Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Gerlich B Fulnek 13 : 5 Ogaři Mořkov U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 30 : 19 Bil Bohumír
2. Ne 17.9.2017 Ogaři Mořkov 11 : 7 Globus Frýdek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 24 : 19 Polách Martin
3. 22.9.2017 Motor Frýdek-Místek 5 : 13 Ogaři Mořkov Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 29 Raška Pavel
4. Ne 1.10.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Kovárna Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 25 : 19 Dorňáková Kateřina
5. 6.10.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Ogaři Mořkov Skokan hostinec Prostřední Bečva, Prostřední Bečva
18:00 Juřík Pavel 23 : 21 Raška Pavel
6. 13.10.2017 New Darts Frýdek-Místek 11 : 7 Ogaři Mořkov Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 27 : 19 Štefek Jaroslav
7. Ne 22.10.2017 Ogaři Mořkov 15 : 3 Kolonie B Žilina Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 33 : 14 Váhala Jaroslav
8. Ne 29.10.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 9 Ogaři Mořkov Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 22 Štefek Jaroslav
9. Ne 5.11.2017 Ogaři Mořkov 6 : 12 Vikings B Kopřivnice Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 17 : 28 Feilhauer Martin
10. Ne 12.11.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Gerlich B Fulnek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 25 : 22 Bartoň Martin
11. 17.11.2017 Globus Frýdek 12 : 6 Ogaři Mořkov Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 15 Raška Pavel
12. Ne 26.11.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Motor Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 26 : 18 Pospěch Petr
13. Ne 3.12.2017 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 9 Ogaři Mořkov Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 22 : 23 Raška Pavel
14. Ne 10.12.2017 Ogaři Mořkov 3 : 15 Danger Prostřední Bečva Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 15 : 31 Juřík Pavel
15. Ne 17.12.2017 Ogaři Mořkov 0 : 18 New Darts Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 0 : 36
16. Ne 7.1.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 Ogaři Mořkov Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 19 : 25 Raška Pavel
17. Ne 14.1.2018 Ogaři Mořkov 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 18 : 25 Vávra Josef
18. 19.1.2018 Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Ogaři Mořkov Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 29 : 15 Raška Pavel
19. 26.1.2018 Gerlich B Fulnek 17 : 1 Ogaři Mořkov U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 34 : 10 Macháč Tomáš
20. Ne 4.2.2018 Ogaři Mořkov 4 : 14 Globus Frýdek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 15 : 30 Polách Martin
21. 9.2.2018 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Ogaři Mořkov Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 21 : 25
22. Ne 18.2.2018 Ogaři Mořkov 8 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 22 : 23 Dorňáková Kateřina
23. 23.2.2018 Danger Prostřední Bečva 18 : 0 Ogaři Mořkov Skokan hostinec Prostřední Bečva, Prostřední Bečva
18:00 Juřík Pavel 36 : 5 Raška Pavel
24. 2.3.2018 New Darts Frýdek-Místek 13 : 5 Ogaři Mořkov Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 29 : 16 Štefek Jaroslav
25. Ne 11.3.2018 Ogaři Mořkov 12 : 6 Kolonie B Žilina Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 29 : 19 Váhala Jaroslav
26. Ne 18.3.2018 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Ogaři Mořkov Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 18 Štefek Jaroslav
27. Ne 25.3.2018 Ogaři Mořkov 6 : 12 Vikings B Kopřivnice Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 16 : 26 Kurečka Zdeněk
28. Ne 1.4.2018 Ogaři Mořkov 3 : 15 Gerlich B Fulnek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 11 : 31 Grygar Lukáš
29. 6.4.2018 Globus Frýdek 10 : 9 Ogaři Mořkov Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 22 : 25 Štefek Jaroslav
30. Ne 15.4.2018 Ogaři Mořkov 7 : 11 Motor Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 19 : 22 Pospěch Petr
31. Ne 22.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 12 : 6 Ogaři Mořkov Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 27 : 19 Macháč Tomáš
32. Ne 29.4.2018 Ogaři Mořkov 5 : 13 Danger Prostřední Bečva Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 14 : 28 Juřík Pavel
33. Ne 6.5.2018 Ogaři Mořkov 3 : 15 New Darts Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 10 : 31 Němec Milan
34. Ne 13.5.2018 Kolonie B Žilina 12 : 6 Ogaři Mořkov Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 26 : 17 Macháč Tomáš
35. Ne 20.5.2018 Ogaři Mořkov 9 : 10 Lašská jizba Sedliště Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 20 : 25 Vávra Josef
36. 25.5.2018 Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Ogaři Mořkov Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 28 : 17 Štefek Jaroslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 02:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 02:28:02