Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machine Šumperk | 18 | 15 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 211 | : | 113 | 477 | : | 297 | 45 |
2. | Dobří bobři Olomouc | 16 | 11 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 186 | : | 107 | 420 | : | 289 | 41 |
3. | Barracudy Olomouc | 18 | 10 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 190 | : | 136 | 442 | : | 341 | 33 |
4. | Panteři Hranice | 17 | 10 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 165 | : | 143 | 388 | : | 357 | 33 |
5. | Pomatenci Hranice | 16 | 9 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 163 | : | 129 | 384 | : | 335 | 32 |
6. | Sharks Olomouc | 17 | 9 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 170 | : | 139 | 400 | : | 335 | 31 |
7. | Jedlička Prostějov | 18 | 8 | 1 | 0 | 1 | 8 | 0 | 154 | : | 172 | 382 | : | 410 | 27 |
8. | Olomoučtí orli | 18 | 7 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 160 | : | 166 | 391 | : | 393 | 23 |
9. | Žabaři Olomouc | 17 | 6 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 145 | : | 163 | 355 | : | 393 | 22 |
10. | Camel Atláč Přerov | 17 | 3 | 4 | 0 | 2 | 8 | 0 | 147 | : | 165 | 362 | : | 397 | 19 |
11. | SemSex Přerov | 17 | 4 | 1 | 0 | 1 | 11 | 0 | 127 | : | 181 | 319 | : | 429 | 15 |
12. | Miagi Mohelnice | 17 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14 | 0 | 108 | : | 199 | 288 | : | 452 | 8 |
13. | Darts Prostějov | 16 | 1 | 0 | 0 | 1 | 14 | 0 | 88 | : | 201 | 258 | : | 438 | 4 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Holub Juraj | Dobří bobři Olomouc | 97,9 | 84,78 | 64 | 46 | 39 | 72,07 | 111 | 80 |
2. | Silný Jaromír | Dobří bobři Olomouc | 90,7 | 81,03 | 64 | 58 | 47 | 72,26 | 137 | 99 |
3. | Jakel Tomáš | Panteři Hranice | 79,2 | 70,97 | 68 | 62 | 44 | 64,24 | 151 | 97 |
4. | Löhndorf Petr | Olomoučtí orli | 86,0 | 79,69 | 72 | 64 | 51 | 70,25 | 158 | 111 |
5. | Markovský Daniel | Machine Šumperk | 108,0 | 85,92 | 72 | 71 | 61 | 81,65 | 158 | 129 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pá | 15.3.2024 | 18:00 | 19. | Panteři Hranice | 5 | : | 13 | Machine Šumperk | ||
Heger Jakub | 18 | : | 28 | Markovský Daniel | ||||||
Pá | 15.3.2024 | 18:00 | 19. | SemSex Přerov | 6 | : | 12 | Pomatenci Hranice | ||
Šťastný Karel | 19 | : | 28 | Vavřík Ondřej | ||||||
Pá | 15.3.2024 | 18:00 | 19. | Darts Prostějov | 4 | : | 14 | Olomoučtí orli | ||
Vidmuch Dušan | 11 | : | 31 | Satora David | ||||||
Pá | 15.3.2024 | 18:00 | 19. | Dobří bobři Olomouc | 13 | : | 5 | Camel Atláč Přerov | ||
Janků Jiří | 29 | : | 18 | Pánek Roman | ||||||
Pá | 15.3.2024 | 18:00 | 19. | Barracudy Olomouc | 13 | : | 5 | Jedlička Prostějov | ||
Špunda Michal | 30 | : | 12 | Nakládal Jiří | ||||||
Pá | 15.3.2024 | 18:00 | 19. | Sharks Olomouc | 9 | : | 10 | Miagi Mohelnice | ||
Novotný Martin | 23 | : | 24 | Kuba Ondřej | ||||||
Pá | 22.3.2024 | 18:00 | 15. | Panteři Hranice | 10 | : | 8 | Žabaři Olomouc | ||
Jakel Tomáš | 22 | : | 21 | Klimša Roman |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |