Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/814)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 814 | Turnajů: 611

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 4 27 31 48 38 050
2. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 4 27 31 98 29 950
3. Kašpar Jakub CZE008157 DRaci Nová Hradečná 3 27 30 65 28 850
4. Řehák Jiří CZE045277 B Arnošt Hranice 4 27 31 80 28 750
5. Kučera Lukáš 1985 CZE020258 B Arnošt Hranice 3 27 30 66 28 050
6. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 3 27 30 30 27 950
7. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 4 27 31 47 27 050
8. Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc 2 27 29 31 26 250
9. Janíček Josef CZE047048 A Sport Bar Slovan Šternberk 1 27 28 33 25 850
10. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 1 27 28 39 25 750
10. Satora David CZE018533 A Olomoučtí orli 2 27 29 54 25 750
12. Fitz Daniel CZE001873 C Přerov 27 27 41 25 150
13. Vymlátil Robert CZE037711 A Zetko Prostějov 1 27 28 35 25 050
14. Koláček Vladimír CZE000161 A Kobra Hrabůvka 1 27 28 41 23 850
14. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 1 27 28 28 23 850
16. Richter Pavel CZE048987 A Dars klub Nouzska Vyškov 27 27 31 23 350
17. Veselý Roman CZE018416 A Renegades Olomouc 2 27 29 48 23 250
18. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 1 27 28 29 22 050
18. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Bačkory Šternberk 2 27 29 33 22 050
20. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 4 27 31 46 21 950
21. Sochor Jan CZE056508 DRaci Nová Hradečná 4 26 30 30 21 700
22. Klimša Roman CZE000862 B Žabaři Olomouc 2 27 29 39 21 650
22. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 3 27 30 33 21 650
24. Chytil Ctibor CZE051641 B Olomoučtí orli 3 27 30 30 21 550
25. Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov 3 27 30 60 21 250
26. Hořín Marek CZE032946 B Gerlich Fulnek 2 24 26 26 21 200
27. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 26 26 26 21 100
28. Adamec Radek CZE035440 B Gerlich Fulnek 3 25 28 28 20 850
29. Maties Mihai CZE037708 A Darts La Putica Prostějov 1 27 28 44 20 750
30. Zapletal Milan CZE004517 A Jedlička Prostějov 27 27 31 20 350
31. Kvapil Luboš CZE055017 C Kluziště Drahotuše 1 27 28 62 20 250
32. Jaroš Tomáš CZE039438 C Camel Přerov 2 27 29 50 20 150
32. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šipkaři Střeň 1 27 28 37 20 150
34. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 4 9 13 13 20 050
35. Kolář Petr CZE012749 A Dobří bobři Olomouc 1 27 28 28 19 950
36. Kučera Václav CZE005427 C Sport Bar Slovan Šternberk 27 27 48 19 850
37. Šroubek Pavel CZE000047 A Bobři Seniors Olomouc 1 27 28 29 19 650
37. Smékal Roman CZE004471 B Žabaři Olomouc 3 27 30 131 19 650
39. Smejkal Rostislav CZE042954 B Kobra Hrabůvka 2 27 29 61 19 550
40. Mlčoch Jiří 1985 CZE023661 A Jedlička Prostějov 2 27 29 39 19 250
41. Lukáč Kamil 1969 CZE005944 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 3 27 30 32 18 750
41. Hacura Pavel CZE046393 C Hanácká trefa Prostějov 2 27 29 43 18 750
43. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 27 27 39 18 550
44. Plhák Petr CZE052861 Olomoučtí orli 4 27 31 41 18 350
45. Drtil Petr CZE002985 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 24 25 25 18 200
46. Vaca Jaromír CZE031632 B Fe-MAT Čehovice 1 27 28 31 18 150
47. Zahrádka Jiří CZE019243 A No Fear Šternberk 27 27 36 17 750
48. Vašina Martin CZE048700 Dars klub Nouzska Vyškov 27 27 59 17 550
49. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 3 24 27 27 17 200
50. Turoň Jaroslav CZE019267 B Kohouti Těšetice 3 27 30 38 16 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 21:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 21:34:42