Statistika hráčů
UŠO > Moravskoslezský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Mojdl Lukáš
Vikings B Kopřivnice
82,7 86,67 140 135 117 78,96 309 244 305 0,99 86 0,28 6 0,02 5 0 0 0
2. Juroška Jan
Danger Prostřední Bečva
75,0 81,30 136 123 100 74,47 282 210 231 0,82 50 0,18 5 0,02 3 1 0 0
3. Vávra Josef
Lašská jizba Sedliště
74,8 82,48 144 137 113 73,01 326 238 292 0,90 72 0,22 2 0,01 4 0 0 0
4. Jonák Lubomír
New Darts Frýdek-Místek
68,3 73,33 136 120 88 67,59 290 196 244 0,84 52 0,18 4 0,01 4 1 0 0
5. Stuchlík Lukáš
Globus Frýdek
66,8 71,43 140 140 100 65,77 336 221 325 0,97 44 0,13 8 0,02 1 0 0 0
6. Grygar Lukáš
Gerlich B Fulnek
64,5 87,83 136 115 101 77,17 276 213 0 0,00 0 0,00 1 0,00 1 0 0 0
7. Rybníček Tomáš
Danger Prostřední Bečva
63,3 69,52 136 105 73 64,05 242 155 177 0,73 26 0,11 2 0,01 3 0 0 0
8. Špaček Ladislav
Kovárna Frýdek-Místek
62,9 71,01 140 138 98 64,13 329 211 253 0,77 32 0,10 2 0,01 1 0 0 0
9. Štefek Jaroslav
Ogaři Mořkov
60,8 66,23 132 77 51 62,50 184 115 129 0,70 25 0,14 1 0,01 1 0 0 0
10. Kozel Petr
Globus Frýdek
60,5 67,78 140 90 61 64,19 215 138 138 0,64 20 0,09 2 0,01 0 0 0 0
11. Malina Lukáš
Danger Prostřední Bečva
58,0 67,74 136 124 84 61,67 300 185 163 0,54 32 0,11 0 0,00 0 0 0 0
12. Radkovič Lukáš
Lašská jizba Sedliště
57,5 63,54 144 96 61 60,62 226 137 137 0,61 24 0,11 1 0,00 0 0 0 0
13. Němec Milan
New Darts Frýdek-Místek
57,0 60,53 136 114 69 58,46 272 159 174 0,64 46 0,17 2 0,01 0 0 0 0
14. Váhala Jaroslav
Kolonie B Žilina
53,3 58,62 144 116 68 56,10 287 161 186 0,65 23 0,08 4 0,01 1 0 0 0
15. Jašek Jaromír
New Darts Frýdek-Místek
52,7 56,90 136 116 66 55,20 279 154 160 0,57 38 0,14 1 0,00 0 0 0 0
16. Luňák Lukáš
Gerlich B Fulnek
47,9 62,86 136 70 44 60,80 176 107 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
17. Mikeš Michal
Danger Prostřední Bečva
47,3 55,34 136 103 57 51,38 253 130 101 0,40 20 0,08 2 0,01 0 0 0 0
18. Průša František
Vikings B Kopřivnice
47,3 54,46 140 101 55 51,39 251 129 110 0,44 23 0,09 0 0,00 0 0 0 0
19. Kurečka Zdeněk
Vikings B Kopřivnice
45,9 51,52 140 99 51 50,00 240 120 118 0,49 12 0,05 1 0,00 0 0 0 0
20. Kutáč David
Globus Frýdek
44,4 43,10 140 116 50 45,71 280 128 166 0,59 30 0,11 1 0,00 6 0 0 0
21. Macháč Tomáš
Ogaři Mořkov
44,1 46,72 132 122 57 48,50 301 146 152 0,50 18 0,06 2 0,01 1 0 0 0
22. Němcová Helena
Gerlich B Fulnek
43,7 56,00 136 75 42 55,43 184 102 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
23. Pospěch Petr
Motor Frýdek-Místek
43,0 55,17 120 116 64 53,47 288 154 15 0,05 3 0,01 0 0,00 0 0 0 0
24. Hessová Ivana
New Darts Frýdek-Místek
42,9 44,71 136 85 38 45,05 202 91 104 0,51 19 0,09 0 0,00 1 0 0 0
25. Duchoslav Štěpán
Lašská jizba Sedliště
39,6 39,77 144 88 35 43,33 210 91 101 0,48 15 0,07 0 0,00 0 0 0 0
26. Wolf Petr
Motor Frýdek-Místek
38,7 50,00 120 90 45 48,21 224 108 8 0,04 2 0,01 0 0,00 0 0 0 0
27. Indrák Lukáš
Kolonie B Žilina
38,3 40,83 144 120 49 44,04 302 133 123 0,41 12 0,04 1 0,00 0 0 0 0
28. Feilhauer Martin
Vikings B Kopřivnice
37,5 42,86 140 84 36 43,96 207 91 57 0,28 6 0,03 0 0,00 0 0 0 0
29. Kozelský Milan
Kovárna Frýdek-Místek
37,1 38,33 140 120 46 41,33 300 124 126 0,42 20 0,07 2 0,01 0 0 0 0
30. Bartoň Martin
Gerlich B Fulnek
36,6 47,14 136 70 33 47,49 179 85 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
31. Polách Martin
Globus Frýdek
33,6 31,71 140 82 26 36,18 199 72 88 0,44 19 0,10 0 0,00 0 0 0 0
32. Jozefov Miroslav
Motor Frýdek-Místek
33,5 40,35 120 114 46 43,17 278 120 6 0,02 0 0,00 1 0,00 0 0 0 0
33. Bil Bohumír
Ogaři Mořkov
33,4 33,33 132 114 38 40,00 285 114 89 0,31 12 0,04 1 0,00 0 0 0 0
34. Podmol Vladimír
Kolonie B Žilina
33,2 30,30 144 132 40 35,40 322 114 184 0,57 18 0,06 0 0,00 0 0 0 0
35. Vávra Stanislav
Lašská jizba Sedliště
32,8 31,07 144 103 32 37,40 254 95 98 0,39 15 0,06 2 0,01 0 0 0 0
36. Matula Lukáš
Ogaři Mořkov
31,0 31,11 132 90 28 37,85 214 81 52 0,24 5 0,02 0 0,00 0 0 0 0
37. Vala Jiří
Vikings B Kopřivnice
27,4 25,93 140 81 21 34,00 200 68 53 0,27 4 0,02 0 0,00 0 0 0 0
38. Mojžíšek Petr
Motor Frýdek-Místek
27,1 31,43 120 70 22 36,42 173 63 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
39. Urbaník Jan
Motor Frýdek-Místek
27,0 30,65 120 62 19 35,71 154 55 6 0,04 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
40. Lacina Martin
Ogaři Mořkov
26,0 21,74 132 69 15 32,14 168 54 46 0,27 8 0,05 0 0,00 0 0 0 0
41. Olšovská Jarmila
Kolonie B Žilina
18,1 12,99 144 77 10 24,18 182 44 33 0,18 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
42. Zbořil Rostislav
Kovárna Frýdek-Místek
  71,43 140 35 25 65,43 81 53 57 0,70 16 0,20 1 0,01 0 0 0 0
43. Vančura Libor
New Darts Frýdek-Místek
  66,67 136 57 38 63,50 137 87 82 0,60 16 0,12 1 0,01 0 0 0 0
44. Kohout Jaroslav
Gerlich B Fulnek
  64,00 136 25 16 62,71 59 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
45. Bulinský Roman
Danger Prostřední Bečva
  61,70 136 47 29 55,26 114 63 58 0,51 14 0,12 1 0,01 1 0 0 0
46. Raška Pavel
Ogaři Mořkov
  58,33 132 36 21 57,47 87 50 55 0,63 9 0,10 2 0,02 0 1 0 0
47. Lysek František
Gerlich B Fulnek
  55,00 136 20 11 56,25 48 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Střílka Jiří
Gerlich B Fulnek
  53,13 136 32 17 51,28 78 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
49. Holub Marek
Kovárna Frýdek-Místek
  51,06 140 47 24 49,57 117 58 37 0,32 9 0,08 1 0,01 0 0 0 0
50. Smrček Miroslav
Gerlich B Fulnek
  50,00 136 62 31 51,02 147 75 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Sečkár Rudolf
Danger Prostřední Bečva
  50,00 136 24 12 50,00 62 31 26 0,42 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
52. Formánek Václav
Vikings B Kopřivnice
  50,00 140 2 1 50,00 4 2 0 0,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
53. Muroň Ondřej
Lašská jizba Sedliště
  46,15 144 13 6 43,33 30 13 11 0,37 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
54. Koláčková Veronika
Gerlich B Fulnek
  43,48 136 23 10 47,46 59 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
55. Kubov Ján
Globus Frýdek
  43,10 140 58 25 45,21 146 66 62 0,42 7 0,05 0 0,00 0 0 0 0
56. Malinová Kateřina
Danger Prostřední Bečva
  41,18 136 17 7 39,53 43 17 6 0,14 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
57. Beneš Filip
Vikings B Kopřivnice
  40,00 140 40 16 41,58 101 42 33 0,33 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
58. Luňák David
Gerlich B Fulnek
  40,00 136 5 2 46,15 13 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
59. Balát Petr
Lašská jizba Sedliště
  38,71 144 62 24 40,76 157 64 71 0,45 5 0,03 0 0,00 0 0 0 0
60. Krolová Martina
New Darts Frýdek-Místek
  38,46 136 13 5 40,63 32 13 20 0,63 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
61. Mer Tomáš
Kovárna Frýdek-Místek
  36,96 140 46 17 41,28 109 45 54 0,50 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
62. Dorňáková Kateřina
Kovárna Frýdek-Místek
  36,00 140 50 18 35,34 116 41 44 0,38 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
63. Mikulenka Michal
Kolonie B Žilina
  33,33 144 51 17 36,97 119 44 50 0,42 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
64. Lis Ladislav
Gerlich B Fulnek
  33,33 136 21 7 39,62 53 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Grygarová Vendula
Gerlich B Fulnek
  31,82 136 22 7 38,46 52 20 0 0,00 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
66. Sikora Aleš
Kovárna Frýdek-Místek
  31,03 140 58 18 34,53 139 48 38 0,27 4 0,03 0 0,00 0 0 0 0
67. Šoltis Martin
Lašská jizba Sedliště
  29,03 144 62 18 34,67 150 52 31 0,21 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
68. Noga Tomáš
New Darts Frýdek-Místek
  28,21 136 39 11 33,70 92 31 37 0,40 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
69. Zetocha Vladimír
Kovárna Frýdek-Místek
  25,93 140 54 14 33,33 129 43 37 0,29 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
70. Malíková Naděžda
Globus Frýdek
  25,00 140 56 14 29,32 133 39 43 0,32 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
71. Březina Zdeněk
Kolonie B Žilina
  23,08 144 39 9 31,96 97 31 27 0,28 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
72. Vítovec Jiří
Vikings B Kopřivnice
  16,67 140 12 2 27,59 29 8 11 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
73. Tobola Matěj
Ogaři Mořkov
  15,00 132 20 3 32,08 53 17 17 0,32 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
74. Ondrůšek Jan
Kolonie B Žilina
  14,29 144 21 3 26,92 52 14 14 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Vávrová Jana
Lašská jizba Sedliště
  13,33 144 15 2 26,32 38 10 14 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Jozefová Jaroslava
Motor Frýdek-Místek
  11,11 120 9 1 23,81 21 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
77. Káňa Tomáš
Motor Frýdek-Místek
  10,53 120 19 2 16,28 43 7 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Kratochvíl Vilém
Globus Frýdek
  0,00 140 16 0 17,95 39 7 9 0,23 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
79. Urbánek Marek
Kolonie B Žilina
  0,00 144 11 0 12,00 25 3 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
80. Raiskub Kamil
Kovárna Frýdek-Místek
  0,00 140 8 0 11,11 18 2 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
81. Hoffmann Vojtěch
Vikings B Kopřivnice
  0,00 140 6 0 20,00 15 3 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Váhalová Martina
Kolonie B Žilina
  0,00 144 5 0 0,00 10 0 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Zetek Tomáš
Kolonie B Žilina
  0,00 144 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Mitáš Adam
Globus Frýdek
  0,00 140 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Juřík Pavel
Danger Prostřední Bečva
  0,00 136 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 02:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 02:04:11