Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/957)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Olomoucký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 957 | Turnajů: 631

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Smékal Roman CZE004471 B Žabaři Olomouc 8 125 133 133 133
2. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 10 90 100 100 100
3. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice 8 75 83 83 83
4. Řehák Jiří CZE045277 B Arnošt Hranice 8 74 82 82 82
5. Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 9 59 68 68 68
5. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 9 59 68 68 68
7. Kašpar Jakub CZE008157 DRaci Nová Hradečná 8 59 67 67 67
8. Kučera Lukáš 1985 CZE020258 B Arnošt Hranice 7 59 66 66 66
9. Ráža Josef CZE031975 A Sport Bar Slovan Šternberk 8 56 64 64 64
9. Kvapil Luboš CZE055017 C Kluziště Drahotuše 4 60 64 64 64
11. Smejkal Rostislav CZE042954 B Kobra Hrabůvka 2 59 61 61 61
12. Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov 6 54 60 60 60
13. Vašina Martin CZE048700 Dars klub Nouzska Vyškov 59 59 59 59
14. Hlaváč Luděk CZE043311 C Arnošt Hranice 58 58 58 58
15. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 8 47 55 55 55
15. Satora David CZE018533 A Olomoučtí orli 3 52 55 55 55
17. Malíšková Veronika CZE028897 C No Men Prostějov 10 43 53 53 53
18. Králík Martin CZE053579 Pasohlávky 2 50 52 52 52
18. Tůma Slavoj CZE034925 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 2 50 52 52 52
20. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 1 50 51 51 51
21. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 10 40 50 50 50
21. Jaroš Tomáš CZE039438 C Camel Přerov 4 46 50 50 50
21. Dvořák Petr 1979 CZE003261 B Mexičani Biskupice 1 49 50 50 50
24. Veselý Roman CZE018416 A Renegades Olomouc 6 43 49 49 49
24. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 10 39 49 49 49
26. Haník Kamil CZE050500 Uničov 6 42 48 48 48
26. Kučera Václav CZE005427 C Sport Bar Slovan Šternberk 48 48 48 48
26. Maďa Milan CZE049774 C Bačkory Šternberk 2 46 48 48 48
29. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 8 39 47 47 47
30. Dorazilová Jitka CZE053572 B Přerov V 2 43 45 45 45
31. Matušek Radovan CZE051249 Raci od Zlatého potoka Řídeč 6 38 44 44 44
31. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 44 44 44 44
31. Maties Mihai CZE037708 A Darts La Putica Prostějov 2 42 44 44 44
34. Hacura Pavel CZE046393 C Hanácká trefa Prostějov 2 41 43 43 43
35. Vöröšová Nela CZE054444 D Legend A. Olomouc 9 32 41 41 41
35. Plhák Petr CZE052861 Olomoučtí orli 7 34 41 41 41
35. Fitz Daniel CZE001873 C Přerov 41 41 41 41
35. Koláček Vladimír CZE000161 A Kobra Hrabůvka 1 40 41 41 41
39. Turoň Jaroslav CZE019267 B Kohouti Těšetice 7 33 40 40 40
39. Klimša Roman CZE000862 B Žabaři Olomouc 7 33 40 40 40
41. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 39 39 39 39
41. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 1 38 39 39 39
41. Mlčoch Jiří 1985 CZE023661 A Jedlička Prostějov 4 35 39 39 39
44. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 6 32 38 38 38
44. Špaček Josef CZE033310 C Žabáci Ivanovice na Hané 38 38 38 38
46. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 37 37 37 37
46. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šipkaři Střeň 3 34 37 37 37
46. Švec Pavel CZE055989 Sport Bar Slovan Šternberk 37 37 37 37
46. Bartoň Martin CZE046780 B Gerlich Fulnek 8 29 37 37 37
50. Přibylík Milan CZE001534 A Zběsile a rychle Vyškov 36 36 36 36
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 11:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 11:44:28