Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/198)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 198 | Turnajů: 322

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 3 17 20 47 21 350
2. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 17 18 31 16 550
3. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 3 17 20 38 15 950
4. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 3 17 20 23 15 150
5. Kučera Lukáš CZE020258 B Arnošt Hranice 17 17 17 15 050
6. Drtil Karel CZE000840 B Eso Uhelná 17 17 23 14 750
7. Vlček Jiří CZE045884 B Bašta Team Přerov 17 17 25 14 650
8. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 17 17 19 13 650
9. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 17 17 27 13 550
10. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 2 17 19 22 13 450
11. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 17 18 29 13 350
12. Přidálek Lukáš CZE024535 B Mexičani Biskupice 1 17 18 24 13 050
13. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Bačkory Šternberk 17 17 28 12 550
14. Hrtoň Kamil CZE053486 B Bobři Seniors Olomouc 3 5 8 8 12 450
15. Hrabal Martin CZE022556 B Tygři Olomouc 2 17 19 27 11 750
16. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 17 17 28 11 650
17. Lužík Pavel CZE008002 B Kohouti Ludslavice 17 17 19 10 950
18. Králík Martin CZE053579 B Baracudy Olomouc 2 17 19 63 10 850
18. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 17 18 21 10 850
20. Chytil Ctibor CZE051641 B Olomoučtí orli 1 14 15 15 10 600
21. Gregovský David CZE002298 B Čučkaři Přerov 1 17 18 20 10 550
22. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 12 12 12 10 500
23. Sázel David CZE037020 B Mexičani Biskupice 1 17 18 27 10 450
24. Koláček Vladimír CZE000161 B Kobra Hrabůvka 14 14 14 10 400
25. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 17 17 23 10 350
25. Turoň Jaroslav CZE019267 B Kohouti Těšetice 17 17 24 10 350
27. Drtil Petr CZE002985 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 16 16 16 10 300
28. Ošťádal Pavel CZE057726 B Fe-MAT Čehovice 13 13 13 10 250
29. Hladký František 1970 CZE051252 B Dravci Supíkovice 17 17 17 10 150
29. Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice 17 17 19 10 150
31. Jaroš Tomáš CZE039438 B Camel Přerov 16 16 16 10 100
32. Javora Břetislav CZE009359 B Kohouti Ludslavice 17 17 18 10 050
33. Pazdera Hynek CZE018981 B Camel Přerov 12 12 12 10 000
34. Dobrovolný Vratislav CZE007193 B Kohouti Ludslavice 17 17 18 9 750
35. Bartsch Vladimír CZE041004 B Arnošt Hranice 1 17 18 18 9 550
35. Obšil Roman CZE023652 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 17 17 19 9 550
37. Šoupal Martin CZE041793 B Autokemp Dolina Ludvíkov 17 17 20 9 250
38. Dočkal Jiří CZE016314 B Mexičani Biskupice 17 17 21 9 150
39. Tomeček Jakub CZE052964 B U Anděla Prostějov 12 12 12 9 000
39. Kuchejda Lukáš CZE017113 B Panteři Drahotuše 12 12 12 9 000
41. Zdráhal Jan CZE057195 B Bobři Seniors Olomouc 3 5 8 8 8 850
42. Šrom Petr CZE000605 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 14 14 14 8 800
42. Ošťádal Michal CZE046696 B Fe-MAT Čehovice 14 14 14 8 800
44. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 1 15 16 16 8 750
45. Moudrý Aleš CZE035828 B Skalní Na Nové Doloplazy 17 17 26 8 650
45. Přichystal Gustav CZE056782 B Autokemp Dolina Ludvíkov 17 17 29 8 650
47. Julinek Radek CZE016318 B Hanácká trefa Prostějov 14 14 14 8 300
48. Vyoral Jiří CZE021444 B Bašta Team Přerov 13 13 13 8 250
49. Pánek Roman CZE003699 B Camel Přerov 14 14 14 8 200
50. Dolinek Michal CZE004153 B Bašta Team Přerov 14 14 14 8 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2018 19:11

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.6.2018 19:11:03