Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/88)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 88 | Turnajů: 32

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 5 5 6 4 150
1. Vlček Jiří CZE045884 B Bašta Team Přerov 5 5 5 4 150
3. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Bačkory Šternberk 5 5 6 3 750
4. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 5 5 7 3 650
5. Hračov Karel CZE030280 B Sport Bar Slovan Šternberk 5 5 5 3 550
5. Smékal Roman CZE004471 B Žabaři Olomouc 5 5 21 3 550
7. Patka Jiří CZE035695 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 4 4 4 3 300
8. Špička Zdeněk CZE000017 B Žabaři Olomouc 5 5 5 3 250
8. Gregovský David CZE002298 B Čučkaři Přerov 5 5 6 3 250
10. Dočkal Jiří CZE016314 B Mexičani Biskupice 5 5 8 2 950
10. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 5 5 5 2 950
12. Boháč Petr CZE044648 B U Anděla Prostějov 5 5 5 2 150
13. Přidálek Lukáš CZE024535 B Mexičani Biskupice 2 2 2 1 900
14. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 3 3 3 1 850
15. Bayer Rudolf CZE031914 B Panteři Drahotuše 2 2 2 1 700
15. Pazdera Hynek CZE018981 B Camel Přerov 2 2 2 1 700
17. Drtil Karel CZE000840 B Eso Uhelná 2 2 2 1 600
17. Krampla Michal CZE041811 B Camel Přerov 4 4 4 1 600
19. Banýr Josef CZE002267 B Bašta Team Přerov 4 4 4 1 500
19. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 2 2 2 1 500
19. Szepesi Pavel CZE022429 B Kobra Hrabůvka 2 2 2 1 500
19. Tobolík Pavel CZE002660 B Kohouti Ludslavice 2 2 2 1 500
23. Trubač Michal CZE027853 B Havana Club Přerov 5 5 5 1 450
23. Jenč Robert CZE046449 B Camel Přerov 5 5 5 1 450
23. Turoň Jaroslav CZE019267 B Kohouti Těšetice 3 3 3 1 450
26. Heger Pavel CZE044991 B Panteři Drahotuše 2 2 2 1 400
27. Řehák Jiří CZE045277 B Arnošt Hranice 2 2 2 1 300
28. Novický Tomáš CZE046694 B Fe-MAT Čehovice 3 3 3 1 250
28. Staněk Michal CZE019059 B Sokol Plumlov 1 1 1 1 250
30. Drtil Petr CZE002985 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 2 2 1 200
31. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 1 1 1 1 150
32. Kvapil Tomáš CZE045947 B Fe-MAT Čehovice 2 2 2 1 100
32. Matoušek Karel CZE051905 B Komáři Komárov 2 2 2 1 100
32. Javora Břetislav CZE009359 B Kohouti Ludslavice 2 2 2 1 100
32. Kulhánek Jiří CZE048928 B Dream team Ostrava 2 2 2 1 100
32. Moudrý Aleš CZE035828 B Skalní Na Nové Doloplazy 2 2 2 1 100
37. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 1 1 1 1 050
37. Kučera Lukáš CZE020258 B Arnošt Hranice 1 1 1 1 050
37. Dvořák Petr CZE003261 B Mexičani Biskupice 3 3 3 1 050
40. Obšil Roman CZE023652 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 2 2 1 000
40. Vyoral Jiří CZE021444 B Bašta Team Přerov 2 2 2 1 000
40. Pánek Roman CZE003699 B Camel Přerov 2 2 2 1 000
40. Lužík Pavel CZE008002 B Kohouti Ludslavice 2 2 2 1 000
44. Adamec Radek CZE035440 B Gerlich Fulnek 1 1 1 950
45. Tirala Radim CZE038905 B Syslíci Velká Kraš 2 2 2 900
45. Ošťádal Michal CZE046696 B Fe-MAT Čehovice 2 2 2 900
47. Ťápal David CZE035800 B Draci Přerov 1 1 1 850
47. Miler Michal CZE047173 B Rafani Čelčice 1 1 1 850
49. Ondruch Martin CZE041005 B Arnošt Hranice 2 2 2 800
49. Petráš Michal CZE005998 B Ice Tips Přerov 2 2 2 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 11:15

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 11:15:10