Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/772)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Olomoucký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 772 | Turnajů: 285

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Smékal Roman CZE004471 A Žabaři Olomouc 2 66 68 68 68
2. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov 4 51 55 55 55
3. Králík Martin CZE053579 B Baracudy Olomouc 2 50 52 52 52
4. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 4 47 51 51 51
5. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 4 44 48 48 48
6. Satora David CZE018533 A Olomoučtí orli 4 38 42 42 42
7. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 4 33 37 37 37
8. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 4 30 34 34 34
9. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 2 31 33 33 33
10. Ráža Josef CZE031975 A Sport Bar Slovan Šternberk 2 26 28 28 28
11. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 27 27 27 27
11. Šembera David CZE054680 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 27 27 27 27
11. Vašina Martin CZE048700 A Dars klub Nouzska Vyškov 2 25 27 27 27
14. Veselý Roman CZE018416 A Renegades Olomouc 26 26 26 26
14. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 26 26 26 26
14. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 26 26 26 26
14. Nerušil Tomáš CZE049315 A Raci od Zlatého potoka Řídeč 26 26 26 26
18. Kalužík Tomáš CZE036589 Bílovec 25 25 25 25
18. Kreuzigerová Jitka CZE057714 Šternberk 25 25 25 25
20. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Bačkory Šternberk 24 24 24 24
20. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 3 21 24 24 24
20. Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov 24 24 24 24
20. Špaček Josef CZE033310 C Žabáci Ivanovice na Hané 2 22 24 24 24
20. Sázel David CZE037020 B Mexičani Biskupice 3 21 24 24 24
20. Hrabal Martin CZE022556 B Tygři Olomouc 4 20 24 24 24
20. Přidálek Lukáš CZE024535 B Mexičani Biskupice 3 21 24 24 24
27. Šembera Pavel CZE054681 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 23 23 23 23
27. Mičková Monika CZE022874 C No Men Prostějov 2 21 23 23 23
27. Maties Mihai CZE037708 A Darts La Putica Prostějov 23 23 23 23
27. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 2 21 23 23 23
27. Kašpar Jakub CZE008157 A DRaci Nová Hradečná 4 19 23 23 23
32. Všianský Miroslav CZE039443 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 22 22 22 22
32. Haník Kamil CZE050500 Uničov 2 20 22 22 22
32. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 22 22 22 22
32. Vacula František CZE000253 C Hattrick Šternberk 2 20 22 22 22
32. Moudrý Aleš CZE035828 B Skalní Na Nové Doloplazy 22 22 22 22
37. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 21 21 21 21
37. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 4 17 21 21 21
37. Knob Jakub CZE047012 D Sport Bar Slovan Šternberk 2 19 21 21 21
37. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 1 20 21 21 21
37. Smrček Miroslav CZE051944 C Gerlich Fulnek 4 17 21 21 21
37. Přichystal Gustav CZE056782 B Autokemp Dolina Ludvíkov 21 21 21 21
37. Otevřelová Andrea CZE057727 D Sport Bar Slovan Šternberk 2 19 21 21 21
37. Cuřínová Kristýna CZE060291 Jeseník 21 21 21 21
37. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 4 17 21 21 21
46. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 20 20 20 20
46. Malíšková Veronika CZE028897 C No Men Prostějov 2 18 20 20 20
46. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 20 20 20 20
46. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 20 20 20 20
46. Krejzlík Dalibor CZE022182 A Bobři Seniors Olomouc 4 16 20 20 20
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.4.2018 00:39

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 27.4.2018 00:39:55