Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/214)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 214 | Turnajů: 527

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Řehák Jiří CZE045277 B Arnošt Hranice 5 27 32 82 30 050
2. Kučera Lukáš CZE020258 B Arnošt Hranice 3 27 30 66 28 050
3. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 4 27 31 35 23 550
4. Adamec Radek CZE035440 B Gerlich Fulnek 4 26 30 30 22 800
5. Hořín Marek CZE032946 B Gerlich Fulnek 3 25 28 28 22 650
6. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Bačkory Šternberk 2 27 29 33 22 050
7. Klimša Roman CZE000862 B Žabaři Olomouc 2 27 29 40 21 950
8. Chytil Ctibor CZE051641 B Olomoučtí orli 3 27 30 30 21 550
9. Smékal Roman CZE004471 B Žabaři Olomouc 4 27 31 133 20 550
10. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šipkaři Střeň 1 27 28 37 20 150
11. Smejkal Rostislav CZE042954 B Kobra Hrabůvka 2 27 29 61 19 550
12. Lukáč Kamil 1969 CZE005944 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 3 27 30 32 18 750
12. Hrtoň Kamil CZE053486 B Bobři Seniors Olomouc 5 9 14 14 18 750
14. Turoň Jaroslav CZE019267 B Kohouti Těšetice 4 27 31 40 18 350
15. Drtil Petr CZE002985 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 24 25 25 18 200
16. Vaca Jaromír CZE031632 B Fe-MAT Čehovice 1 27 28 31 18 150
17. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 3 25 28 28 17 750
18. Heger Pavel CZE044991 B Panteři Drahotuše 24 24 24 16 800
19. Přidálek Lukáš CZE024535 B Mexičani Biskupice 27 27 32 16 550
20. Kuchejda Lukáš CZE017113 B Panteři Drahotuše 21 21 21 15 750
21. Miler Michal CZE047173 B Rafani Čelčice 26 26 26 15 600
22. Dobrovolný Vratislav CZE007193 B Kohouti Ludslavice 1 27 28 28 15 550
23. Svoboda Filip CZE036684 B Baracudy Olomouc 2 18 20 20 15 300
24. Vlček Jiří CZE045884 B Bašta Team Přerov 24 24 24 15 200
25. Bartoň Martin CZE046780 B Gerlich Fulnek 4 27 31 37 15 050
26. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 27 27 30 14 850
26. Macíček Martin CZE015348 B Arnošt Hranice 1 23 24 24 14 850
28. Patka Jiří CZE035695 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 18 18 18 14 500
29. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 21 21 21 14 450
30. Lužík Pavel CZE008002 B Kohouti Ludslavice 27 27 28 14 350
31. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 3 18 21 21 13 900
32. Sázel David CZE037020 B Mexičani Biskupice 27 27 27 13 850
33. Weinert Petr CZE001979 B Camel Přerov 1 20 21 21 13 800
34. Vyhlídal Zbyněk CZE038994 B Kohouti Těšetice 4 23 27 27 13 750
35. Grygar Lukáš CZE043971 B Gerlich Fulnek 4 17 21 21 13 550
36. Bayer Rudolf CZE031914 B Panteři Drahotuše 22 22 22 13 400
37. Šoupal Martin CZE041793 B Autokemp Dolina Ludvíkov 21 21 21 13 250
38. Ošťádal Michal CZE046696 B Fe-MAT Čehovice 26 26 26 13 200
39. Matoušek Karel CZE051905 B Komáři Komárov 27 27 28 12 950
40. Bartsch Vladimír CZE041004 B Arnošt Hranice 25 25 25 12 850
41. Tůma Slavoj CZE034925 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 27 27 52 12 750
42. Mezuláník Adam CZE053325 B Žabaři Olomouc 1 20 21 21 12 600
43. Pánek Roman CZE003699 B Camel Přerov 19 19 19 12 350
44. Dvořák Petr CZE003261 B Mexičani Biskupice 1 27 28 50 12 250
45. Javora Břetislav CZE009359 B Kohouti Ludslavice 26 26 26 12 200
45. Tobolík Pavel CZE002660 B Kohouti Ludslavice 18 18 18 12 200
47. Hudec Pavel CZE001888 B UDO Holštejn 18 18 18 11 900
48. Obšil Roman CZE023652 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 21 21 21 11 550
49. Symerský David CZE032941 B Gerlich Fulnek 2 12 14 14 11 500
50. Ošťádal Radovan CZE045948 B Fe-MAT Čehovice 18 18 18 11 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 06:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 06:31:34