Žádná novinka nebyla ve vybraném období nalezena.
Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
Severozápadní konference | 10.9.2023 | 12.5.2024 | 6 | 12 | |
40+ Trutnov (V. Třebešov) • DEXTEROUS Krásný Les • Dream Team Tornádo Jirkov • Kanec Most • Ložisková mafie Pšov • Scorpions OKO Plzeň | |||||
Středovýchodní konference | 3.9.2023 | 12.5.2024 | 6 | 12 | |
Fanatics Sedlec • Kaspec Libina (Olomouc) • Mustang Brno • Olympia Tábor • Sgt. Pepik's Band Praha • ŠK Vyškov (Ivanovice) |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj | 15.9.2023 | 17.5.2024 | 13 | 26 | |
Barracudy Olomouc • Camel Atláč Přerov • Darts Prostějov • Dobří bobři Olomouc • Jedlička Prostějov • Machine Šumperk • Miagi Mohelnice • Olomoučtí orli • Panteři Hranice • Pomatenci Hranice • SemSex Přerov • Sharks Olomouc • Žabaři Olomouc | |||||
B liga Jesenicko | 15.9.2023 | 10.5.2024 | 10 | 22 | |
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou • Big Crash Velká Kraš • Dravci Supíkovice • Fenix Stará Červená Voda • Křemílci Mikulovice • Nealko Černá Voda • Syslíci Velká Kraš • TJ Zlaté Hory MJTJ • U Mě dobrý Česká Ves • U Mě dobrý Česká Ves B | |||||
B liga Olomoucko | 15.9.2023 | 10.5.2024 | 12 | 22 | |
Bistro Kožušany • Dobří bobři B Olomouc • Floriánovy šípy Dub nad Moravou • Helios Olomouc • Klikaři Litovel • Komáři Komárov • Miagi Kobra Mohelnice • Miagi Rabbits Mohelnice • O Dírko Maroko Olomouc • Rebel Olomouc • Sherwood Mrsklesy • The Rats Šumperk | |||||
B liga Prostějovsko | 16.9.2023 | 11.5.2024 | 12 | 22 | |
Amatéři Hamry • Bar Plzeňka Prostějov • Double-Trouble II. Ivanovice na Hané • Double-Trouble Ivanovice na Hané • Hamerské kladivo B • Hanácká trefa Prostějov • Kováři Prostějov • Kulturák Čehovice • O tečku Prostějov • O tečku Prostějov B • Sokol Plumlov • Yes Men Prostějov | |||||
B liga Přerovsko | 29.9.2023 | 26.4.2024 | 10 | 18 | |
Atláč Přerov • Bašta Atláč Přerov • Černá křídla Kostelec • Dragons Hranice • Druhá tráva Drahotuše • Horny Darts Lipník nad Bečvou • Hospůdka U Bagarů Skalička • Kobra Hrabůvka • Kohouti Ludslavice • New Gang Atláč Přerov | |||||
C liga Přerovsko | 30.9.2023 | 27.4.2024 | 9 | 18 | |
A je to Tršice • Arnošťáci Hranice • Horny Darts Lipník nad Bečvou B • Icetips Přerov • Nevím jak Atláč Přerov • Pijany Orlice Přerov • Pomatenci Hranice B • Rafani Lipník nad Bečvou • Zlomené Hroty Paršovice | |||||
C liga Skupina I. Olomoucko | 23.9.2023 | 27.4.2024 | 10 | 18 | |
DC Šumperk • Devils Olomouc • Draci Olomouc • Křepeláci z Mladče • Pohodáři Olomouc • Rebels Dolany • Sport Bar Olomouc • Šipkaři z Mariánského Údolí • The Snakes Šumperk • Tygři Olomouc | |||||
C liga Skupina II. Olomoucko | 30.9.2023 | 13.4.2024 | 10 | 18 | |
Aligators Šternberk • Black Bulls Olomouc • Byčiki Olomouc • Elita Punat Olomouc • Hospoda U Kupce Tážaly • Chmelaři z Knihovny Olomouc • Moravans Litovel • Olomoučtí vlci • Poslanci Bělkovice-Lašťany • Šipkaři Střeň | |||||
D liga Olomoucko | 30.9.2023 | 20.4.2024 | 10 | 18 | |
Bullici Senice na Hané • Draci Olomouc II. • Hasan Stařechovice • Hospůdka Černá cesta Olomouc • Moravští orli Olomouc • Old Times Olomouc • Olomoučtí Patrioti • Pivnice Arx Olomouc • Příšerky Šternberk • Retro Punat Olomouc |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
A liga žen Olomoucký kraj | 26.11.2023 | 19.5.2024 | 7 | 14 | |
Anomálie Lipník nad Bečvou I. • Ladies Atláč Přerov • Lvice Hamry • No a co! Vidnava • No Men Prostějov I. • No Men Prostějov II. • Rebelky Olomouc |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.3.2024 20:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement