Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 21 Hessová Ivana
2. Ne 17.9.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 26 : 21 Feilhauer Martin
3. 22.9.2017 Gerlich B Fulnek 11 : 7 Lašská jizba Sedliště U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 26 : 18 Vávra Josef
4. Ne 1.10.2017 Lašská jizba Sedliště 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 21 Polách Martin
5. 6.10.2017 Motor Frýdek-Místek 16 : 2 Lašská jizba Sedliště Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 32 : 6 Vávra Josef
6. Ne 15.10.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Kovárna Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 21 Špaček Ladislav
7. 20.10.2017 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Lašská jizba Sedliště Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 28 : 11 Vávra Josef
8. Ne 29.10.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 9 Ogaři Mořkov Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 22 Štefek Jaroslav
9. Ne 5.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 21 : 24 Vávra Josef
10. 10.11.2017 New Darts Frýdek-Místek 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 28 : 15 Vávra Josef
11. 17.11.2017 Vikings B Kopřivnice 10 : 8 Lašská jizba Sedliště Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 22 : 22 Vávra Josef
12. Ne 26.11.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Gerlich B Fulnek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 22 Bartoň Martin
13. 1.12.2017 Bernard Frýdek-Místek 11 : 7 Lašská jizba Sedliště Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 23 : 17 Vávra Josef
14. Ne 10.12.2017 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 21 Pospěch Petr
15. Ne 17.12.2017 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 19 : 25 Vávra Josef
16. Ne 7.1.2018 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Danger Prostřední Bečva Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 27 : 17 Malina Lukáš
17. Ne 14.1.2018 Ogaři Mořkov 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 18 : 25 Vávra Josef
18. Ne 21.1.2018 Lašská jizba Sedliště 16 : 2 Kolonie B Žilina Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 32 : 9 Olšovská Jarmila
19. Ne 28.1.2018 Lašská jizba Sedliště 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 13 : 26 Němec Milan
20. Ne 4.2.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 25 : 21 Kurečka Zdeněk
21. 9.2.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Lašská jizba Sedliště U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 29 : 17 Vávra Josef
22. Ne 18.2.2018 Lašská jizba Sedliště 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 26 Polách Martin
23. 23.2.2018 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 20 : 26 Vávra Josef
24. Ne 4.3.2018 Lašská jizba Sedliště 9 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 25 Dorňáková Kateřina
25. 9.3.2018 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Lašská jizba Sedliště Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 28 : 13 Vávra Josef
26. Ne 18.3.2018 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Ogaři Mořkov Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 18 Štefek Jaroslav
27. Ne 25.3.2018 Kolonie B Žilina 3 : 15 Lašská jizba Sedliště Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Podmol Vladimír 11 : 33 Vávra Josef
28. 30.3.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 9 Lašská jizba Sedliště Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 26 : 21 Vávra Josef
29. 6.4.2018 Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 28 : 15 Vávra Josef
30. Ne 15.4.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Gerlich B Fulnek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 20 Grygar Lukáš
31. 20.4.2018 Bernard Frýdek-Místek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 16 : 26 Vávra Josef
32. Ne 29.4.2018 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 26 : 19 Pospěch Petr
33. Ne 6.5.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 29 : 16 Vávra Josef
34. Ne 13.5.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Danger Prostřední Bečva Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 27 : 21 Malina Lukáš
35. Ne 20.5.2018 Ogaři Mořkov 9 : 10 Lašská jizba Sedliště Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 20 : 25 Vávra Josef
36. Ne 27.5.2018 Lašská jizba Sedliště 14 : 4 Kolonie B Žilina Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 32 : 14 Olšovská Jarmila
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 22:40

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 22:40:24