darts La Putica Prostějov Machine Šumperk Bar La Putica, Prostějov
18:00
20. 13.4.2018 Draci Nová Hradečná Renegades Olomouc Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00
20. 13.4.2018 Miagi Mohelnice Poslanci Bělkovice-Lašťany Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
20. 13.4.2018 Jedlička Prostějov Sharks Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
20. 13.4.2018 Dobří bobři Olomouc U Jiřiny Prostějov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
21. 27.4.2018 U Jiřiny Prostějov Jedlička Prostějov Bar La Putica, Prostějov
18:00
21. 27.4.2018 Sharks Olomouc Miagi Mohelnice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
21. 27.4.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany Draci Nová Hradečná Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
21. 27.4.2018 Renegades Olomouc Darts La Putica Prostějov Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
21. 27.4.2018 Machine Šumperk Žabaři Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
21. 27.4.2018 Dobří bobři Olomouc Radkův Š-Club Přerov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
22. 4.5.2018 Radkův Š-Club Přerov Machine Šumperk Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00
22. 4.5.2018 Žabaři Olomouc Renegades Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
22. 4.5.2018 Darts La Putica Prostějov Poslanci Bělkovice-Lašťany Bar La Putica, Prostějov
18:00
22. 4.5.2018 Draci Nová Hradečná Sharks Olomouc Hostinec u Brabínka, Nová Hradečná
18:00
22. 4.5.2018 Miagi Mohelnice U Jiřiny Prostějov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
22. 4.5.2018 Jedlička Prostějov Dobří bobři Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00

B liga Jesenicko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 15.9.2017 Modrý Jelen Vidnava 8 : 10 Dravci Supíkovice Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00 Pastyřík Roman 20 : 23 Malaník Marek
1. 15.9.2017 Autokemp Dolina Ludvíkov 7 : 11 Mě je to jedno B Zlaté Hory Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Zaoral Jiří 18 : 24 Setlová Andrea
1. 15.9.2017 Nealko Černá Voda 4 : 14 Sniper Nová Červená voda Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Martin 15 : 29 Novák Miroslav
1. 15.9.2017 Fenix Nová Červená Voda 5 : 13 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič michal 13 : 29 Kuběnová Marcela
1. 15.9.2017 Mě je to jedno Zlaté Hory 10 : 9 Eso Uhelná Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Müller Robert 24 : 19 Zapletal Jindřich
1. 15.9.2017 Šipkaři Žulová 10 : 8 Syslíci Velká Kraš Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00 Mrázek Petr 27 : 22 Martinásek Milan
2. 22.9.2017 Modrý Jelen Vidnava 0 : 18 Autokemp Dolina Ludvíkov Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00 0 : 36
2. 22.9.2017 Eso Uhelná 11 : 7 Šipkaři Žulová Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00 Zapletal Jindřich 25 : 21 Kouřil Petr
2. 22.9.2017 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou 8 : 10 Mě je to jedno Zlaté Hory Pohostinství u Martina, Žulová
18:00 Kuběnová Marcela 16 : 23 Trulej Roman
2. 22.9.2017 Sniper Nová Červená voda 6 : 12 Fenix Nová Červená Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Novák Miroslav 17 : 26 Modrovič michal
2. 22.9.2017 Mě je to jedno B Zlaté Hory 13 : 5 Nealko Černá Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Setlová Andrea 28 : 11 Juřík Jaroslav
2. 22.9.2017 Dravci Supíkovice 12 : 6 Syslíci Velká Kraš Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 29 : 19 Tirala Radim
3. 29.9.2017 Autokemp Dolina Ludvíkov 11 : 7 Dravci Supíkovice Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Zaoral Jiří 26 : 17 Malaník Marek
3. 29.9.2017 Nealko Černá Voda 10 : 9 Modrý Jelen Vidnava Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 22 : 23 Pastyřík Roman
3. 29.9.2017 Fenix Nová Červená Voda 7 : 11 Mě je to jedno B Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič michal 17 : 25 Setlová Andrea
3. 29.9.2017 Mě je to jedno Zlaté Hory 12 : 6 Sniper Nová Červená voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Trulej Roman 27 : 17 Novák Miroslav
3. 29.9.2017 Syslíci Velká Kraš 3 : 15 Eso Uhelná Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběna Jaroslav 8 : 32 Zapletal Jindřich
4. 6.10.2017 Modrý Jelen Vidnava 10 : 8 Fenix Nová Červená Voda Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00 Pastyřík Roman 24 : 19 Burďák Jan
4. 6.10.2017 Autokemp Dolina Ludvíkov 7 : 11 Nealko Černá Voda Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Zaoral Jiří 19 : 24 Juřík Martin
4. 6.10.2017 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou 9 : 10 Syslíci Velká Kraš Pohostinství u Martina, Žulová
18:00 Kuběnová Marcela 23 : 20 Ondrušík Jaroslav
4. 6.10.2017 Sniper Nová Červená voda 6 : 12 Šipkaři Žulová Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Nováková Petra 18 : 28 Kouřil Petr
4. 6.10.2017 Mě je to jedno B Zlaté Hory 10 : 9 Mě je to jedno Zlaté Hory Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Setlová Andrea 24 : 19 Müller Robert
4. 6.10.2017 Dravci Supíkovice 4 : 14 Eso Uhelná Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 11 : 30 Zapletal Jindřich
5. 13.10.2017 Nealko Černá Voda 4 : 14 Dravci Supíkovice Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 11 : 31 Malaník Marek
5. 13.10.2017 Fenix Nová Červená Voda 11 : 7 Autokemp Dolina Ludvíkov Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič michal 25 : 21 Zaoral Jiří
5. 13.10.2017 Mě je to jedno Zlaté Hory 14 : 4 Modrý Jelen Vidnava Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pelikán Jaroslav 31 : 14 Pastyřík Roman
5. 13.10.2017 Šipkaři Žulová 8 : 10 Mě je to jedno B Zlaté Hory Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00 Kouřil Petr 19 : 21 Setlová Andrea
5. 13.10.2017 Syslíci Velká Kraš 7 : 11 Sniper Nová Červená voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Ondrušík Jaroslav 18 : 23 Novák Miroslav
5. 13.10.2017 Eso Uhelná 14 : 4 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00 Zapletal Jindřich 29 : 13 Kuběnová Marcela
3. 20.10.2017 Šipkaři Žulová Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
6. 27.10.2017 Modrý Jelen Vidnava Šipkaři Žulová Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
6. 27.10.2017 Autokemp Dolina Ludvíkov Mě je to jedno Zlaté Hory Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
6. 27.10.2017 Nealko Černá Voda Fenix Nová Červená Voda Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
6. 27.10.2017 Sniper Nová Červená voda Eso Uhelná Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
6. 27.10.2017 Mě je to jedno B Zlaté Hory Syslíci Velká Kraš Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
6. 27.10.2017 Dravci Supíkovice Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
7. 3.11.2017 Fenix Nová Červená Voda Dravci Supíkovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
7. 3.11.2017 Mě je to jedno Zlaté Hory Nealko Černá Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
7. 3.11.2017 Šipkaři Žulová Autokemp Dolina Ludvíkov Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
7. 3.11.2017 Syslíci Velká Kraš Modrý Jelen Vidnava Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
7. 3.11.2017 Eso Uhelná Mě je to jedno B Zlaté Hory Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
7. 3.11.2017 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Sniper Nová Červená voda Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
8. 10.11.2017 Modrý Jelen Vidnava Eso Uhelná Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
8. 10.11.2017 Autokemp Dolina Ludvíkov Syslíci Velká Kraš Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
8. 10.11.2017 Nealko Černá Voda Šipkaři Žulová Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
8. 10.11.2017 Fenix Nová Červená Voda Mě je to jedno Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
8. 10.11.2017 Mě je to jedno B Zlaté Hory Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
8. 10.11.2017 Dravci Supíkovice Sniper Nová Červená voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
9. 1.12.2017 Mě je to jedno Zlaté Hory Dravci Supíkovice Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
9. 1.12.2017 Šipkaři Žulová Fenix Nová Červená Voda Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
9. 1.12.2017 Syslíci Velká Kraš Nealko Černá Voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
9. 1.12.2017 Eso Uhelná Autokemp Dolina Ludvíkov Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
9. 1.12.2017 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Modrý Jelen Vidnava Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
9. 1.12.2017 Sniper Nová Červená voda Mě je to jedno B Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
10. 15.12.2017 Modrý Jelen Vidnava Sniper Nová Červená voda Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
10. 15.12.2017 Autokemp Dolina Ludvíkov Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
10. 15.12.2017 Nealko Černá Voda Eso Uhelná Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
10. 15.12.2017 Fenix Nová Červená Voda Syslíci Velká Kraš Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
10. 15.12.2017 Mě je to jedno Zlaté Hory Šipkaři Žulová Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
10. 15.12.2017 Dravci Supíkovice Mě je to jedno B Zlaté Hory Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
11. 12.1.2018 Šipkaři Žulová Dravci Supíkovice Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
11. 12.1.2018 Syslíci Velká Kraš Mě je to jedno Zlaté Hory Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
11. 12.1.2018 Eso Uhelná Fenix Nová Červená Voda Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
11. 12.1.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Nealko Černá Voda Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
11. 12.1.2018 Sniper Nová Červená voda Autokemp Dolina Ludvíkov Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
11. 12.1.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Modrý Jelen Vidnava Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
12. 26.1.2018 Dravci Supíkovice Modrý Jelen Vidnava Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
12. 26.1.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Autokemp Dolina Ludvíkov Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
12. 26.1.2018 Sniper Nová Červená voda Nealko Černá Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
12. 26.1.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Fenix Nová Červená Voda Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
12. 26.1.2018 Eso Uhelná Mě je to jedno Zlaté Hory Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
12. 26.1.2018 Syslíci Velká Kraš Šipkaři Žulová Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
13. 2.2.2018 Autokemp Dolina Ludvíkov Modrý Jelen Vidnava Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
13. 2.2.2018 Šipkaři Žulová Eso Uhelná Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
13. 2.2.2018 Mě je to jedno Zlaté Hory Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
13. 2.2.2018 Fenix Nová Červená Voda Sniper Nová Červená voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
13. 2.2.2018 Nealko Černá Voda Mě je to jedno B Zlaté Hory Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
13. 2.2.2018 Syslíci Velká Kraš Dravci Supíkovice Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
14. 9.2.2018 Dravci Supíkovice Autokemp Dolina Ludvíkov Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
14. 9.2.2018 Modrý Jelen Vidnava Nealko Černá Voda Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
14. 9.2.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Fenix Nová Červená Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
14. 9.2.2018 Sniper Nová Červená voda Mě je to jedno Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
14. 9.2.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Šipkaři Žulová Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
14. 9.2.2018 Eso Uhelná Syslíci Velká Kraš Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
15. 23.2.2018 Fenix Nová Červená Voda Modrý Jelen Vidnava Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
15. 23.2.2018 Nealko Černá Voda Autokemp Dolina Ludvíkov Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
15. 23.2.2018 Syslíci Velká Kraš Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
15. 23.2.2018 Šipkaři Žulová Sniper Nová Červená voda Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
15. 23.2.2018 Mě je to jedno Zlaté Hory Mě je to jedno B Zlaté Hory Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
15. 23.2.2018 Eso Uhelná Dravci Supíkovice Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
16. 2.3.2018 Dravci Supíkovice Nealko Černá Voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
16. 2.3.2018 Autokemp Dolina Ludvíkov Fenix Nová Červená Voda Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
16. 2.3.2018 Modrý Jelen Vidnava Mě je to jedno Zlaté Hory Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
16. 2.3.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Šipkaři Žulová Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
16. 2.3.2018 Sniper Nová Červená voda Syslíci Velká Kraš Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
16. 2.3.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Eso Uhelná Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
17. 9.3.2018 Šipkaři Žulová Modrý Jelen Vidnava Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
17. 9.3.2018 Mě je to jedno Zlaté Hory Autokemp Dolina Ludvíkov Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
17. 9.3.2018 Fenix Nová Červená Voda Nealko Černá Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
17. 9.3.2018 Eso Uhelná Sniper Nová Červená voda Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
17. 9.3.2018 Syslíci Velká Kraš Mě je to jedno B Zlaté Hory Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
17. 9.3.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Dravci Supíkovice Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
18. 23.3.2018 Dravci Supíkovice Fenix Nová Červená Voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
18. 23.3.2018 Nealko Černá Voda Mě je to jedno Zlaté Hory Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
18. 23.3.2018 Autokemp Dolina Ludvíkov Šipkaři Žulová Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
18. 23.3.2018 Modrý Jelen Vidnava Syslíci Velká Kraš Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
18. 23.3.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Eso Uhelná Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
18. 23.3.2018 Sniper Nová Červená voda Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
19. 6.4.2018 Eso Uhelná Modrý Jelen Vidnava Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
19. 6.4.2018 Syslíci Velká Kraš Autokemp Dolina Ludvíkov Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
19. 6.4.2018 Šipkaři Žulová Nealko Černá Voda Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
19. 6.4.2018 Mě je to jedno Zlaté Hory Fenix Nová Červená Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
19. 6.4.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Mě je to jedno B Zlaté Hory Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
19. 6.4.2018 Sniper Nová Červená voda Dravci Supíkovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
20. 13.4.2018 Dravci Supíkovice Mě je to jedno Zlaté Hory Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
20. 13.4.2018 Fenix Nová Červená Voda Šipkaři Žulová Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
20. 13.4.2018 Nealko Černá Voda Syslíci Velká Kraš Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
20. 13.4.2018 Autokemp Dolina Ludvíkov Eso Uhelná Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
20. 13.4.2018 Modrý Jelen Vidnava Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
20. 13.4.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Sniper Nová Červená voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
21. 27.4.2018 Sniper Nová Červená voda Modrý Jelen Vidnava Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
21. 27.4.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Autokemp Dolina Ludvíkov Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
21. 27.4.2018 Eso Uhelná Nealko Černá Voda Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
21. 27.4.2018 Syslíci Velká Kraš Fenix Nová Červená Voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
21. 27.4.2018 Šipkaři Žulová Mě je to jedno Zlaté Hory Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
21. 27.4.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Dravci Supíkovice Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
22. 4.5.2018 Dravci Supíkovice Šipkaři Žulová Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
22. 4.5.2018 Mě je to jedno Zlaté Hory Syslíci Velká Kraš Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
22. 4.5.2018 Fenix Nová Červená Voda Eso Uhelná Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
22. 4.5.2018 Nealko Černá Voda Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
22. 4.5.2018 Autokemp Dolina Ludvíkov Sniper Nová Červená voda Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
22. 4.5.2018 Modrý Jelen Vidnava Mě je to jedno B Zlaté Hory Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00

B liga Olomoucko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 No Fear Šternberk 8 : 10 O Dírko Maroko Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00 Zahrádka Jiří 24 : 25 Vymazal Pavel
1. 8.9.2017 Bobři Seniors Olomouc 15 : 3 Miagi Rabbits Mohelnice Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Šroubek Pavel 31 : 11 Huličný Milan
1. 8.9.2017 Zvonaři Olomouc 13 : 5 Komáři Komárov Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00 Arlt Jiří 30 : 16 Fujdiak Jan
1. 8.9.2017 Tygři A Olomouc 10 : 9 Kohouti Těšetice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 23 : 23 Vyhlídal Zbyněk
1. 8.9.2017 Olomoučtí orli 10 : 8 Kupec Tážaly U Golema Olomouc, Olomouc
18:00 Pavlík Gabriel 22 : 23 Sekanina Otakar
2. 15.9.2017 Pardáli Olomouc 0 : 18 O Dírko Maroko Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 0 : 36
2. 15.9.2017 Kupec Tážaly 10 : 9 Tygři A Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Sekanina Otakar 25 : 19 Čaňo Marek
2. 15.9.2017 Kohouti Těšetice 16 : 2 Zvonaři Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00 Vyhlídal Zbyněk 33 : 6 Arlt Jiří
2. 15.9.2017 Komáři Komárov 2 : 16 Bobři Seniors Olomouc Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00 Fujdiak Jan 6 : 33 Šroubek Pavel
2. 15.9.2017 Miagi Rabbits Mohelnice 8 : 10 No Fear Šternberk Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 21 : 27 Zahrádka Jiří
2. 15.9.2017 Baracudy Olomouc 10 : 9 Olomoučtí orli Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00 Svoboda Filip 21 : 21 Pavlík Gabriel
3. 22.9.2017 O Dírko Maroko Olomouc 13 : 5 Miagi Rabbits Mohelnice Bar Maroko, Olomouc
18:00 Vymazal Pavel 28 : 17 Huličný Milan
3. 22.9.2017 No Fear Šternberk 11 : 7 Komáři Komárov Sport Bar 66, Šternberk
18:00 Zahrádka Jiří 28 : 18 Fujdiak Jan
3. 22.9.2017 Bobři Seniors Olomouc 16 : 2 Kohouti Těšetice Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Šroubek Pavel 34 : 9 Přidal Petr
3. 22.9.2017 Zvonaři Olomouc 5 : 13 Kupec Tážaly Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00 Arlt Jiří 13 : 28 Sekanina Otakar
3. 22.9.2017 Tygři A Olomouc 11 : 7 Baracudy Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 24 : 17 Sobotková Eva
3. 22.9.2017 Olomoučtí orli 15 : 3 Pardáli Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00 Pavlík Gabriel 32 : 10 Bielik Martin
1. 29.9.2017 Baracudy Olomouc 12 : 6 Pardáli Olomouc Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00 Svoboda Filip 26 : 16 Žouželková Iveta
4. 6.10.2017 Pardáli Olomouc 12 : 6 Miagi Rabbits Mohelnice Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 Dolanský Miroslav 28 : 19 Huličný Milan
4. 6.10.2017 Kupec Tážaly 4 : 14 Bobři Seniors Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Sekanina Otakar 13 : 32 Šroubek Pavel
4. 6.10.2017 Kohouti Těšetice 8 : 10 No Fear Šternberk Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00 Přidal Petr 24 : 25 Zahrádka Jiří
4. 6.10.2017 Komáři Komárov 4 : 14 O Dírko Maroko Olomouc Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00 Fujdiak Jan 14 : 30 Vymazal Pavel
4. 6.10.2017 Olomoučtí orli 8 : 10 Tygři A Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00 Pavlík Gabriel 22 : 26 Čaňo Marek
4. 6.10.2017 Baracudy Olomouc 16 : 2 Zvonaři Olomouc Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00 Svoboda Filip 32 : 5 Arlt Jiří
5. 13.10.2017 Miagi Rabbits Mohelnice 17 : 1 Komáři Komárov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 35 : 9 Langmaier Vilém
5. 13.10.2017 O Dírko Maroko Olomouc 5 : 13 Kohouti Těšetice Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 17 : 30 Vyhlídal Zbyněk
5. 13.10.2017 No Fear Šternberk 4 : 14 Kupec Tážaly Sport Bar 66, Šternberk
18:00 Zahrádka Jiří 11 : 31 Sekanina Otakar
5. 13.10.2017 Zvonaři Olomouc 6 : 12 Olomoučtí orli Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00 Arlt Jiří 18 : 27 Mrňková Markéta
5. 13.10.2017 Tygři A Olomouc 12 : 6 Pardáli Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 25 : 15 Dolanský Miroslav
6. 27.10.2017 Pardáli Olomouc Komáři Komárov Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
6. 27.10.2017 Kupec Tážaly O Dírko Maroko Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
6. 27.10.2017 Kohouti Těšetice Miagi Rabbits Mohelnice Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
6. 27.10.2017 Tygři A Olomouc Zvonaři Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
6. 27.10.2017 Olomoučtí orli Bobři Seniors Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
6. 27.10.2017 Baracudy Olomouc No Fear Šternberk Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00
7. 3.11.2017 Komáři Komárov Kohouti Těšetice Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00
7. 3.11.2017 Miagi Rabbits Mohelnice Kupec Tážaly Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
7. 3.11.2017 O Dírko Maroko Olomouc Baracudy Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00
7. 3.11.2017 No Fear Šternberk Olomoučtí orli Sport Bar 66, Šternberk
18:00
7. 3.11.2017 Bobři Seniors Olomouc Tygři A Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
7. 3.11.2017 Zvonaři Olomouc Pardáli Olomouc Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00
8. 10.11.2017 Pardáli Olomouc Kohouti Těšetice Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
8. 10.11.2017 Kupec Tážaly Komáři Komárov Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
8. 10.11.2017 Zvonaři Olomouc Bobři Seniors Olomouc Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00
8. 10.11.2017 Tygři A Olomouc No Fear Šternberk Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
8. 10.11.2017 Olomoučtí orli O Dírko Maroko Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
8. 10.11.2017 Baracudy Olomouc Miagi Rabbits Mohelnice Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00
5. 17.11.2017 Bobři Seniors Olomouc Baracudy Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
9. 1.12.2017 Kohouti Těšetice Kupec Tážaly Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
9. 1.12.2017 Komáři Komárov Baracudy Olomouc Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00
9. 1.12.2017 Miagi Rabbits Mohelnice Olomoučtí orli Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
9. 1.12.2017 O Dírko Maroko Olomouc Tygři A Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00
9. 1.12.2017 No Fear Šternberk Zvonaři Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00
9. 1.12.2017 Bobři Seniors Olomouc Pardáli Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
10. 15.12.2017 Pardáli Olomouc Kupec Tážaly Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
10. 15.12.2017 Bobři Seniors Olomouc No Fear Šternberk Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
10. 15.12.2017 Zvonaři Olomouc O Dírko Maroko Olomouc Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00
10. 15.12.2017 Tygři A Olomouc Miagi Rabbits Mohelnice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
10. 15.12.2017 Olomoučtí orli Komáři Komárov U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
10. 15.12.2017 Baracudy Olomouc Kohouti Těšetice Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00
11. 12.1.2018 Kupec Tážaly Baracudy Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
11. 12.1.2018 Kohouti Těšetice Olomoučtí orli Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
11. 12.1.2018 Komáři Komárov Tygři A Olomouc Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00
11. 12.1.2018 Miagi Rabbits Mohelnice Zvonaři Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
11. 12.1.2018 O Dírko Maroko Olomouc Bobři Seniors Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00
11. 12.1.2018 No Fear Šternberk Pardáli Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00
12. 19.1.2018 Pardáli Olomouc Baracudy Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
12. 26.1.2018 O Dírko Maroko Olomouc No Fear Šternberk Bar Maroko, Olomouc
18:00
12. 26.1.2018 Miagi Rabbits Mohelnice Bobři Seniors Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
12. 26.1.2018 Komáři Komárov Zvonaři Olomouc Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00
12. 26.1.2018 Kohouti Těšetice Tygři A Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
12. 26.1.2018 Kupec Tážaly Olomoučtí orli Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
13. 2.2.2018 O Dírko Maroko Olomouc Pardáli Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00
13. 2.2.2018 Tygři A Olomouc Kupec Tážaly Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
13. 2.2.2018 Zvonaři Olomouc Kohouti Těšetice Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00
13. 2.2.2018 Bobři Seniors Olomouc Komáři Komárov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
13. 2.2.2018 No Fear Šternberk Miagi Rabbits Mohelnice Sport Bar 66, Šternberk
18:00
13. 2.2.2018 Olomoučtí orli Baracudy Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
14. 9.2.2018 Miagi Rabbits Mohelnice O Dírko Maroko Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
14. 9.2.2018 Komáři Komárov No Fear Šternberk Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00
14. 9.2.2018 Kohouti Těšetice Bobři Seniors Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
14. 9.2.2018 Kupec Tážaly Zvonaři Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
14. 9.2.2018 Baracudy Olomouc Tygři A Olomouc Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00
14. 9.2.2018 Pardáli Olomouc Olomoučtí orli Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
15. 23.2.2018 Miagi Rabbits Mohelnice Pardáli Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
15. 23.2.2018 Bobři Seniors Olomouc Kupec Tážaly Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
15. 23.2.2018 No Fear Šternberk Kohouti Těšetice Sport Bar 66, Šternberk
18:00
15. 23.2.2018 O Dírko Maroko Olomouc Komáři Komárov Bar Maroko, Olomouc
18:00
15. 23.2.2018 Tygři A Olomouc Olomoučtí orli Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
15. 23.2.2018 Zvonaři Olomouc Baracudy Olomouc Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00
16. 2.3.2018 Komáři Komárov Miagi Rabbits Mohelnice Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00
16. 2.3.2018 Kohouti Těšetice O Dírko Maroko Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
16. 2.3.2018 Kupec Tážaly No Fear Šternberk Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
16. 2.3.2018 Baracudy Olomouc Bobři Seniors Olomouc Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00
16. 2.3.2018 Olomoučtí orli Zvonaři Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
16. 2.3.2018 Pardáli Olomouc Tygři A Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
17. 9.3.2018 Komáři Komárov Pardáli Olomouc Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00
17. 9.3.2018 O Dírko Maroko Olomouc Kupec Tážaly Bar Maroko, Olomouc
18:00
17. 9.3.2018 Miagi Rabbits Mohelnice Kohouti Těšetice Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
17. 9.3.2018 Zvonaři Olomouc Tygři A Olomouc Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00
17. 9.3.2018 Bobři Seniors Olomouc Olomoučtí orli Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
17. 9.3.2018 No Fear Šternberk Baracudy Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00
18. 23.3.2018 Kohouti Těšetice Komáři Komárov Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
18. 23.3.2018 Kupec Tážaly Miagi Rabbits Mohelnice Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
18. 23.3.2018 Baracudy Olomouc O Dírko Maroko Olomouc Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00
18. 23.3.2018 Olomoučtí orli No Fear Šternberk U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
18. 23.3.2018 Tygři A Olomouc Bobři Seniors Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
18. 23.3.2018 Pardáli Olomouc Zvonaři Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
19. 6.4.2018 Kohouti Těšetice Pardáli Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
19. 6.4.2018 Komáři Komárov Kupec Tážaly Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00
19. 6.4.2018 Bobři Seniors Olomouc Zvonaři Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
19. 6.4.2018 No Fear Šternberk Tygři A Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00
19. 6.4.2018 O Dírko Maroko Olomouc Olomoučtí orli Bar Maroko, Olomouc
18:00
19. 6.4.2018 Miagi Rabbits Mohelnice Baracudy Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
20. 13.4.2018 Kupec Tážaly Kohouti Těšetice Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
20. 13.4.2018 Baracudy Olomouc Komáři Komárov Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00
20. 13.4.2018 Olomoučtí orli Miagi Rabbits Mohelnice U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
20. 13.4.2018 Tygři A Olomouc O Dírko Maroko Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
20. 13.4.2018 Zvonaři Olomouc No Fear Šternberk Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00
20. 13.4.2018 Pardáli Olomouc Bobři Seniors Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
21. 27.4.2018 Kupec Tážaly Pardáli Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
21. 27.4.2018 No Fear Šternberk Bobři Seniors Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00
21. 27.4.2018 O Dírko Maroko Olomouc Zvonaři Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00
21. 27.4.2018 Miagi Rabbits Mohelnice Tygři A Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
21. 27.4.2018 Komáři Komárov Olomoučtí orli Hostinec Na Rychtě, Komárov
18:00
21. 27.4.2018 Kohouti Těšetice Baracudy Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
22. 4.5.2018 Baracudy Olomouc Kupec Tážaly Hospůdka U Pulce, Olomouc
18:00
22. 4.5.2018 Olomoučtí orli Kohouti Těšetice U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
22. 4.5.2018 Tygři A Olomouc Komáři Komárov Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
22. 4.5.2018 Zvonaři Olomouc Miagi Rabbits Mohelnice Hanušovická pivnička, Olomouc
18:00
22. 4.5.2018 Bobři Seniors Olomouc O Dírko Maroko Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
22. 4.5.2018 Pardáli Olomouc No Fear Šternberk Pivnice u Janka, Olomouc
18:00

B liga Přerovsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Čučkaři Přerov 8 : 10 Panteři Hranice Bar Penalta, Přerov
18:00 Randová Anna 18 : 25 Kuchšová Lucie
1. 8.9.2017 Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 7 : 11 SemSex Přerov Pivnice Kornet, Lipník nad Bečvou
18:00 Tůmová Petra 16 : 24 Šťastný Karel
1. 8.9.2017 Kobra Hrabůvka 5 : 13 Arnošťáci Hranice A Pohostinství Hrabůvka, Hranice
18:00 Kurc Petr 16 : 29 Ondruch Martin
1. 8.9.2017 Bašta Přerov 2 : 16 Druhá tráva Drahotuše Atlantis klub Přerov, Přerov
18:00 Banýr Josef 8 : 33 Vacková Miroslava
2. 15.9.2017 Čučkaři Přerov 5 : 13 Camel Přerov Bar Penalta, Přerov
18:00 Randová Anna 15 : 28 Krampla Michal
2. 15.9.2017 Arnošťáci Hranice A 14 : 4 Bašta Přerov Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Ondruch Martin 32 : 13 Banýr Josef
2. 15.9.2017 Kohouti Ludslavice 9 : 10 Kobra Hrabůvka Hostinec U studny, Ludslavice
18:00 Lužík Pavel 22 : 21 Kurc Petr
2. 15.9.2017 SemSex Přerov 17 : 1 Hugo Miagi Přerov Hostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00 Šťastný Karel 34 : 9 Šrot Petr
2. 15.9.2017 Panteři Hranice 11 : 7 Druhá tráva Drahotuše Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 26 : 17 Vacková Miroslava
3. 22.9.2017 Camel Přerov 10 : 8 Panteři Hranice Pivnice u Velblouda, Přerov
18:00 Krampla Michal 23 : 22 Kuchšová Lucie
3. 22.9.2017 Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 12 : 6 Čučkaři Přerov Pivnice Kornet, Lipník nad Bečvou
18:00 Tůmová Petra 25 : 14 Randová Anna
3. 22.9.2017 Bašta Přerov 8 : 10 Kohouti Ludslavice Atlantis klub Přerov, Přerov
18:00 Banýr Josef 21 : 23 Lužík Pavel
3. 22.9.2017 Druhá tráva Drahotuše 6 : 12 Arnošťáci Hranice A Kluziště Drahotuše, Drahotuše
18:00 Kvapil Luboš 17 : 26 Ondruch Martin
4. 6.10.2017 Čučkaři Přerov 11 : 7 Hugo Miagi Přerov Bar Penalta, Přerov
18:00 Randová Anna 23 : 21 Šrot Petr
4. 6.10.2017 Camel Přerov 12 : 6 Rychlé šípy Lipník nad Bečvou Pivnice u Velblouda, Přerov
18:00 Krampla Michal 27 : 15 Tůmová Petra
4. 6.10.2017 Kohouti Ludslavice 6 : 12 Druhá tráva Drahotuše Hostinec U studny, Ludslavice
18:00 Lužík Pavel 17 : 26 Vacková Miroslava
4. 6.10.2017 SemSex Přerov 11 : 7 Bašta Přerov Hostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00 Šťastný Karel 26 : 15 Banýr Josef
4. 6.10.2017 Panteři Hranice 10 : 8 Arnošťáci Hranice A Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 23 : 21 Ondruch Martin
5. 13.10.2017 Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 6 : 12 Panteři Hranice Pivnice Kornet, Lipník nad Bečvou
18:00 Tůmová Petra 18 : 28 Kuchšová Lucie
5. 13.10.2017 Hugo Miagi Přerov 3 : 15 Camel Přerov Hostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00 Šrot Petr 13 : 31 Krampla Michal
5. 13.10.2017 Kobra Hrabůvka 11 : 7 Čučkaři Přerov Pohostinství Hrabůvka, Hranice
18:00 Kurc Petr 26 : 16 Randová Anna
5. 13.10.2017 Druhá tráva Drahotuše 11 : 7 SemSex Přerov Kluziště Drahotuše, Drahotuše
18:00 Vacková Miroslava 24 : 16 Šťastný Karel
5. 13.10.2017 Arnošťáci Hranice A 10 : 8 Kohouti Ludslavice Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Ondruch Martin 28 : 18 Dobrovolný Vratislav
1. 20.10.2017 Hugo Miagi Přerov Kohouti Ludslavice Hostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
8. 20.10.2017 Panteři Hranice SemSex Přerov