Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Motor Frýdek-Místek 5 : 13 Kovárna Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 15 : 29 Dorňáková Kateřina
2. 15.9.2017 New Darts Frýdek-Místek 8 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 20 : 24 Dorňáková Kateřina
5. Ne 8.10.2017 Kovárna Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 32 : 13 Podmol Vladimír
9. Ne 5.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 14 : 4 Bernard Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 28 : 15 Polách Martin
14. Ne 10.12.2017 Kolonie B Žilina 6 : 12 Kovárna Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 16 : 27 Dorňáková Kateřina
19. 26.1.2018 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Kovárna Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 26 Dorňáková Kateřina
22. Ne 18.2.2018 Ogaři Mořkov 8 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 22 : 23 Dorňáková Kateřina
25. Ne 11.3.2018 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 21 : 20 Kurečka Zdeněk
27. Ne 25.3.2018 Kovárna Frýdek-Místek 11 : 7 Bernard Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 23 : 17 Polách Martin
28. Ne 1.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Motor Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 28 : 13 Pospěch Petr
31. Ne 22.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 12 : 6 Ogaři Mořkov Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 27 : 19 Macháč Tomáš
32. Ne 29.4.2018 Kolonie B Žilina 6 : 12 Kovárna Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 17 : 26 Špaček Ladislav
33. Ne 6.5.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 29 : 16 Vávra Josef
35. Ne 20.5.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 29 : 14 Grygar Lukáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 22:58

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 22:58:52