Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/139)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 139 | Turnajů: 531

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fitz Daniel CZE001873 C Přerov 30 30 44 27 900
2. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 2 30 32 39 27 800
3. Kvapil Luboš CZE055017 C Kluziště Drahotuše 2 30 32 73 24 300
4. Kučera Václav CZE005427 C Sport Bar Slovan Šternberk 30 30 53 22 400
4. Jaroš Tomáš CZE039438 C Camel Přerov 2 30 32 57 22 400
6. Hacura Pavel CZE046393 C Hanácká trefa Prostějov 2 30 32 54 21 200
7. Nekl Martin CZE052398 C Rebels Dolany 2 24 26 26 18 400
8. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 5 30 35 79 17 500
9. Machačka Pavel CZE049010 C Sport Bar Slovan Šternberk 30 30 31 17 200
10. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 3 27 30 30 16 450
11. Novák Pavel CZE019260 C Bačkory Šternberk 27 27 27 16 150
12. Losík Ivo CZE025075 C Hanácká trefa Prostějov 30 30 46 16 100
13. Maďa Milan CZE049774 C Bačkory Šternberk 30 30 50 15 800
14. Špaček Josef CZE033310 C Žabáci Ivanovice na Hané 30 30 44 15 500
15. Semmler Jan CZE041882 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 25 25 25 15 250
16. Hlaváč Luděk CZE043311 C Arnošt Hranice 30 30 69 15 200
17. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 1 29 30 30 14 450
18. Julinek Radek CZE016318 C Hanácká trefa Prostějov 27 27 27 14 050
19. Rosík Jan CZE031702 C Horny Darts Lipník 3 29 32 32 13 950
20. Kresta Lukáš CZE042548 C Horny Darts Lipník 1 30 31 31 13 600
21. Pekárek Marek CZE046697 C Hanácká trefa Prostějov 26 26 26 13 300
22. Ides Daniel CZE046041 C Šelmy Bedihošť 29 29 29 12 350
23. Cesar Radek CZE033312 C Žabáci Ivanovice na Hané 23 23 23 12 150
24. Vysloužil Ladislav 1966 CZE035030 C Punat olomouc 18 18 18 12 000
25. Nepustil Milan CZE045315 C Horny Darts Lipník 24 24 24 11 700
26. Pikna Václav CZE040060 C Dragons Hranice 25 25 25 11 550
27. Kaplan Miroslav CZE038006 C Kavalíři Štěpánov 1 29 30 30 11 450
28. Volanka Alois CZE028528 C Žabáci Ivanovice na Hané 16 16 16 11 400
29. Krawec Jaroslav CZE019249 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 24 24 24 11 300
30. Hiemer Jiří CZE005348 C Sport Bar Slovan Šternberk 25 25 25 10 650
31. Rychlý Pavel CZE038703 C Žabáci Ivanovice na Hané 21 21 21 10 550
32. Hlubinka Milan CZE019266 C Punat olomouc 26 26 26 10 000
33. Vacula František CZE000253 C Hattrick Šternberk 1 25 26 26 9 750
34. Grégr Jiří CZE042658 C Sherwood Mariánské Údolí 1 21 22 22 9 650
35. Kohoutek Jiří CZE041327 C Dobří bobři Olomouc 1 28 29 29 9 500
35. Kamarád Jan CZE044970 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 20 20 20 9 500
37. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 15 16 16 9 450
37. Kopačka Vítek CZE042695 C Žabaři Olomouc 1 15 16 16 9 450
39. Žajdlík Daniel CZE050892 C Vikingové Přerov 2 24 26 26 9 300
40. Heger Jan CZE040706 C Snipers Milenov 23 23 23 8 150
41. Tomeček Jakub CZE052964 C U Anděla Prostějov 13 13 13 7 950
42. Holba Milan CZE033380 C Žabáci Ivanovice na Hané 17 17 17 7 850
43. Skopalík Marek CZE022336 C Hattrick Šternberk 1 18 19 19 7 800
44. Zahrádka Petr CZE031634 C Bačkory Šternberk 14 14 14 7 600
45. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 18 18 18 7 500
46. Olšanský Milan CZE021881 C Horny Darts Lipník 14 14 14 7 200
47. Vysloužil Ladislav 1971 CZE054775 C Sokol Plumlov 19 19 19 7 050
48. Kopeček Jiří CZE043308 C Arnošt Hranice 16 16 16 7 000
49. Procházka Roman CZE051614 C Žabáci Ivanovice na Hané 23 23 23 6 850
50. Schejbal Martin CZE052815 C Baracudy Olomouc 15 15 15 6 750
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2017 09:50

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 13.12.2017 09:50:09