Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/71)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 71 | Turnajů: 42

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Smrček Miroslav CZE051944 C Gerlich Fulnek 1 7 8 10 5 350
1. Hračov Karel CZE030280 C Sport Bar Slovan Šternberk 7 7 8 5 350
3. Kučera Václav CZE005427 C Sport Bar Slovan Šternberk 7 7 11 4 350
4. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 1 2 3 3 3 400
5. Machačka Pavel CZE049010 C Sport Bar Slovan Šternberk 6 6 6 3 000
6. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 1 7 8 8 2 950
7. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 1 2 3 3 2 900
8. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek 1 1 2 2 2 750
9. Kulhánek Jiří CZE048928 C Dream team Ostrava 5 5 5 2 550
9. Vacula František CZE000253 C Hattrick Šternberk 7 7 8 2 550
11. Hiemer Jiří CZE005348 C Sport Bar Slovan Šternberk 5 5 5 1 950
12. Trubač Michal CZE027853 C Havana Club Přerov 6 6 6 1 900
13. Špaček Josef CZE033310 C Žabáci Ivanovice na Hané 3 3 3 1 850
14. Divila Milan CZE058089 C Vikingové Přerov 5 5 5 1 750
15. Kohoutek Jiří CZE041327 C Dobří bobři Olomouc 1 3 4 4 1 650
16. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 2 2 2 1 600
17. Chytil Tomáš CZE027927 C Dragons Hranice 1 1 2 2 1 450
18. Žajdlík Daniel CZE050892 C Vikingové Přerov 3 3 3 1 350
19. Nekl Martin CZE052398 C Rebels Dolany 2 2 2 1 300
20. Navrátil Jaroslav CZE021170 C Mlynáři Ochoz 1 1 2 2 1 250
20. Vysloužil Ladislav 1971 CZE054775 C Sokol Plumlov 3 3 3 1 250
20. Košťál Martin CZE017801 C Pomatenci Hranice 1 1 2 2 1 250
20. Volanka Alois CZE028528 C Žabáci Ivanovice na Hané 3 3 3 1 250
20. Hublar Jaromír CZE058657 C Bačkory Šternberk 3 3 3 1 250
25. Kohout Jaroslav CZE058433 C Gerlich Fulnek 1 1 2 2 1 150
25. Lysek František CZE052078 C Gerlich Fulnek 1 1 2 2 1 150
25. Novák František CZE000466 C Punat olomouc 1 1 1 1 150
28. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 2 2 2 1 100
29. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 3 3 3 1 050
29. Špičák Roman CZE049967 C Sokol Nový Svět Olomouc 1 1 2 2 1 050
29. Rychlý Pavel CZE038703 C Žabáci Ivanovice na Hané 3 3 3 1 050
32. Kresta Lukáš CZE042548 C Horny Darts Lipník 2 2 2 1 000
32. Hlubinka Milan CZE019266 C Punat olomouc 2 2 2 1 000
32. Kráčmar Martin CZE044973 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 2 2 2 1 000
35. Nepustil Milan CZE045315 C Horny Darts Lipník 2 2 2 900
35. Švihel Jan CZE022553 C Sokol Nový Svět Olomouc 1 1 1 900
37. Šlechta Petr CZE017686 C Bačkory Šternberk 1 1 1 850
37. Planička Jan CZE001034 C Helios Olomouc 1 1 2 2 850
39. Pikna Václav CZE040060 C Dragons Hranice 2 2 2 800
39. Ides Daniel CZE046041 C Šelmy Bedihošť 2 2 2 800
39. Krecl Mojmír CZE002080 C Hattrick Šternberk 2 2 2 800
39. Kamarád Jan CZE044970 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 2 2 2 800
43. Cesar Radek CZE033312 C Žabáci Ivanovice na Hané 2 2 2 700
43. Kaplan Miroslav CZE038006 C Kavalíři Štěpánov 2 2 2 700
43. Procházka Roman CZE051614 C Žabáci Ivanovice na Hané 2 2 2 700
43. Rosík Jan CZE031702 C Horny Darts Lipník 2 2 2 700
43. Tománek Martin CZE022381 C Sokol Nový Svět Olomouc 1 1 1 700
43. Horák Vladislav CZE050461 C Palivci Olomouc 1 1 1 700
49. Přikryl Miroslav CZE000689 C Hattrick Šternberk 1 1 1 650
49. Smolík Pavel CZE049739 C Valaši z Ameriky Vsetín 1 1 1 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2018 03:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.2.2018 03:23:28