Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/139)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 139 | Turnajů: 591

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 3 30 33 35 27 700
2. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 4 23 27 27 25 750
3. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 3 30 33 45 24 400
4. Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 5 30 35 74 21 800
5. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice 5 30 35 94 21 100
6. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov 2 30 32 47 19 600
7. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 4 30 34 64 18 500
8. Klimšová Libuše CZE026241 B Legend A. Olomouc 5 30 35 39 18 300
9. Prčíková Alena CZE004856 B Modrý Jelen Vidnava 30 30 34 16 000
10. Dvořáková Alena CZE031703 C Horny Darts Lipník 4 28 32 32 15 200
11. Mičková Monika CZE022874 A No Men Prostějov 4 30 34 39 14 800
12. Hrubá Kateřina CZE000063 A No Men Prostějov 4 27 31 31 14 650
13. Vöröšová Nela CZE054444 D Legend A. Olomouc 5 30 35 42 14 600
14. Čechová Ariana CZE028848 C Draci TJ Počenice-Tetětice 30 30 32 14 300
14. Malíšková Veronika CZE028897 C No Men Prostějov 5 30 35 59 14 300
16. Dorazilová Jitka CZE053572 B Dobří bobři Olomouc 1 30 31 49 14 000
17. Schwarzová Lucie CZE047809 C Horny Darts Lipník 3 30 33 34 13 800
17. Kreuzigerová Jitka CZE057714 Šternberk 1 30 31 38 13 800
19. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 30 30 48 12 900
20. Křenková Blanka CZE045310 C Dragons Hranice 30 30 38 11 500
21. Tůmová Nikol CZE052017 Lipník nad Bečvou 3 30 33 33 11 400
22. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 2 25 27 27 11 250
23. Keclíková Marie CZE041009 Arnošt Hranice 30 30 32 10 900
24. Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice 3 10 13 13 10 600
25. Otevřelová Andrea CZE057727 Sport Bar Slovan Šternberk 1 29 30 30 10 150
26. Zapletalová Veronika CZE047143 C No Men Prostějov 30 30 35 10 100
27. Slováčková Zdenka CZE030992 Bombarďáci ze Slížan Morkovice 26 26 26 9 400
28. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín 19 19 19 9 250
29. Hrdá Gabriela CZE054455 Čelčice 23 23 23 8 850
30. Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky 2 18 20 20 8 800
31. Knápková Ludmila CZE046922 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 18 19 19 8 700
32. Benešová Hana CZE001574 B UDO Holštejn 18 18 18 8 600
33. Dudíková Nikol CZE050318 Uničov 25 25 25 8 550
34. Vyhlídalová-Müllerová Dana CZE035023 B Kohouti Těšetice 1 18 19 19 8 500
35. Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice 2 6 8 8 7 300
36. Setlová Andrea CZE055428 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 15 17 17 7 250
36. Zabloudilová Lenka CZE050351 Újezd u Uničova 19 19 19 7 250
38. Píchalová Martina CZE053173 C No Men Prostějov 1 19 20 20 7 150
39. Zámorská Kateřina CZE059533 Hlinsko 20 20 20 6 700
40. Otrubová Eva CZE029649 A Luleč 13 13 13 6 650
41. Králíková Šárka CZE049825 Počenice 17 17 17 6 550
42. Kudláčová Šárka CZE056832 Aston Punat Olomouc 16 16 16 6 300
43. Tiralová Lenka CZE038904 B Syslíci Velká Kraš 17 17 17 5 950
44. Kopčilová Monika CZE049221 Hulín 17 17 17 5 750
45. Bílková Pavla CZE057738 Horny Darts Lipník 1 13 14 14 5 650
46. Grygarová Vendula CZE057732 Fulnek 1 13 14 14 4 850
47. Staňková Markéta CZE044192 C Sokol Plumlov 14 14 14 4 700
47. Chytilová Kateřina CZE055022 C Dragons Hranice 12 12 12 4 700
49. Lounová Jana CZE045262 B Rafani Čelčice 16 16 16 4 600
50. Soukupová Radomíra CZE046693 B Fe-MAT Čehovice 15 15 15 4 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 18:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 18:48:25