Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/340)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 340 | Turnajů: 550

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kašpar Jakub CZE008157 DRaci Nová Hradečná 3 27 30 69 28 950
2. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 1 27 28 39 25 750
3. Sochor Jan CZE056508 DRaci Nová Hradečná 4 27 31 33 23 350
4. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 4 27 31 48 22 150
5. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 27 27 39 18 550
6. Plhák Petr CZE052861 Olomoučtí orli 4 27 31 41 18 350
7. Vašina Martin CZE048700 Dars klub Nouzska Vyškov 27 27 57 17 550
8. Matušek Radovan CZE051249 Raci od Zlatého potoka Řídeč 3 27 30 45 15 050
9. Kainer Radek CZE006734 Hulín 23 23 23 14 750
10. Haník Kamil CZE050500 Uničov 2 27 29 49 14 650
11. Cholasta Radek CZE052297 Přílepy 23 23 23 14 150
12. Králík Martin CZE053579 Pasohlávky 1 27 28 50 13 950
12. Švec Pavel CZE055989 Sport Bar Slovan Šternberk 27 27 37 13 950
12. Smrček Miroslav CZE051944 Gerlich Fulnek 4 27 31 37 13 950
15. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 1 27 28 51 13 650
16. Slováček Ladislav CZE030993 Bombarďáci ze Slížan Morkovice 25 25 25 12 350
16. Tichánek Marcel CZE032605 Draci TJ Počenice-Tetětice 27 27 28 12 350
18. Kůrka Jiří CZE019350 Pitbulls Prostějov 27 27 29 12 050
19. Kalužík Tomáš CZE036589 Bílovec 1 26 27 27 11 800
20. Šafránek Rostislav CZE053258 Milenov 25 25 25 11 350
21. Mikláš Jakub CZE056092 Autokemp Dolina Ludvíkov 21 21 21 10 650
22. Navrátil Lukáš CZE047885 Troubky 20 20 20 10 600
23. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 27 27 36 10 450
23. Gröpl Jan CZE047633 Počenice 25 25 25 10 450
25. Němec Radek CZE040010 Hulín 23 23 23 10 250
25. Ošťádal Pavel CZE057726 Fe-MAT Čehovice 19 19 19 10 250
27. Homola Radek CZE051349 Šternberk 24 24 24 10 200
28. Binder Karel CZE045112 Uničov 16 16 16 9 900
29. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 19 19 19 9 750
30. Sedlo Milan CZE056816 Prostějov 22 22 22 9 500
31. Svozil Martin 1985 CZE027984 Pivín 22 22 22 9 300
32. Kotůlek Lukáš CZE056531 Horní Moštěnice 14 14 14 9 100
32. Holínek Bořivoj CZE057711 Sherwood Mariánské Údolí 18 18 18 9 100
34. Duda Michal CZE051885 Šternberk 27 27 30 9 050
35. Cimerman Aleš CZE040011 Hulín 17 17 17 8 850
36. Richter Jan CZE055501 Hanácká trefa Prostějov 18 18 18 8 500
37. Stejskal Dušan CZE052016 Olomouc 27 27 29 8 450
38. Přichystal Gustav CZE056782 Autokemp Dolina Ludvíkov 21 21 21 7 850
39. Šváb Karel CZE002652 UDO Holštejn 18 18 18 7 700
40. Veselý Pavel CZE057565 Bobři Seniors Olomouc 1 19 20 20 7 550
41. Jeřábek Tomáš CZE056976 Prostějov 17 17 17 7 350
42. Gaja Miloslav CZE047581 Ludslavice 20 20 20 7 200
43. Savakov Dmitrij CZE056566 Žabaři Olomouc 15 15 15 6 950
44. Šanovský Patrik CZE028563 Žárovice 19 19 19 6 850
44. Fajnor Petr CZE051971 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 19 19 19 6 850
46. Knob Jakub CZE047012 Sport Bar Slovan Šternberk 20 20 20 6 600
47. Benýšek Roman CZE027446 D Aston Punat Olomouc 16 16 16 6 300
48. Dudek Jan CZE057495 Prostějov 16 16 16 6 200
49. Zdráhal Jan 1973 CZE057195 Bobři Seniors Olomouc 3 5 8 8 6 150
50. Markovský Daniel CZE050165 Šumperk 12 12 12 6 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 18:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 18:52:47