Statistika hráčů
UŠO > Moravskoslezský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Koždoň Jan
Hrozný střelci Frýdek-Místek
85,7 75,00 16 16 12 77,14 35 27 41 1,17 12 0,34 4 0,11 1 0 0 0
2. Doboš René
Tygři Skalice
79,5 87,50 16 16 14 75,00 40 30 39 0,98 12 0,30 1 0,03 1 0 0 0
3. Randa Čestmír
Sniper Horní Bečva
78,9 75,00 16 16 12 72,22 36 26 39 1,08 9 0,25 3 0,08 1 0 0 0
4. Mesiarik Josef
Munroof Brušperk
77,1 85,00 20 20 17 70,83 48 34 45 0,94 12 0,25 4 0,08 0 0 0 0
5. Juroška Jan
Danger Prostřední Bečva
76,3 81,25 16 16 13 73,68 38 28 30 0,79 10 0,26 3 0,08 0 0 0 0
6. Chýlek Ludvík
Žraloci Tichá
72,1 66,67 16 12 8 60,71 28 17 34 1,21 10 0,36 1 0,04 1 0 0 0
7. Kramoliš Martin
Kolonie Žilina
72,0 75,00 16 16 12 71,43 35 25 25 0,71 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
8. Jozek Martin
Žraloci Tichá
71,3 80,00 16 15 12 64,10 39 25 39 1,00 11 0,28 0 0,00 2 0 0 0
9. Jakubec Jiří
Munroof Brušperk
70,3 68,75 20 16 11 61,54 39 24 41 1,05 6 0,15 4 0,10 1 1 0 0
10. Bugala Jaroslav
Hroch Český Těšín
70,0 80,00 16 15 12 69,44 36 25 35 0,97 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
11. Zeman Radomír
Dragons Jablunkov
68,5 81,25 16 16 13 65,00 40 26 39 0,98 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
12. Klement Pavel
Tygři Skalice
67,6 71,43 16 14 10 66,67 33 22 31 0,94 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
13. Rumian Libor
Hrozný střelci Frýdek-Místek
66,9 69,23 16 13 9 62,86 35 22 35 1,00 8 0,23 2 0,06 1 0 0 0
14. Maleňák Radek
Sniper Horní Bečva
66,7 66,67 16 9 6 66,67 18 12 11 0,61 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
15. Grygar Lukáš
Gerlich B Fulnek
64,2 80,00 16 15 12 75,00 36 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 3 0 0 0
16. Zeman Ondřej
Dragons Jablunkov
63,5 71,43 16 14 10 61,76 34 21 29 0,85 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
17. Maceček Marián
Vikings Matice Kopřivnice
63,3 68,75 20 16 11 64,10 39 25 37 0,95 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
18. Adamec Radek
Gerlich B Fulnek
59,1 85,71 16 14 12 68,57 35 24 0 0,00 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
19. Studený Martin
Žraloci Tichá
58,3 60,00 16 15 9 54,29 35 19 34 0,97 4 0,11 0 0,00 1 0 0 0
20. Prokopovský Libor
Žraloci Tichá
58,2 57,14 16 14 8 51,52 33 17 35 1,06 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
21. Škrdla Ladislav
Tygři Skalice
57,5 55,56 16 9 5 55,00 20 11 19 0,95 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
22. Chalupa Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
57,3 62,50 20 16 10 62,50 40 25 22 0,55 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
23. Bocviňok Bohumil
Hrozný střelci Frýdek-Místek
57,2 70,00 16 10 7 60,00 25 15 15 0,60 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
24. Tydlačka Martin
Kolonie Žilina
56,0 50,00 16 14 7 53,33 30 16 23 0,77 6 0,20 0 0,00 1 0 0 0
25. Valčík Petr
Mond bar B Třinec
54,2 58,33 16 12 7 57,69 26 15 11 0,42 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
26. Uhrinčať Tomáš
Mond bar B Třinec
53,3 53,85 16 13 7 53,33 30 16 15 0,50 6 0,20 0 0,00 1 0 0 0
27. Habčák Milan
Mond bar B Třinec
52,1 58,33 16 12 7 51,72 29 15 16 0,55 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
28. Světelský Pavel
Hrozný střelci Frýdek-Místek
51,7 50,00 16 14 7 51,43 35 18 32 0,91 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
29. Schenk Karel
Kolonie Žilina
50,3 56,25 16 16 9 55,00 40 22 22 0,55 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
30. Novák René
Robini Palkovice
50,3 53,33 16 15 8 52,63 38 20 27 0,71 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
31. Placzek Řehoř
Dragons Jablunkov
50,0 50,00 16 8 4 47,62 21 10 19 0,90 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
32. Vašut Jakub
Sniper Horní Bečva
49,6 50,00 16 12 6 44,44 27 12 21 0,78 4 0,15 1 0,04 0 0 0 0
33. Zimný Martin
Mond bar B Třinec
48,0 53,33 16 15 8 52,50 40 21 21 0,53 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
34. Bulinský Roman
Danger Prostřední Bečva
47,9 41,67 16 12 5 44,83 29 13 31 1,07 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
35. Jurečka Pavel
Sniper Horní Bečva
46,2 46,67 16 15 7 43,24 37 16 34 0,92 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
36. Macha Petr
Vikings Matice Kopřivnice
46,1 45,45 20 11 5 46,43 28 13 19 0,68 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
37. Makový Jiří
Gerlich B Fulnek
46,0 54,55 16 11 6 56,00 25 14 0 0,00 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
38. Szotkowski Petr
Aligators Návsí
45,1 43,75 16 16 7 43,59 39 17 29 0,74 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
39. Boruta Tomáš
Aligators Návsí
44,9 40,00 16 15 6 45,95 37 17 27 0,73 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
40. Nowak Martin
Dragons Jablunkov
44,6 50,00 16 10 5 46,15 26 12 14 0,54 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
41. Jež Martin
Hroch Český Těšín
43,8 44,44 16 9 4 45,83 24 11 22 0,92 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Ručka Martin
Robini Palkovice
42,9 50,00 16 14 7 47,06 34 16 13 0,38 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
43. Rybníček Tomáš
Danger Prostřední Bečva
42,9 36,36 16 11 4 42,86 28 12 18 0,64 5 0,18 0 0,00 1 0 0 0
44. Kozelský Jakub
Bertíci Vojkovice
42,6 36,36 16 11 4 45,16 31 14 26 0,84 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
45. Stankov Patrik
Munroof Brušperk
42,1 40,00 20 20 8 44,68 47 21 31 0,66 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
46. Skarka Jan
Robini Palkovice
41,7 40,00 16 10 4 39,13 23 9 17 0,74 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
47. Rychlík Pavel
Aligators Návsí
41,5 37,50 16 16 6 45,00 40 18 28 0,70 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
48. Herot Milan
Robini Palkovice
39,5 37,50 16 8 3 36,84 19 7 11 0,58 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
49. Bako Jaroslav
Hroch Český Těšín
39,2 40,00 16 15 6 37,84 37 14 18 0,49 6 0,16 1 0,03 0 0 0 0
50. Lysek Josef
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
39,0 50,00 16 16 8 50,00 40 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Klimánek Vladimír
Bertíci Vojkovice
37,0 31,25 16 16 5 40,00 40 16 25 0,63 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
52. Hanzelka Radim
Vikings Matice Kopřivnice
36,9 35,71 20 14 5 42,86 35 15 15 0,43 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
53. Němcová Helena
Gerlich B Fulnek
36,2 45,45 16 11 5 48,28 29 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
54. Tydlačka Miroslav
Kolonie Žilina
36,1 26,67 16 15 4 42,11 38 16 23 0,61 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
55. Křístek David
Bertíci Vojkovice
35,4 30,00 16 10 3 42,31 26 11 16 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Stankov Nikolov
Munroof Brušperk
33,8 30,00 20 20 6 35,42 48 17 19 0,40 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
57. Slíž Jaromír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
33,3 41,67 16 12 5 45,45 33 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Holič Pavel
Dragons Jablunkov
31,9 20,00 16 10 2 37,04 27 10 16 0,59 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
59. Kaňok Michal
Robini Palkovice
31,4 25,00 16 12 3 27,59 29 8 24 0,83 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
60. Slíž Vladimír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
31,0 37,50 16 16 6 41,46 41 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Kyška Bohumil
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
29,1 33,33 16 12 4 40,63 32 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Pokluda David
Tygři Skalice
28,1 20,00 16 10 2 30,77 26 8 12 0,46 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
63. Pinkas Bronislav
Bertíci Vojkovice
27,4 20,00 16 15 3 28,57 35 10 17 0,49 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
64. Mikeš Michal
Danger Prostřední Bečva
27,0 22,22 16 9 2 30,00 20 6 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
65. Obluk Ladislav
Bertíci Vojkovice
22,5 10,00 16 10 1 20,83 24 5 16 0,67 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
66. Hrončok Tomáš
Aligators Návsí
20,9 10,00 16 10 1 21,74 23 5 14 0,61 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
67. Malina Lukáš
Danger Prostřední Bečva
16,8 0,00 16 9 0 18,18 22 4 13 0,59 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
68. Chamrád Petr
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
16,0 12,50 16 8 1 25,00 20 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Kurečka Stanislav
Sniper Horní Bečva
  100,00 16 4 4 88,89 9 8 9 1,00 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
70. Pajurek Kamil
Bertíci Vojkovice
  100,00 16 2 2 100,00 4 4 5 1,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Chýlek Jiří
Žraloci Tichá
  100,00 16 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Šesták Evald
Mond bar B Třinec
  100,00 16 2 2 80,00 5 4 3 0,60 1 0,20 1 0,20 0 0 0 0
73. Kohout Jaroslav
Gerlich B Fulnek
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Pustka Ondřej
Robini Palkovice
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 0 0,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
75. Jahn Lukáš
Vikings Matice Kopřivnice
  85,71 20 7 6 70,59 17 12 6 0,35 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
76. Svoboda Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
  80,00 20 5 4 72,73 11 8 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
77. Bujok Petr
Mond bar B Třinec
  80,00 16 5 4 66,67 12 8 12 1,00 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
78. Dulava Petr
Tygři Skalice
  80,00 16 5 4 64,29 14 9 15 1,07 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
79. Luňák Lukáš
Gerlich B Fulnek
  71,43 16 7 5 58,82 17 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
80. Barchanski Petr
Hroch Český Těšín
  66,67 16 3 2 55,56 9 5 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
81. Fajkus Radek
Hrozný střelci Frýdek-Místek
  50,00 16 6 3 53,33 15 8 13 0,87 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
82. Miczko Jaroslav
Tygři Skalice
  50,00 16 6 3 50,00 16 8 15 0,94 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Kollár David
Tygři Skalice
  50,00 16 4 2 54,55 11 6 6 0,55 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
84. Bušina Petr
Žraloci Tichá
  50,00 16 4 2 45,45 11 5 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
85. Kysučan Miloš
Sniper Horní Bečva
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Grygarová Vendula
Gerlich B Fulnek
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Holáň Radim
Kolonie Žilina
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Hajný Jaromír
Sniper Horní Bečva
  33,33 16 6 2 37,50 16 6 3 0,19 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
89. Konig Milan
Vikings Matice Kopřivnice
  33,33 20 3 1 42,86 7 3 8 1,14 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
90. Malinová Kateřina
Danger Prostřední Bečva
  28,57 16 7 2 33,33 15 5 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
91. Jalůvka Vítězslav
Vikings Matice Kopřivnice
  25,00 20 8 2 31,58 19 6 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
92. Sedlák Michal
Hroch Český Těšín
  16,67 16 6 1 35,29 17 6 14 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Dobřanský Tomáš
Dragons Jablunkov
  16,67 16 6 1 31,25 16 5 8 0,50 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
94. Popek Karel
Hroch Český Těšín
  16,67 16 6 1 26,67 15 4 12 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Konečný Lukáš
Hroch Český Těšín
  0,00 16 6 0 20,00 15 3 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Adamčík Petr
Hrozný střelci Frýdek-Místek
  0,00 16 5 0 16,67 12 2 2 0,17 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
97. Miko Patrik
Aligators Návsí
  0,00 16 4 0 20,00 10 2 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Popek Pavel
Hroch Český Těšín
  0,00 16 4 0 20,00 10 2 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Macháček Michal
Robini Palkovice
  0,00 16 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Poláková Dominika
Munroof Brušperk
  0,00 20 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Szkandera Pavel
Aligators Návsí
  0,00 16 3 0 25,00 8 2 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
102. Lukeš Martin
Žraloci Tichá
  0,00 16 2 0 33,33 6 2 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Kalužová Jolana
Mond bar B Třinec
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Sikora Petr
Mond bar B Třinec
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
105. Bartoň Martin
Gerlich B Fulnek
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Smrček Miroslav
Gerlich B Fulnek
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Alt Vladislav
Kolonie Žilina
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Šesták Lukáš
Mond bar B Třinec
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 22:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 22:00:23