Ligová skupina
UŠO > Olomoucký kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Renegades Olomouc 5 5 0 0 0 0 0 64 : 26 139 : 74 15
2. Draci Nová Hradečná 5 4 0 0 0 1 0 52 : 38 125 : 102 12
3. Darts La Putica Prostějov 5 3 1 0 0 1 0 52 : 39 121 : 102 11
4. Sharks Olomouc 5 3 0 0 0 2 0 52 : 38 124 : 102 9
5. Žabaři Olomouc 5 3 0 0 0 2 0 51 : 39 122 : 104 9
6. Jedlička Prostějov 5 3 0 0 0 2 0 48 : 42 117 : 101 9
7. Machine Šumperk 5 2 1 0 0 2 0 47 : 44 112 : 112 8
8. Dobří bobři Olomouc 5 2 0 0 0 3 0 44 : 46 117 : 114 6
9. Miagi Mohelnice 5 2 0 0 0 3 0 42 : 48 105 : 120 6
10. U Jiřiny Prostějov 5 0 0 0 2 3 0 32 : 60 90 : 133 2
11. Radkův Š-Club Přerov 4 0 0 0 0 4 0 21 : 51 58 : 115 0
12. Poslanci Bělkovice-Lašťany 4 0 0 0 0 4 0 19 : 53 64 : 115 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Kašpar Jakub Draci Nová Hradečná 99,0 85,00 20 20 17 73,47 49 36
2. Džujík Petr Renegades Olomouc 93,8 75,00 20 12 9 76,92 26 20
3. Navrátil Tomáš Darts La Putica Prostějov 87,0 93,33 20 15 14 75,68 37 28
4. Krejčí Tomáš Renegades Olomouc 83,8 92,86 20 14 13 76,47 34 26
5. Mička Tomáš Darts La Putica Prostějov 82,4 70,59 20 17 12 65,85 41 27
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
6.10.2017 18:00 4. U Jiřiny Prostějov 9 : 10 Machine Šumperk
Vysloužil Josef 22 : 22 Viktorin Josef
6.10.2017 18:00 4. Dobří bobři Olomouc 10 : 8 Žabaři Olomouc
Kolář Petr 27 : 22 Klimša Roman
6.10.2017 18:00 4. Sharks Olomouc 8 : 10 Renegades Olomouc
Novotný Martin 22 : 23 Veselý Roman
6.10.2017 18:00 4. Miagi Mohelnice 6 : 12 Draci Nová Hradečná
Hanich Vladimír 20 : 26 Kašpar Jakub
6.10.2017 18:00 4. Jedlička Prostějov 10 : 8 Darts La Putica Prostějov
Lihotský Marek 22 : 19 Vidmuch Dušan
13.10.2017 18:00 5. Poslanci Bělkovice-Lašťany 3 : 15 Sharks Olomouc
Suchyňa Radomír 14 : 32 Novotný Martin
13.10.2017 18:00 5. Renegades Olomouc 14 : 4 U Jiřiny Prostějov
Veselý Roman 30 : 12 Vysloužil Josef
13.10.2017 18:00 5. Darts La Putica Prostějov 12 : 6 Miagi Mohelnice
Vidmuch Dušan 28 : 16 Hanich Vladimír
13.10.2017 18:00 5. Draci Nová Hradečná 12 : 6 Radkův Š-Club Přerov
Kašpar Jakub 29 : 14 Dolinková Andrea
13.10.2017 18:00 5. Machine Šumperk 11 : 7 Dobří bobři Olomouc
Markovský Jaroslav 25 : 20 Kolář Petr
13.10.2017 18:00 5. Žabaři Olomouc 10 : 8 Jedlička Prostějov
Klimša Roman 25 : 21 Lihotský Marek
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 20:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 20:18:04