Statistika hráčů
UŠO > Moravskoslezský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Čujdík Štefan
Brooklyn B Havířov
105,6 93,75 16 16 15 91,18 34 31 47 1,38 9 0,26 2 0,06 3 2 0 0
2. Polyák Marek
HQ B Bambelocy Havířov
105,3 87,50 16 16 14 80,56 36 29 55 1,53 14 0,39 3 0,08 11 0 0 0
3. Přeček Zdeněk
Devils´ Ostrava
101,2 91,67 16 12 11 92,00 25 23 27 1,08 8 0,32 2 0,08 1 1 0 0
4. Pilch Gustav
Kings Třinec
96,7 91,67 12 12 11 81,48 27 22 38 1,41 7 0,26 2 0,07 4 0 0 0
5. Randa Čestmír
Sniper Horní Bečva
95,0 93,75 20 16 15 81,58 38 31 51 1,34 15 0,39 0 0,00 1 2 0 0
6. Mesiarik Josef
Munroof Brušperk
93,1 85,71 16 14 12 78,13 32 25 42 1,31 10 0,31 1 0,03 4 1 0 0
7. Stříbný Tomáš
Supi Dolní Benešov
92,4 92,86 20 14 13 79,41 34 27 34 1,00 10 0,29 2 0,06 3 2 0 0
8. Šmahaj Martin
Rio Semena Ostrava
91,5 80,00 16 15 12 73,53 34 25 38 1,12 14 0,41 4 0,12 6 0 0 0
9. Bajer Michael
Elefant Karviná
89,8 88,00 28 25 22 78,57 56 44 90 1,61 16 0,29 1 0,02 1 0 0 0
10. Grabowski Rudolf
Hornets Sportovka Bohumín
88,9 93,75 16 16 15 83,78 37 31 39 1,05 10 0,27 2 0,05 1 0 0 0
11. Gura Miroslav
Brooklyn B Havířov
88,8 86,67 16 15 13 79,41 34 27 41 1,21 14 0,41 1 0,03 1 0 0 0
12. Tíc Marek
Orli Zátiší Orlová
88,6 66,67 16 15 10 69,44 36 25 52 1,44 14 0,39 0 0,00 9 1 0 0
13. Jílek Dušan
Bulldog Ostrava
88,2 75,00 16 12 9 71,43 28 20 36 1,29 10 0,36 4 0,14 4 0 0 0
14. Weissmann Ivo
Václavovice D.C.
87,6 100,00 24 24 24 82,76 58 48 74 1,28 13 0,22 0 0,00 0 0 0 0
15. Dubělčík Lukáš
Supi Dolní Benešov
87,0 85,00 20 20 17 70,00 50 35 42 0,84 28 0,56 1 0,02 6 2 0 0
16. Sedlák Vítězslav
Gerlich Fulnek
86,7 91,67 16 12 11 81,48 27 22 0 0,00 0 0,00 1 0,04 3 4 0 0
17. Juroška Jan
Danger Prostřední Bečva
86,5 89,29 28 28 25 79,37 63 50 82 1,30 13 0,21 0 0,00 1 1 0 0
18. Bujok Dan
Mond bar Třinec
86,2 91,67 16 12 11 84,62 26 22 23 0,88 7 0,27 0 0,00 0 0 0 0
19. Ozdinec Jiří
Rubín Red Stones Ostrava
83,9 87,50 16 16 14 76,32 38 29 48 1,26 9 0,24 2 0,05 1 0 0 0
20. Krop Miroslav
Bad Boys Jablunkov
82,9 70,00 20 20 14 65,31 49 32 55 1,12 21 0,43 5 0,10 5 2 0 0
21. Uvíra Lukáš
Virus Opava
82,3 75,00 12 12 9 66,67 30 20 43 1,43 9 0,30 1 0,03 2 0 1 0
22. Augustin Tomáš
Rio Semena Ostrava
81,9 75,00 16 16 12 70,27 37 26 41 1,11 18 0,49 0 0,00 1 1 0 0
23. Humpula František
Gerlich Fulnek
81,2 75,00 16 8 6 76,47 17 13 0 0,00 0 0,00 1 0,06 7 0 0 0
24. Mojdl Lukáš
Vikings B Kopřivnice
80,9 90,00 24 20 18 80,43 46 37 40 0,87 9 0,20 1 0,02 0 0 0 0
25. Prudký Jan
Omega Darts Frýdek-Místek
79,7 91,67 12 12 11 79,31 29 23 29 1,00 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
26. Borunský Robert
Virus B Opava
79,7 87,50 16 16 14 76,32 38 29 41 1,08 6 0,16 1 0,03 1 0 0 0
27. Monczmann Marek
Virus C Opava
78,4 81,25 20 16 13 75,68 37 28 44 1,19 6 0,16 1 0,03 0 0 0 0
28. Baier Zdeněk
Virus Opava
78,2 77,78 12 9 7 72,73 22 16 26 1,18 7 0,32 1 0,05 0 0 0 0
29. Illek Vladimír
Benjamin Ostrava
78,1 92,31 16 13 12 77,42 31 24 28 0,90 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
30. Piekarzyk Tomáš
Virus B Opava
77,9 75,00 16 16 12 70,59 34 24 39 1,15 6 0,18 2 0,06 1 0 0 0
31. Drobík Aleš
Supi Dolní Benešov
77,9 72,22 20 18 13 69,77 43 30 47 1,09 13 0,30 3 0,07 0 0 1 0
32. Dexner David
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
77,6 81,25 16 16 13 71,05 38 27 42 1,11 10 0,26 1 0,03 1 0 0 0
33. Němčík René
Sportdarts Partay Pub Ostrava
77,5 78,57 16 14 11 71,88 32 23 32 1,00 8 0,25 0 0,00 0 1 0 0
34. Viktorín Lukáš
Max Poruba
77,3 86,67 16 15 13 75,68 37 28 32 0,86 10 0,27 1 0,03 0 0 0 0
35. Kozelský Jakub
Bertíci Vojkovice
77,2 83,33 12 12 10 72,41 29 21 35 1,21 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
36. Rohoň Róbert
Racek Dragons Ostrava
77,1 85,71 16 14 12 76,47 34 26 27 0,79 5 0,15 1 0,03 2 0 0 0
37. Barbořák Daniel
Gerlich Fulnek
76,9 100,00 16 13 13 81,25 32 26 0 0,00 0 0,00 3 0,09 2 1 0 0
38. Mandys Jakub
Maníci Frýdek-Místek
76,5 75,00 16 16 12 64,86 37 24 50 1,35 11 0,30 1 0,03 1 0 0 0
39. Prokop Pavel
Rubín Red Stones Ostrava
76,0 87,50 16 8 7 75,00 20 15 24 1,20 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
40. Magula Marian
Sportdarts Partay Pub Ostrava
75,7 80,00 16 15 12 71,43 35 25 46 1,31 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
41. Klimánek Vladimír
Bertíci Vojkovice
75,2 83,33 12 12 10 77,78 27 21 16 0,59 4 0,15 0 0,00 1 0 0 0
42. Szkatula Radim
Stings Mosty u Jablunkova
74,8 83,33 16 12 10 77,78 27 21 23 0,85 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
43. Bernát Jan
Tenisák Hlučín
74,3 91,67 16 12 11 76,67 30 23 29 0,97 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
44. Pavlíček Jaroslav
Virus C Opava
74,3 90,00 20 10 9 78,26 23 18 14 0,61 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
45. Milerski Libor
Brooklyn Bull's Havířov
74,3 78,57 16 14 11 62,86 35 22 43 1,23 9 0,26 0 0,00 1 1 0 0
46. Hořanský Václav
Target Ostrava
73,9 88,89 16 9 8 69,57 23 16 20 0,87 7 0,30 0 0,00 0 0 0 0
47. Tábor Michal
Šunkofleci Ostrava
73,8 90,00 20 20 18 75,00 48 36 26 0,54 6 0,13 2 0,04 1 0 0 0
48. Babušík Radek
HQ B Bambelocy Havířov
73,7 81,25 16 16 13 68,29 41 28 35 0,85 14 0,34 0 0,00 0 1 0 0
49. Maršalík Ondřej
Benjamin Ostrava
73,7 73,33 16 15 11 65,71 35 23 33 0,94 13 0,37 1 0,03 1 0 0 0
50. Jozek Martin
Žraloci Tichá
73,3 66,67 12 12 8 60,00 30 18 39 1,30 12 0,40 1 0,03 0 1 0 0
51. Sikora Petr
Mond bar B Třinec
73,2 90,00 16 10 9 72,00 25 18 18 0,72 4 0,16 0 0,00 1 0 0 0
52. Stankov Erik
Munroof Brušperk
73,1 73,33 16 15 11 68,57 35 24 28 0,80 9 0,26 3 0,09 1 0 0 0
53. Wolný Antonín
Mond bar Třinec
72,9 80,00 16 10 8 70,83 24 17 25 1,04 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
54. Výtisk Zbyslav
Virus Opava
72,9 66,67 12 6 4 64,29 14 9 21 1,50 2 0,14 0 0,00 1 0 0 0
55. Monczmann Michal
Virus C Opava
72,6 73,33 20 15 11 68,57 35 24 38 1,09 8 0,23 1 0,03 0 0 0 0
56. Dvorjančanský Marek
Billiard Bar Ostrava
72,0 68,75 16 16 11 65,00 40 26 50 1,25 10 0,25 1 0,03 2 0 0 0
57. Surma Stanislav
HQ B Bambelocy Havířov
71,8 73,33 16 15 11 68,42 38 26 40 1,05 8 0,21 2 0,05 1 0 0 0
58. Lysek Marian
Stings Mosty u Jablunkova
71,6 87,50 16 8 7 78,95 19 15 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
59. Motyčka Lukáš
Panteři z Parlamentu Ostrava
71,6 79,17 24 24 19 70,69 58 41 47 0,81 15 0,26 0 0,00 0 0 0 0
60. Domes Roman
Target Ostrava
71,4 77,78 16 9 7 66,67 21 14 23 1,10 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
61. Štěpánek Roman
Pat.rick Poruba
71,3 73,33 16 15 11 71,88 32 23 23 0,72 5 0,16 1 0,03 0 0 0 0
62. Tatařík Petr
Bulldog Ostrava
71,0 87,50 16 8 7 70,00 20 14 17 0,85 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
63. Černín David
Slezští rytíři B Karviná
71,0 83,33 24 24 20 71,19 59 42 59 1,00 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
64. Šesták Evald
Mond bar B Třinec
70,9 85,71 16 14 12 76,47 34 26 25 0,74 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
65. Lysek Martin
Bad Boys Jablunkov
70,9 65,00 20 20 13 63,04 46 29 41 0,89 16 0,35 3 0,07 2 0 0 0
66. Urban Jan
Rio B Senators Ostrava
70,3 75,00 16 16 12 69,23 39 27 31 0,79 9 0,23 2 0,05 0 0 0 0
67. Uhrinčať Tomáš
Mond bar B Třinec
69,7 83,33 16 12 10 68,97 29 20 20 0,69 3 0,10 2 0,07 0 0 0 0
68. Demel Hynek
Gól B Velká Polom
69,7 71,43 16 14 10 66,67 33 22 35 1,06 6 0,18 1 0,03 0 0 0 0
69. Krol Miroslav
Maníci Frýdek-Místek
69,5 78,57 16 14 11 63,16 38 24 39 1,03 9 0,24 2 0,05 1 0 0 0
70. Harviš Kamil
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
69,5 62,50 16 16 10 55,81 43 24 42 0,98 21 0,49 3 0,07 2 1 0 0
71. Malina Lukáš
Danger Prostřední Bečva
69,3 80,77 28 26 21 72,13 61 44 42 0,69 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
72. Schrom René
Dream team Ostrava
69,3 58,33 16 12 7 60,71 28 17 32 1,14 7 0,25 2 0,07 0 1 0 0
73. Štefek Jaroslav
Ogaři Mořkov
69,1 76,92 24 13 10 67,65 34 23 29 0,85 7 0,21 1 0,03 1 0 0 0
74. Pavlorek Patrik
Tenisák Hlučín
68,9 75,00 16 16 12 69,44 36 25 27 0,75 3 0,08 2 0,06 0 0 0 0
75. Mravík Martin
Elefant Karviná
68,8 73,91 28 23 17 68,42 57 39 64 1,12 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
76. Raška Pavel
Ogaři Mořkov
68,5 71,43 24 14 10 66,67 33 22 29 0,88 3 0,09 1 0,03 0 1 0 0
77. Mihalkanin Josef
Střelci Orlová
68,4 93,75 16 16 15 81,58 38 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Chovan Jan
U Káňů B Radvanice
68,4 78,95 20 19 15 68,89 45 31 34 0,76 4 0,09 2 0,04 0 0 0 0
79. Ištok Michal
Brooklyn Bull's Havířov
68,4 68,75 16 16 11 61,36 44 27 54 1,23 14 0,32 1 0,02 1 0 0 0
80. Tomáš Marcel
Rio Semena Ostrava
68,0 75,00 16 16 12 65,00 40 26 30 0,75 9 0,23 2 0,05 1 0 0 0
81. Szotkowski Petr
Aligators Návsí
67,9 75,00 16 12 9 68,97 29 20 17 0,59 7 0,24 1 0,03 0 0 0 0
82. Neskora Martin
HQ D Hanoi Havířov
67,6 80,00 20 15 12 72,97 37 27 21 0,57 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
83. Bača Jan
Řízci z Výškovic
67,5 81,82 24 22 18 71,70 53 38 36 0,68 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
84. Jonák Lubomír
New Darts Frýdek-Místek
67,4 75,00 24 16 12 66,67 39 26 37 0,95 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
85. Gaidečka Petr
Supi Dolní Benešov
67,4 66,67 20 18 12 60,87 46 28 50 1,09 11 0,24 2 0,04 2 0 0 0
86. Bureš Libor
Pat.rick Poruba
67,2 71,43 16 14 10 68,75 32 22 23 0,72 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
87. Tydlačka Martin
Kolonie Žilina
67,2 68,75 16 16 11 64,10 39 25 33 0,85 8 0,21 1 0,03 2 0 0 0
88. Kollár David
Tygři Skalice
67,0 71,43 16 14 10 70,00 30 21 18 0,60 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
89. Balog Igor
Řízci z Výškovic
66,8 76,19 24 21 16 70,00 50 35 42 0,84 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
90. Vrbka Jiří
Gól Velká Polom
66,8 75,00 16 12 9 67,74 31 21 31 1,00 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
91. Maleňák Radek
Sniper Horní Bečva
66,8 72,22 20 18 13 67,50 40 27 29 0,73 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
92. Malík Kamil
Rakety Ranec Frýdek-Místek
66,6 62,50 20 16 10 56,10 41 23 45 1,10 12 0,29 1 0,02 4 0 0 0
93. Harvan Robert
Mond bar Třinec
66,2 66,67 16 12 8 65,52 29 19 23 0,79 7 0,24 0 0,00 1 0 0 0
94. Vavříček Petr
Profin Orlová
66,1 87,50 8 8 7 77,78 18 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Dunaj Milan
Šunkofleci Ostrava
66,0 83,33 20 12 10 66,67 30 20 20 0,67 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
96. Kramoliš Martin
Kolonie Žilina
65,8 75,00 16 12 9 61,29 31 19 21 0,68 9 0,29 1 0,03 1 0 0 0
97. Jurečka Pavel
Sniper Horní Bečva
65,7 78,95 20 19 15 68,09 47 32 34 0,72 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
98. Stibůrek Lumír
Kaplička Orlová
65,7 77,78 24 18 14 73,81 42 31 23 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Veselý Roman
Hornets Sportovka Bohumín
65,6 73,33 16 15 11 66,67 39 26 28 0,72 6 0,15 3 0,08 0 0 0 0
100. Vávra Josef
Lašská jizba Sedliště
65,6 67,86 28 28 19 65,08 63 41 50 0,79 11 0,17 1 0,02 0 0 0 0
101. Carbol Ota
Pracanti Havířov
65,5 75,00 20 12 9 64,52 31 20 18 0,58 6 0,19 2 0,06 1 0 0 0
102. Rybníček Tomáš
Danger Prostřední Bečva
65,5 72,22 28 18 13 66,67 42 28 32 0,76 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
103. Baláž Rudolf
Elefant Karviná
65,5 66,67 28 24 16 66,07 56 37 48 0,86 11 0,20 0 0,00 0 0 0 0
104. Kotek Jaroslav
Stings Mosty u Jablunkova
65,5 62,50 16 8 5 60,00 20 12 22 1,10 3 0,15 0 0,00 2 0 0 0
105. Ptáček Liboslav
Dream team Ostrava
65,4 68,75 16 16 11 64,10 39 25 37 0,95 5 0,13 2 0,05 0 0 0 0
106. Mitas Filip
Dream team Ostrava
65,4 68,75 16 16 11 60,98 41 25 49 1,20 7 0,17 1 0,02 0 0 0 0
107. Gill Michal
KLD Ostrava
65,3 91,67 16 12 11 73,33 30 22 9 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Zwyrtek Roman
Bad Boys Jablunkov
65,3 64,71 20 17 11 63,16 38 24 30 0,79 9 0,24 1 0,03 0 0 0 0
109. Březina Rostislav
Virus Opava
65,2 54,55 12 11 6 55,56 27 15 31 1,15 6 0,22 0 0,00 2 1 0 0
110. Urgas Rostislav
Max Poruba
65,1 75,00 16 16 12 66,67 39 26 27 0,69 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
111. Kučera Aleš
Kahanec Karviná
64,8 75,00 24 16 12 67,50 40 27 28 0,70 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
112. Blaha Viktor
U Dvoru Ostrava
64,7 85,00 24 20 17 78,72 47 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Monczmann Lukáš
Virus C Opava
64,6 69,23 20 13 9 67,86 28 19 17 0,61 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
114. Šeliga Pavel
Orli Zátiší Orlová
64,0 62,50 16 16 10 55,00 40 22 45 1,13 10 0,25 1 0,03 2 0 0 0
115. Toufar Zdeněk
Mýto Ostrava
63,9 93,33 20 15 14 76,32 38 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Gura Jiří
Kaplička Orlová
63,6 73,91 24 23 17 67,27 55 37 40 0,73 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
117. Valčík Petr
Mond bar B Třinec
63,5 75,00 16 8 6 70,00 20 14 11 0,55 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
118. Šmíd Tomáš
Racek Dragons Ostrava
63,5 63,64 16 11 7 61,54 26 16 26 1,00 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
119. Grygar Lukáš
Gerlich B Fulnek
63,4 89,47 24 19 17 74,47 47 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
120. Zbavitel Jakub
HQ B Bambelocy Havířov
63,4 66,67 16 12 8 62,07 29 18 25 0,86 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
121. Kočvara Martin
U Dvoru Ostrava
63,1 82,61 24 23 19 75,00 52 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
122. Turek Martin
Stings Mosty u Jablunkova
63,1 73,33 16 15 11 63,89 36 23 23 0,64 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
123. Muller Miroslav
Rio B Senators Ostrava
63,0 72,73 16 11 8 66,67 27 18 18 0,67 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
124. Stareček Miroslav
Hornets Sportovka Bohumín
62,9 63,64 16 11 7 57,14 28 16 26 0,93 7 0,25 1 0,04 1 0 0 0
125. Slípek Petr
U Káňů Radvanice
62,8 75,00 16 16 12 66,67 39 26 25 0,64 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
126. Stuchlík Lukáš
Globus Frýdek
62,4 62,50 24 24 15 61,82 55 34 51 0,93 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
127. Švec David
Žraloci Tichá
62,0 66,67 12 6 4 60,00 15 9 16 1,07 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
128. Gojtka Radim
Střelci Orlová
61,9 78,57 16 14 11 74,19 31 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
129. Brunner Tomáš
U Káňů Radvanice
61,9 69,57 16 23 16 61,40 57 35 52 0,91 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
130. Lavrovič Zdeněk
Danger Ostrava
61,8 76,92 16 13 10 63,64 33 21 23 0,70 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
131. Adamčík Ivo
Kaplička Orlová
61,8 65,22 24 23 15 61,82 55 34 48 0,87 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
132. Foltýn Jiří
HQ Kryptokoriáni Havířov
61,8 50,00 16 16 8 55,26 38 21 38 1,00 12 0,32 0 0,00 1 1 0 0
133. Zbořil Rostislav
Kovárna Frýdek-Místek
61,7 73,33 24 15 11 61,11 36 22 25 0,69 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
134. Bocko Petr
Slezští rytíři Karviná
61,7 60,00 20 20 12 55,77 52 29 44 0,85 16 0,31 0 0,00 2 1 0 0
135. Folvarčný Patrik
Démoni Ostrava
61,6 61,54 16 13 8 58,06 31 18 31 1,00 7 0,23 0 0,00 0 0 0 0
136. Kuzniarský Petr
Málka Orlová
61,4 62,50 16 16 10 58,33 36 21 29 0,81 7 0,19 1 0,03 0 0 0 0
137. Válek Ivan
Target Ostrava
60,9 66,67 16 12 8 59,38 32 19 27 0,84 7 0,22 1 0,03 0 0 0 0
138. Stařický Petr
B.A.F. !!! Ostrava
60,8 81,82 16 11 9 73,08 26 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
139. Wolný Tomáš
HQ C Béčka Havířov
60,5 79,17 28 24 19 72,73 55 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
140. Jakubec Jiří
Munroof Brušperk
60,5 68,75 16 16 11 62,50 40 25 29 0,73 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
141. Chudoba Richard
U Káňů Radvanice
60,5 62,50 16 16 10 62,16 37 23 31 0,84 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
142. Stankov Nikolov
Munroof Brušperk
60,4 77,78 16 9 7 62,50 24 15 7 0,29 7 0,29 0 0,00 0 0 0 0
143. Metz Jan
HQ C Béčka Havířov
60,3 83,33 28 24 20 72,41 58 42 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
144. Vadel Michal
Partay Ostrava
60,3 62,50 16 16 10 61,11 36 22 28 0,78 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
145. Miczka Tomáš
Profin Orlová
60,0 83,33 8 6 5 73,33 15 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
146. Janczar Tomáš
Kobra Šenov
59,9 88,46 28 26 23 71,64 67 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
147. Štěpánek Ondřej
Pat.rick Poruba
59,7 69,23 16 13 9 57,58 33 19 21 0,64 9 0,27 0 0,00 0 0 0 0
148. Juroška Libor
Jestřábi 99 Ostrava
59,4 75,00 16 8 6 72,22 18 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
149. Svoboda Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
59,4 75,00 12 8 6 72,22 18 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
150. Maceček Marián
Vikings Matice Kopřivnice
59,3 75,00 12 12 9 68,97 29 20 5 0,17 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
151. Holek Kamil
Target Ostrava
59,3 54,55 16 11 6 57,14 28 16 21 0,75 10 0,36 1 0,04 0 0 0 0
152. Schneider Petr
Simpsons Ostrava
59,2 81,25 16 16 13 71,79 39 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
153. Šesták Lukáš
Mond bar B Třinec
59,1 64,29 16 14 9 63,64 33 21 25 0,76 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
154. Boczek Petr
Profin Orlová
58,9 75,00 8 8 6 73,68 19 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Brzoska Přemysl
Shooters Orlová
58,7 71,43 24 21 15 63,46 52 33 27 0,52 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
156. Kubiš Marcel
Mýto Ostrava
58,6 76,92 20 13 10 68,97 29 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
157. Vančura Libor
New Darts Frýdek-Místek
58,6 64,29 24 14 9 60,00 35 21 21 0,60 8 0,23 0 0,00 0 0 0 0
158. Štencek Michal
Isora Hotel Koblov Ostrava
58,6 58,33 16 12 7 51,72 29 15 25 0,86 7 0,24 1 0,03 1 0 0 0
159. Špaček Ladislav
Kovárna Frýdek-Místek
58,5 65,22 24 23 15 61,11 54 33 36 0,67 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
160. Mlýnek Karel
Virus B Opava
58,5 62,50 16 16 10 58,54 41 24 36 0,88 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
161. Orawski Valter
Mond bar Třinec
58,5 62,50 16 8 5 60,00 20 12 20 1,00 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
162. Krulíček Kamil
Tornádo Třebovice
58,5 56,25 16 16 9 56,41 39 22 31 0,79 6 0,15 0 0,00 1 1 0 0
163. Dvořák Lukáš
Lev Olympia Poruba
58,4 69,23 16 13 9 62,50 32 20 14 0,44 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
164. Kutáč David
Globus Frýdek
58,4 60,00 24 20 12 59,09 44 26 29 0,66 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
165. Baďura Petr
Flegmati Poruba
58,2 69,23 16 13 9 71,43 28 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
166. Poloch Martin
Rubín B Rychlá rota Ostrava
58,1 66,67 24 24 16 62,07 58 36 37 0,64 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
167. Zajac Marcel
Dukla Komorní Lhotka
57,9 75,00 16 12 9 72,41 29 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
168. Kopeček Ondřej
Freďouši Beéčka Darkovičky
57,9 70,83 28 24 17 62,30 61 38 37 0,61 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
169. Dzik Miroslav
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
57,9 41,67 16 12 5 46,43 28 13 34 1,21 8 0,29 0 0,00 3 0 0 0
170. Křístková Denisa
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
57,8 70,00 20 20 14 61,22 49 30 29 0,59 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
171. Žabka Petr
Max Poruba
57,6 55,56 16 9 5 61,90 21 13 14 0,67 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
172. Juřina Tomáš
BF Mia V. Ostrava
57,5 75,00 16 12 9 67,86 28 19 0 0,00 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
173. Pszczolka Radek
Kings Třinec
57,5 50,00 12 12 6 50,00 32 16 34 1,06 10 0,31 0 0,00 2 0 0 0
174. Zahraj Libor
Panteři z Parlamentu Ostrava
57,2 57,89 24 19 11 59,57 47 28 44 0,94 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
175. Jandek Štefan
Kahanec Karviná
57,1 75,00 24 12 9 64,52 31 20 10 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
176. Růžička Vlastimil
Tenisák B Děhylov
57,0 70,00 20 20 14 60,87 46 28 15 0,33 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
177. Kozel Petr
Globus Frýdek
56,9 65,00 24 20 13 61,22 49 30 26 0,53 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
178. Maštalíř Pavel
Billiard Bar Ostrava
56,8 50,00 16 16 8 47,50 40 19 45 1,13 14 0,35 1 0,03 0 0 0 0
179. Hartman Radek
Kahanec Karviná
56,7 66,67 24 18 12 56,52 46 26 26 0,57 6 0,13 3 0,07 0 0 0 0
180. Křístek David
Bertíci Vojkovice
56,7 66,67 12 12 8 60,00 30 18 16 0,53 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
181. Váhala Jaroslav
Kolonie B Žilina
56,6 62,50 24 16 10 55,26 38 21 32 0,84 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
182. Starostka Tomáš
Kaplička Orlová
56,6 57,89 24 19 11 59,09 44 26 38 0,86 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
183. Czudek Rostislav
Kings Třinec
56,5 37,50 12 8 3 45,00 20 9 22 1,10 8 0,40 3 0,15 0 0 0 0
184. Bugaj Marek
Ural Ostrava
56,4 75,00 16 12 9 67,86 28 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Markovič Peter
Profin Orlová
56,3 85,71 8 7 6 68,42 19 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Tluček Daniel
Partay Ostrava
56,3 56,25 16 16 9 56,10 41 23 35 0,85 6 0,15 2 0,05 0 0 0 0
187. Prokopovský Libor
Žraloci Tichá
56,0 60,00 12 10 6 56,00 25 14 18 0,72 5 0,20 0 0,00 0 0 0 0
188. Bugala Jaroslav
Hroch Český Těšín
55,8 58,33 16 12 7 58,06 31 18 28 0,90 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
189. Benedék Jozef
Málka Orlová
55,6 60,00 16 15 9 53,66 41 22 40 0,98 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
190. Čeliga Viktor
Rubín B Rychlá rota Ostrava
55,4 68,18 24 22 15 59,65 57 34 33 0,58 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
191. Němec Milan
New Darts Frýdek-Místek
55,1 65,00 24 20 13 59,18 49 29 26 0,53 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
192. Kapica Břetislav
Danger Ostrava
55,1 62,50 16 16 10 59,46 37 22 22 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
193. Duda Pavel
Orli Zátiší Orlová
54,9 43,75 16 16 7 43,59 39 17 41 1,05 10 0,26 1 0,03 2 1 0 0
194. Misecius Bohumír
KLD Ostrava
54,7 73,33 16 15 11 65,79 38 25 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
195. Chlopčík David
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
54,7 57,14 16 14 8 55,88 34 19 33 0,97 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
196. Vinárek René
Supi Dolní Benešov
54,6 50,00 20 10 5 54,17 24 13 17 0,71 7 0,29 0 0,00 0 0 0 0
197. Šebestová Michaela
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
54,3 55,56 20 18 10 54,76 42 23 31 0,74 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
198. Rada Jan
Michelindart Havířov
54,2 70,00 20 20 14 60,42 48 29 9 0,19 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
199. Strejc Otakar
Bazar no.1 Ostrava
54,2 65,00 24 20 13 60,42 48 29 20 0,42 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
200. Grichwaldszký Tomáš
HQ D Hanoi Havířov
54,2 65,00 20 20 13 60,00 50 30 26 0,52 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
201. Leško Jiří
Virus Opava
54,2 50,00 12 8 4 47,37 19 9 18 0,95 3 0,16 2 0,11 0 0 0 0
202. Hořín Dalibor
Ludgeřovice D.C.
53,9 41,67 16 12 5 46,43 28 13 33 1,18 6 0,21 2 0,07 0 0 0 0
203. Bielý Lukáš
Brooklyn C Havířov
53,8 62,50 20 16 10 57,50 40 23 21 0,53 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
204. Zimný Martin
Aligators Návsí
53,8 60,00 16 10 6 57,69 26 15 19 0,73 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
205. Chýlek Jiří
Žraloci Tichá
53,8 54,55 12 11 6 55,17 29 16 28 0,97 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
206. Salava David
Pat.rick Poruba
53,8 54,55 16 11 6 51,72 29 15 33 1,14 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
207. Janák Martin
Rakety Ranec Frýdek-Místek
53,8 50,00 20 16 8 48,72 39 19 35 0,90 3 0,08 2 0,05 1 1 0 0
208. Skarka Jan
Robini Palkovice
53,7 60,00 16 10 6 55,56 27 15 19 0,70 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
209. Frik Roman
Gól B Velká Polom
53,7 57,14 16 14 8 54,29 35 19 33 0,94 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
210. Škrdla Ladislav
Tygři Skalice
53,5 62,50 16 16 10 55,81 43 24 21 0,49 8 0,19 1 0,02 0 0 0 0
211. Hopp René
Tenisák B Děhylov
53,4 66,67 20 12 8 65,52 29 19 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
212. Macháč Tomáš
Ogaři Mořkov
53,3 62,50 24 24 15 57,89 57 33 32 0,56 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
213. Dvořák Pavel
Rytíři Ostrava
53,3 50,00 16 8 4 55,56 18 10 10 0,56 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
214. Ponc Igor
Mýto Ostrava
52,9 75,00 20 20 15 65,38 52 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
215. Bujok Petr
Mond bar Třinec
52,9 60,00 16 10 6 54,17 24 13 11 0,46 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
216. Špiláčková Magda
Lev Olympia Poruba
52,9 58,33 16 12 7 57,14 28 16 15 0,54 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
217. Hrončok Tomáš
Aligators Návsí
52,9 58,33 16 12 7 54,84 31 17 18 0,58 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
218. Videnka Jiří
Jestřábi 66 Ostrava
52,8 53,85 16 13 7 53,13 32 17 23 0,72 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
219. Ščotka Jaroslav
Target Ostrava
52,6 50,00 16 12 6 54,84 31 17 23 0,74 5 0,16 1 0,03 0 0 0 0
220. Procházka Oldřich
Virus C Opava
52,5 53,85 20 13 7 56,25 32 18 23 0,72 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
221. Sokol Kamil
Rubín Red Stones Ostrava
52,3 50,00 16 16 8 48,57 35 17 24 0,69 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
222. Ďuriš Josef
Iris C Havířov
52,2 66,67 16 12 8 62,96 27 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Pojeta Martin
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
52,2 64,71 20 17 11 58,54 41 24 15 0,37 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
224. Pokorný Pavel
Omega Darts Frýdek-Místek
52,2 57,14 12 7 4 61,11 18 11 11 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
225. Bahr Karel
Mistři B Smyčka Ostrava
52,1 57,89 24 19 11 55,32 47 26 28 0,60 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
226. Popek Pavel
Hroch Český Těšín
52,0 62,50 16 8 5 60,00 20 12 5 0,25 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
227. Opravil Filip
Rio B Senators Ostrava
51,9 55,56 16 9 5 52,38 21 11 10 0,48 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
228. Hrabě Vítězslav
Brooklyn B Havířov
51,9 45,45 16 11 5 44,44 27 12 29 1,07 3 0,11 2 0,07 1 0 0 0
229. Boruta Tomáš
Bruteforce Jablunkov
51,8 50,00 16 14 7 55,88 34 19 15 0,44 7 0,21 1 0,03 0 0 0 0
230. Haas Martin
Ural B Mimoni Ostrava
51,6 64,29 16 14 9 54,05 37 20 18 0,49 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
231. Švihel Miroslav
Billiard Bar Ostrava
51,6 50,00 16 16 8 47,37 38 18 37 0,97 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
232. Tichý Jan
HQ Kryptokoriáni Havířov
51,6 46,67 16 15 7 50,00 38 19 25 0,66 12 0,32 1 0,03 0 0 0 0
233. Kračmar Tomáš
Mýto Ostrava
51,4 71,43 20 14 10 63,89 36 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Rucký Aleš
Target Ostrava
51,1 45,45 16 11 5 48,15 27 13 32 1,19 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
235. Ploštica Jan
Racek Dragons Ostrava
51,0 50,00 16 16 8 48,78 41 20 35 0,85 5 0,12 0 0,00 0 1 0 0
236. Appel Kamil
Ural B Mimoni Ostrava
50,9 50,00 16 8 4 50,00 22 11 9 0,41 8 0,36 0 0,00 1 0 0 0
237. Tománek Aleš
Freďouši Beéčka Darkovičky
50,8 56,25 28 16 9 57,89 38 22 12 0,32 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
238. Blaha Petr
Sportdarts B Šatlava Ostrava
50,8 53,33 16 15 8 52,63 38 20 31 0,82 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
239. Šubrt Jiří
Racek Dragons Ostrava
50,8 45,45 16 11 5 48,00 25 12 20 0,80 6 0,24 0 0,00 0 0 0 0
240. Cibulec Petr
Tenisák Hlučín
50,7 63,64 16 11 7 56,67 30 17 13 0,43 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
241. Miczko Jaroslav
Omega Darts Frýdek-Místek
50,7 54,55 12 11 6 51,72 29 15 21 0,72 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
242. Sedlák Roman
Flegmati Poruba
50,5 68,75 16 16 11 63,41 41 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Habernal Ondřej
Nagano 98 B Václavovice
50,5 68,75 24 16 11 62,50 40 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Dittrich Vlastimil
Bulldog Ostrava
50,5 46,67 16 15 7 48,65 37 18 24 0,65 9 0,24 2 0,05 0 0 0 0
245. Kočko Josef
Fortuna Frýdek-Místek
50,4 66,67 20 12 8 59,26 27 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Crha Ondřej
Sportdarts Partay Pub Ostrava
50,4 54,55 16 11 6 50,00 26 13 18 0,69 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
247. Kiša Zdeněk
Dukla Komorní Lhotka
50,3 66,67 16 12 8 62,07 29 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Grejták Gabriel
HQ D Hanoi Havířov
50,3 57,14 20 14 8 57,14 35 20 14 0,40 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
249. Rumian Libor
Hrozný střelci Frýdek-Místek
50,3 43,75 16 16 7 45,95 37 17 28 0,76 9 0,24 2 0,05 0 0 0 0
250. Jamrož Jiří
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
50,2 43,75 16 16 7 45,24 42 19 34 0,81 13 0,31 1 0,02 1 0 0 0
251. Frýza Pavel
Rio Semena Ostrava
50,0 46,15 16 13 6 50,00 32 16 27 0,84 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
252. Bajtek Rostislav
Kings Třinec
49,6 45,45 12 11 5 48,00 25 12 20 0,80 3 0,12 1 0,04 0 0 0 0
253. Novosad Ján
BF Mia V. Ostrava
49,4 64,29 16 14 9 60,61 33 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Rychlík Pavel
Aligators Návsí
49,4 50,00 16 14 7 55,88 34 19 18 0,53 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
255. Vilagi Martin
Maníci Frýdek-Místek
49,4 41,67 16 12 5 48,39 31 15 33 1,06 2 0,06 2 0,06 0 0 0 0
256. Radkovič Lukáš
Lašská jizba Sedliště
49,0 50,00 28 16 8 51,28 39 20 23 0,59 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
257. Kocich Martin
Šunkofleci Ostrava
48,8 50,00 20 10 5 54,17 24 13 13 0,54 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
258. Matyášek Petr
Střelci Orlová
48,7 66,67 16 9 6 60,87 23 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Bindáč Radim
Ludgeřovice D.C. B
48,7 62,50 16 16 10 61,54 39 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Střílka Jiří
Gerlich B Fulnek
48,6 66,67 24 15 10 57,14 35 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Bosák Libor
Dukla Komorní Lhotka
48,6 66,67 16 12 8 58,62 29 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Appelová Zlatka
Ural B Mimoni Ostrava
48,6 55,56 16 9 5 54,55 22 12 8 0,36 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
263. Onderka Lukáš
Václavovice D.C.
48,6 54,17 24 24 13 52,54 59 31 27 0,46 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
264. Bartoš Ivan
Moravia Frýdek-Místek
48,5 50,00 12 10 5 51,85 27 14 24 0,89 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
265. Pospěch Petr
Motor Frýdek-Místek
48,3 62,50 24 24 15 60,34 58 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Luňák Lukáš
Gerlich B Fulnek
48,2 64,71 24 17 11 61,36 44 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Novotný Josef
Ludgeřovice D.C.
48,2 43,75 16 16 7 44,74 38 17 31 0,82 9 0,24 0 0,00 0 0 0 0
268. Křižák Jan
Isora Hotel Koblov Ostrava
48,2 41,67 16 12 5 42,86 28 12 27 0,96 3 0,11 1 0,04 1 0 0 0
269. Hrabánek Bohumír
Omega Darts Frýdek-Místek
48,0 50,00 12 10 5 52,00 25 13 12 0,48 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
270. Starý Milan
Nekonfliktní Ostrava
47,9 60,00 24 15 9 58,82 34 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Harviš Dalibor
Ural B Mimoni Ostrava
47,9 53,85 16 13 7 48,28 29 14 14 0,48 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
272. Dubš Ladislav
Démoni Ostrava
47,9 50,00 16 16 8 47,37 38 18 26 0,68 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
273. Samec Pavel
Racek Dragons Ostrava
47,9 37,50 16 8 3 42,11 19 8 9 0,47 9 0,47 1 0,05 0 0 0 0
274. Štasný Mirko
Panteři z Parlamentu Ostrava
47,7 54,55 24 22 12 53,85 52 28 20 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
275. Kotek Pavel
Stings Mosty u Jablunkova
47,6 46,15 16 13 6 48,28 29 14 14 0,48 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
276. Kurděják Jiří
Káňata Radvanice
47,4 57,89 20 19 11 56,52 46 26 7 0,15 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
277. Vašut Jakub
Sniper Horní Bečva
47,4 46,15 20 13 6 48,39 31 15 19 0,61 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
278. Pavlíček Jiří
Řízci z Výškovic
47,3 58,82 24 17 10 52,27 44 23 17 0,39 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
279. Tomáš Petr
Sportdarts B Šatlava Ostrava
47,1 50,00 16 8 4 52,38 21 11 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
280. Šafarčík Pavel
Virus B Opava
47,1 43,75 16 16 7 50,00 38 19 27 0,71 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
281. Karch Libor
Dragons Jablunkov
47,1 43,75 16 16 7 46,34 41 19 31 0,76 9 0,22 0 0,00 0 0 0 0
282. Jochymek Henryk
Bad Boys Jablunkov
47,1 35,71 20 14 5 41,18 34 14 32 0,94 10 0,29 1 0,03 0 0 0 0
283. Novák René
Robini Palkovice
46,9 50,00 16 10 5 50,00 26 13 16 0,62 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
284. Polách Pavel
Maníci Frýdek-Místek
46,9 41,67 16 12 5 44,83 29 13 19 0,66 7 0,24 1 0,03 0 0 0 0
285. Herot Milan
Robini Palkovice
46,7 50,00 16 10 5 50,00 24 12 13 0,54 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
286. Symerský David
Gerlich Fulnek
46,5 60,00 16 10 6 56,52 23 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
287. Heczko Lukáš
Aligators B Návsí
46,5 50,00 16 14 7 50,00 34 17 18 0,53 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
288. Blokeš Martin
Freďouši Beéčka Darkovičky
46,3 52,63 28 19 10 51,02 49 25 25 0,51 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
289. Jiroušek Martin
Moravia Frýdek-Místek
46,3 50,00 12 12 6 46,67 30 14 20 0,67 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
290. Ščerba Lukáš
U Káňů Radvanice
46,3 43,75 16 16 7 50,00 38 19 27 0,71 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
291. Janeczek Tomáš
Bruteforce Jablunkov
46,3 42,86 16 14 6 46,88 32 15 23 0,72 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
292. Urbánek Petr
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
46,3 35,71 16 14 5 34,38 32 11 36 1,13 9 0,28 0 0,00 1 0 0 0
293. Baláž Jan
Eagles Orlová
46,2 58,33 12 12 7 58,62 29 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Kasman Petr
Biřici ze Šatlavy Havířov
46,1 61,11 20 18 11 58,70 46 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Schiller Josef
Ludgeřovice D.C. B
46,1 58,33 16 12 7 57,14 28 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Nedopil Jakub
U Káňů B Radvanice
46,1 50,00 20 20 10 50,98 51 26 33 0,65 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
297. Zatloukalová Ilona
Rytíři Ostrava
46,0 41,67 16 12 5 43,33 30 13 26 0,87 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
298. Krčmář Michal
Orli Zátiší Orlová
46,0 37,50 16 8 3 45,00 20 9 16 0,80 3 0,15 0 0,00 1 0 0 0
299. Čermín Adam
Pracanti Havířov
45,9 50,00 20 12 6 48,15 27 13 8 0,30 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
300. Šulc Daniel
Jestřábi 66 Ostrava
45,9 46,67 16 15 7 43,24 37 16 33 0,89 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
301. Konečný Lukáš 1980
Hroch Český Těšín
45,8 50,00 16 12 6 48,39 31 15 19 0,61 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
302. Babič Tomáš
B.A.F. !!! Ostrava
45,6 57,14 16 14 8 56,25 32 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Szkandera Pavel
Aligators Návsí
45,6 50,00 16 10 5 52,00 25 13 10 0,40 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
304. Šenkeřík Martin
Devils´ Ostrava
45,6 40,00 16 10 4 48,15 27 13 28 1,04 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
305. Mikeska Jiří
Tenisák B Děhylov
45,5 52,63 20 19 10 55,32 47 26 8 0,17 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
306. Vavrečka Tomáš
Démoni Ostrava
45,5 37,50 16 8 3 45,45 22 10 14 0,64 6 0,27 1 0,05 0 0 0 0
307. Slowiak Petr
Bingo Bohumín
45,4 60,00 16 15 9 56,76 37 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Šimůnek Michal
Nekonfliktní Ostrava
45,3 62,50 24 16 10 58,14 43 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
309. Krčmář Jaromír
Bulldog Ostrava
45,3 50,00 16 12 6 46,88 32 15 22 0,69 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
310. Kollár Jan
Rakety Ranec Frýdek-Místek
45,3 42,86 20 14 6 44,12 34 15 29 0,85 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
311. Malich Milan
Biřici ze Šatlavy Havířov
45,2 62,50 20 16 10 57,14 42 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Folta Jiří
Simpsons Ostrava
45,2 62,50 16 8 5 57,14 21 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Zeman Radomír
Dragons Jablunkov
45,2 37,50 16 16 6 42,86 42 18 38 0,90 10 0,24 0 0,00 0 0 0 0
314. Král Vlastimil
Jestřábi Z Ostrava
45,1 62,50 16 16 10 56,10 41 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Šuranyi Robert
Tornádo Třebovice
45,1 50,00 16 16 8 48,65 37 18 17 0,46 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
316. Zeman Ondřej
Dragons Jablunkov
45,0 41,67 16 12 5 43,75 32 14 27 0,84 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
317. Bača Miroslav
Iris Havířov
44,6 60,00 12 10 6 54,17 24 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Mikeš Michal
Danger Prostřední Bečva
44,6 45,45 28 22 10 46,15 52 24 30 0,58 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
319. Čeliga Lukáš
Rubín B Rychlá rota Ostrava
44,3 50,00 24 24 12 48,21 56 27 23 0,41 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
320. Holič Pavel
Bruteforce Jablunkov
44,3 42,86 16 14 6 48,57 35 17 18 0,51 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
321. Bako Jaroslav
Hroch Český Těšín
44,3 40,00 16 15 6 45,00 40 18 31 0,78 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
322. Majer Adam
Flegmati Poruba
44,1 64,29 16 14 9 54,05 37 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
323. Blaha Martin
Sportdarts Partay Pub Ostrava
44,1 37,50 16 16 6 46,15 39 18 32 0,82 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
324. Šimurda Martin
Kahanec Karviná
43,9 46,67 24 15 7 50,00 38 19 21 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
325. Ručka Martin
Robini Palkovice
43,9 41,67 16 12 5 46,43 28 13 18 0,64 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
326. Kočí Vítězslav
Sportdarts B Šatlava Ostrava
43,8 36,36 16 11 4 48,28 29 14 19 0,66 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
327. Šmíd Pavel
KLD Ostrava
43,7 53,33 16 15 8 55,26 38 21 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Vyhlídal Radek
Mistři Ostrava
43,5 41,67 16 12 5 46,15 26 12 14 0,54 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
329. Čerešňa Jiří
Biřici ze Šatlavy Havířov
43,4 58,33 20 12 7 56,25 32 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Kadlčák Vít
Ludgeřovice D.C. B
43,4 56,25 16 16 9 56,10 41 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Kaniok Roman
Biřici ze Šatlavy Havířov
43,3 52,94 20 17 9 55,00 40 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Dominik Roman
Supi B Dolní Benešov
43,3 50,00 8 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
333. Koběrský Radek
Rytíři Ostrava
43,3 42,86 16 14 6 44,44 36 16 27 0,75 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
334. Krupa Tomáš Ing.
Jestřábi 66 Ostrava
43,2 43,75 16 16 7 45,95 37 17 24 0,65 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
335. Schimke Roman
Málka Orlová
43,2 43,75 16 16 7 44,74 38 17 23 0,61 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
336. Rajča Roman
U Dvoru Ostrava
43,1 60,00 24 20 12 53,85 52 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
337. Dragoš Rostislav
Dukla Komorní Lhotka
43,1 57,14 16 14 8 54,29 35 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Jež Lukáš
Profin B Orlová
43,1 50,00 24 16 8 51,28 39 20 10 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
339. Čech Miroslav
Slezští rytíři Karviná
43,1 35,00 20 20 7 38,78 49 19 36 0,73 12 0,24 1 0,02 1 0 0 0
340. Mattis Jan
Leninovci Havířov
43,0 60,00 16 10 6 51,85 27 14 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Chudo Miroslav
Mukade Double Ostrava
43,0 53,85 16 13 7 48,48 33 16 9 0,27 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
342. Sikora Miloš
Aligators B Návsí
43,0 50,00 16 16 8 51,16 43 22 15 0,35 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
343. Krišťák Pavol
Bingo Bohumín
42,9 50,00 16 10 5 52,38 21 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Tománek Jaroslav
Gól B Velká Polom
42,9 41,67 16 12 5 46,43 28 13 18 0,64 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
345. Kosňovský Michal
Partay Ostrava
42,9 37,50 16 8 3 42,86 21 9 18 0,86 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
346. Matušík Michal
Ludgeřovice D.C.
42,8 30,77 16 13 4 37,50 32 12 33 1,03 8 0,25 0 0,00 0 0 0 0
347. Uher Jakub
Iris B Havířov
42,7 52,63 24 19 10 48,78 41 20 5 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
348. Žíla Martin
Animals Ostrava
42,6 56,25 16 16 9 55,81 43 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
349. Ormaniec Jan
Káňata Radvanice
42,6 52,94 20 17 9 51,28 39 20 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
350. Šebestík Petr
Supi B Dolní Benešov
42,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Štěrbová Šárka
HQ C Béčka Havířov
42,4 54,17 28 24 13 53,45 58 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Valík Martin
Mistři B Smyčka Ostrava
42,4 47,37 24 19 9 46,00 50 23 20 0,40 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
353. Polomský Petr
Freďouši Beéčka Darkovičky
42,3 43,48 28 23 10 45,00 60 27 29 0,48 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
354. Kozelský Petr
Gól B Velká Polom
42,2 36,36 16 11 4 44,44 27 12 24 0,89 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
355. Jašek Jaromír
New Darts Frýdek-Místek
42,1 45,00 24 20 9 48,08 52 25 21 0,40 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
356. Grichwaldszký Pavel
HQ C Béčka Havířov
41,6 52,38 28 21 11 52,94 51 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Sikora Libor
Aligators B Návsí
41,6 42,86 16 14 6 43,75 32 14 15 0,47 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
358. Lutka Jiří
Fortuna Frýdek-Místek
41,5 54,55 20 11 6 51,85 27 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
359. Macurová Veronika
HQ Kryptokoriáni Havířov
41,5 35,71 16 14 5 39,39 33 13 25 0,76 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
360. Studený Martin
Fortuna Frýdek-Místek
41,4 55,00 20 20 11 52,00 50 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Haas Jiří
Billiard Bar Ostrava
41,4 33,33 16 12 4 34,48 29 10 32 1,10 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
362. Burianský Alan
Nagano 98 B Václavovice
41,3 55,56 24 18 10 52,17 46 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Mokroš Michal
Nagano 98 B Václavovice
41,3 52,63 24 19 10 52,17 46 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Slíž Jaromír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
41,3 50,00 20 16 8 51,28 39 20 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
365. Trnka Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
41,3 30,00 16 10 3 41,67 24 10 19 0,79 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
366. Vrána David
Slezští rytíři B Karviná
41,2 50,00 24 24 12 45,00 60 27 23 0,38 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
367. Kaloč Tomáš
Nagano 98 B Václavovice
41,1 52,63 24 19 10 51,11 45 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Kolář Luděk
Animals Ostrava
41,1 50,00 16 8 4 52,63 19 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Moravec Martin
Eagles Orlová
41,1 50,00 12 8 4 52,63 19 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Weissmann Vladimír
Slezští rytíři Karviná
41,1 25,00 20 20 5 37,50 56 21 34 0,61 17 0,30 2 0,04 2 1 0 0
371. Kubánek Josef
Jestřábi 99 Ostrava
41,0 50,00 16 16 8 48,72 39 19 5 0,13 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
372. Hebda Martin
Ural Ostrava
40,9 50,00 16 10 5 50,00 22 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Recman Marcel
Partay Ostrava
40,7 50,00 16 10 5 44,44 27 12 9 0,33 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
374. Alt Vladislav
Kolonie Žilina
40,7 41,67 16 12 5 39,29 28 11 18 0,64 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
375. Vrbka Martin
Gól Velká Polom
40,6 28,57 16 14 4 36,11 36 13 37 1,03 6 0,17 0 0,00 1 0 0 0
376. Kozelský Milan
Kovárna Frýdek-Místek
40,4 38,89 24 18 7 45,65 46 21 26 0,57 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
377. Vilgocký Rostislav
Iris Havířov
40,3 50,00 12 12 6 51,72 29 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Penčák Roman
Brooklyn C Havířov
40,3 38,46 20 13 5 45,16 31 14 18 0,58 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
379. Podmol Vladimír
Kolonie B Žilina
40,2 41,67 24 24 10 44,07 59 26 33 0,56 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
380. Říkal Adam
Shooters Orlová
40,2 40,00 24 15 6 46,34 41 19 24 0,59 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
381. Bobák Stanislav
Billiard Bar B Ostrava
40,0 50,00 12 12 6 50,00 28 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Šostková Hana
Billiard Bar B Ostrava
40,0 50,00 12 6 3 50,00 14 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
383. Woznica Marián
Brooklyn B Havířov
40,0 36,36 16 11 4 42,86 28 12 18 0,64 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
384. Čáska Robert
Bazar no.1 Ostrava
39,8 50,00 24 24 12 46,67 60 28 13 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
385. Krčmář Jiří
Eagles Orlová
39,7 58,33 12 12 7 46,67 30 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
386. Žíla Rostislav
Profin B Orlová
39,7 33,33 24 12 4 43,33 30 13 13 0,43 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
387. Knoll Zdeněk
Rakety Ranec Frýdek-Místek
39,7 30,77 20 13 4 39,39 33 13 22 0,67 6 0,18 0 0,00 1 0 0 0
388. Sikora Jakub
Aligators B Návsí
39,6 36,36 16 11 4 38,46 26 10 21 0,81 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
389. Pohanka Kamil
Mistři Ostrava
39,5 43,75 16 16 7 48,78 41 20 11 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
390. Mališ Tomáš
Mistři Ostrava
39,5 37,50 16 8 3 42,86 21 9 13 0,62 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
391. Bil Bohumír
Ogaři Mořkov
39,3 40,00 24 20 8 45,45 55 25 25 0,45 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
392. Kaňok Michal
Robini Palkovice
39,2 37,50 16 16 6 37,84 37 14 29 0,78 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
393. Očkay Pavel
Ural Ostrava
39,0 50,00 16 12 6 50,00 30 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
394. Vilímek Ondřej
Brooklyn C Havířov
39,0 43,75 20 16 7 46,15 39 18 13 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Tydlačka Miroslav
Kolonie Žilina
39,0 37,50 16 8 3 42,86 21 9 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
396. Kokinda Radek
HQ Kryptokoriáni Havířov
39,0 33,33 16 12 4 34,48 29 10 18 0,62 5 0,17 1 0,03 1 0 0 0
397. Kisza Roman
Fortuna Frýdek-Místek
38,9 50,00 20 16 8 52,27 44 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Nešetřil Rudolf
Moravia Frýdek-Místek
38,9 28,57 12 7 2 42,11 19 8 14 0,74 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
399. Slíva Kamil
Nagano 98 B Václavovice
38,8 50,00 24 14 7 46,88 32 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Tvrdoň Vladimír
Rubín Red Stones Ostrava
38,8 36,36 16 11 4 40,00 25 10 15 0,60 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
401. Řehák Miroslav
Sportdarts B Šatlava Ostrava
38,8 33,33 16 12 4 38,46 26 10 18 0,69 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
402. Jurášek Stanislav
Michelindart Havířov
38,6 50,00 20 20 10 49,02 51 25 2 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
403. Smrček Miroslav
Gerlich B Fulnek
38,6 46,15 24 13 6 48,28 29 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Kroker Jindřich
Ludgeřovice D.C.
38,6 18,18 16 11 2 35,71 28 10 24 0,86 8 0,29 0 0,00 1 0 0 0
405. Boček Ladislav
Růžový Dvůr Kružberk
38,5 50,00 20 20 10 47,92 48 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Grygar Vlastimil
Jestřábi 66 Ostrava
38,5 27,27 16 11 3 38,46 26 10 15 0,58 7 0,27 0 0,00 0 0 0 0
407. Košťál Martin
Nagano 98 C Václavovice
38,4 50,00 12 8 4 47,37 19 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Polak Roman
Degustátoři Bohumín
38,4 50,00 12 8 4 47,37 19 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Tesař Petr
Mistři B Smyčka Ostrava
38,3 41,67 24 24 10 45,76 59 27 19 0,32 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
410. Jalůvka Vítězslav
Vikings Matice Kopřivnice
38,1 50,00 12 12 6 46,88 32 15 3 0,09 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
411. Křenek Richard
Devils´ Ostrava
38,1 45,45 16 11 5 40,74 27 11 9 0,33 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
412. Kolář Tomáš
Animals Ostrava
38,0 45,45 16 11 5 48,00 25 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Adámek Tomáš
Simpsons Ostrava
38,0 43,75 16 16 7 43,90 41 18 6 0,15 2 0,05 1 0,02 1 0 0 0
414. Balga Radim
Iris B Havířov
38,0 42,86 24 14 6 42,86 35 15 14 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
415. Indrák Lukáš
Kolonie B Žilina
38,0 40,00 24 20 8 44,00 50 22 18 0,36 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
416. Zdražil Jaroslav
Mukade Double Ostrava
37,9 50,00 16 8 4 42,11 19 8 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
417. Bednářová Lenka
Jestřábi Z Ostrava
37,9 43,75 16 16 7 52,38 42 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Židlík Ondřej
Rio B Senators Ostrava
37,8 40,00 16 10 4 34,78 23 8 17 0,74 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
419. Kudela Pavel
Mistři Ostrava
37,7 50,00 16 12 6 45,16 31 14 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
420. Sobotka Marek
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
37,7 30,77 16 13 4 37,14 35 13 31 0,89 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
421. Kaliondzis Kostas
Max Poruba
37,5 25,00 16 8 2 40,00 20 8 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
422. Ruckl Miloš
Profin B Orlová
37,3 42,86 24 21 9 44,23 52 23 10 0,19 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
423. Macha Petr
Vikings Matice Kopřivnice
37,3 40,00 12 10 4 46,15 26 12 9 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Mánek Lukáš
Bazar no.1 Ostrava
37,2 35,00 24 20 7 40,43 47 19 23 0,49 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
425. Petříček René
Shooters Orlová
37,2 33,33 24 18 6 45,65 46 21 19 0,41 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
426. Karásek Aleš
Bulldog Ostrava
37,2 33,33 16 15 5 38,89 36 14 18 0,50 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
427. Janík Petr
Supi B Dolní Benešov
37,1 50,00 8 8 4 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
428. Pršala Jiří
Jestřábi 66 Ostrava
37,1 37,50 16 8 3 35,29 17 6 5 0,29 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
429. Šrubař Radim
B.A.F. !!! Ostrava
36,9 50,00 16 12 6 44,83 29 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Nezhoda Petr
Jestřábi 99 Ostrava
36,9 43,75 16 16 7 48,72 39 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Kindel Martin
Rio B Senators Ostrava
36,9 41,67 16 12 5 41,38 29 12 8 0,28 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
432. Plevová Jana
Šunkofleci Ostrava
36,9 37,50 20 16 6 38,46 39 15 23 0,59 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
433. Maršálek Jaroslav
Orli Orlová
36,8 50,00 24 18 9 46,81 47 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Podhora Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
36,8 33,33 16 12 4 39,29 28 11 13 0,46 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
435. Bartko Roman
Moravia Frýdek-Místek
36,7 36,36 12 11 4 40,74 27 11 14 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
436. Kočner Daniel
Rakety Ranec Frýdek-Místek
36,5 30,77 20 13 4 32,26 31 10 21 0,68 7 0,23 0 0,00 0 0 0 0
437. Kněžík Radim
Omega Darts Frýdek-Místek
36,4 33,33 12 6 2 35,71 14 5 6 0,43 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
438. Šimo Radim
Iris B Havířov
36,3 42,86 24 21 9 48,15 54 26 3 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Staněk Pavel
Isora Hotel Koblov Ostrava
36,2 25,00 16 16 4 35,90 39 14 27 0,69 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
440. Franek Miloš
Profin B Orlová
36,1 41,67 24 24 10 44,07 59 26 9 0,15 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
441. Čížek Michal
Mýto B Lemuři Ostrava
35,9 40,91 24 22 9 44,83 58 26 11 0,19 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
442. Pleva Lukáš
Tenisák Hlučín
35,9 33,33 16 12 4 40,63 32 13 12 0,38 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
443. Jozefov Miroslav
Motor Frýdek-Místek
35,7 43,48 24 23 10 46,43 56 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Sulek Adam
U Káňů B Radvanice
35,7 33,33 20 12 4 39,29 28 11 15 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
445. Čech Radim
Iris C Havířov
35,6 43,75 16 16 7 46,15 39 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Malíková Naděžda
Globus Frýdek
35,5 38,89 24 18 7 38,64 44 17 16 0,36 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
447. Průša František
Vikings B Kopřivnice
35,4 35,00 24 20 7 36,96 46 17 21 0,46 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
448. Zuziak Petr
Gól Velká Polom
34,9 31,25 16 16 5 37,84 37 14 19 0,51 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
449. Malota Marek
Bingo Bohumín
34,8 44,44 16 9 4 42,86 21 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Bojda Marek
Orli Orlová
34,8 43,75 24 16 7 45,00 40 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Bartovanec Václav
Degustátoři Bohumín
34,8 37,50 12 8 3 42,86 21 9 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Palička Rostislav
Michelindart Havířov
34,8 36,84 20 19 7 45,83 48 22 8 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Ohainka Petr
Káňata Radvanice
34,7 41,67 20 12 5 40,00 30 12 5 0,17 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
454. Kamrád Jan
Simpsons Ostrava
34,5 41,67 16 12 5 44,83 29 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Bojar Pavel
Danger Ostrava
34,5 25,00 16 8 2 40,00 20 8 15 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Kempa Jan
Iris B Havířov
34,4 41,67 24 12 5 40,74 27 11 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Korbel Stanislav
Kahanec Karviná
34,4 37,50 24 24 9 34,55 55 19 25 0,45 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
458. Swiech Jaromír
KLD Ostrava
34,3 40,00 16 15 6 40,54 37 15 8 0,22 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
459. Hanke Jaromír
BF Mia V. Ostrava
34,3 37,50 16 16 6 47,50 40 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Janouškovec Tomáš
Démoni Ostrava
34,2 27,27 16 11 3 34,62 26 9 21 0,81 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
461. Siuda Zdeněk
Mýto B Lemuři Ostrava
34,1 38,46 24 13 5 44,12 34 15 4 0,12 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
462. Polách Martin
Globus Frýdek
34,0 33,33 24 12 4 36,67 30 11 15 0,50 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
463. Kubala Radim
Lev Olympia Poruba
34,0 31,25 16 16 5 40,00 40 16 17 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
464. Baron Radim
Eagles Orlová
33,9 41,67 12 12 5 45,16 31 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Vrba Jiří
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
33,7 27,27 16 11 3 33,33 27 9 15 0,56 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
466. Vala Jiří
Vikings B Kopřivnice
33,6 35,00 24 20 7 40,00 50 20 19 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Wolf Petr
Motor Frýdek-Místek
33,3 40,91 24 22 9 43,64 55 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Výtisk Adam
Danger Ostrava
33,3 30,77 16 13 4 36,36 33 12 20 0,61 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
469. Straka Jan
Kobra Šenov
32,8 38,89 28 18 7 44,68 47 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Duchoslav Štěpán
Lašská jizba Sedliště
32,4 29,17 28 24 7 35,59 59 21 29 0,49 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
471. Pokluda David
Tygři Skalice
32,2 31,25 16 16 5 35,14 37 13 12 0,32 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
472. Ševčík Roman
Rytíři Ostrava
32,1 33,33 16 12 4 35,71 28 10 8 0,29 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
473. Pinkas Bronislav
Bertíci Vojkovice
32,0 30,00 12 10 3 36,00 25 9 10 0,40 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
474. Zajíc Andrej
Fortuna Frýdek-Místek
31,8 38,46 20 13 5 42,42 33 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Berka Tomáš
Nagano 98 B Václavovice
31,7 38,46 24 13 5 40,00 30 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Bednář Radek
Kobra Šenov
31,7 37,04 28 27 10 41,27 63 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Mírek David
Partay Ostrava
31,6 25,00 16 12 3 37,50 32 12 16 0,50 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
478. Bajgar Tomáš
Tornádo Třebovice
31,5 30,00 16 10 3 37,04 27 10 14 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Placzek Řehoř
Dragons Jablunkov
31,4 20,00 16 10 2 27,27 22 6 15 0,68 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
480. Sikora Aleš
Kovárna Frýdek-Místek
31,3 33,33 24 12 4 36,67 30 11 9 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
481. Mokrý Stanislav
Slezští rytíři Karviná
31,2 25,00 20 20 5 30,61 49 15 31 0,63 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
482. Šustek Michal
Rubín B Rychlá rota Ostrava
31,1 28,57 24 14 4 38,89 36 14 14 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Brabenetz Luboš
Pracanti Havířov
30,9 38,46 20 13 5 40,00 35 14 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Palát Milan
Jestřábi 99 Ostrava
30,9 35,71 16 14 5 41,18 34 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Lacina Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
30,6 25,00 16 8 2 29,41 17 5 9 0,53 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
486. Igari Jaroslav
Ural Ostrava
30,3 35,71 16 14 5 39,39 33 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Revenda Jaroslav
Elefant Karviná
30,2 23,53 28 17 4 32,56 43 14 28 0,65 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
488. Světelský Pavel
Hrozný střelci Frýdek-Místek
30,0 18,18 16 11 2 24,00 25 6 22 0,88 1 0,04 1 0,04 1 0 0 0
489. Bojňanský Tomáš
Gól Velká Polom
29,6 27,27 16 11 3 32,00 25 8 9 0,36 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
490. Targosz Martin
B.A.F. !!! Ostrava
29,5 33,33 16 9 3 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Plachetka Pavel Mgr.
Střelci Orlová
29,4 35,71 16 14 5 38,24 34 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Zadina Bohumil
Mukade Double Ostrava
29,1 30,77 16 13 4 37,50 32 12 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Strejček Patrik
Benjamin Ostrava
29,1 30,00 16 10 3 31,82 22 7 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Holičová Miroslava
Bruteforce Jablunkov
29,1 21,43 16 14 3 27,27 33 9 24 0,73 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
495. Stankov Patrik
Munroof Brušperk
28,9 25,00 16 8 2 27,78 18 5 8 0,44 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
496. Handzel Petr
Bingo Bohumín
28,8 35,71 16 14 5 36,36 33 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Hradzki Tomáš
Pracanti Havířov
28,8 27,27 20 11 3 32,00 25 8 5 0,20 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
498. Janík Pavel
Billiard Bar B Ostrava
28,6 33,33 12 12 4 37,93 29 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Balát Petr
Lašská jizba Sedliště
28,6 26,09 28 23 6 32,14 56 18 26 0,46 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
500. Satinský Aleš
Iris Havířov
28,4 33,33 12 12 4 38,71 31 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Balun Michal
Shooters Orlová
28,2 18,75 24 16 3 31,58 38 12 19 0,50 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
502. Vinárek Petr
Supi B Dolní Benešov
28,1 25,00 8 8 2 42,86 21 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Kužel Jaroslav
Ural B Mimoni Ostrava
28,0 25,00 16 8 2 30,00 20 6 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
504. Strachota Stanislav
Iris Havířov
27,9 33,33 12 12 4 35,71 28 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Kufa Tadeáš
Wild Ducks Jablunkov
27,9 31,25 16 16 5 35,90 39 14 4 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Vojtek Tomáš
Václavovice D.C.
27,9 20,83 24 24 5 35,48 62 22 22 0,35 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
507. Klimša Martin
B.A.F. !!! Ostrava
27,7 33,33 16 9 3 36,36 22 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Feilhauer Martin
Vikings B Kopřivnice
27,6 25,00 24 20 5 34,00 50 17 14 0,28 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
509. Sulo Petr
Animals Ostrava
27,5 30,00 16 10 3 37,50 24 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Pavlíček Ondřej
Wild Ducks Jablunkov
27,4 33,33 16 12 4 33,33 27 9 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Coufal Lukáš
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
27,2 20,00 20 10 2 32,00 25 8 10 0,40 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
512. Richter Jiří
Iris B Havířov
26,9 30,77 24 13 4 34,48 29 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Mojžíšek Petr
Motor Frýdek-Místek
26,3 31,25 24 16 5 34,21 38 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Feichtinger Petr
Slezští rytíři B Karviná
26,2 26,32 24 19 5 31,11 45 14 11 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
515. Koždoň Jan
Hrozný střelci Frýdek-Místek
26,2 12,50 16 16 2 24,32 37 9 30 0,81 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
516. Lysek Josef
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
26,1 26,67 20 15 4 33,33 36 12 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
517. Chovanec Milan
Růžový Dvůr Kružberk
26,0 31,58 20 19 6 33,33 45 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Jaroš René
Ludgeřovice D.C.
26,0 22,22 16 9 2 20,00 20 4 8 0,40 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
519. Černík Petr
Mýto B Lemuři Ostrava
25,7 26,09 24 23 6 33,93 56 19 7 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Svoboda David
Supi B Dolní Benešov
25,7 25,00 8 8 2 39,13 23 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Hořín Marek
Gerlich Fulnek
25,7 25,00 16 8 2 38,10 21 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Lorenz Adam
Leninovci Havířov
25,7 25,00 16 8 2 38,10 21 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Riško Jakub
Leninovci Havířov
25,6 28,57 16 14 4 31,25 32 10 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Miklas Matěj
Leninovci Havířov
25,4 28,57 16 14 4 31,43 35 11 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
525. Hořava Vojtěch
Wild Ducks Jablunkov
25,4 25,00 16 12 3 32,14 28 9 3 0,11 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
526. Hanus Karel
Lev Olympia Poruba
25,4 20,00 16 10 2 34,62 26 9 7 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Pekárek Pavel
Nagano 98 B Václavovice
25,2 30,77 24 13 4 31,03 29 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Slíž Vladimír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
24,8 23,53 20 17 4 32,50 40 13 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Burdová Radka
Hornets Sportovka Bohumín
24,8 20,00 16 10 2 30,43 23 7 6 0,26 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
530. Krouský Marek
Billiard Bar B Ostrava
24,5 25,00 12 8 2 36,36 22 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Kufa Stanislav
Stings Mosty u Jablunkova
24,5 25,00 16 8 2 30,00 20 6 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Kretek René
Nekonfliktní Ostrava
24,5 23,08 24 13 3 35,48 31 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Miček Michal
Danger Ostrava
24,4 18,18 16 11 2 28,00 25 7 8 0,32 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
534. Kundrata Pavel
Sportdarts B Šatlava Ostrava
24,1 16,67 16 12 2 25,93 27 7 12 0,44 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
535. Chýla Martin
Tenisák B Děhylov
24,0 25,00 20 12 3 30,00 30 9 6 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Gregor Zdeněk
Tygři Skalice
23,8 20,00 16 10 2 30,77 26 8 8 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Tomášek Jan
Pracanti Havířov
23,7 25,00 20 12 3 33,33 30 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Bělíček Marcel
Dukla Komorní Lhotka
23,5 22,22 16 9 2 34,78 23 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
539. Nowak Martin
Dragons Jablunkov
23,0 10,00 16 10 1 21,74 23 5 13 0,57 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
540. Díková Lenka
Iris C Havířov
22,9 25,00 16 8 2 29,41 17 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Weissmannová Ivana
Václavovice D.C.
22,9 22,73 24 22 5 26,92 52 14 12 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
542. Boštík Marek
BF Mia V. Ostrava
22,8 25,00 16 12 3 31,03 29 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Tomis Dalibor
Nagano 98 B Václavovice
22,7 20,00 24 20 4 34,62 52 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Haferník Petr
Růžový Dvůr Kružberk
22,4 25,00 20 16 4 29,73 37 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Popek Karel
Hroch Český Těšín
22,3 11,11 16 9 1 22,73 22 5 13 0,59 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
546. Valenta Vojtěch
Orli Orlová
21,9 20,00 24 15 3 32,43 37 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Pavelek Jan
Brooklyn C Havířov
21,9 13,33 20 15 2 25,00 36 9 16 0,44 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
548. Miklasová Barbora
Leninovci Havířov
21,8 25,00 16 12 3 28,57 28 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Tobola Matěj
Ogaři Mořkov
21,8 13,33 24 15 2 30,77 39 12 11 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Ostrochovská Daniela
Jestřábi Z Ostrava
21,7 25,00 16 16 4 27,78 36 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Stojová Lucie
Michelindart Havířov
21,6 21,05 20 19 4 28,89 45 13 2 0,04 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
552. Martynek Michal
Wild Ducks Jablunkov
21,3 20,00 16 10 2 25,00 24 6 5 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
553. Janáček Karel
Pracanti Havířov
21,3 16,67 20 12 2 26,67 30 8 6 0,20 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
554. Smolík Daniel
Mukade Double Ostrava
21,2 20,00 16 10 2 28,00 25 7 2 0,08 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
555. Trnečka Radek
Jestřábi Z Ostrava
20,8 18,75 16 16 3 30,77 39 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Grycová Veronika
Rubín B Rychlá rota Ostrava
20,4 16,67 24 12 2 28,57 28 8 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
557. Výtisk Jakub
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
20,4 0,00 16 11 0 18,52 27 5 22 0,81 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
558. Olšovská Jarmila
Kolonie B Žilina
19,6 19,05 24 21 4 25,00 48 12 6 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Malý Marcel
Bazar no.1 Ostrava
18,8 18,18 24 22 4 25,49 51 13 3 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Večerková Jana
Iris C Havířov
18,7 18,75 16 16 3 26,32 38 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Damakoš Bartoloměj
Profin B Orlová
18,3 11,76 24 17 2 22,50 40 9 12 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
562. Kaspřík Michal
Ludgeřovice D.C. B
18,1 21,43 16 14 3 22,58 31 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Schenk Karel
Kolonie Žilina
17,8 8,33 16 12 1 18,52 27 5 12 0,44 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
564. Chmielová Monika
Orli Orlová
17,4 20,00 24 15 3 22,86 35 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Polák Radovan
Degustátoři Bohumín
17,0 16,67 12 12 2 18,52 27 5 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Bočková Lenka
Růžový Dvůr Kružberk
16,9 15,00 20 20 3 25,00 48 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
567. Sikora Jaroslav
Wild Ducks Jablunkov
16,9 7,69 16 13 1 21,88 32 7 7 0,22 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
568. Staš Rostislav
Málka Orlová
16,9 7,69 16 13 1 13,79 29 4 14 0,48 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
569. Nowak David
Nekonfliktní Ostrava
16,4 13,33 24 15 2 25,00 36 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Adamčík Petr
Hrozný střelci Frýdek-Místek
15,8 11,11 16 9 1 10,53 19 2 10 0,53 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
571. Malczyková Magdaléna
Slezští rytíři B Karviná
15,3 14,29 24 14 2 16,67 30 5 5 0,17 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
572. Ondrej Miroslav
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
15,3 11,76 20 17 2 22,50 40 9 0 0,00 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
573. Koreczki Petr
Jestřábi 99 Ostrava
14,2 12,50 16 8 1 21,05 19 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Křenek Pavel
Flegmati Poruba
14,2 9,09 16 11 1 23,08 26 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Staněk Karel
Isora Hotel Koblov Ostrava
14,1 0,00 16 9 0 18,18 22 4 9 0,41 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
576. Adamczyk Patrik
Isora Hotel Koblov Ostrava
13,8 12,50 16 8 1 12,50 16 2 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Kala Rostislav
Mistři B Smyčka Ostrava
13,1 7,14 24 14 1 18,75 32 6 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
578. Kubíčková Alena
Nekonfliktní Ostrava
12,9 13,33 24 15 2 17,65 34 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Koždoň Otmar
Panteři z Parlamentu Ostrava
11,8 6,67 24 15 1 17,65 34 6 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Mokrý Lukáš
Slezští rytíři B Karviná
11,2 8,33 24 12 1 15,38 26 4 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Grobař Jaroslav
Devils´ Ostrava
11,1 0,00 16 8 0 15,79 19 3 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Kaňok Radim
Lev Olympia Poruba
10,9 0,00 16 9 0 18,18 22 4 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Mlatečková Lenka
Iris C Havířov
7,9 0,00 16 8 0 15,79 19 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Bohm Jaroslav
Virus C Opava
  100,00 20 8 8 76,19 21 16 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
585. Štefaňák Petr
Mond bar Třinec
  100,00 16 6 6 92,31 13 12 11 0,85 4 0,31 0 0,00 1 0 0 0
586. Coufal Tomáš
Nekonfliktní Ostrava
  100,00 24 4 4 100,00 8 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Kron Tomáš
Tenisák Hlučín
  100,00 16 4 4 88,89 9 8 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
588. Romanský Roman
Benjamin Ostrava
  100,00 16 4 4 88,89 9 8 2 0,22 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
589. Suchoň Jaroslav
Mond bar Třinec
  100,00 16 4 4 88,89 9 8 13 1,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
590. Kopecký David
Tornádo Třebovice
  100,00 16 4 4 80,00 10 8 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Soukup Tomáš
Benjamin Ostrava
  100,00 16 3 3 75,00 8 6 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Lasota David
Bruteforce Jablunkov
  100,00 16 2 2 100,00 4 4 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
593. Vyšínová Nikola
Pat.rick Poruba
  100,00 16 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Andrlová Barbora
Racek Dragons Ostrava
  100,00 16 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 1 0,20 0 0 0 0
595. Gawlas Libor
Střelci Orlová
  100,00 16 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Varyš Marek
Virus C Opava
  100,00 20 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Bittner David
Tenisák B Děhylov
  100,00 20 2 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Janda Ivan
Pat.rick Poruba
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Jurdzin Vojtěch
Střelci Orlová
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Koláčková Veronika
Gerlich B Fulnek
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Kurdějáková Alena
Káňata Radvanice
  100,00 20 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Lipská Martina
Sportdarts B Šatlava Ostrava
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Syrový René
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
  100,00 20 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Szotkowski Jiří
Wild Ducks Jablunkov
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
605. Tiahniboková Dita
Biřici ze Šatlavy Havířov
  100,00 20 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
606. Cuc Pavel
Virus Opava
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 1 0,33 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
607. Jaroš Miroslav
Ludgeřovice D.C. B
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Obluk Ladislav
Bertíci Vojkovice
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 1 0,33 1 0,33 1 0,33 0 0 0 0
609. Prchala Jaroslav
Gól Velká Polom
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Valošek Aleš
Mýto Ostrava
  87,50 20 8 7 83,33 18 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Bernatík Lukáš
HQ C Béčka Havířov
  85,71 28 7 6 70,59 17 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Smolka Zbyněk
Freďouši Beéčka Darkovičky
  83,33 28 12 10 75,00 28 21 28 1,00 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
613. Zaydlar Evžen
Animals Ostrava
  83,33 16 6 5 78,57 14 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Tomenga Jaroslav
Řízci z Výškovic
  81,82 24 11 9 80,00 25 20 21 0,84 9 0,36 0 0,00 0 0 0 0
615. Fejfarová Simona
U Dvoru Ostrava
  81,82 24 11 9 70,37 27 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Kehr Jozef
Panteři z Parlamentu Ostrava
  80,00 24 10 8 70,83 24 17 7 0,29 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
617. Holub Marek
Kovárna Frýdek-Místek
  80,00 24 5 4 69,23 13 9 4 0,31 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
618. Le Quan
HQ D Hanoi Havířov
  75,00 20 8 6 66,67 18 12 17 0,94 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
619. Ziembinská Tereza
Shooters Orlová
  75,00 24 8 6 63,16 19 12 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
620. Chalupa Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
  75,00 12 4 3 70,00 10 7 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Cinzov Mário
Aligators B Návsí
  75,00 16 4 3 70,00 10 7 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
622. Čimbora Ondřej
Ural Ostrava
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Fojtík Jan
Degustátoři Bohumín
  75,00 12 4 3 60,00 10 6 14 1,40 3 0,30 0 0,00 1 0 0 0
624. Kuzňarský David
Degustátoři Bohumín
  75,00 12 4 3 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Kurečka Stanislav
Sniper Horní Bečva
  71,43 20 7 5 64,71 17 11 17 1,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
626. Bartoň Martin
Gerlich B Fulnek
  71,43 24 7 5 61,11 18 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Stenzel Martin
Max Poruba
  71,43 16 7 5 60,00 20 12 16 0,80 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
628. Adamec Radek
Gerlich Fulnek
  66,67 16 6 4 66,67 15 10 0 0,00 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
629. Procházka Ivo
Sportdarts Partay Pub Ostrava
  66,67 16 6 4 57,14 14 8 15 1,07 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
630. Dobřanský Tomáš
Bruteforce Jablunkov
  66,67 16 6 4 56,25 16 9 10 0,63 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
631. Pistovčák Kristián
Tornádo Třebovice
  66,67 16 6 4 56,25 16 9 7 0,44 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
632. Příhoda František
Maníci Frýdek-Místek
  66,67 16 6 4 56,25 16 9 10 0,63 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
633. Petružela Martin
Rio B Senators Ostrava
  66,67 16 6 4 53,33 15 8 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Václavík Jiří
Benjamin Ostrava
  66,67 16 6 4 50,00 16 8 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
635. Vyhlídal David
Virus C Opava
  66,67 20 3 2 71,43 7 5 3 0,43 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
636. Lukeš Martin
Žraloci Tichá
  66,67 12 3 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Smidžár Martin
Řízci z Výškovic
  66,67 24 3 2 62,50 8 5 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Rychlík Marcel
Tenisák Hlučín
  66,67 16 3 2 57,14 7 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Benčík Peter
Rytíři Ostrava
  66,67 16 3 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Sečkár Rudolf
Danger Prostřední Bečva
  62,50 28 8 5 59,09 22 13 10 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
641. Kurečka Zdeněk
Vikings B Kopřivnice
  62,50 24 8 5 57,89 19 11 13 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Ohainková Šárka
Káňata Radvanice
  62,50 20 8 5 55,56 18 10 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Tyrk Jiří
Kaplička Orlová
  62,50 24 8 5 55,00 20 11 19 0,95 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
644. Bulinský Roman
Danger Prostřední Bečva
  60,00 28 10 6 56,00 25 14 19 0,76 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
645. Fekete Petra
HQ D Hanoi Havířov
  60,00 20 5 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Benešová Emilie
Elefant Karviná
  58,33 28 12 7 51,72 29 15 19 0,66 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
647. Novák Daniel
Biřici ze Šatlavy Havířov
  57,14 20 7 4 50,00 18 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Muller Jiří
Biřici ze Šatlavy Havířov
  55,56 20 9 5 56,52 23 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Kaňková Kateřina
Mýto B Lemuři Ostrava
  55,56 24 9 5 52,38 21 11 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
650. Lis Ladislav
Gerlich B Fulnek
  50,00 24 10 5 50,00 26 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Smoček Radek
U Dvoru Ostrava
  50,00 24 10 5 46,15 26 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Lutková Drahomíra
Fortuna Frýdek-Místek
  50,00 20 8 4 47,83 23 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Ulmannová Radmila
Mýto B Lemuři Ostrava
  50,00 24 8 4 47,62 21 10 4 0,19 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
654. Matejas Pavel
Shooters Orlová
  50,00 24 6 3 56,25 16 9 14 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Fešárek Martin
Kobra Šenov
  50,00 28 6 3 53,33 15 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Polášek Libor
Devils´ Ostrava
  50,00 16 6 3 53,33 15 8 15 1,00 2 0,13 2 0,13 0 0 0 0
657. Miko Patrik
Aligators Návsí
  50,00 16 6 3 50,00 14 7 4 0,29 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
658. Pjenčík Jan
Kobra Šenov
  50,00 28 6 3 50,00 14 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Dorňáková Kateřina
Kovárna Frýdek-Místek
  50,00 24 6 3 47,06 17 8 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
660. Fukalová Marcela
BF Mia V. Ostrava
  50,00 16 6 3 42,86 14 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
661. Holáň Radim
Kolonie Žilina
  50,00 16 4 2 60,00 10 6 9 0,90 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
662. Mokrý Ladislav
Mistři Ostrava
  50,00 16 4 2 54,55 11 6 11 1,00 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
663. Cieslar Václav
Mond bar B Třinec
  50,00 16 4 2 50,00 12 6 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Krejčíček Jiří
Řízci z Výškovic
  50,00 24 4 2 50,00 12 6 0 0,00 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
665. Dorociak Pavel
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
666. Gloc Radoslav
HQ Kryptokoriáni Havířov
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 10 1,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
667. Piskala David
BF Mia V. Ostrava
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
668. Prášek Jan
Tornádo Třebovice
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Siwek Karel
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
  50,00 20 4 2 50,00 10 5 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
670. Orsák Lukáš
Dream team Ostrava
  50,00 16 4 2 45,45 11 5 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
671. Chýlek Ludvík
Žraloci Tichá
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
672. Mikuš Pavel
Brooklyn Bull's Havířov
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
673. Mullerová Petra
Iris C Havířov
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Buchta Miroslav
Tenisák B Děhylov
  50,00 20 4 2 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Janda Milan
Billiard Bar Ostrava
  50,00 16 4 2 40,00 10 4 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
676. Kukol Petr
Rio Semena Ostrava
  50,00 16 4 2 40,00 10 4 7 0,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
677. Dedek Dušan
Gerlich Fulnek
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
678. Hranický Stanislav
Václavovice D.C.
  50,00 24 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Konečný Lukáš 1983
Mýto Ostrava
  50,00 20 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Kukla Tomáš
Pat.rick Poruba
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 0 0,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
681. Neuwirth Aleš
Rubín Red Stones Ostrava
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 5 1,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
682. Šimečka Ivoš
Animals Ostrava
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
683. Kalužová Jolana
Mond bar B Třinec
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
684. Rendla Jiří
Bazar no.1 Ostrava
  50,00 24 2 1 50,00 6 3 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
685. Dluhoš Martin
Brooklyn B Havířov
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
686. Jozefová Jaroslava
Motor Frýdek-Místek
  50,00 24 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
687. Kaczor Pavel
Střelci Orlová
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
688. Košař Josef
Gól B Velká Polom
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 4 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
689. Žabková Ivana
Max Poruba
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 0 0,00 3 0,75 0 0,00 0 0 0 0
690. Čerešňová Pavlína
Brooklyn B Havířov
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
691. Dorociák Ondřej
Simpsons Ostrava
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
692. Janýška Marek
Vikings Matice Kopřivnice
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
693. Sek Milan
Bad Boys Jablunkov
  50,00 20 2 1 40,00 5 2 10 2,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
694. Štěpanda Martin
Partay Ostrava
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
695. Svoboda Aleš
Freďouši Beéčka Darkovičky
  46,15 28 13 6 48,48 33 16 17 0,52 6 0,18 0 0,00 1 0 0 0
696. Koller Filip
Mýto B Lemuři Ostrava
  45,45 24 11 5 51,85 27 14 7 0,26 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
697. Mer Tomáš
Kovárna Frýdek-Místek
  45,45 24 11 5 50,00 26 13 8 0,31 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
698. Niemiec Petr
Šunkofleci Ostrava
  44,44 20 9 4 50,00 20 10 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
699. Poštulka Jakub
Mýto B Lemuři Ostrava
  44,44 24 9 4 47,62 21 10 11 0,52 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
700. Kršík Daniel
U Dvoru Ostrava
  44,44 24 9 4 45,83 24 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Červík Ondřej
HQ D Hanoi Havířov
  42,86 20 7 3 50,00 16 8 10 0,63 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
702. Fišer Miroslav
Mukade Double Ostrava
  42,86 16 7 3 50,00 16 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
703. Damek Martin
Rytíři Ostrava
  42,86 16 7 3 47,06 17 8 11 0,65 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
704. Papaj Daniel
Kobra Šenov
  40,00 28 10 4 44,00 25 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
705. Kokošinský Jan
Kobra Šenov
  40,00 28 10 4 39,13 23 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
706. Janiš Matěj
Tornádo Třebovice
  40,00 16 5 2 53,85 13 7 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Plháková Zdeňka
Kahanec Karviná
  40,00 24 5 2 46,67 15 7 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
708. Luňák David
Gerlich B Fulnek
  40,00 24 5 2 46,15 13 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
709. Ficek Marek
Kings Třinec
  40,00 12 5 2 45,45 11 5 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
710. Franková Hana
Elefant Karviná
  40,00 28 5 2 45,45 11 5 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Makový Jiří
Gerlich Fulnek
  40,00 16 5 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
712. Martinik Roman
Ludgeřovice D.C. B
  40,00 16 5 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
713. Trulík Petr
KLD Ostrava
  40,00 16 5 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
714. Cigán Tomáš
Flegmati Poruba
  40,00 16 5 2 41,67 12 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
715. Lenghart Martin
Brooklyn C Havířov
  40,00 20 5 2 41,67 12 5 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
716. Lumír Petr
Dukla Komorní Lhotka
  40,00 16 5 2 38,46 13 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
717. Němcová Helena
Gerlich B Fulnek
  37,50 24 8 3 42,86 21 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
718. Borůvka Pavel
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
  37,50 20 8 3 40,00 20 8 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
719. Minařík Oldřich
Rakety Ranec Frýdek-Místek
  37,50 20 8 3 38,89 18 7 10 0,56 6 0,33 1 0,06 0 0 0 0
720. Matějasko Jiří
Bazar no.1 Ostrava
  37,50 24 8 3 33,33 18 6 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
721. Dvorský Marek
Řízci z Výškovic
  33,33 24 9 3 40,91 22 9 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
722. Kyška Bohumil
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
  33,33 20 9 3 33,33 21 7 4 0,19 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
723. Matušínský Radek
Orli Orlová
  33,33 24 9 3 33,33 21 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
724. Sitek Ondřej
Řízci z Výškovic
  33,33 24 6 2 46,67 15 7 2 0,13 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
725. Zatloukal Radek
Démoni Ostrava
  33,33 16 6 2 43,75 16 7 3 0,19 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
726. Sedláček František
U Káňů Radvanice
  33,33 16 6 2 42,86 14 6 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Valášek Osvald
HQ D Hanoi Havířov
  33,33 20 6 2 42,86 14 6 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Vlasák Martin
Hornets Sportovka Bohumín
  33,33 16 6 2 42,86 14 6 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
729. Šrom Pavel
Gól B Velká Polom
  33,33 16 6 2 41,18 17 7 13 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
730. Hajný Jaromír
Sniper Horní Bečva
  33,33 20 6 2 40,00 15 6 12 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Svačina Lubomír
Elefant Karviná
  33,33 28 6 2 40,00 15 6 10 0,67 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
732. Krolová Martina
New Darts Frýdek-Místek
  33,33 24 6 2 35,71 14 5 8 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Chmelař Karel
Střelci Orlová
  33,33 16 6 2 30,77 13 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
734. Dobrík Petr
Ural B Mimoni Ostrava
  33,33 16 6 2 28,57 14 4 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
735. Hlobil Libor
Ural Ostrava
  33,33 16 3 1 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
736. Krušina Jiří
Tornádo Třebovice
  33,33 16 3 1 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Podlužanský Tomáš
Pat.rick Poruba
  33,33 16 3 1 44,44 9 4 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
738. Benková Kamila
Pat.rick Poruba
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
739. Slowiak Zdeněk
Bingo Bohumín
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
740. Vaněk Leo
Dream team Ostrava
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 1 0,14 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
741. Doboš René
Hrozný střelci Frýdek-Místek
  33,33 16 3 1 37,50 8 3 8 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
742. Ivan Tomáš
Mukade Double Ostrava
  33,33 16 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
743. Strachová Lucie
U Dvoru Ostrava
  33,33 24 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
744. Škuca Jan
Řízci z Výškovic
  33,33 24 3 1 37,50 8 3 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
745. Mališek Petr
Brooklyn C Havířov
  33,33 20 3 1 33,33 6 2 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
746. Zetocha Vladimír
Kovárna Frýdek-Místek
  33,33 24 3 1 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
747. Šimek Vlastimil
Mistři B Smyčka Ostrava
  30,00 24 10 3 39,13 23 9 8 0,35 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
748. Němec Pavel
Isora Hotel Koblov Ostrava
  28,57 16 7 2 37,50 16 6 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
749. Hentek Ivan
Bingo Bohumín
  28,57 16 7 2 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
750. Bučko Ondřej
Dream team Ostrava
  28,57 16 7 2 35,29 17 6 10 0,59 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
751. Kadlubiec Libor
Bad Boys Jablunkov
  28,57 20 7 2 35,29 17 6 10 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
752. Gavlas Aleš
Rubín Red Stones Ostrava
  28,57 16 7 2 33,33 15 5 6 0,40 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
753. Kresta David
Ural Ostrava
  28,57 16 7 2 29,41 17 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
754. Strakoš Miroslav
Brooklyn C Havířov
  28,57 20 7 2 29,41 17 5 2 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
755. Strihan Stanislav
Šunkofleci Ostrava
  28,57 20 7 2 29,41 17 5 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
756. Dadák Jaromír
Káňata Radvanice
  28,57 20 7 2 25,00 16 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
757. Turek Jakub
U Káňů B Radvanice
  25,00 20 8 2 43,48 23 10 13 0,57 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
758. Rymorz Lukáš
Orli Orlová
  25,00 24 8 2 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Vítovec Jiří
Vikings B Kopřivnice
  25,00 24 8 2 35,00 20 7 11 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
760. Kryka Dušan
Tygři Skalice
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
761. Kupka Tomáš
Animals Ostrava
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
762. Kempný Martin
Kaplička Orlová
  25,00 24 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Vontor Miroslav
Simpsons Ostrava
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
764. Družbacký Antonín
Gól Velká Polom
  25,00 16 4 1 30,00 10 3 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
765. Hasala Vladislav
Moravia Frýdek-Místek
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
766. Nesvadba Jan
Lev Olympia Poruba
  25,00 16 4 1 30,00 10 3 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
767. Adamik Pavel
Degustátoři Bohumín
  25,00 12 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
768. Červenka Marek
Démoni Ostrava
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
769. Proll Adam
Mistři Ostrava
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
770. Senteši Petr
Degustátoři Bohumín
  25,00 12 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
771. Fajkus Radek
Hrozný střelci Frýdek-Místek
  25,00 16 4 1 22,22 9 2 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
772. Stračánek Petr
B.A.F. !!! Ostrava
  25,00 16 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
773. Vávra Stanislav
Lašská jizba Sedliště
  23,08 28 13 3 31,25 32 10 7 0,22 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
774. Švec Karel
Káňata Radvanice
  22,22 20 9 2 37,50 24